Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 85
  1. #41
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    Minu esimene auto oli ka 86nda aasta Kadett 1.3karpuss :P Offtopic jätta! ;D

  2. #42
    Õpihimuline Mängur Kasutaja H2O avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    362

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    Tehke uus teema, "meil on kõigil olnud esimene auto 86a opel kadett". Siis hea rääkida kuidas -30 kraadise pakasega süstlaga karbussi bensiini süstisite :D.

  3. #43

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    oleks ka huvitatus !

  4. #44
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    saada PM siis eelpool nimetatud tingimustega, nädala lõpuni on aega

  5. #45
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    Kirjtuasin ka siis väikese kokkuvõtte enda pokkerikarjäärist. Loodab parimat

  6. #46

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    Tere

    Olen täiesti huvitatud ja need kolm assja vastavad täiesti tõele. Ma olen algaja ja väga õpihimuline, eriti tohman ka :D. Alati olen tahtnud küsida igasuguseid pisi assju pokkeri kohta ja nende igasuguste muude assjade tähendusi, aga kardsin koguaeg küsida, et hakkatakse kirjutama, kuidas saab ikka inimene nii loll olla.

    Ja kuus ma mängin kindlasti üle 40 tunni pokkerit.

    Eesmärk stakiga on saada õpetust elukutseliselt pokkeri mängijalt.

    Ise tahan ka kunagi saada elukutseliseks pokkeri mängijaks.

  7. #47
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    ära ole loll ja küsi NL10 nurgas, tigrano seal suht tihti paneb mõtteid, ise ma seal väga möllata ei viitsi, aga uudishimu on edasiviiv jõud.

  8. #48
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    ja edu staketavale. Plaanisin ka osaleda, aga täidan ainult selle tohmani punkti vast praegu + postitan oma "bad beate" nutunurka kogu aeg.

  9. #49
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Aga oh ei, kõik ainult rahade peal väljas.
    Ei ole nii, ma ise olen ka diile paar korda küsinud ning mõlemal korral on asi ebaõnnestunud ning olen pidanud ise hakkama saama. Kõige vähem on mind huvitanud algne BR või selle suurus.

  10. #50

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    Tere,
    Soovin osaleda diilis kuigi näpuga järge ajades ma tingimustele ei vasta, eriti mis puudutab ranka poolt maha panduid. ( 50 postitust ja 12 kuu tulemuste graafik ja vast mõnda veel) Aga kahtlen kas muugi rahvas selle kõige järgi kvalifitseeruks.
    Igatahes panen siia väikese tausta enda kohta. Kui ka diil ära jääb siis vähemalt teistele teadmiseks mis tegelased foorumis toimetavad.

    Pokkeri otsa komistasin paar-kolm? aastat tagasi kui mingid isad Kahvlis seletasid, et eestlaste Eldoraado asub netipokkeris. Tundus kahtlane aga kuna poisid eriti fotogeenilised ei olnud ja otsest müügimehe muljet ei jätnud siis otsustasin kätt proovida.

    Panin 50 USD Pacificusse ja sain sellest paari kuuga lahti.
    Ostsin Lee Jones Winning Low Limit Holdemi. Lugesin läbi ka ja tundsin ennast tegijana.
    Kraapisin järgmised 50 kokku ja uuesti lauda. Seekord pidasin päris kaua vastu ja ronisin vist isegi 100 kanti välja, tegin caschoudi ja ülejäänust sain lauas lahti.
    Paar korda panin veel mingid väikesed summad sisse aga asi vajus vaikselt ära ja tuli umbes aastane paus.

    Eks ma sihuke kudkala musternäidis seal lauas olin. Mängisin limit holdemit ja ikka väga sendilauas. Usun, et see ka üks põhjus miks asi ei edenenud. Raamat, millest mängu õppisin, oli kül low limit kuid vaevalt vana Jones kirjutas selle sendilaudade vallutamiseks. Näited tal põhiliselt 2/4 laua kohta jne. Sellises sendimeres, kus mina hulpisin, peab ikka ebainimlikku närvi olema, et teadlikku pokkerit mängida. Teiseltpoolt jälle kuldne reegel, et kui madalamas limiidis hakkama ei saa siis edasi ära roni. Ja raha ronimiseks ka ei olnud.

    Mängu siiski päris peast ei saanud ja paari kuu eest sattusin selle foorumi peale. Võrreldes muude eesti pokkerisaitidega mõjus värskelt ja pani vere jälle käima. Lugesin, taas 50 ja lauda. Sedakorda no limit ja kogematta sattusin NL25 lauda. Joppas. Aga sain ise ka aru, et see rohkem algaja õnn ja kolisin NL10sse. Seal väikses plussis aga ma ka jube vähe mänginud. Igatahes lugesin foorumit ja sain aru et palja käega kala ikka ei püüa. Seega võtsin raha välja ja panin 50 Redkingsi ja küsisin tasuta PT3 ka. Öeldi, et kui 250 punkti koos tule tagasi ja siis räägime.

    Seal ma praegu tiksun. 50st on saanud 30 kuigi vahel ronis ka 80 alla. Aga mänginud umbes 500 kätt. Neli-viis korda on mind lauas tühjaks meelitatud. Sihukesed vennad kes vaikselt flopis, turnis, riveris su kahe dollari kaupa sinnamaale saavad, et justkui ei ole enam mõtet seda viimast kahte dollarit foldida, ehk ikka joppab. Ei joppa. Tavaliselt endal käes ässaga mastitõmme ja ka laual ass. Või käes KJ – see on üks eriti kuri käsi! ( Kui mõni päris algaja seda postitust loeb ja tahab midagi küsida või öelda selle kohta, siis istu parem kuss! Ära küsi ka! Lihtsalt, kui lauas kätte tuleb viska ära! Ja ära põe vaid loe see enda päevateoks. Ükskord ta su lohku tõmbab, ja kuidas veel!)

    Diilist ka.:
    1. Aega ei ole kellegil, minul ka ei ole – naine, lapsed, loomad jne. Siiski päevas üks/kaks tundi pokkerile luban. Seega nädalas peaks tulema 30-40 tundi.
    2. Motivatsiooni/huvi on. Kohati on tunne et ma nagu saaks juba sabast kinni aga samas.. Igatahes tahan saada võitjaks mängijaks NL10, NL20. Eelkõige tahaks saada niipalju enesekindlaks, et teeks ausalt vahet kust algab halb mäng ja lõpeb bad beat/downswing. Või siis vastupidi. Kui sealmaal siis vaatab edasi.
    3. Mäng käib edasi Redkingsis, et ma oma PT3 litsensi ikka kätte saaks. Vajalikust 250 punktist on praegu koos mingi 20. PT3 trial toimib veel umbes 50 päeva, põhifunktsioonid olemas kõike kasutada ei luba. Ise õpin ka alles. Igatahes lauda kuvan kolm põhinäitu+Fold to flop/turn cbet .
    4. Riist on väikese kuvariga pidurdav läpakas. Üle nelja laua korraga ei mahu. Hetkel pole ka probleem kuna üle kahe laua korraga ma sisuliselt jälgida ei jõua. Ühel laual on tase kohe tuntavalt parem. Kül aga tähendab see väikest kätearvu statistika jaoks.
    5. Kui tuleb diil siis praegune stake Redkingsis läheb diilile otsa, misiganes see summa siis parajasti on. Kui üldse on.
    6. Minu poolt mingit tünga rahalise mõttes ei tule, kül ei välista lollusest tulenevaid pidurdamisi – statside, graafikute misiganes üles alla panemisel jne. Ei ole nimelt eriline IT mees.
    7. Ja põhiline, miks ma seda asja siin torgin. On see, et kuigi ma vast isegi aiman, mida peaks tegema/lugema/vajutama, siis tavaliselt ei jõua ennast piisavalt sundida. Kui nüüd tuleb diil, siis usun, et nö. avalik silm on selleks oraks mis hoiab joone peal.
    Tervitades,
    Martin

  11. #51
    leits
    Guest

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    ma sain diili endale ... trios hakkan nl2 mängima .. obv t2ispeaga, sest muidu ei piidi .. bmw l2ks myykis ... tuli kõne osteti ära 205k'ga .. kas selle eest saab juba tutika opeli .. suht koth? homme lähme esindusse, kui vähe puudu tuleb, steigid?

  12. #52
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    Tsitaat Algselt postitas leits
    ma sain diili endale ... trios hakkan nl2 mängima .. obv t2ispeaga, sest muidu ei piidi .. bmw l2ks myykis ... tuli kõne osteti ära 205k'ga .. kas selle eest saab juba tutika opeli .. suht koth? homme lähme esindusse, kui vähe puudu tuleb, steigid?
    see bumeri müük nali?

  13. #53
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    Tsitaat Algselt postitas leits
    ma sain diili endale ... trios hakkan nl2 mängima .. obv t2ispeaga, sest muidu ei piidi .. bmw l2ks myykis ... tuli kõne osteti ära 205k'ga .. kas selle eest saab juba tutika opeli .. suht koth? homme lähme esindusse, kui vähe puudu tuleb, steigid?
    miski 200 krooni võin kohe lauale käia

  14. #54
    Õpihimuline Mängur Kasutaja H2O avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    362

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    Ma saatsin tükk aega tagasi juba PM-i ära, aga miks mul ei näita Outbox-is, et ma olen saatnud sulle PM-i???

  15. #55
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    Tsitaat Algselt postitas H2O
    Ma saatsin tükk aega tagasi juba PM-i ära, aga miks mul ei näita Outbox-is, et ma olen saatnud sulle PM-i???
    ta automaatselt ei salvesta, pead ühe asja enne saatmist all ära "tickima" kui hiljem näha tahad.

  16. #56
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    Tsitaat Algselt postitas H2O
    Ma saatsin tükk aega tagasi juba PM-i ära, aga miks mul ei näita Outbox-is, et ma olen saatnud sulle PM-i???
    olen sõnumi kätte saanud


    Homme teen väljavalitu teatavaks, õhtupoole ilmselt.

  17. #57
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    Pane 1 nõudlus veel - tohmanil peab olema opel :D

  18. #58

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    Tervist.
    Opelit mul ei ole ning samas ei ole ka nii palju postitusi siia foorumi (50) nagu vaja on, et diilist osa saada. Ei ole olnud ka foorumi kasutaja kuu aega. Foorumi tegemisi olen aga jälginud sellest ajast alates, kui Ranka ja Tigrano Pokerifoorum loodi.
    Et ma ei tunduks päris "tundmatu", siis mu pokerialias on siit foorumist läbi käinud. Nimelt olen Kordumatu PokerStarsist (esindasin Eesti meeskonda World Cup of Pokeril), mitte, et see suurt midagi ütleks. Suuremas osas olen turniirimängija (STT, MTT).
    Cash game on täielik null (lugege miinustes). Nägin võimalust saada näpunäiteid edukalt rahalauamängijalt, saatsin ka mina privaatsõnumi. Aga kõik nõutavad tingimused ei ole täidetud.


  19. #59
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    Tsitaat Algselt postitas I.A
    Tervist.
    Opelit mul ei ole ning samas ei ole ka nii palju postitusi siia foorumi (50) nagu vaja on, et diilist osa saada. Ei ole olnud ka foorumi kasutaja kuu aega. Foorumi tegemisi olen aga jälginud sellest ajast alates, kui Ranka ja Tigrano Pokerifoorum loodi.
    Et ma ei tunduks päris "tundmatu", siis mu pokerialias on siit foorumist läbi käinud. Nimelt olen Kordumatu PokerStarsist (esindasin Eesti meeskonda World Cup of Pokeril), mitte, et see suurt midagi ütleks. Suuremas osas olen turniirimängija (STT, MTT).
    Cash game on täielik null (lugege miinustes). Nägin võimalust saada näpunäiteid edukalt rahaluaamängijalt, saatsin ka mina privaatsõnumi. Aga kõik nõutavad tingimused ei ole täidetud.

    Aega on ju. 50 postitust saad vabalt täis. Kirjuta igasse topicusse midagi. Ükskõik mida.


    L.

  20. #60

    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    Tsitaat Algselt postitas Lutzky
    Aega on ju. 50 postitust saad vabalt täis. Kirjuta igasse topicusse midagi. Ükskõik mida.


    L.

    Seda kindlasti, aga kui midagi öelda, siis ikka midagi asjalikku. :D

Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES