Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 85
  1. #1
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    * ranka tingimused, kui need kuskil kirjas on.
    * eeldan, et õpilane on iseseisev ja tulemusele orienteeritud, mitte tasuta rahale.
    * oma aega väga palju kulutada ei taha, aga annan msn-i.
    * ütlen otse ja tagamõtteta välja, mis mängukvaliteedist arvan. (Kriitika ei tohiks nutma ajada, vaid see oma parimaks sõbraks võtta).


    Minu panus ühiskonnale, tegemist ühekordse diiliga ja 50-80% kasumist, mis tuleb läheb järgnevateks staketeks, niiet oleks parem kui sõelutakse tugevaim ja potentsiaalikaim mängija välja, mitte et see ilmselt võimalik on.

  2. #2
    Õpihimuline Mängur Kasutaja H2O avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    362

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    Oleks huvitatud, aga ma alles NL4 ja NL10 tasemel :-\. HEM-i kah ei jaga veel õieti kahjuks või õnneks.. Muidu vaba aega on piisavalt, et asjaga tegeleda.

  3. #3
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    Pole paha pakkumine, sest nagu näha oli võib ranka kahe viimase diili kohta võib öelda, et õnnestusid, sest mõlemad osapooled võisid rahule jääda, eriti rankapoeg, kes mõne kuuga lendas limiitides üles.

    Loodan, et keegi usin ja asjalik saab endale stake, samuti ei tahaks näha sellist asja, et stake tahtja on alguses usin aga pärast ei mängi või ei ole aega tegeleda, siis palun olge mehed ja jätke stake ja õppimise võimalus kellegile teisele.

  4. #4

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    mhh...oleks ka väga huvitatud, aga sess lõppeb alles 20nda kanti :-\

  5. #5
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    niipalju teadmiseks teile, et tegu ei ole tasuta rahaga, vaid tuleb teil ikka vaeva n'ha ja ennast kokku v6tta...2 oleks v6ibolla m6tekam see raha kuskilt niisama sebida, kuna 50% p2rast oma raskelt teenit v6iks yldse siia tulemise maha j2tta... kellel aga ei ole v6imalust 1000eek ise kuskilt sebida, on pokkerihuviline jms. siis t6esti vbl hea diil... ala. k2ivad koolis ja ei leia seda raha kuskilt v raske leida...

  6. #6

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    Soovijad - pange tingimusi ka tähele ikka, mmkay.

    Isik peab olema:

    1) Algaja
    2) Õpihimuline
    3) Tohman

    Kui kas või üks nendest tingimustest on täitmata, siis sry ;D

  7. #7

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    Tere!
    Sooviksin siis selle diili teiseks osapooleks astuda.

    Minu plaan oleks järgmine: Raha panna towerisse, seal grindida NL10 kuni roll ~500$ ning seejärel liikuda limiidis ülesse.Grindida Nl20 kuni ~1000 ja siis proovida nl50. Jne. Siuke värk siis. Õpihimu on, mänguhimu ka, HUDI jagan. Aega ka nüüd jalaga segada.

  8. #8
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    tundb et väga palju huvilisi ei ole praegu, kuid ootab natuke veel. kiiret pole. Huvilistelt ootaksin privaatsõnumit senise mängu kohta lühidalt (kaua, mida, kui palju ja mis pokker talle on, hobi, tulevane elukutse, töö investeerimaks joomist, reisimist, mida iganes) ja kui võimalik siis mainida HEM, PT kasutamist, on kokku puuteid või ei ja kas elementaarseid statse oskab lugeda.

    ja plaan kui palju kavatsete reaalselt ainuüksi mängule aega kulutada järgneva 3 kuu jooksul. (näiteks 40h leian ikka kuus) Eeldan et algul pean paar näpunäidet jagama ja seetõttu esimesel kuul võib reaalne mängumaht olla väiksem kuna ilmselt oleks vaja paar lehekülge lugeda ja HEM, PT korda sättida et neist rohkem kasu oleks.

    KÕik, kes saadavad mulle eelneva lühikirjelduse (ja olgu ka lühike ja konkreetne), kvalifitseeruvad konkurentsi. Kui hea tuju ja näen et mitu inimest on tõsiste planaidega võin ka mõlemat 100$ stakeda (eeldab head tuju pigem)

    ja kõige olulisem, see mida mu videodes olete näinud - UNUSTAGE. Leiame tee ABC pokkeri juurde, sest see töötab kõige paremini madalates limiitides. Kui kogemust hangite tulevikus, siis on mõtet mõtet alustada regulaarse bluffimisega.


    Ja kui inimese suhtumine mulle tõsiselt meeldib, ehk ei hakka mulle mingeid KK vs AA käsi saatma ja kiruma sitta õnne, vaid saadab tõsiseid raskeid otsuseid, olgugi et otsuse väärtus on 5bb, siis olen ilmselt lahkelt ka pärast diili lõppu aegajalt mõne sõnaga oma arvamust nõus avaldama.

    TÜHJA JUTTU MA KUULATA EI VIITSI, AEG ON MULLE RAHA - SUUR RAHA.
    _________________________________________________Post Merge: [time]1231584222[/time]_________________________________________________
    1 asi tuli veel, mitte et see mind häiriks, aga siiski. see et ma staken 1 inimest 100$ ja ta annab suure osa oma kasumist, peab vaatama teistmoodi, ma olen ennast 1,5 aastaga nl2 to nl400 töötanud ja tean täpselt kuidas mikroasi töötab, või töötas, aga see ei ole ilmselt palju muutunud. ja minu aja hind ja kasutegur on ilmselt kordades suurem kui omalkäel võtta shot pokkerimaailma. See mis ma teen on pigem minupoolne Aitamine, sest ma olen kindel et oma lolluse tõttu kulutan ma siia aega rohkem kui peaks ja selle ajaga jääb mul ca 5x rohkem raha teenimata kui see diil mulle kunagi VÕIKS sisse tuua.

  9. #9
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    Tasuta rahast väga ei hoolikski aga head õpetajat tahaks küll. Paraku ma olen ajaliselt liiga hõivatud, et 40h kuus mängida. Pigem 20h - 30h. Seetõttu täitsa ei vasta õpilase tingimustele.

  10. #10

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    No kas tohman leitud? :) Kus toas plaanid mängima hakata?

  11. #11
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    aega on selle nädala lõpuni, praegu on kuskil ~6 inimest huvi tundnud ja viimastel päevadel lisandunud enamus.

  12. #12

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    Loobun enda kanditatuurist ning teen ruumi teistele. Õnnestus stake diili kaudu turniiridel endale paarsada $ teha ning investeerin selle ise enda cashi algbankrollis. Aga edu nendele, kes stake saavad ja alustavad seda pikka teed...

  13. #13
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    Tsitaat Algselt postitas Helmps
    Loobun enda kanditatuurist ning teen ruumi teistele. Õnnestus stake diili kaudu turniiridel endale paarsada $ teha ning investeerin selle ise enda cashi algbankrollis. Aga edu nendele, kes stake saavad ja alustavad seda pikka teed...
    Vot sellist meest ei salli, kes tuli diili võtma, et "freerollida" teiste rahadega. Kamoon mees, selle diili eesmärk ei ole endale roll kasvatada vaid pigem juured ajada mulda võitva pokkerimaale.

  14. #14

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    Imelik jah, et mingit 100$ väärtustatakse justkui rohkem, kui end igati tõestanud väärt pro õpetuste saamise võimalust...

  15. #15
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    Mina Helmpis asemel oleks lisanud selle $$$ kenasti saadavale $100 peale ja läinud limiit kõrgemat mängima ning saanud head õpetust ESTPatrickult, teeninud talle ka väikest kasumit ning oleks kiirelt liikunud üles kõrgemale.

    Aga oh ei, kõik ainult rahade peal väljas.

  16. #16
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    Mina kandideerin ka. Pikka aega mõtlesin kas on mõtet kandideerida aga... proovin.

  17. #17

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Mina Helmpis asemel oleks lisanud selle $$$ kenasti saadavale $100 peale ja läinud limiit kõrgemat mängima ning saanud head õpetust ESTPatrickult, teeninud talle ka väikest kasumit ning oleks kiirelt liikunud üles kõrgemale.

    Aga oh ei, kõik ainult rahade peal väljas.

    ei ole rahade peal, eks see on tõlgendamise küsimus. leian, et palju raskem on mängida n.ö "teiste rahadega". nägin isegi, kuidas rankapojal oli alguses "scared money" tunne peal ning ega see midagi head ei ole. sest võta kuidas tahad, ikkagi oled mingis mõttes "sundseisus" (kui nii võib öelda), sest vähemalt minul oleks küll halb tunne, kui midagi PEAKS perse minema ja loseks kõik raha ära ja siis ei ole raha, ei ole õpilast. kaotavad kõik. see muidugi kõige mustem stsenaarium. aga loomulikult ei saa alati nii mõelda.
    mina leian just, et talitasin õigesti, et ei näiteks ei cashinud raha välja ja oleks endale mingi kasti õllet ja muud nänni ostnud ja siis oleks siia stake kerjama tulnud. andsin kellelegi teisele võimaluse.
    samas ega heast õpetajast ei ütle iialgi ära, seega kui mingit moodi on võimalik midagi välja mõelda, et saaksin ka head coachingut, siis ju võib alati proovida.

    ja ranka, ma ei ole kindlasti mingi freerollimise või stake kerjamise peal väljas. ja mul suht suva kas sallid mind või mitte.

  18. #18
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    Ei salli sind silmaotsaski! :( Anywya, tagasi teemasse - stake, mitte sallid ja kindad.

  19. #19

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    Tra helmpsiga ei tasu vaielda, ta on hiigelaju raisk! Temaga ei saa mitte millegi üle vaielda, eriti lives, ta ajab nii haiget maltsa suust välja.. põhimõtteliselt kui istud toas, kus lagi on valge ja sa ütled talle, et see lagi on valge. Siis lõpuks on tal ikkagi õigus selles, et see lagi on must.

  20. #20
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    Tsitaat Algselt postitas rankapoeg
    Tra helmpsiga ei tasu vaielda, ta on hiigelaju raisk! Temaga ei saa mitte millegi üle vaielda, eriti lives, ta ajab nii haiget maltsa suust välja.. põhimõtteliselt kui istud toas, kus lagi on valge ja sa ütled talle, et see lagi on valge. Siis lõpuks on tal ikkagi õigus selles, et see lagi on must.
    Las olla valge või mast, jääb nüüd teemasse. Võtan süü täiesti omaks, et ajasin asja offtopikuks.

Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES