Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 10 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 196
  1. #61
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Pakun diili täna õhtusele Bounty turnale.

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Proovi asju teiste silmade läbi näha - kui mina nõustusin siin moderaator olema, siis ma võtsin ka mingi vastutusekoorma enda õlule. Ja mina ei saa sellist värki enda silmade all lubada. Sest tundmatu kasutaja on kõige ohtlikum ja mina peaks andma endast kõik, et mitte keegi siin foorumis ei scammiks ja ei saaks scammitud. Ja 5 taala või euri, mis ta seal on, on ka scam. Ja vaatamata, et arvan, et kasutajad oskavad ise ka valida, keda steikida ja keda mitte, siis selle 0,001% tõenäosuse pärast pean ikkagi selle välja ütlema - ära keelama.

    Sry guys, et nii väiksest asjast selline draama, aga teisi kasutajad tuleb siiski respekteerida ja moderaatori sõnu tuleks kuulata. Kui Ranka/Tigrano teisiti arvavad, siis võtan oma sõnad tagasi.
    Sellega on lood nii, et eelmine nädal ta lisas mind msni ja ütles et tahab stakei ja ma küsisin et mis nimega foorumis oled. Ta ütles et ei olegi kasutajat aga et ta on Asta.. sõber mille peale mina ütlesin et parem kui sa oleks foorumi kasutja enne kui sind stakeima hakkan. Sest suvalistele kah ei usalda oma raha . Aga ju ta siis ei mõistnud, et siis peaks olema natukene aktiivne, et teised saaks aimu kellega tegu enne kui stakeima hakkavad. Umbes nii see oli.

    Hirmus palju kisa nüüd sellest igatahes. Vbl minu süü natuke.

  2. #62
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: Pakun diili täna õhtusele Bounty turnale.

    Küsimus neile, kes varem Bountyd on olnud: millal nad reeglina selle €100 välja maksavad Bountyks olemise eest?

  3. #63
    Metsapull
    Guest

    Re: Pakun diili täna õhtusele Bounty turnale.

    Tsitaat Algselt postitas olavike
    Küsimus neile, kes varem Bountyd on olnud: millal nad reeglina selle €100 välja maksavad Bountyks olemise eest?
    Ma vist sain selle raha esmaspäeval.

  4. #64
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Pakun diili täna õhtusele Bounty turnale.

    Saab ka täna turnal hullata siis ja esimene stake välja teenitud :) Täname usalduse eest ja eks vaatab kas mulle muidu alati õnnetu turniir seekord uue näo saab.

  5. #65

    Re: Pakun diili täna õhtusele Bounty turnale.

    Juhhei, sain 2 kätt mängida ja out! Kõigepealt doublemint ownis mu fh 5 nelikuga 2ra ja siis kohe j2rgi shortstackina lendasin ak allin k6 vastu, kes ownis endale k6vema rea =(

  6. #66
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: Pakun diili täna õhtusele Bounty turnale.

    Ja doublemint saigi mu bounty endale. TT vs 33 ja leidis flopist oma 3 üles :P

  7. #67
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Pakun diili täna õhtusele Bounty turnale.

    Panin blindiröövli AK-ga allini ja loomulikult bb leidis, et 99 on ideaalne käsi, millega kolmandana all-ini callida pmst. Tase oli tavapäraselt halb, calliti min raise AK-ga ära ja alles re-raisele mindi all-ini jne jne, lausa halb hakkas. 22. koht.

  8. #68
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Pakun diili täna õhtusele Bounty turnale.

    Paistab et mõlemad minu stakeitud vennad on väljas. Aga pole hullu järgmine kord ehk
    Aga ma nüüd siis alustan oma peoga ja lähen teen veidi huumorit.
    Edu pokkeris kõigile ndv.

  9. #69

    Re: Pakun diili täna õhtusele Bounty turnale.

    Võibolla oli selle teema algatamine ja stake pakkumine heaks karmaks - ei tea aga lõpuks suutsin siis täna ka ise bountyil väheke hittida.
    Nagu siin varem juba mainitud siis turna hakkas igati kenasti, sattusin kohe alguses bountyga ühte lauda tema paremat kätt, et siis mitte kõige parem pos aga õnneks ma olin käes sees kui ta soovis lauale gl ja lükkas TT letti. mina olin siis SB ja usual low pair 33. Seekord script oli minu poolt ja keskele maandus usual Anrnr üks neist siis 3. Ahjaa, enne seda sai rankapoegal munad sahtli vahele lükatud full vs nelik 8) Kusjuures bounty vastu minnes oli käes sees lõpuni neli mängijat ja tema TT oleks kõigi poolt ära kräkitud ;D Nimelt lauda jooksis A3567 ja käed olid 75 7A TT 33 Peale seda võtsin rahulikult ja tiksusin finaali. Lõpus 6-7 mängijat jämmisid üpris kaua ümber laua. Kui jäime neljakesi siis stackid olid üpris võrdsed (25k ringis) Siis hoss tegi standartse raisi nii nagu meil seal laual hakkas välja kujunema ja mina avastasin et jube lahe on K9ga tema rais kusele lüüa ja tõstsin üle, muidugi allin laksud ja üllatuseks tal AA. Aga nagu ma korduvalt olen öelnud, siis prima river mängis olukorra lõpuni ja kokku "sain" rea. Siis jäime Possolinoga(Tartu kutt) HU üsna võrdses seisus, korraks sain ette aga lõpuks vandusin alla. Pole lihtsalt nii kaua hittinud ja top2 jõudnud, liiga roostes ;D. Minule jäi siis +152 ja temale +178.

  10. #70
    Õpihimuline Mängur Kasutaja vinney avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    473

    Re: Pakun diili täna õhtusele Bounty turnale.

    friends 4ever

  11. #71
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pakun diili täna õhtusele Bounty turnale.

    See on alati nii, et annad teistele, siis tuleb ka endale. Eelmine kord pakkusin välja, et kes mind välja puksib saab 25$, ning suurest hirmust jõudsin hoopis rahadesse ja polnud raha enam kellegile anda ;D

  12. #72
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Pakun diili täna õhtusele Bounty turnale.

    Keegi kavatseb täna pokkerit kah mängida? Selles suhtes et endal on kohustus vindiseks võtta siis mängida jälle ei saa, aga pakuks ühele/paarile inimesele jälle bountyle stakei. Kui on juhuslikult kedagi kes tahab ära võita.

  13. #73

    Re: Pakun diili täna õhtusele Bounty turnale.

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    Keegi kavatseb täna pokkerit kah mängida? Selles suhtes et endal on kohustus vindiseks võtta siis mängida jälle ei saa, aga pakuks ühele/paarile inimesele jälle bountyle stakei. Kui on juhuslikult kedagi kes tahab ära võita.
    mina mängin user kollane.
    võita tahavad kõik.

  14. #74

    Re: Pakun diili täna õhtusele Bounty turnale.

    mängiks küll kui antakse diili :)

  15. #75

    Re: Pakun diili täna õhtusele Bounty turnale.

    loodame, et minu pearaha läheb siis omadele :)

  16. #76
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 395

    Re: Pakun diili täna õhtusele Bounty turnale.

    Ma mängin ka täna, stake ei taha :)

  17. #77
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Pakun diili täna õhtusele Bounty turnale.

    vabandan kõigi ees läksin pikali ja alles ärkasin üles et jah juhtub järgmine nädal

  18. #78

    Re: Pakun diili täna õhtusele Bounty turnale.

    Pepude maa küll, heads uppi jõudsin taga olles ning A2'ga otsustasin reraiseda pool stacki sisse pärast tema raise, callis KJ'iga ja floppis kohe hunniku poisse!

  19. #79

    Re: Pakun diili täna õhtusele Bounty turnale.

    ma sain bubble, ajee :)

  20. #80
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Pakun diili täna õhtusele Bounty turnale.

    a tra ranka täna ujulas selgitss, et järgmise korra show upi eest saan veel 100€ . Ship it

Lehekülg 4, kokku 10 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES