Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 101, kokku 126 EsimeneEsimene ... 519199100101102103111 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 001 kuni 2 020, kokku 2519
  1. #2001
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    lol väga hea tekst kotkas1000 - oleks pidanud selle reportaaži ekre suvepäevadel ette kandma

  2. #2002

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    43 plahvatust kahe aasta jooksul on siiski reaalsus, mida ükski omast arust kildu rebiv ajakirjanik muuta ei saa. Fotode põhjal oleks nagu tegu kummituslinnaga, kus liigub ringi ülivähe inimesi.

  3. #2003
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    pae tn pommimees pani üksi 11 kärakat :)

  4. #2004
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Herr Potsataja, kas te olete oma ihusilmaga muidu neegrit üldse näinud? Vaos neid kuuldavasti ei olnud tol päeval kui "poistele tsikleid näitamas käisid"

  5. #2005

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Hea küll, me KÕIK tahame siia palju toredaid ja häid inimesi. Ja võimalikult vähe "saasta". On see siis nii kindel, et "saasta" ei tule? Hea küll, paljudel tulijatel on oma kodumaal sitt elu ja vaesus üldine. Aga miks mitte siis likvideerida kohapealset sitta elu ja vaesust? Tunnen eestiMAALASE ees tunduvalt suuremat vastutust aidata. Nõnda paraneks long run ka iibeprobleemid jms kriitilised mured. Ei leia tarvilikuks siia importida sugumürske selleks, et eesti kultuur ja rahvus püsima jääks (juba selle lause mõte on lol). Kepivendi on siin samuti. Muidugi, kui suhtumine on juba selline- mina ei paljune, las paljunetakse minu eest- siis tuleks mõtlemist muuta/suunata. Sõimake fašistiks nüüd.
    Pealegi vaadates suvalisi videosid Euroopa lõunaosa immigrantide massidest, kes on kohutavalt vaesed ja näljas ning seepärast vägisi pressivad end EL-i.. imo käivad paremini riides ja kasutavad uhkemat taskuelektroonikat, kui ma oma kodukandi n.n. vaeseid vaadates näen. Ning oma KODUMAA hüljanud ja reetnud inimesest ei looda mina lojaalsust.

    Ehk ma olen vanamoodne aga kui midagi on katki, siis tuleb see ära parandada, mitte kohe minema visata ning uus hankida. See käis siis sündimuse jpm kohta.
    Viimati muudetud Herbert Sammal poolt : 05.08.15 at 20:47

  6. #2006

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Erplander, maineka Helsinkin Sanomat ajakirjaniku külaskäigu repotaazhi Malmo sõjakoldesse saad lugeda siit: http://nyt.fi/a1305974974384?ref=hs-art-new-4
    Ära sa ütle kui tubli, et julges täitsa päise päeva ajal sõjakoldesse pugeda ja sellise ennastsalgava rindereportaaži teha. Nüüd mul on ettepanek, et ehk prooviks sama teha laupäeva õhtul. Oled nii vaimustuses sellest loost, et ikka sealseid soomlaste kommentaare ka vaatasid? Või käivad seal ka EKRE ja KE noortekogulased kommenteerimas?

    Tensta kohta mõned viited:

    Police attacked by rioters in Tensta:
    http://sverigesradio.se/sida/artikel...rtikel=5170994

    “Riots are caused by police doing their jobs”:
    http://swedenreport.org/2015/05/23/r...ng-their-jobs/

    Six Muslim teens receive ‘community service’ for gang raping a 15-year-old girl in Tensta, Sweden:
    http://tavernkeepers.com/six-muslim-...tensta-sweden/

    Stockholm district Tensta the most unsafe:
    http://www.stockholmnews.com/more.aspx?NID=8542

    Police: Yes, there ARE No-Go Zones in Sweden:
    http://swedenreport.org/2015/05/18/p...nes-in-sweden/

    Nüüd ka oluline küsimus: miks need Rootsi kõige radikaalsemad tolerandid ja suurimad multikulturalismi apologeedid mitte kunagi ei ela ise nendes suurepärastes multikulti linnaosades ja mitte kunagi ei pane oma lapsi vastavatesse koolidesse?


  7. #2007
    Jube Noob Kasutaja phenomenon avatar
    Liitus
    Nov 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    195

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    No rahvas võib ju loll olla, aga kui see loll rahvas ikka ei taha neid pagulasi oma riiki siis ei ole midagi teha. Kui enamus ei soovi, siis ei immigratsioonile.Või kuidas need demokraatia põhimõtted ka olid?

  8. #2008
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    aja pikku saab rahvas targemaks, yhiskond tervemaks. eks suuresti nõuka aja viljad need eelarvamused - vanemale generatsioonile ei saagi seda ette heita. kui ojuland ja erplander teistvärvi inimesi ainult halvaga seostavad ja nii aktiivsed on, siis noored võib ka ära petta. ise viimase paari a jooksul väga palju helsingis käinud/elanud - rätipeade, pedede ja neegritega pole ei öösel tänaval, söögikohtades jm yhtegi piinlikku momenti olnud. aga oi kui mõnna mulje on jätnud meie oma valge rämps laevas :) - just see kaader, kes "tõupuhta" eesti juttu ka laeva baaris ajab...

  9. #2009
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    demagoogia
    Kiire Pastilaa breakdown:

    aja pikku saab rahvas targemaks, yhiskond tervemaks. = kes minuga ei nõustu on lollid ja vaimselt haiged

    eks suuresti nõuka aja viljad need eelarvamused - vanemale generatsioonile ei saagi seda ette heita. kui ojuland ja erplander teistvärvi inimesi ainult halvaga seostavad ja nii aktiivsed on, siis noored võib ka ära petta. = sa oled kas loll või vana kui minuga ei nõustu, take your pick



    ise viimase paari a jooksul väga palju helsingis käinud/elanud - rätipeade, pedede ja neegritega pole ei öösel tänaval, söögikohtades jm yhtegi piinlikku momenti olnud. = minul on väga palju kogemust ja tean mis on õige, viskan sõna **** ka sisse et debiilikutega samastuda

    aga oi kui mõnna mulje on jätnud meie oma valge rämps laevas :) - just see kaader, kes "tõupuhta" eesti juttu ka laeva baaris ajab... = eestlased ise on kehvemad kui pagulased ja me peaksime ennast halvasti tundma
    Demagoogiks olemine on väga hea tradeskill, üldiselt garanteerib paremad võimalused elus kuna saab inimesi manipuleerida. vt. Edgar Savisaar

  10. #2010

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Lõik Delfist:Kuhugi päris metsade ja soode taha pagulasi paigutada ei saa, sest siis ei ole neil võimalik kasutada vajalikke teenuseid. Pagulaste võimalike elukohtadena tulevad kõne alla siiski sellised asulad, kus lisaks elukohale on võimalik leida ka töökoht, lastele on lasteaed ja kool, kus pagulastel oleks võimalik saada omale tervishoiuteenus ja vajalikud teenused omavalitsusest.
    Ilmselt peab nad linnadesse paigutama.Maal praktiliselt puuduvad sellised kohad,kus kõik tingimused täidetud oleks.Vähemalt siin kandis,kus mina elan.

  11. #2011

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
    Herr Potsataja, kas te olete oma ihusilmaga muidu neegrit üldse näinud? Vaos neid kuuldavasti ei olnud tol päeval kui "poistele tsikleid näitamas käisid"
    Ühe korra olen näinud, nimelt Pariisi metroo kubises nendest. Metroost väljudes lendas peale muidugi Balkani kerjustnaiste kamp, kelle mehed olid kõik sõjas surma saanud ja neil oli hästi palju lapsesuid täita.

    Huvitaval kombel rongi peal ja Deauville kohale jõudes ei märganud ma enam kummagi grupi esindajaid. Neli päeva kohapeal ringi jalutades ning kasiinos, pokkerisaalis ja hotellis nad lihtsalt ei torganud silma. Kindlasti mõni oli, aga minu jaoks sulandusid nad sellisel juhul massi.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 06.08.15 at 19:46

  12. #2012
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    lol väga hea tekst kotkas1000 - oleks pidanud selle reportaaži ekre suvepäevadel ette kandma
    mismõttes see hea tekst on?

  13. #2013

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas atsetoon Vaata postitust

    edit: Koolilapsed, kes ei kukkunud on PISA testides tavaliselt alla 5. koha, olid 35. kohal.
    Pidin peaaegu toolilt maha kukkuma. Koolilaste (madala)taseme teema on Rootsis päevakorras olnud vähemalt 10 aastat, rohkema kohta mul info puudub ja see ei ole paraku immigratsiooniga mitte kuidagi seotud. Probleem seisnes selles et Rootsi panustas haridusse kõige rohkem raha õpilase kohta ja tulemused ei olnud nii head..Üle võlli heaolu ühiskond - lapsed teevad mida tahavad.
    http://pluss.postimees.ee/3218411/uu...mi-varjukuljed

    Valitsuse raport aastast 2013 näitab, et just immigrandi taustaga õpilastel on suured raskused koolis edasijõudmisega. Etniliste rootslaste seas oli gümnaasiumihariduse osakaal 90%, immigrantide puhul 44%.


    Valdavalt moslemitest immigrantidega asustatud eeslinnade omapäraks on, et pea pool tööealisest elanikkonnast ei tööta. 1990. aastal oli Rootsis kolm sellist eeslinna. 2006. aastaks 156.

    Ma mõistan, et teoloogia magistrid on pagulaspooldajate arust pigem saatanast aga valitsuse vastu ei saa. Üks on õige, probleem on eskaleerunud vähemalt 10 aastat ja aina uued rumaluste tagajärjed hakkavad esile kerkima. Veel 10-20 aastat ja Rootsi hakkab juba välisriikidelt abi paluma. Eesti võib selle aja jooksul vastu võtta nii 10 000+ pagulast, aga see pole probleem, eelkõige sest Venemaalt ja Ukrainast tuleb neid esialgu tähtajalise elamisloaga siia elama vähemalt 40 000.

  14. #2014
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    ...
    soovin õnne ja edu sulle elus

  15. #2015
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    kui kellelgi esilehe vao jutule ligipääs, võib siia spoileriga visata. mobiiliga näeb - hoiatan, sisaldab vägivalda ja vägistamist

    http://www.virumaateataja.ee/

  16. #2016
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ( Click to show/hide )

  17. #2017

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    http://www.virumaateataja.ee/3286343...akule-mahtusid

    Ma olen avaastanud, et mõne päeva vanused tellijatele mõeldud Virumaa Teataja artiklid on sageli mõnes teises alajaotuses juba loetavad. Kusjuures mul pole selle artikli kohta midagi kriitilist öelda. Ma sain isegi aimu, kust võib üle Vahemere põgenemiseks vajalik raha tulla. Abdelmajeed paistab üks õielt õiele hüppaja elavat, kuid teistel tunduvad olevat tõsised kavatsused.

  18. #2018

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kui Vao tsiklimehel jonni on siis järgmine kord korraldab ta ühe sellise privaatsema suurema sünnipäeva või ürituse ja jätab pensionäridest oravad, ratastoolides või ka kõndivad vanadekodu elanikud ning lapsed rahule.

  19. #2019

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kolmas postitus järjest.

    http://www.delfi.ee/news/paevauudise...as?id=72167175

    14 aastat kommunist, 21 aastat Keserakonnaliige asutajaliige ja juhatuse liige ning nüüdne eripensionär avastab jalgratast?

  20. #2020

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    kui kellelgi jutule ligipääs, võib siia spoileriga visata. hoiatan, sisaldab vägivalda http://www.ohtuleht.ee/689746/pagula...hast-ummisjalu

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES