Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 15, kokku 15

Hübriidvaade

  1. #1
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: NL10 JJ 3way paardunud flopis donkbeti vastu

    Ma tahaks kül lflopis otsa panna ja natukenegi aru saada, kus oled(ja ka enamasti for value sellises olukorras). Nüüd donk vaatab, et callisid ja paugutab oma suvalise keskmise poketiga edasi ja sa foldid. Kui otsa paned flopis ja saad raise, saad foldida, ning samuti kui callib ja pärast hakkab agrotsema uuesti, saan ka foldida.

  2. #2
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: NL10 JJ 3way paardunud flopis donkbeti vastu

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Ma tahaks kül lflopis otsa panna ja natukenegi aru saada, kus oled(ja ka enamasti for value sellises olukorras). Nüüd donk vaatab, et callisid ja paugutab oma suvalise keskmise poketiga edasi ja sa foldid. Kui otsa paned flopis ja saad raise, saad foldida, ning samuti kui callib ja pärast hakkab agrotsema uuesti, saan ka foldida.
    Mida sa siis teada saad, kui ta sind callib? Oled ju suht samas kohas, kus enne ehk siis ei tea midagi. Ja kui ta edasi agroma hakkab, siis foldid? Foldi kohe, hoiad raha kokku.

    Kohandaksin siin Ranka poolt ühes teises postis välja öeldut - beti kas bluffiks või for value. Ja kuna bluffiks siin mina ruumi ei näe, valuet siit minu arvates püüdma minna oleks ka vale ning ka call oleks liialt risky, siis fold on ainuke lahendus.
    Viimati muudetud bluelite poolt : 03.01.11 at 16:51

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES