Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 17, kokku 126 EsimeneEsimene ... 715161718192767117 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 321 kuni 340, kokku 2519
  1. #321
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Eks läheb huvitavaks, kuidas need ministrikohad jagunema hakkavad. Eriti just Laari osas, tema tahab ja nõuab endale kindlasti magusat ministrikohta. Ja kui Laar liiga isepäiseks läheb, siis vb Ansip ütleb nagu eelmine kord, et laku panni ja teeb sotsidega koalitsiooni. Elame näeme.*
    Viimati muudetud inward poolt : 07.03.11 at 00:02

  2. #322
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    See Savisaare kõne oli ikka üle kõige. Kui teiste erakondade esinumbrid annavad interviuusid, käivad valimisstuudiotes jne. Siis Savisaar ei oska muud öelda, kui et ajakirjanikud võiks veel kolm meetrit taha poole astuda, muidu minu 23K häält ja veel suurem ego ei mahu lavale ära. Savisaar ei viitsi isegi nägu enam teha, et Eesti rahva saatus teda natukenegi huvitaks...

  3. #323
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema


  4. #324
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 308

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Sümpaatsed tulemused. Savisaare saak oli üllatav, aga eks see tähendab seda, et aktiviseerusid tema vene rahvusest valijad + üldiselt vähenesid veelgi keski eestlastest valijad.

  5. #325

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Hetkeseisuga väikseima häältearvuga Riigikokku pääsejad:

    84. Kalev Kallo, Eesti Keskerakond, 303 häält
    85. Kalev Lillo, Eesti Reformierakond, 474 häält
    93.Arto Aas, Eesti Reformierakond, 525 häält
    97. Remo Holsmer, Eesti Reformierakond, 692 häält
    100. Indrek Raudne, Erakond Isamaa ja Res Publica Liit, 774 häält

    Minu jaoks on WTF olukord: 10. Kaja Kallas, Eesti Reformierakond, 7157 häält. Inimene teatab novembris erakonnaga liitumisest, jaanuaris kantakse registrisse ja märtsis saab 10-nda tulemusega riigikokku ? Ma arvan, et enne novembrit polnud valdav enamus tema valijaid kuulnud temast midagi enamat, kui Kroonikast vms. loetu.

    Edit: Kas ma olen õieti aru saanud, et asendusliikmed lähevad Riigikokku vastavalt piirkondlikule paigutusele valimisnimekirjas, mitte saadud häälte arvule ? Ehk Ansipi asendusliikmena ei lähe Riigikokku mitte Aare Heinvee 1017 häälega, vaid Katrin Karisma-Krumm 438 häälega ?
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 07.03.11 at 10:00

  6. #326
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Minu jaoks on WTF olukord: 10. Kaja Kallas, Eesti Reformierakond, 7157 häält. Inimene teatab novembris erakonnaga liitumisest, jaanuaris kantakse registrisse ja märtsis saab 10-nda tulemusega riigikokku ? Ma arvan, et enne novembrit polnud valdav enamus tema valijaid kuulnud temast midagi enamat, kui Kroonikast vms. loetu.
    Eks seal kõvasti ole pistmist perekonnanimega

  7. #327

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Ei pigem seda, et sinu "targad" mõttekäigud, ükskõik mis teemas, on täpselt sellised, et üritad jätta mingit muljet asjadega kursis olemisest, aga tegelikult on hall hülgemöla.

    Ma tean väga hästi keda ma valin ja mis põhjustel. Ma ei vasta küsimusele "miks savisaar halb on?" "ääää ma ei tea, lihtsalt on(sest RE ütleb)".
    [YOUTUBE]FNyHtHzNuXk[/YOUTUBE]

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Ma ei tea kas see on lihtsalt egoistlik vaatenurk, sest mulle (hetkel) vaeste ja abitute mured korda ei lähe või võib sellega mingi reaalne negatiivne nähtus ka kaasneda.
    Kerge hitlerikompleksiga ansipjuugendlastelt midagi muud ei oskagi oodata.

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
    Aga seleta, kes sobiks riiki juhtima ja miks. Sa ei pea avaldama, keda ise valisid, kui üldse.
    Olen ses teemas juba maininud, et ainus talutav valik seekord on IRL. Umbes samadel põhjustel nagu eelpool viidatud Äripäevas välja toodud.

    Kuigi üks kursavend/eks-riigikogu liige, kelle poolt olin varem hääletanud, kui ta Isamaasse kuulus, lootis muidugi ka seekord minu häält saada, jäi see lootuseks, sest nüüd kuulub ta Reformi. Hääletasin Elle Kulli poolt. Olengi alati IRL-i valinud, ainsaks erandiks Tarand Europarlamenti.

    Topeltheameel, et kaks tühikargajate punti välja jäid. Seda oli muidugi ka näha, rasvaliitlastega oli nagunii selge, kui nende liidrid mujale üle jooksid, aga rohelistele sai saatuslikuks suutmatus pseudoroheline skeemitaja Strandberg üle parda heita ja klounidest vabatmehed ei toonud kastaneid tulest välja, nagu seda tegid eelmisel korral muusikud Tõnis Mägi, Villu Tamme, Tõnu Trubetsky, kes kõik kogusid massiivselt hääli, aga kes skeemitaja õnge teist korda muidugi ei läinud.

    Koostasin ise seekord valimiste koefitsendid Triobetile. Pakkusin tulemuseks 33 kohta Reformile, 28 Keskile, 23 IRL-ile ja 17 Sotsidele (ja et välja jäävad nii Rohelised kui Rahvaliit). Seega eksisin üksnes Keski ja Sotside puhul kahe kohaga. Ei uskunud, et keegi seekord üle 20 000 hääle kogub. Samuti ei uskunud, et Pentus saab enam hääli kui Parts ja et Kruuse edestab Lukast. Seda võis ette näha, et eelmistel valimistel Tartus ülivõimsa võidu saanud Jänes hävib, aga siiski arvasin, et Kruuse/Jänes saavad võrdsemalt ja selle arvelt võtab ringkonna esikoha Lukas. Aga nagu selgus, on siingi enda üle uhkeid Kruuse fänne. Kõik muu läks üsna ootuspäraselt.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Edit: Kas ma olen õieti aru saanud, et asendusliikmed lähevad Riigikokku vastavalt piirkondlikule paigutusele valimisnimekirjas, mitte saadud häälte arvule ? Ehk Ansipi asendusliikmena ei lähe Riigikokku mitte Aare Heinvee 1017 häälega, vaid Katrin Karisma-Krumm 438 häälega ?
    Valimisringkondades valituks osutunud kandidaatide asendusliikmed
    http://rk2011.vvk.ee/alternative_members.html

    Juku-Kalle oli IRLi üleriigilise nimekirja viimane (125.), ent siin on ta oma ringkonna esimene asendusliige.
    Viimati muudetud erplander poolt : 07.03.11 at 10:41

  8. #328
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust


    Kerge hitlerikompleksiga ansipjuugendlastelt midagi muud ei oskagi oodata.
    Ma usun, et taimede söömisest ja tulnukatega suhtlemisest tulenev spirituaalsus on andnud sulle selgeltnägija võimed, aga kui nüüd välja tood koha kus ma Ansipit või/ja RE'd kiitnud olen, siis vaatame edasi.

  9. #329

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Ma usun, et taimede söömisest ja tulnukatega suhtlemisest tulenev spirituaalsus on andnud sulle selgeltnägija võimed, aga kui nüüd välja tood koha kus ma Ansipit või/ja RE'd kiitnud olen, siis vaatame edasi.
    mis need taimed ja tulnukad sind vaest väetikest kiusavad jälle, on pahad!

  10. #330
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Kahju, et see debiilik aru ei taha saada, kellelt need hääled talle tulid. Ükski täie mõistusega eestlane talle häält ei andnud...

    Savisaar nimetas üheks tähtsamaks saavutuseks võitu Tallinnas. Kui nelja aasta eest sai keskpartei pealinnas 52 000 häält, siis tänavu 61 000.

    «See näitab seda, et inimesed tegelikult tahavad, et riigis tehtaks sama, mis Tallinnas on tehtud. Minu arust on see Tallinnas veenev võit,» kommenteeris Savisaar valimistulemust.

  11. #331

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Siin võib põhipoint olla selles, et paljud halli passi mehe on saanud vahepeal Eesti passi vms.

  12. #332

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Aga nagu selgus, on siingi enda üle uhkeid Kruuse fänne. Kõik muu läks üsna ootuspäraselt.

    Valimisringkondades valituks osutunud kandidaatide asendusliikmed
    http://rk2011.vvk.ee/alternative_members.html

    Juku-Kalle oli IRLi üleriigilise nimekirja viimane (125.), ent siin on ta oma ringkonna esimene asendusliige.
    Vaatasin, et meil on ka väike vangerdust ära tehtud, KE-st sai sisse ainult võsa. Asnedusliikmeteks said aga nr.2 asemel nr. 3 ja nr.7. Savisaarel ikka hirmus soov Siret Kotkast uue Evelyn Sepa vms. tegemine.

  13. #333
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Üldiselt tulemustega rahul, aga imho sai KE liiga palju kohti, väga rahul oleks olnud kui KE oleks kolmandaks jäänud ja Savisaar oleks saanud vähem hääli kui Ansip. Siis oleks küll shampuse lahti korkinud.

  14. #334

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Vaatasin, et meil on ka väike vangerdust ära tehtud, KE-st sai sisse ainult võsa. Asnedusliikmeteks said aga nr.2 asemel nr. 3 ja nr.7. Savisaarel ikka hirmus soov Siret Kotkast uue Evelyn Sepa vms. tegemine.
    kas sa saad ikka aru, kuidas need nimekirjad tekivad?

    ja keski peol ma sind vist ei kohanud? :(

    Edit: ok, veel eelmist postitust lugedes on selge, et sa ei saa aru, sest nt Aare Heinvee ei ole mingi asendusliige, vaid on juba ringkonnamandaadiga riigikogus. Ansipi esimene asendaja on Andre Sepp.
    Viimati muudetud taipupole poolt : 07.03.11 at 15:52

  15. #335

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Võibolla natuke vale teema, aga no sobib siia paremini kui mujale.
    Mis olid/on teie arvates parimad otsused mis valitsus langetas et MASU-st kiiresti ja paremin välja tulla? Nt ei võetud liigseid laene, mindi üle eurole jne. Põhjendage ka paari sõnaga miks üks või teine otsus oli halb või hea. Plussis/miinused.

  16. #336

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    kas sa saad ikka aru, kuidas need nimekirjad tekivad?

    ja keski peol ma sind vist ei kohanud? :(

    Edit: ok, veel eelmist postitust lugedes on selge, et sa ei saa aru, sest nt Aare Heinvee ei ole mingi asendusliige, vaid on juba ringkonnamandaadiga riigikogus. Ansipi esimene asendaja on Andre Sepp.
    http://www.delfi.ee/news/rk/uudised/....d?id=41626525

    Esmapilgul jäi jäi Aare Heinvee nimi tõesti kahe silma vahele. Nüüdseks olen ka aru saanud, et õnneks loeb siis piirkonnas kogutud häälte arv, mitte paiknemine piirkondlikus ja üleriiilises nimekirjas. Mingist varasemast ajast jäi nagu meelde, et Riigikokku sai piirkonnas teisest sama nimekirja kandidaadist vähem hääli saanud. Nüüd on ka selge, miks Siret Kotka ja Toomas Varek on asendusliikmed ja maakonna nr.2 Tooma Väinaste jääb kindlasti valda edasi juhtima.

  17. #337

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Nüüdseks olen ka aru saanud, et õnneks loeb siis piirkonnas kogutud häälte arv, mitte paiknemine piirkondlikus ja üleriiilises nimekirjas.
    No see pole päris õige, proovin lihtsalt selgeks teha. Ringkonnas isiku- või ringkonnamandaadi saanu saab asendusliikme vastavalt inimeste edukusele vastavas piirkonnas.

    Kuid meil on ka isikud, kes on saanud kompensatsioonimandaadi (täpsemalt on selliseid isikuid 20). Nende asendusliikmed tulevad üleriigilisest nimekirjast.

  18. #338

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Kas kompensatsioonimandaadid ei tule mitte enamjaolt õhku(ERL,EERL,üksikkandidaadid) jäänud häältest ?

    Edit: Kompensatsioonimandaat (selle olemasolust ma teadsin aga selgub, et sinnapaika oleks see võinud ka jääda)

    Kompensatsioonimandaatide jaotamisel kehtib 5% künnis. Järgnevalt arvutatakse välja igale kandidaadile võrdlusarvud kasutades modifitseeritud D'Hondti meetodit. võrdlusarv = üleriigi erakonnale antud kehtivate häälte arv / (kandidaadi positioon üldriiklikus nimekirjas astmel 0,9). Seejuures jäetakse iga erakonna võrdlusarvude arvutamisel vahele nii mitu jada esimest elementi, kui mitu mandaati sai erakond valimisringkondades kvootide põhimõttel. Võrdlusarvud reastatakse suuremast alustades. Kohtade jaotusel jäetakse vahele need kandidaadid, kes said ringkonnas sisse. Kandidaat peab korjama ringkonnas vähemalt 5% kvoodist ringkonnas, kus ta kandideeris. Kui üleriiklikus nimekirjas ei ole piisaval arvul kandidaate, kes ületasid 5% kvoodi nõude, saab kompensatsioonimandaadi oma valimisringkonna lihtkvoodist suurima häälteprotsendi kogunud sama nimekirja kandidaat. Häälte võrdsuse korral saab kompensatsioonimandaadi kandidaat, kes on esitatud üleriigilises nimekirjas eespool
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 07.03.11 at 19:02

  19. #339

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema


  20. #340
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    ma ei leia kuidagi "nelli teatajat", seal peaks veel pädevam inff olema.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES