Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 12, kokku 126 EsimeneEsimene ... 210111213142262112 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 2519
  1. #221

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Sinu populaarseim kandidaat (üle Eesti) nr. 423
    Valimisringkond nr. 8 (Järva- ja Viljandimaa)
    Sven Mikser

    Valimisnimekiri: Sotsiaaldemokraatlik Erakond
    Vastuste kattuvus: 48%

    48 aint, ei lähe valima siis

  2. #222

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Väike poiss läheb isa juurde ja pärib:"Issi, issi, mis asi on poliitika?" Isa mõtleb natuke ja ütleb: "No ma proovin seletada.
    Mina olen peres leivateenija - kutsugem mind Kapitalistiks.
    Ema hoolitseb raha-asjade eest, tema on Valitsus.
    Kuna meie töötame sinu heaks, oled sina rahvas.
    Lapsehoidja on Töölisklass ja sinu väikevend on Tulevik!
    Mõtle nüüd selle üle natuke järele."
    Lähebki poiss voodisse ja hakkab järele mõtlema. Öösel hakkab aga väikevend nutma ja poiss
    tõuseb üles. Ta läheb uurima, ja näeb, et väikevend on mähkmed täis lasknud!
    Suundub siis isa-ema tuppa, et neid äratada - ema magab sügavalt ja poiss ei tihka teda äratada. Isa on hoopis kadunud. Jääb veel üle lapsehoidja - tolle uks on aga lukus. Piilub poiss lukuaugust ja näeb isa lapsehoidjat kargamas. Lõpuks annab ta alla ja läheb magama tagasi.
    Hommikul ütleb ta isale: "Issi, ma arvan, et tean nüüd, mis poliitika on."
    "No räägi, räägi," julgustab isa poissi.
    Poiss: "Sel ajal kui Kapitalist Töölisklassile taha keerab, Valitsus magab, Rahvast eiratakse ja Tulevik on suure sita sees!"

  3. #223
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    ( Click to show/hide )

  4. #224

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    Siinkohal meenuvad mulle kaks kursavenda, kellest üks on KE ja teine RE liige. KOV 2009 valimistel sai üks 563 häält ja teine 69 häält ning ühest sai Tartu volikogu liige ja teisest Tartu abilinnapea. RE valijatel soovitan selle teise poolt hääletada, ta on tõesti tark mees ja suure poliitilise potentsiaaliga.

    Kusjuures maailmavaatelistest erinevustest hoolimata valitsevad KE ja RE Tartu linnas sõbralikus üksmeeles koos.

  5. #225

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Minuarust pole mingit vahet, kas valid IRL või REFORMI, nad ju sisuliselt 1 partei, aga ei liitu seetõttu, et siis kaotavad osad inimesed palju mõjuvõimu ja tahes tahtmata sööb suurem partei väiksema ära.
    Ise eelistan SDE-d ja kaudselt ka KE, kuna nemad vähemalt hoolivad nõrgematest ja panustaksid ka kindlama sots sfääri tekkimisse. Hetkel oleks ideaalne, kui SDE saaks rohkem hääli kui KE ja nemad juhiksid valitust või siis SDE, IRL, Rohelised koostaksid valituse. Ei meeldi Reformi suhtumine, et kõik tuleb kärpida isegi raskel ajal ei võeta laene ja vaeseid ja invaliide sisuliselt piinatakse. Samuti ei meeldi Reformi teerulliga juhtimise stiil.
    Loodame, et KE on ka õppinud vigadest ja ei tee endale pos seadusi ja muid õigusakte, ei varasta ja et Savisaar riiki maha ei müü- muidu KE täitsa viisakate ideaalidega erakond.
    Aga rohelised on juba ennast maha müünud ja loodame et nad kaovad kiirelt riigikogust, va paar helgemat ja sümpaatsemat pead nt Lotman.

  6. #226

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Minuarust pole mingit vahet, kas valid IRL või REFORMI, nad ju sisuliselt 1 partei, aga ei liitu seetõttu, et siis kaotavad osad inimesed palju mõjuvõimu ja tahes tahtmata sööb suurem partei väiksema ära.
    Ise eelistan SDE-d ja kaudselt ka KE, kuna nemad vähemalt hoolivad nõrgematest ja panustaksid ka kindlama sots sfääri tekkimisse. Hetkel oleks ideaalne, kui SDE saaks rohkem hääli kui KE ja nemad juhiksid valitust või siis SDE, IRL, Rohelised koostaksid valituse. Ei meeldi Reformi suhtumine, et kõik tuleb kärpida isegi raskel ajal ei võeta laene ja vaeseid ja invaliide sisuliselt piinatakse. Samuti ei meeldi Reformi teerulliga juhtimise stiil.
    Loodame, et KE on ka õppinud vigadest ja ei tee endale pos seadusi ja muid õigusakte, ei varasta ja et Savisaar riiki maha ei müü- muidu KE täitsa viisakate ideaalidega erakond.
    Aga rohelised on juba ennast maha müünud ja loodame et nad kaovad kiirelt riigikogust, va paar helgemat ja sümpaatsemat pead nt Lotman.
    :)

  7. #227
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    Nüüd ole valmis korralikuks sitaraheks . Aga muidu olen sinuga nõus ja sarnaste maailmavaadetega. Kui Ratas ükskord KE juhiks lastakse, on lootust ka. Savisaar on nii ebapopulaarne eestlaste seas lihtsalt, et erakonda päästa on tal aeg lahkuda varsti. Tervis kehv, 22 aastat poliitikas, no mida sa tahad.

  8. #228

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Savisaar on nii ebapopulaarne eestlaste seas lihtsalt, et erakonda päästa on tal aeg lahkuda varsti. Tervis kehv, 22 aastat poliitikas, no mida sa tahad.
    lol, 22 a pole mingi näitaja, Liibüa isevalitseja Gaddafi pea 41 aatat pukis püsinud, muidugi Keski isevalitseja jaoks jääb ka Mubaraki 30 aastat ületamatuks.

  9. #229
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Su võrdlus on pehmelt öeldes äärmuslik või mis ? Ja vaata, mis sinu poolt välja toodud riikides hetkel toimub.

  10. #230
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Siin võiks lõputult vaielda, aga selle nö "sotsiaalse" maailmavaate taga peaks ka reaalne väärtuste loomine olema. Et oleks, mida lahkelt jagada. Hetkel kahjuks Eesti veel nii kaugel omadega ei ole, et sellist luksust lubada saaks. Lisaks on sotside read väga nadid, kui vaadata keda reaalselt olulisi otsuseid langetama saata (va Mikser ja paar venda). Keskerakonnast tuleks need näpuotsatäis mõtlevaid tegelasi sotside poole tuua, siis äkki oleks sellel jõul ka mingi tegu.

    Muidu olen ise ka seda meelt, et kõigil võiks võimalikult hea olla...

  11. #231

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    http://poliitika.postimees.ee/?id=393901

    Uuringud hakkavad reaalsuse piiridesse jõudma. Novembri väidetav RE 43% toetus oli kohe kindlasti paras mull, kui isegi pokkerifoorumis jääb RE toetus 40% peale.

    Ise pakun, et SDE reaalne tulemus jääb 18%+ juurde ja pigem ületab 5% künnise ERL, kui EERL.

  12. #232

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Sotsid ei pea ju valitsust ainuerakondselt koostama ja lisaks on neil minuarust poliitikas väga kogenud seltskond.

  13. #233
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    kusjuures ma Pumperiga ka suht ühel meelel. Sotside koosseis võiks tõesti veidi tugevam olla, kuid vaesel ajal käib kah.

  14. #234

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Minu viimase aja maailmavaatega sobivad ka sotsid kõige rohkem.Varem olin RE pooldaja.

  15. #235

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Su võrdlus on pehmelt öeldes äärmuslik või mis ? Ja vaata, mis sinu poolt välja toodud riikides hetkel toimub.
    Mis mõttes äärmuslik, Savikas ju otseselt võrreldav oma autoritaarsuselt tegelastega, keda nimetasin. Siia võib veel lisada Putini ja Lukašenka, need samasugused. Aga seda muidugi jälgin huviga, mis maailma eri paigus toimub, ma nagu geograaf ka.

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Sotsid ei pea ju valitsust ainuerakondselt koostama ja lisaks on neil minuarust poliitikas väga kogenud seltskond.
    Üldiselt ma ka sinuga ühel meelel ja häämeelega hääletaks sotside poolt, sest nende seas palju asjalikke südamega poliitikuid, aga nagu ühes oma eelnevas kommentaaris juba mainisin, siis viimasel ajal on nende ridadesse ka hämmastavalt palju kõntsa imbunud. Lagunenud rasvaliidust on paljud rotid üle jooksnud, kes just oma vaimsete võimetega ei hiilga ja on endiselt oma kolhoosimentaliteedis kinni. Või siis üks teine rott, ühikarotist peibutuspart, teate küll kes. Sotside Harju- ja Raplamaa esinelik on ikka täielik klounaad:

    [YOUTUBE]K46-agjvcEo[/YOUTUBE]

  16. #236

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Eks neid kloune on igas erakonnas.Eestis pole ühtegi erakonda,kus poleks minu jaoks ebameeldivaid tegelasi.

  17. #237
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Hea link Erplander! Väga valus nelik ikka...

    Viki - tegemist pole ju suvalise massiga. Need ju suurima maakonna esinumbrid.

  18. #238

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Sotside Harju- ja Raplamaa esinelik on ikka täielik klounaad:

    ( Click to show/hide )
    Eks see ole nii ja naa. Tammsaare vastu ei ole mul iseenesest midagi, kui ta tegeleks põllumajanduse või siis keskkonna teemaga. Palol on nüüdseks Riigikogu töö jaoks piisavalt poliitilist kogemust, kuid ministriamet oleks ikkagi liig. Rüütli ja Vahtre kohta ei oska ma aga mitte, kui midagi öelda.

    RE Harju- ja Raplamaa on tegelikult üsna sarnane, lihtsalt valusa neliku asemel on valus kolmik, kellest vähemalt kaks ennast ka Riigikokku veavad (Palling läheb hiljem jälle asendusliikmena?):

    1. Andrus Ansip
    2. Jüri Jaanson
    3. Kaja Kallas
    4. Kalle Palling


    KE Harju- ja Raplamaa pole ka eriti parem:

    nr 632 Mailis Reps
    nr 633 Aivar Riisalu
    nr 634 Vladimir Velman
    nr 635 Värner Lootsmann

    Minu jaoks on aga küsimus miks Laar ennast Ansipiga samasse ringkonda pani. Mõnes muus ringkonnas oleks imo rohkem lootust sealselt oravate esinumrilt hääli üle lüüa.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 25.02.11 at 19:13

  19. #239

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Minu ringkonnas on minu meelest üks eesti parimatest poliitikutest-Mikser.

  20. #240

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    RE Harju- ja Raplamaa on tegelikult üsna sarnane, lihtsalt valusa neliku asemel on valus kolmik, kellest vähemalt kaks ennast ka Riigikokku veavad (Palling läheb hiljem jälle asendusliikmena?):

    1. Andrus Ansip
    2. Jüri Jaanson
    3. Kaja Kallas
    4. Kalle Palling
    Tõesti lausa hämmastavalt sarnane kamp sotside "raudsele" nelikule:

    Ansip ja Tammsaar - mõlemad endised punased, karjeristidest aferistid-populistid

    Jaanson ja Vahter - 100% peibutuspardid

    Kallas ja Palo - naispolitikaanid, kes pressivad lihtsalt sooja koha peale, kuigi neil oleks rohkem annet mingis muus ametis

    Palling ja Rüütli - noorpolitikaanid

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES