Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 36, kokku 36
  1. #21
    Õpihimuline Mängur Kasutaja vinney avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    473

    Re: TurniiriStrateegia

    mis on M5,M10 ning ITM %

  2. #22
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: TurniiriStrateegia

    Tsitaat Algselt postitas vinney
    mis on M5,M10 ning ITM %
    Loe siit:

    http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,847.0.html

  3. #23
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: TurniiriStrateegia

    Tsitaat Algselt postitas vinney
    mis on M5,M10 ning ITM %
    ITM% seal ei ole aga see tähendab In The Money % ehk kui tihti rahadesse jõuad.

  4. #24

    Re: TurniiriStrateegia

    Tsitaat Algselt postitas ranka

    Samuti tahaks küsida postflopi kohta - kui tihti teete cbeti? Eriti pool-kõvade stackidega.

    Näiteks: Blindid, 500/1000, ja effektiivsed stackid 16k. Isoleerid 19/9/2 vastase, kes limpis UTG-lt ,sa button. Tegid 3k raise, ta callis. Pot on nüüd 7.5k ja sul 13k järgi. Board on "keskmine" Kh2d7d. Kas teete cbeti ja kui suure? Teie käsi täiesti läks võssa JT potid.
    HORRRRRIIIIIIBEL play. 17BB stackiga sa ei mängi ühtki kätt nii. JTs preflop seal call > fold > nupud. UTG limp selles faasis on tavaliselt väga kahtlane asi.

    1. alla 20BB stackiga sa ei tee ühtki tõstet, kui sa ei saa 3-beti callida.
    2. selles olukorras ainus võimalik agressiivne suund mis pole all in on go&go - raise suuremalt, et flopil oleks sul ca potbet järgi ja shove any flop, aga JTs on lihtsalt liiga nõrk selleks.

  5. #25

    Re: TurniiriStrateegia

    ristiga nõus. võibolla olen liiga weak, aga ma paneks veel järjekorda fold > call > reise.
    ja kas go&go-d pole mitte parem OOP kasutada?

  6. #26

    Re: TurniiriStrateegia

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    ja kas go&go-d pole mitte parem OOP kasutada?
    on muidugi

  7. #27

    Re: TurniiriStrateegia

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    ristiga nõus. võibolla olen liiga weak, aga ma paneks veel järjekorda fold > call > reise.
    ja kas go&go-d pole mitte parem OOP kasutada?
    Ma nõustuks ka, et fold esimene, sest mida Sa selle stackiga hittima lähed? Kui tead, et selle vastase vastu Any pair sobib, siis call, kuid ridade, flushide jaoks Sul pole implied oddse siin. Ning kuna sellises tournamendi faasis piisab igast tugevast paarist duubliks, siis kindlasti ei ole vaja mängida käsi, millega on võimalik kokku saada nutse, sest hind on liiga kallis.
    Sest (Rida = duubel) == (paar = duubel)
    Rida = väike töenäosus saada
    Paar = suur töenäosus saada.

    obv, on paariga duubeldamine riskantne, sest vastasel alati palju oute, kuid kuna meie stack on selline, siis, et kuhugi jõuda oleme sunnitud noateradel kõndima nii või teisiti. Kuid kuna kõik teised on ka tihtipeale poolsurnud ja iga hetk valmis meeleheite bluffi tegema või midaiganes, siis parem hoida käes tugevat paari kui mingit drawd, kui keegi jälle oma stacki keskele on lükanud.

  8. #28
    Bännitud
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    115

    Re: TurniiriStrateegia

    Ranka kysis:

    Kiir küsimused, kes ise ei oska:
    1) Kuidas mängite turniiri algfaasis (tight/loose, passive/agressive, limbite/raisete)
    2) Keskfaasis, kui pool fieldi väljas
    3) Bubbles
    4) Lõppfaasis (bubble ja vahetult enne finaali)
    5) Finaal laud

    *Ma vastan, et turniire ei saa mangida mingi kindla skeemi jargi. Neid tuleb mangida laua ja mangija(te) p6hiselt.


    Alaska kirjutas:

    Mängin väga väikse raha peale turnasid (2-5$) aga niipalju kui lugenud olen teiste postitusi, siis erinen selle poolest, et kui mängin, siis on ainult turniiriaken lahti ja terve mäng muuga ei tegele. Iga venna kohta lauas on infot, kuidas ta betib, mille peale foldib.

    *Tapselt nii tulebki mangida, siis tuleb ka edu.

  9. #29

    Re: TurniiriStrateegia

    Ranka,

    Eriline pro ei ole, kuid midagi siin on mängitud ja selgeks õpitud.
    Paljud on rääkinud oma strateegijatest, kuid ühinen Uudistaja arvamusega, et mängida tuleb vastavalt sellele, mis stiil lauaga sobib.
    Ise olen oma lühikese mängija karjääri jooksul vaid korra FT jõudnud, kuid sinna lähedale päris mitmel korral, mängides suht erinevaid stiile.
    Turniiri lõpu poole tuleks agressiivsust üles näidata ning FT jõuab ikka enamjaolt see, kellel selleks "mune" on, sest päris palju on lõpus passijaid, kes kätt ootavad.
    Ühed need, kes mängivad võidu peale ja teised, kes mängivad rahade peale.
    Ei hakka siin pikka artiklit kirjutama, aga annan sulle lingi ja ka teistele, mille sain healt sõbralt "Uudistajalt" restealide kohta mängu lõppfaasis!
    Ma usun, et sellest artiklist annab miskit ikka kõrva taha panna.
    Ise olen viimasel ajal jälginud Starsis sellise mehe nagu "moorman1" mängu ja mees jätab sügava mulje. Kui kellegil aega ja tahtmist on, siis tasub natuke jälgida.
    Tegemist siis Inlglasest pokkerigeeniusega!
    Siin siis see link restealide kohta:
    http://www.anskypoker.com/2008/10/to...teals/#more-19

    Edu igatahes turniirimängude avastamisel!


  10. #30

    Re: TurniiriStrateegia

    Mänginud siin viimaselajal väikse BI turnasi starsis. Küsiks arvamust, et kuidas käituda kui stack on jäänud väikseks ja blindid suruvad selga? M on näitkes kuskil 5-6. Kas varajaselt positsioonilt on õigustatud open-shove KQ,JJ taoliste kätega? Lisaks, kui laud on suht tight ja bubble on möödas tükemat aega. Viimastel päevadel just nii turnadest välja lennanud.

  11. #31

    Re: TurniiriStrateegia

    JJ kindlasti shove nii väixe stacki juures, kuid KQ mulle eriti ei meeldi, parimal juhul saad pocketi vastu flipi või siis oled Outkicked või jälitad Ace high'd.
    Ning varajane shove on üldse üx jama asi, nii krdi tihti ei piisa mul isegi AJ'ist või misiganes, iga kord kui varajaselt positsioonilt shoven, siis kellelgi on kohe nuts millega callida.

  12. #32

    Re: TurniiriStrateegia

    Varajane shove on jah saatanast :D
    Aga kuramus, kui pikka aega olla suht carddead ja stäkk väike siis tekib tunne, et nüüd tuleb pushida, kui kuhugi jõuda tahan. Paraku on need alati lõppenud minu lahkumisega turniirilt.

  13. #33

    Re: TurniiriStrateegia

    Viimasel ajal hakkab siuke tunne tekkima, et see M5 any two pushimine pole onlines päris õige, sest Fold equity on lihtsalt üldise tourna taseme pärast kõvasti väixem ja callitakse igasuguse pasaga ning siis oled mingis väga väixe edgega coinflipis liiga tihti ning lihtsalt suredki ülitihti tänu sellele. Varem, kui mängisin sellise strateegia järgi, et as long as I have a stack, I have a chance ning pigem blindin välja, kui mingi sitaga pushin. Jõudsin ülitihti rahadesse ning ka sügavamale rahadesse tihedamini. Samuti väixema fieldiga trio tournades tulid final tabelid sedasi, kuid pokerstarsis need suured fieldid panevad pea valutama igatepidi mängides. Kunagi foldisin ka AK'd tournades pidevalt, viimasel ajal olen iga flipi AK'ga pmst vastu võtnud ja no sellex ikka peab nii palju flippe võitma, et kuhugi jõuda nii.

    Mõned korrad küll olen olnud jõudnud sellise flipini, mille võitmise korral lähexin stackiliidriks tournamendis, kuid senimaani pole veel ära tulnud perkeles ma ütlen rsk!

  14. #34

    Re: TurniiriStrateegia

    Samas kui kuhugi jõuda tahad siis ju tuleb pushida. See jällegi eeldab korraliku luckboxi. Ilmselt ma loobun siiski varajasest positsioonist open-shovemisest. v.a AA, KK ja AK-ga.

  15. #35
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: TurniiriStrateegia

    mina lähen viimasel ajal turnadele maniakk stiiliga ehk mängin algul vastavalt kaardile ja 20/18 stiilis kuni 30/22 ja mingihetk hakkan vajutama ja mängin suht anytwo LP ja olen 30+ vpip-ga, see loeb muidugi ka lauast tihti, kui selline maniakk on sinu taga siis on väga raske sedasi lasta, kuid ma üldiselt proovin lähtuda stateegiast, callida on raskem kui suruda. ja big stäki kokku saan varastades, milleks piisab tihti juba 4-5 korrast varastades blindide korjamisest siis saab veidi rahuneda ja lasta oma loose imidzil paar kätt kinni maksta kui peaks luckboxi olema ja pärast varastamisseeriat ka mingi decent käsi lõpuks saada. seni on toiminud

  16. #36

    Re: TurniiriStrateegia

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    mina lähen viimasel ajal turnadele maniakk stiiliga ehk mängin algul vastavalt kaardile ja 20/18 stiilis kuni 30/22 ja mingihetk hakkan vajutama ja mängin suht anytwo LP ja olen 30+ vpip-ga, see loeb muidugi ka lauast tihti, kui selline maniakk on sinu taga siis on väga raske sedasi lasta, kuid ma üldiselt proovin lähtuda stateegiast, callida on raskem kui suruda. ja big stäki kokku saan varastades, milleks piisab tihti juba 4-5 korrast varastades blindide korjamisest siis saab veidi rahuneda ja lasta oma loose imidzil paar kätt kinni maksta kui peaks luckboxi olema ja pärast varastamisseeriat ka mingi decent käsi lõpuks saada. seni on toiminud
    Kahjuks nii odavates tournides, kus ma mängin on terve laud maniakke täis ning LP'lt first in raise loota on unistus :)
    Aga 6 maxis on asi kõvasti parem, SCOOPi tournas limper fish oli minu stiili peale suht leilis :D

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES