Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 16, kokku 126 EsimeneEsimene ... 614151617182666116 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 301 kuni 320, kokku 2519
  1. #301
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Lukas ja IRL sai hääle.

  2. #302

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Pada sõimab katelt.
    see ongi pisikeste oravapoisikeste ja kesikute tase, midagi sisulist öelda pole, puna-isakestelt õpitud demagoogiavõtted ja halvustamine, ühed "liberaalid" kõik, oled sa orav või kesik.

  3. #303
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    see ongi pisikeste oravapoisikeste ja kesikute tase, midagi sisulist öelda pole, puna-isakestelt õpitud demagoogiavõtted ja halvustamine, ühed "liberaalid" kõik, oled sa orav või kesik.
    Ei pigem seda, et sinu "targad" mõttekäigud, ükskõik mis teemas, on täpselt sellised, et üritad jätta mingit muljet asjadega kursis olemisest, aga tegelikult on hall hülgemöla.

    Ma tean väga hästi keda ma valin ja mis põhjustel. Ma ei vasta küsimusele "miks savisaar halb on?" "ääää ma ei tea, lihtsalt on(sest RE ütleb)".
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 06.03.11 at 17:20

  4. #304
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    see ongi pisikeste oravapoisikeste ja kesikute tase, midagi sisulist öelda pole, puna-isakestelt õpitud demagoogiavõtted ja halvustamine, ühed "liberaalid" kõik, oled sa orav või kesik.
    Aga seleta, kes sobiks riiki juhtima ja miks. Sa ei pea avaldama, keda ise valisid, kui üldse.

  5. #305

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Käisin ka valimas, RE'le hääl.
    Muidugi see teema ajab megatilti mind, ei taha mingit sisukamat postitust tehagi.

  6. #306

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Mind ikka kummastab, kuis mõned väidavad, et huvituvad poliitikast ja siis oskavad valida kõige suurema populisti ja karjeristi, keda ette kujutada saab. Kruuse puhul on lisaks tegu konkurentsitult kõigi aegade tühmimatest tühmima ja juhmimatest juhmima Tartu meeriga, selle tõestuseks kasvõi:

    Ärapanija eri: juhmi juhtumised
    ma ei tahtnud taimi mängu tuua, aga need taimed on su aju ära hävitanud. Sa mõtled, et oled ilgem intelligent ja tead kõigest kõike. See mida keegi valib ei ole sinu otsustada ja sa võid valida oma keskerakonda või sotse või mida iganes, aga minu valik on minu oma ning sa ei pea oma juurikaid minu taldrikule toppima.

  7. #307
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    WOW, tulen jalkast koju ja mida ma näen. praegune seis on nii ilus, et pisar tuleb silma

  8. #308

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Mind ikka kummastab, kuis mõned väidavad, et huvituvad poliitikast ja siis oskavad valida kõige suurema populisti ja karjeristi, keda ette kujutada saab. Kruuse puhul on lisaks tegu konkurentsitult kõigi aegade tühmimatest tühmima ja juhmimatest juhmima Tartu meeriga, selle tõestuseks kasvõi:

    Ärapanija eri: juhmi juhtumised
    sorry for double post

    1) sorry, et ma ei taha töötutele makstavate sotsiaaltoetuste suurendamist nagu seda tahavad Sotsid ja Kesikud.
    2) sorry, et ma tahan sotsiaalmaksu ülempiiri ketestamist, mida ei taha Sotsid ja Kesikud
    3) sorry, et ma ei soovi ASTEMILIST TULUMAKSU nagu soovivad sotsid ja kesikud
    4) sorry, et ma ei taha automaksu, kilekotimaksu, elupersekeeramisemaksu ja veel tuhandet erinevat maksu nagu soovivad kesikud ja sotsid
    5) sorry, et ma ei soovi seadustada samasooiliste abieleu nagu soovivad kesikud ja sotsid
    6) sorry, et ma ei soovi kondakondsuspoliitika leebemaks muutmist nagu soovivad kesikud ja sotsid

    NB! sorry, et ma ei ole sama visiooniga mis sina.

  9. #309
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    ma ei tahtnud taimi mängu tuua, aga need taimed on su aju ära hävitanud. Sa mõtled, et oled ilgem intelligent ja tead kõigest kõike. See mida keegi valib ei ole sinu otsustada ja sa võid valida oma keskerakonda või sotse või mida iganes, aga minu valik on minu oma ning sa ei pea oma juurikaid minu taldrikule toppima.
    +100

  10. #310
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsiteerides klassikuid... "Ma ei tea kedagi... kes teaks kedagi kes hääletaks Keskerakonna poolt.... ja aga palun 21k+ häält Edgarile.... People u ROCK

    ( Click to show/hide )


    Ja Ets saavutas kõigi aegade rekordi veel - pea 23k hääli
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud JaanusX poolt : 06.03.11 at 22:09

  11. #311
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    vähemalt on hetkeseisuga IRL+RE 56 kohta riigikogus.

  12. #312
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
    Tsiteerides klassikuid... "Ma ei tea kedagi... kes teaks kedagi kes hääletaks Keskerakonna poolt.... ja aga palun 21k+ häält Edgarile.... People u ROCK]
    Sain just teada, et üks normaalne inimene siit foorumist hääletas KE poolt. Ta ei ole ei venelane, vaene ega (invaliidsus)pensionär, seega ma olen sügavas shokis.

  13. #313
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    363

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Mis kuradi asi teil selle Savisaarega on ma ei saa aru? Ise valite Ansipit, lol.

  14. #314
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Kui KE julgeks lahti lasta Savisaarest ja tema isikukultusest, siis mina ennustaks neile järgmiseks korraks väga head tulemust. KE elab praegu selgelt vene häälte peal ja nendest ei julgeta ilma jääda. Viimased 2 valimist on aga näidanud, et see ei toida enam. Mida varem Savisaar välja vahetatakse, seda varem saab hakata KE tegelema oma maine puhastamisega eestlaste seas järgmiseks valimistsükliks.

  15. #315

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Kui ma varem arvasin, et poliitikud võivad endale kõike lubada, natuke raha ja ilusad sõnad siluvad kõik jamad, siis need valimised näitasid, et kusagilt jookeb ka kõige kannatlikuma rahva jaoks piir, seda siis Rahvaliidu ja Reiljani näitel. Ootan põnevusega Vol 2-te Keskerakonna ja Savisaare isikus.

  16. #316
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
    Mis kuradi asi teil selle Savisaarega on ma ei saa aru? Ise valite Ansipit, lol.
    Näiteks see, et Savisaar jätab viimastel aastatel juba väga seniilse mulje. Ta ei oska ühelegi küsimusele otse vastatagi ja ta demagoogia on liigselt üle piiri läinud. Keskerakonna poliitika/lubadused ei ole jätkusuutlikud. Nende platvorm keskendub ainult sellele kuidas nemad ei tõstaks samamoodi makse nagu Reformierakond ja Eesti majanduskriisis on ainult viimati nimetatud süüdi. Nad oskavad ainult öelda seda, et "meie ei oleks seal makse tõstnud, meie oleks hoopis pensioneid ja sotsiaaltoetust tõstnud", aga viimased paar aastat ei ole kordagi ühtegi läbimõeldud varianti selle koha pealt välja käidud, kust see raha ikkagi võetakse. Kõik nende algatatud seaduse eelnõud on ainult selle nimel, et võita valijaid praegustel valimistel, sest nad teavad, et nendel ettepanekutel ei ole mingit võimalustki läbi minna. Tallinna linna juhitakse miinuses - raha laenamise ja riigi abi peal.

    A ja muidugi see venelaste hellitamine: kui kunagi peaks selline asi juhtuma, et nendele (semi)-umbkeelstele venelastele antakse pass pihku lihtsalt nii muuseas, siis ma ei tõsta sinna riiki elu sees oma jalga. See suhtumine, et "te olete ikkagi endine (ja tulevane) NSVL osa ja te peaks siin kõik meid austama" on oksele ajav.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 06.03.11 at 22:27

  17. #317
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Minu meelest on praegune Keskerakond üldjoontes Eesti poliitikas positiivne nähtus. Nagu Tõnis Palts ütles, "nagu majakas, sulid paistavad kohe kaugele ära". Keegi ei võta neid tõsiselt, nende ideed on absurdselt radikaalsed ja nad on ise end marginaliseerinud. Selliselt on kogu Vene vähemus riigijuhtimise juurest elimineeritud ja me ei pea pidama sisulisi vaidlusi teemadel a la 'Vene keel teiseks riigikeeleks; Vene keelne kooliharidus peab jätkuma igavesti; Kodakondsus kõigile kaasmaalastele" jne.

    Palju ohtlikum nähtus on SDE. Neil on palju sarnaselt vasakpoolseid ideid (astmeline tulumaks, drastiliselt tõusvad sotsiaalkulud ja pensionide tõstmiseks võetavad laenud jne). Aga erinevalt KE-st on neil mitmeid mõistlikke inimesi, kelle juttu võetakse tõsiselt. Ja kui nad saavad riigitüüri juurde oma ideid rakendama, siis on meil nende soovil varsti bordell a la Ungari või Kreeka. God save.

  18. #318
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema


  19. #319
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Aga noh kui esialgsest shokist üle saada, et ma pean kuskil vestlusringkonnas kunagi üles tunnistama, et ma tean kedagi, kes KE poolt hääletas, siis tulemused on üsna okeid. Rahvaliidust ja Rohelistest sai vähemalt lahti, viimased olid niikuinii one-hit-wonderid algusest peale. RE+IRL koalitsioon tundub ideaalne esmapilgul. Ma ei tea kas see on lihtsalt egoistlik vaatenurk, sest mulle (hetkel) vaeste ja abitute mured korda ei lähe või võib sellega mingi reaalne negatiivne nähtus ka kaasneda.

  20. #320
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Savisaare kõne hetk tagasi - standard.
    Välja tuuakse mitu korda,et säilitati teine koht, aga jäeti mainimata, et oldi ainuke suurtest kes kaotas kohti.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES