Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 54
  1. #1

    Mindset ja muu

    Palun õelge kogenud mängijad oma kommentaare järgneva jutu peale!

    Minu sessid erinevad üksteisest nagu öö ja päev. Mängin FR NL10 hetkel ja tiksutan iga päev mingi 1,5k kätt ära. Mul on olnud perioode, kus mängin nagu noor jumal: enamus tunduvad lauas täis lollid ja BB/100 on 15-18 kandis, olen mänginud sellise fiilinguga järjest 5-7k kätt. Siis aga saabub päev, kus täpselt samasuguse mänguga (ka statid on samad) no mitte kui midagi ei õnnestu. Niimoodi võib kesta järgmised 3-4k kätt. No kohe absoluutselt midagi ei õnnestu: TPTK tõstetakse 100% tuima näoga üle; AA, KK, AK eest antakse blindid, bad beate tuleb loomulikult iga nurga pealt jne jne. Ning BB/100 on -15.

    Pole lugenud Mindseti raamatut, võibolla on vastuseid ka seal. Minu kõige suurem küsimus on: kas selline "totaalne muutumine" on normaalne osa pokkerist, mis esineb ka parematel mängijatel või on asi ikkagi minu mängustiilis ja oskustes? Tildi teema jätaks praegu välja, ma ei saa õelda, et ma seda poleks kogenud, aga see pole kindlasti põhjus. Tildist võin rääkida mõned korrad, kus laudu kinni pannes olen lükanud midagi kahtlast AI.

    Et siis teretulnud on ükskõik millised meenutused ja arvamused oma karjääri algusest või praegusest ajast jne.

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 378

    Re: Mindset ja muu

    Minu arvates hetkel ei ole küsimus mindsetis vaid Teie mängus ja kaardijooksus. Mindset on siis vaimne maailm, mis juhib mängu. Et ühel päeval teete väga head mängu ja teisel päeval lähete tilti selle peale, kui keegi Teie big blindi varastab. See, millest Te räägite on täiesti normaalne kaardijooks pokkeris - et ühel päeval leht jookseb, teisel päeval ei jookse.

  3. #3
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Mindset ja muu

    Kui tunned, et suudab enda A-game mängida ka sita jooksuga, siis tuleb võtta vaid kasutusele sõna variatsioon :).

  4. #4
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Mindset ja muu

    mindset..

    keegi elukutseline võiks rääkida kuidas ta suudab keskmiselt päevas 5+h mängida et te ei "põleks läbi" ega hakkaks tiltima.

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 378

    Re: Mindset ja muu

    Arvan, et neid elukutselisi, kes mängivad 5+ tundi päevas on väga vähe. Kloonikesega arutasime analoogsed teemat mõned nädalad tagasi ja sai temalt paar head ideed.

    Nimelt, kui ärkad, siis peale hommikurutiini (dušš, hommikusöök ja hommikukohvi) alusta koheselt grindimist! Ei mingeid foorumeid, msn-i, maile, lehti, mida iganes. Värske peaga mängimine on hea ja pika mängu edu aluseks. Olen seda proovinud ja tõesti see aitab aga kahjuks ei ole suutnud (või õigemini ei saa) mööda hiilida msn-ist. Sest mul arvutid (s.h. ka MSN) 24 tundi sees ja kui olen 8 tundi eemal, siis reeglina 10+ MSN akent lahti ning neid ei saa naljalt vastamata kinni panna ja kui vastad tekib ahelreaktsioon, et peab edasi rääkima ja nii see "värske pea" kaob.


  6. #6
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Mindset ja muu

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Arvan, et neid elukutselisi, kes mängivad 5+ tundi päevas on väga vähe. Kloonikesega arutasime analoogsed teemat mõned nädalad tagasi ja sai temalt paar head ideed.

    Nimelt, kui ärkad, siis peale hommikurutiini (dušš, hommikusöök ja hommikukohvi) alusta koheselt grindimist! Ei mingeid foorumeid, msn-i, maile, lehti, mida iganes. Värske peaga mängimine on hea ja pika mängu edu aluseks. Olen seda proovinud ja tõesti see aitab aga kahjuks ei ole suutnud (või õigemini ei saa) mööda hiilida msn-ist. Sest mul arvutid (s.h. ka MSN) 24 tundi sees ja kui olen 8 tundi eemal, siis reeglina 10+ MSN akent lahti ning neid ei saa naljalt vastamata kinni panna ja kui vastad tekib ahelreaktsioon, et peab edasi rääkima ja nii see "värske pea" kaob.

    tavaliselt peale hommikurutiini surfan ka kiirelt 30 mini netis ja ei usu et see kuidagi grindimist mõjutaks..
    aga kui olen umbes 2h ära mänginud siis viskab vaikselt kopa ette..

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 378

    Re: Mindset ja muu

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    tavaliselt peale hommikurutiini surfan ka kiirelt 30 mini netis ja ei usu et see kuidagi grindimist mõjutaks..
    aga kui olen umbes 2h ära mänginud siis viskab vaikselt kopa ette..
    Tee järgmine hommik nii, et ei surfa 30minutit netis ja hakka kohe grindima. Vaata ehk aitab

  8. #8
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Mindset ja muu

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Tee järgmine hommik nii, et ei surfa 30minutit netis ja hakka kohe grindima. Vaata ehk aitab
    dvj. :) proovida võib...

    saadaks sulle 20 Pokerstars monkeyd kui homme teen kaheksa tunnise sessi

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 378

    Re: Mindset ja muu

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    dvj. :) proovida võib...

    saadaks sulle 20 Pokerstars monkeyd kui homme teen kaheksa tunnise sessi
    vaata, et lubadust pead :D

  10. #10
    leits
    Guest

    Re: Mindset ja muu

    Obv et mindset korras kui enne mängimist kõvasti porri vahtida ... see pidi ranka special olema ..

  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 378

    Re: Mindset ja muu

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Obv et mindset korras kui peale mängimist kõvasti porri vahtida ... see pidi ranka special olema ..
    FYP. Peale, ikka peale!

  12. #12

    Re: Mindset ja muu

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    FYP. Peale, ikka peale!
    Now it´s my time to give bad beats!

  13. #13

    Re: Mindset ja muu

    Aga teemasse ka siis...too long, dont read...

    Tegelt ma mõtlesin selle 2008 tulemuste teemasse panna, aga jäi tegemata.

    [img width=540 height=420]http://img216.imageshack.us/img216/2403/myrungz7.png[/img]

    Selline minu Sharkscope graafik Pokerstarsis siis. Üks prantslane, kellega kunagi HU mängisin, mainis ka, et segane graafik - "mountain space mountain" nagu tema seda väljendas. Lihtsustatud graafik on peale joonistatud.

    Aga mis seal toimub. Algab asi sellega, et teen Starsi 2008 juunis sissekande, midagi 50-100$ vahel. Alustan 3$ 18-man SnG-dega. Juba esimene sessioon olen kuum ning see paneb mind Battle of Planets konkurentsi. Hea jooks jätkub, bankroll kasvab. Tuleb juuli, kunas olin otsustanud tööle minna. See siis seal umbes 300-nda SnG peal, ma joonistasin visuaalse vihje ka. Nagu näha, 2 asja vahel ma oma päevasid jagada ei osanud, enne esimese palga saamist tehtud cashout ka mind väga ei aidanud. (Ahjaa, kes imestab, et millest ma cashoudi tegin, siis sellel graafikul pole 2x215$ satelliidi võitu, mille T$ ma SnG-des läbi grindisin. Tegelikult ma isegi plussis vist natuke.) Eks ma siis kukun niimoodi, kuni avastan HU SnG-d, milles hakkab üpris hästi minema. Üldse esimese töökuu šokk läks ka üle ning augustis tundsin ennast juba päris mõnusalt mängides, valisin paremini aegu või siis lihtsalt polnud rampväsinud mängima hakates. Graafik tõuseb.
    September. Mis algab septembris, lapsed? :)
    Mul ei alanud mitte ainult ülikool, vaid ka nö iseseisev elu - oma korter, ise käin poes, teen süüa, maksan arveid jne. Ahjaa, tööl käisin ka edasi. Mnjah, seal oli tõenäoliselt suurim viga siis. Et ma enda võimeid paremini ei hinnanud ning mingit 2-kuist pausi ei teinud mängust. Kes graafikut jälgib, siis jah, see on umbes natuke enne 800-ndat mängitud SnG-d, kus tuleb vabalangemine miinustesse. Pärast seda tegingi mõned kuud pausi, tegelesin üldse teise projektiga (Robotexi robotivõistlus, kui kedagi huvitab, hävisime seal, aga huvitav/õpetlik oli) ja mängisin Full Tildis, kus on nüüd juba päris hästi läinud.

    Mida ma öelda tahan, on see, et analüüsige ennast ja hinnake ausalt oma võimekust töö, kooli, sotsiaalsete suhete ja muude pingetega toimetulemisel. Ma usun, et enamike inimeste jaoks on kool ja/või töö ja/või pokker korraga rasked "majandada". Ponnestamise asemel mingeid pokkerieesmärke täita on elutingimuste muutumisel parem kas üldse paus teha või seada oluliselt madalamad eesmärgid. Ja väga palju madalamad. Kui mängisite suvel 50000 kätt kuus, siis kooli minnes pange läveks 10000, 15000 v mida iganes. Siis te ei vali mängimiseks aega, sest te PEATE mängima, vaid sellepärast, et on TUJU mängida. Seda on vist leierdatud piisavalt, aga mul on viimasel ajal hästi läinud enda meelest just sellepärast, et ma võtan puhkust igal võimalusel ega kohusta ennast mängima. Kuni pole veel elukutseline, ei kavatse mingil juhul haridust ja erialast arenemist ohverdada pokkeri jaoks. Ja isegi kui teete selle elukutseks, siis tegu on ju alaga, kus saate oma tööaega ja graafikuid ise seada. Sellest poolest võivad päris elukutselised edasi rääkida vast. Ühe napilt breakeven SnG-mängija kogemused/vead on siin siis.

  14. #14
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: Mindset ja muu

    Ranka, palju sa ise päevas keskmiselt mängid? Jah, eks varieerub, aga keskmiselt.

  15. #15
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 378

    Re: Mindset ja muu

    Tsitaat Algselt postitas metsnik
    Ranka, palju sa ise päevas keskmiselt mängid? Jah, eks varieerub, aga keskmiselt.
    Nüüd väga vähe :( 1000-4000 kätt, keskmiselt sinna 1500 kanti.

  16. #16

    Re: Mindset ja muu

    Kas nendes mindseti raamatutes miskit mänguhirmu teemalist kah on? Ma ei oskagi hästi seletada, asi pole raha kaotuse hirmus, vaid mingi imelik teema on mul selle mängimisega. Nagu tunneks, et ei biidi mängu veel täielikult ja ei taha kaotada. Samas sharkscope näitab ROI üle 60, HU SNG läheb väga hästi, aga mingi kummaline tõrge on ees. Mõtlen, et teen mõnetunnise sessi aga pärast analüüsin ikka mingit õppevideot.
    On kellelgi sarnaseid kogemusi ja oskab aidata?

  17. #17

    Re: Mindset ja muu

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Kas nendes mindseti raamatutes miskit mänguhirmu teemalist kah on? Ma ei oskagi hästi seletada, asi pole raha kaotuse hirmus, vaid mingi imelik teema on mul selle mängimisega. Nagu tunneks, et ei biidi mängu veel täielikult ja ei taha kaotada. Samas sharkscope näitab ROI üle 60, HU SNG läheb väga hästi, aga mingi kummaline tõrge on ees. Mõtlen, et teen mõnetunnise sessi aga pärast analüüsin ikka mingit õppevideot.
    On kellelgi sarnaseid kogemusi ja oskab aidata?
    Mul on täpselt sama mure, kogu aeg on tunne sees, et äkki ikka ei biidi mängu ja siiamaani olen puhta õnnega võitnud. Ainult siis mängin mõnuga, kui downswing on, sest siis tuleb mulle selline "olen juba niipalju kaotanud, kui nüüd veel mõned blindid kaotan, siis see enam midagi ei muuda" tunne sisse ja mitte ei hakka valesid otsuseid tegema, vaid lihtsalt raha kaotamise kartus kaob ära.

  18. #18
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 378

    Re: Mindset ja muu

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    Mul on täpselt sama mure, kogu aeg on tunne sees, et äkki ikka ei biidi mängu ja siiamaani olen puhta õnnega võitnud. Ainult siis mängin mõnuga, kui downswing on, sest siis tuleb mulle selline "olen juba niipalju kaotanud, kui nüüd veel mõned blindid kaotan, siis see enam midagi ei muuda" tunne sisse ja mitte ei hakka valesid otsuseid tegema, vaid lihtsalt raha kaotamise kartus kaob ära.
    See tunne on standard.

    Võitvad mängijad alahindavad oma oskusi ja ülehindavad õnne (hakkavad halama, et nad ei beadi mängu ning ainult hea jooksuga võidavad). Kaotajad ülehindavad oma oskusi ja alahindavad õnne (donkide lemmikväljend: Teistel joppab/jookseb kaart paremini kui mul, mitte kunagi ei hiti jne)

  19. #19
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Mindset ja muu

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    Mul on täpselt sama mure, kogu aeg on tunne sees, et äkki ikka ei biidi mängu ja siiamaani olen puhta õnnega võitnud.
    sama jama..
    aga vaevalt see mu mängu mõjutab...

    eriti närvidele käivad need suured sampled mida on vaja teada saamiseks kas sa beatid mängu või mitte.

  20. #20

    Re: Mindset ja muu

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    See tunne on standard.

    Võitvad mängijad alahindavad oma oskusi ja ülehindavad õnne (hakkavad halama, et nad ei beadi mängu ning ainult hea jooksuga võidavad).
    QFT

    Iga kord, kui luckiga finaallauda olen saanud mõnel turnal või mitmel SnG-l korraga mingeid monstereid saan, mõtlen, et "jah, õnne muidugi on, ega see veel näita, et ma hea mängija olen." Tegelt on suur vahe ju, kuidas sa oma "õnne" ära kasutada oskad, ei ole päris nii, et "AA-d oskab igaüks mängida." :D

Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES