Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 19, kokku 126 EsimeneEsimene ... 917181920212969119 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 361 kuni 380, kokku 2519
  1. #361
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Tegelikult vahet ju pole, kui inimene surma ei karda ? Ehk Codecci käi sa oma MMA trennis palju tahad aga kui üle keskmise valu peale nutma hakkad, siis life sucks või mis ?
    1 vs 1 fightis kedagi tappa on üsna võimatu kui üks osapool retarded just pole. Ja trennis käin trenni pärast mitte eesmärgiga muthafuckin' badass ninjaks saada :)

  2. #362

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Ühisosa ei puutu asjasse, demokraatia loeb. Lihtsalt minu jaoks ei saa demokraatlikus ühiskonnas eksisteerida ühe kandidaadiga valimisi. Valmisdebatt peab lihtsalt olema ja kõik. Lisaks põhinedes minu eelpool välja toodu lingile , siis 60%+ valijatest toetab pigem Tarandit, kui Ilvest. Lisame veel truud delfi.ru KE valijad ja tuleb juba 70+/30- Tarandi kasuks. Midagi on nagu nihu RE/IRL/SDE kandidaadiga ? Mina ütleks, et pangu oma naisele (ehk abielu lõhkujale) päitsed pähe ja ta saaks ehk isegi 60+/40- olukorra. Ma olin tõsine Ilvese fänn, ennem kui sellest abieluvärgist ja naise suguorgani ja mehe pea seosest aru sain.
    Esitekse on see naeruväärne, et kandidaadi ja teda esitanud erakonna vahel ei pea olema midagi ühist peale selle, et see neile mõlemale sobib.
    Teiseks, demokraatia töötab antud juhul läbi rahva poolt valitud riigikogu. Mulle üldse tundub, et seoses presidendivalimistega kulub ebaproportsionaalselt palju energiat, presidendil on eelkõige ikkagi esindusfunktsioon, mingit reaalselt võimu tema käes ei ole. Minu pärast võib neid ju pidada, aga samas miks ei nõuta näiteks riigkontrolöri või õiguskantsleri valmiste eel teledebatte? Samamoodi tähtsad asjapulgad, keda Riigikogu valib.
    Kolmandaks, ma ei usaldaks Delfi küsitlusi nii palju, et neid tulemusi kogu Eesti elanikkonnale laiendada. 70/30 on kindlasti vale.
    Ja mis see viimane lause endast peidab? Ma ei ole eriti seltskonnaajakirjanduse/esoteerikaga kursis.

  3. #363

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=47903703

    See, et kandidaadi ja teda esitanud erakonna vahel ei pea olema midagi ühist peale selle, et see neile mõlemale sobib on loomulik. Ebaloomulik on aga see, et demokraatlikus ühiskonnas on üldse võimalik ühe kandidaadiga valimised. Teiseks, laseme siis lihtsalt toimida, sellel läbi rahva poolt valitud riigikogul ja langetada oma otsus kahe kandidaaid vahel. veel jaburam oleks olukord, kui see "üks ja õige" ei saaks piisavaid hääli kokku. Riigikontrolöri või õiguskantsleri osas on sinul vaieldamatult õigus, samuti ka nende ülejäänud "tähtsate" asjapulkade osas, keda Riigikogu valib. Ma ei tea, kas Jõks mõtles tõesti tõsiselt, mida ta "Ühtse Eesti" suurkogul ütles, kuid ka mina imestan jätkuvalt, et "nemad" seniajani vanglatrellide taga ei ole. Ma mõistan ülihästi kogu seda ainuüksi inimsoole omast "küüned enda poole, isegi siis, kui enam rohkem süüa ei jõua" suhtumist, kuid kusagil seal umbmäärases alas peaks siiski mingi piir olemqa. Ma kuulan http://www.youtube.com/watch?v=AwPCz3PWHeU ja nõustun, seega olen samasugune nagu 99,9% inimesi. Isegi totaalses põhjas olles on meie elu siiski liiga mugav ja samas nii närune, et midagi enamat teha. Seega, me lihtsalt kuulame, vaatame ja nõustume.

  4. #364

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Mida need kaheksa siis muudaks? Et häältega 93-8 jääks Ilves valimata vää? Do not think so, Tim.

    Ja kas kahe kandidaadiga on meil nagu nüüd topeltkogus demokraatiat ja 28 kandidaadiga oleks 28 korda rohkem või kuidas see arvutus täpselt käib? Nii palju, kui ma lähiajaloost mäletan, siis presidenti valib riigikogu, mille omakorda valis rahvas ehk rahvas valis need 101 jorssi ennast esindama. Kui nende valik (isegi ühe variandi puhul nt maamaks või siis Ilves) pole demokraatia, siis mis see on?

  5. #365

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Mida need kaheksa siis muudaks? Et häältega 93-8 jääks Ilves valimata vää? Do not think so, Tim.
    Harv juhus, kui kaks korda sama päeva jooksul pean ma kasutama eelpool kõneleja sõnu ehk "Do not think so, Tim.". Kas sa ullike tõesti arvad, et Tarandi kandideerimise korral oleks mingigi võimalus 93/8 häälteks ? Rahva häält arvestades on parim, mida Ilves saavutada võib 60/40 eduseis. kedagi ei saa süüdistada ja hukka mõista aga just nii see on ja halvim milleks ma olen valmis on 66,6% vs 33,3%. Ma küll suht näruses olukorras aga ka 1:1 seisuga oleks ma valmis kogu oma söögiraga mängu panema, et vastaskandidaadi olemasolul ei tule mingit 93/8 seisu ja 1:5 vastu pakun, et kui vastaseks on Tarand ei tule Ilvese kasuks ka 66,66 vs 33,3. Obv oleks see pere otsus, kuid ka mu naine saaks aru olukorrast, kus on võimatu kaotada. Ilves on tuhvlialune ja enamus riigikogulasi on siiski loodetavasti mehed, sõltumata nende erakondlikust kuuluvusest.

    Ma olin üldiselt Ilvese fänn, siis kui ta EP valiti.

  6. #366

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Loodetavasti kirjutasid sa eelneva teksti lucid dreamingut tehes.

  7. #367

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Ühisosa ei puutu asjasse, demokraatia loeb. Lihtsalt minu jaoks ei saa demokraatlikus ühiskonnas eksisteerida ühe kandidaadiga valimisi. Valmisdebatt peab lihtsalt olema ja kõik. Lisaks põhinedes minu eelpool välja toodu lingile , siis 60%+ valijatest toetab pigem Tarandit, kui Ilvest. Lisame veel truud delfi.ru KE valijad ja tuleb juba 70+/30- Tarandi kasuks. Midagi on nagu nihu RE/IRL/SDE kandidaadiga ? Mina ütleks, et pangu oma naisele (ehk abielu lõhkujale) päitsed pähe ja ta saaks ehk isegi 60+/40- olukorra. Ma olin tõsine Ilvese fänn, ennem kui sellest abieluvärgist ja naise suguorgani ja mehe pea seosest aru sain.
    kui ma ei eksi, siis postimees.ee küsitluses oli umbes 70:30 Ilves peal, aga see selleks. Need portaalide küsitlused ei näita midagi erilist ju, seda oli näha ka riigikogu valimistel. Ei läinud need küsitlused ka emori uuringukeskusel täppi v.a muidugi Reformi võit. Ning kandideerigu kloun Tarand või ärgu kandideerigu, presidendiks saab ikkagi Ilves. Showmeest nagu Tarand meil küll presidendiks pole vaja. Ning ma ei saa aru temast, sai europarlamenti oma protesti häältega, sest seletas, et tema ei toeta ühtegi erakonda. Kohe kui valituks sai hakkas Rohelisi promoma ja nüüd viskub kesikutega kampa. Suur mees, otsustaga ära kus ja mis on.

  8. #368

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Kui ma ei eksi, siis viimane Emori ennustus läks kokku vist ainult paari kohaga mööda. Aga see selleks.

  9. #369

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    IamAllin, ma ei kahtle absoluutselt sinu arvamuses, et Ilves valituks osutub, Samas ei saa ükski ainuüksi Ilvest ja Tarandit hõlmav küstlus olla 70:30 Ilvese kasuks, parim mida Ilves sealt välja tõmmata saab on 55:45.

    Taipupole, sa oled juba paar päeva niivõrd oma tavapärasest elemendist väljas, ehk mis juhtus ?
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 16.06.11 at 20:27

  10. #370

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    eksisin 70:30 pakkumisega, jäi meelde, sest kolmandik toetas tarandit, kuid osad ei näeksk umbagi presidendina. Igatahs tulemus oli 32.6%(Tarand) vs 58.2%(Ilves) vs 9.2%(keegi muu). http://www.postimees.ee/470544/kolma...-presidendina/ Et kõik aus oleks, siis jaotame 9.2% kahe vahel võrdlset ja saame 37.2% vs 62.8% :)

  11. #371

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Mis seal ikka, tuleb hääled kokku liita, kuigi ilmselgelt on on kusagil midagi nihu. Kahe põhilise netimeedia kanali külastajate arvamused ei saa lihtsalt niivõrd erineda. seda enam, et need mõlemad on ka ka minu põhilsed netimeediakanalid.

    Midagi on rigged ehk Delfis:

    Toomas Hendrik Ilves
    38,8% (1031)
    Indrek Tarand
    61,2% (1623)

  12. #372
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Mis seal ikka, tuleb hääled kokku liita, kuigi ilmselgelt on on kusagil midagi nihu. Kahe põhilise netimeedia kanali külastajate arvamused ei saa lihtsalt niivõrd erineda. seda enam, et need mõlemad on ka ka minu põhilsed netimeediakanalid.

    Midagi on rigged ehk Delfis:

    Toomas Hendrik Ilves
    38,8% (1031)
    Indrek Tarand
    61,2% (1623)
    Ei saa erineda jah? Võrdle nende kahe kanali arvamusi puhtalt Riigikogu + Keskerakonna küsitluste põhjal ja siis saad ehk paremini aru. Ei pea just tuumafüüsik olema, mõistmaks, et keskmine Delfi lugeja on keskmisest rumalam.

  13. #373
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Hei aga Kes valis Juku-Kalle Raidi riigikokku? No see on ju absoluutne idiootsus!

  14. #374

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    http://et.wikipedia.org/wiki/Juku-Kalle_Raid

    2011. aasta Riigikogu valimistel kandideeris Juku-Kalle Raid parteituna Isamaa ja Res Publica Liidu nimekirjas valimisringkonnas nr 2 (Kesklinn, Lasnamäe ja Pirita) ning sai 1097 häält.[3]

    Riigikogu juhatuse otsusega sai Juku-Kalle Raid XII Riigikogu liikmeks alates 2011. aasta 6. aprillist majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Partsi asendusliikmena. Juku-Kalle Raid kuulb XII Riigikogu koosseisus Riigikogu väliskomisjoni, OSCE Parlamentaarsesse assambleesse, Moldova, Armeenia ning Venemaa parlamendirühma. Ta on Tiibeti ja Setomaa toetusgrupi liige ning kuulub Riigikogu Muinsuskaitse ühendusse.


    Veel küsimusi ? Kõik on müüdavad ja ostetavad.

  15. #375

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Potsataja, tee endale see selgeks, arvuta ja loetle hääli http://www.vvk.ee/arhiiv/10599/vabar...alimise-kord-2 ning pärast seda võid oma Tarandist edasi jutustada.

    Lihtne numbrimaagia ütleb aga: 33+23+19=75. Kui siit natuke mõelda, siis saad tõenäoliselt ka aru, millist kaheksat see Delfi kirjatsura mõtles, kuigi kirjutas nagu kõigile.

    Peale selle tundub, et vaja oleks üheksat häält, sest 67 on kahekolmandikuline enamus, kuid ma olen unine kah juba ja ega Delfi tarkpead ometi ei eksi.

    P.S. Teoreetiliselt, kui nüüd Delfi tüübi loogikaga kaasa minna, oleks vaja isegi üle kümne hääle, sest ilukõne võib ju ka tähendada, et mõni kesik hääletab südame järgi ja seega Ilvese poolt. Vot sihuke lops. Aga noh, seda loogikat ei usu muidugi keegi. Elagu Demokraatia!
    Viimati muudetud taipupole poolt : 16.06.11 at 23:21

  16. #376
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Kuna Eestis presidendil palju võimu ei ole, siis tuleb hinnata kandidaate selle järgi, mida president saab teha. Minu arust on kõige olulisem olla lugupeetud ja väärikas ning omada tugevaid välispoliitilisi suhteid. Mõlemas elemendis on Ilves väga hea, Tarand mitte eriti. Vähemalt muudab ta valimiste eelse aja natuke huvitavamaks, aga usun ja loodan, et ta presidendiks ei saa. Keskerakonnalt muidugi kaval lükke, pole mõtet ühtegi omadest sinna kaotama saata, pigem valida vaenlaste hulgast populaarseim. Well played.

  17. #377
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    ilves on mulle alati sümpaatne olnud, aga tema mõni väljaütlemine on jätnud tast halva mulje - eelkõige teise riigi saatkonnas kurtmine, kui vähe palka ta saab ja et tema potentsiaali ei kasutata ära. tarandi kandideerimine on huvitav lüke. ei saa päris täpselt aru, mis selle taga on

  18. #378
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    363

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Ei saa erineda jah? Võrdle nende kahe kanali arvamusi puhtalt Riigikogu + Keskerakonna küsitluste põhjal ja siis saad ehk paremini aru. Ei pea just tuumafüüsik olema, mõistmaks, et keskmine Delfi lugeja on keskmisest rumalam.

    Postimees küll nüüd eriline targa inimese ajaleht ei ole, paras sisutu kollane sitt.

  19. #379

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    ilves on mulle alati sümpaatne olnud, aga tema mõni väljaütlemine on jätnud tast halva mulje - eelkõige teise riigi saatkonnas kurtmine, kui vähe palka ta saab ja et tema potentsiaali ei kasutata ära. tarandi kandideerimine on huvitav lüke. ei saa päris täpselt aru, mis selle taga on
    Arvan, et eelkõige järgmised presidendivalimised. http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=47976633

    Hetkel on muidugi põhiküsimus, kuivõrd see taipupole poolt mainitud numbrimaagia (33+23+19=75) tegelikuses töötab, Juba mõnda aega peaks kõigil selge olema, et Ilvese reaalsed vaated on sotsiaaldemokraatiast ikka päris kaugel. Ilmselgelt hääletab mõnigi kesik Ilvese poolt aga sama ilmselge on ka vastupidine variant.


    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Loodetavasti kirjutasid sa eelneva teksti lucid dreamingut tehes.
    Ei, ma olin lihtsalt täis, kui tinavile.

  20. #380
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    potstaja, c'mon - toomas alatalu?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES