Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 18, kokku 126 EsimeneEsimene ... 816171819202868118 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 341 kuni 360, kokku 2519
  1. #341

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema


  2. #342
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    päris hea :D

  3. #343

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    ma ei leia kuidagi "nelli teatajat", seal peaks veel pädevam inff olema.
    http://poliitika.postimees.ee/?id=407463

    Välisminister - Urmas Paet
    Sotsiaalminister - Hanno Pevkur

    Rahandusminister - Jürgen Ligi
    Kultuuriminister - Rein Lang
    Justiitsminister - Kristen Michal
    Keskkonnaminister - Keit Pentus

  4. #344
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    363

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    http://poliitika.postimees.ee/?id=407463
    Kultuuriminister - Rein Lang
    Keskkonnaminister - Keit Pentus
    WTF
    Viimati muudetud minbetmillionaire poolt : 23.03.11 at 20:21

  5. #345
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    vau. mida ministreid. üllatav, et laar ei saanud endale välisministrit, ja lang kultuuriministriks? huvitav valik

  6. #346
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    ma ei ole hetkel mujalt lugenud, aga Langiga kultuuriinimesed kindlasti rahul pole.

  7. #347
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    hämamise uus tase:


  8. #348
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Siin on tegu juba meditsiinilise juhtumiga.

  9. #349

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Kui olete näinud Riigikogu infotundi, siis samamoodi "vastavad" küsimustele reformikad R.Lang ja A.Ansip. See tähendab, et küsimustele ei vastata ja keerutatakse mingit häma ja osad küsimused unustatakse üldse ära.

    Loomulikult ma ei õigusta Savisaart kes leidis alati üles kõige "tähtsamad" küsimused, vaid peaks ikka solidaarsem olema mõlemal rindel. Kuidas küla koerale, nõnda koer külale.

    PS Randpere oli ikka jummala jommis, ei suuda sõnugi korralikult välja õelda.
    Viimati muudetud Pumper poolt : 05.04.11 at 11:20 Põhjus: seksikus

  10. #350
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Kui olete näinud Riigikogu infotundi, siis samamoodi "vastavad" küsimustele reformikad R.Lang ja A.Ansip. See tähendab, et küsimustele ei vastata ja keerutatakse mingit häma ja osad küsimused unustatakse üldse ära.

    Loomulikult ma ei õigusta Savisaart kes leidis alati üles kõige "tähtsamad" küsimused, vaid peaks ikka solidaarsem olema mõlemal rindel. Kuidas küla koerale, nõnda koer külale.

    PS Randpere oli ikka jummala jommis, ei suuda sõnugi korralikult välja õelda.
    Selles osas on sul õigus Pumper - selliseid "jess ma olen nii äge poliitik" vendi ja suhtumist on igas parteis. Selge see, et näiteks Ansipi poliitiline kuvand ja suhtlusmaneer on üks ebainimlikemaid. Aga no olgem ausad - savipätsi tasemini ikka ei küündita - see on ikka lagi ja rõveduse tipp mida see mees eetika ja kaheperselisuse vallas korda saadab.

    Solidaarsus on samuti üks väga habras ja hell sõna, mida pool sajandit väga valesti Eestis kasutati. Väga mugav viis juhtida aktuaalsetelt probleemidelt pilk teistele hädadele.

    P.S. mitte et Randperest mul sooja ega külma oleks, aga tal ongi selline uimane olek ja pehme hääl vist?

  11. #351
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Savisaare repliik purjusolekust käis Kanal2 kaameramehe, mitte Randpere kohta.

  12. #352

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    http://www.e24.ee/?id=415508

    Võimu on, raha jagub ning tundub, et ka potentsiga on kõik korras

  13. #353

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    http://rahvahaal.delfi.ee/news/uudis....d?id=47762303

    Elu läheb edasi ja mina olen rahul, kui see elu niimoodi edasi läheb. Ilves ainukandidaadina oleks olnud demokraatia solkimine, sest Ilves ei ole enam eestlaste president. Viimase nelja aasta jooksul olen ma kardinaalselt muutnud oma suhtumist kahe mehe puhul, need on Ilves ja Ansip. Teisest saan ma siiamaani siiski mingil määral aru (ma ei ole enam lihtsalt tema kontingent ja tema pole kaugeltki nii kõva nees, kui mulle näis), kuid esimese puhul meenub ikka ja jälle ütlus, milles on mainitud mehe pead ja naise suguorganit.

  14. #354
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    http://rahvahaal.delfi.ee/news/uudis....d?id=47762303

    Elu läheb edasi ja mina olen rahul, kui see elu niimoodi edasi läheb. Ilves ainukandidaadina oleks olnud demokraatia solkimine, sest Ilves ei ole enam eestlaste president. Viimase nelja aasta jooksul olen ma kardinaalselt muutnud oma suhtumist kahe mehe puhul, need on Ilves ja Ansip. Teisest saan ma siiamaani siiski mingil määral aru (ma ei ole enam lihtsalt tema kontingent ja tema pole kaugeltki nii kõva nees, kui mulle näis), kuid esimese puhul meenub ikka ja jälle ütlus, milles on mainitud mehe pead ja naise suguorganit.
    Sulle ei meeldi Schumacher, Ansip ja Ilves. Meie sinuga IRL kokku ei tohi sattuda :D

  15. #355

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
    Sulle ei meeldi Schumacher, Ansip ja Ilves. Meie sinuga IRL kokku ei tohi sattuda :D
    Mina reeglina ei kakle (1,5x elus), pigem saan peksa. Juhul, kui ka sina reeglina ei kakle, siis vaidleme, kuni üks oma mõnest eelistusest loobub. Probleem on selles, et minul on raske leida oma eelistus F1 piloodi, peaministri ja presidendi osas. Ok, president oleks Meri (kuigi vanavanemad, kes mind kasvatasid ütlesid,et Rüütel on in) ja peaminister oleks Tarand (Andres oli omal ajal nii pro tüüp) aga F1 piloot ?

    Käbi ja kändudega seoses pean ma midagi küsima. Millal Kaja Kallasel esimene 10M kaduma läheb ? Hetkel tundub, et vähemalt Indrek oskab vahel isa kombel alkost lugu pidada aga Kaja ei ole veel rahade ligi saanud.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 14.06.11 at 21:09

  16. #356
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Mina reeglina ei kakle (1,5x elus), pigem saan peksa. Juhul, kui ka sina reeglina ei kakle, siis vaidleme, kuni üks oma mõnest eelistusest loobub. Probleem on selles, et minul on raske leida oma eelistus F1 piloodi, peaministri ja presidendi osas. Ok, president oleks Meri (kuigi vanavanemad, kes mind kasvatasid ütlesid,et Rüütel on in) ja peaminister oleks Tarand (Andres oli omal ajal nii pro tüüp) aga F1 piloot ?
    Well said!

  17. #357

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    http://rahvahaal.delfi.ee/news/uudis....d?id=47762303

    Elu läheb edasi ja mina olen rahul, kui see elu niimoodi edasi läheb. Ilves ainukandidaadina oleks olnud demokraatia solkimine, sest Ilves ei ole enam eestlaste president. Viimase nelja aasta jooksul olen ma kardinaalselt muutnud oma suhtumist kahe mehe puhul, need on Ilves ja Ansip. Teisest saan ma siiamaani siiski mingil määral aru (ma ei ole enam lihtsalt tema kontingent ja tema pole kaugeltki nii kõva nees, kui mulle näis), kuid esimese puhul meenub ikka ja jälle ütlus, milles on mainitud mehe pead ja naise suguorganit.
    Seaduses on kirjas,et Presidenti valitakse Riigikogus ja kui 2/3? hääletest on olemas, siis on selleks korraks valimised läbi. Vastasel korral toimub edasine hääletus koos maakondadest saadetud valijameeste toel. See kord tundub, et riigikogu 3 fraktsiooni jõudsid omavahel kokkuleppele ja ei ole seda edasist tsirkust vaja. Ma ei näe siin kuidagi, kuidas Tarand antud olukorras kuidagi Eesti demokraatia arengule kaasa aitaks, Ilves valitakse ikkagi Riigikogus ära, kui ta just mõne teda toetava erakonnaga riidu ei lähe. Samuti paneb mind imestama, et Tarand üldse kaalub Keskerakonna kandidaadina üles astumast, olen isegi natuke pettunud, et ta sellise asjaga kaasa läheb. Mingit ühisosa neil nagu ei tundu olevat. Ju ta siis arvab, et pulli peab saama. Loodame siis, et saab ka.

  18. #358
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Mina reeglina ei kakle (1,5x elus), pigem saan peksa. Juhul, kui ka sina reeglina ei kakle, siis vaidleme, kuni üks oma mõnest eelistusest loobub. Probleem on selles, et minul on raske leida oma eelistus F1 piloodi, peaministri ja presidendi osas. Ok, president oleks Meri (kuigi vanavanemad, kes mind kasvatasid ütlesid,et Rüütel on in) ja peaminister oleks Tarand (Andres oli omal ajal nii pro tüüp) aga F1 piloot ?

    Käbi ja kändudega seoses pean ma midagi küsima. Millal Kaja Kallasel esimene 10M kaduma läheb ? Hetkel tundub, et vähemalt Indrek oskab vahel isa kombel alkost lugu pidada aga Kaja ei ole veel rahade ligi saanud.

  19. #359

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Ühisosa ei puutu asjasse, demokraatia loeb. Lihtsalt minu jaoks ei saa demokraatlikus ühiskonnas eksisteerida ühe kandidaadiga valimisi. Valmisdebatt peab lihtsalt olema ja kõik. Lisaks põhinedes minu eelpool välja toodu lingile , siis 60%+ valijatest toetab pigem Tarandit, kui Ilvest. Lisame veel truud delfi.ru KE valijad ja tuleb juba 70+/30- Tarandi kasuks. Midagi on nagu nihu RE/IRL/SDE kandidaadiga ? Mina ütleks, et pangu oma naisele (ehk abielu lõhkujale) päitsed pähe ja ta saaks ehk isegi 60+/40- olukorra. Ma olin tõsine Ilvese fänn, ennem kui sellest abieluvärgist ja naise suguorgani ja mehe pea seosest aru sain.

  20. #360

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    Tegelikult vahet ju pole, kui inimene surma ei karda ? Ehk Codecci käi sa oma MMA trennis palju tahad aga kui üle keskmise valu peale nutma hakkad, siis life sucks või mis ?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 28 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 28 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES