Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 7, kokku 7
  1. #1
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Rush 4.4$. keskfaas, millised ranged?

    algusfaasiga pole probleeme, kiire mäng AA,KK,QQ,AK. peale seda kui stack ca 4-5x, hakkavad probleemid. millised ranged võtta? tahaks turna hitti, mitte rahadesse foldida. kas uskuda Ax v mitte? teie nägemused ja kogemused?

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Rush 4.4$. keskfaas, millised ranged?


  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Rush 4.4$. keskfaas, millised ranged?

    need on turna algusfaasi käed. keskfaas on probleemiks. millega minna??? ranged? ja veel kord ranged paluks. ma olen täiesti mädas. stack 8k, ehk siis keskfaasis ja enam ei oska. käes on AT, enne mind raise ja m is ma teen? mina foldin. on see õige we vale otsus?

  4. #4
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Dzuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    445

    Re: Rush 4.4$. keskfaas, millised ranged?

    See on õige otsus, seast parimal juhul saad flipi

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Rush 4.4$. keskfaas, millised ranged?

    no oleneb stackist sul. varastada tasub alati btn-co. range pead laskma suuremaks kui tavaturniiridel, kuna siin võib sind 5 korda järjest blind külastada.

  6. #6

    Re: Rush 4.4$. keskfaas, millised ranged?

    pole küll turna mängija aga vist Qudu oma blogis kirjutas et tema jaoks oli eureka hetk see kui sai aru et mõtekam on varastada/bluf-shoveda 87s tüüpi kätega. Kui saab calli siis oled enamjaolt 60-40 seisus aga A rääbisega 70-30, mis pikas perspektiivis omab märkimisväärset vahet.

  7. #7

    Re: Rush 4.4$. keskfaas, millised ranged?

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    need on turna algusfaasi käed. keskfaas on probleemiks. millega minna??? ranged? ja veel kord ranged paluks. ma olen täiesti mädas. stack 8k, ehk siis keskfaasis ja enam ei oska. käes on AT, enne mind raise ja m is ma teen? mina foldin. on see õige we vale otsus?
    Mina avastasin ka hiljuti Rush turnad ja suht samad mured. AK-ga isegi 3bet-i väga teha ei julge/taha, sest callitakse maha suht alati. St resteali tehakse minuarust väga harva ja see ka õnnestub harva. Pigem ma varastan üksjagu palju, kui enne mind on folditud, ja Ax foldin ise enamasti, kui ees keegi kasvõi limpinud on. Varastada võib kasvõi üle jaotuse, sest teised seda ju ei näe :-)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES