Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 21, kokku 126 EsimeneEsimene ... 1119202122233171121 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 401 kuni 420, kokku 2519
  1. #401

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Con, kas sa seda ka tead, mis aastaks Eestil see 2% peab saavutatud olema ? Mina ausalt öelda hetkel ei tea aga kusagilt jäi kõrvu, et Eesti ronib järjekordselt kasvõi läbi nõelasilma, et kohusetundlikult ja pugejalikult raporteerida "Ülesanne täidetud oluliselt enne tähtaega, palun tehke pai".

  2. #402
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tuletaks meelde, et 24-st NATO liikmesriigist, vaid neljal on kaitsekulutused 2% SKP-st (USA, Suurbritannia, Kreeka ja Albaania). Järk-järgult kõik liikmesriigid tõstavad seda piiri, kuid iseasi on see, kas juba järgmiseks aastaks Eesti peab selle hüppeliselt viima 2%-ni, millega kaasneb kaitsekulutuste eelarve tõstmine ligi viiendikku võrra. Ma ei arva, et see nii üheselt mõistetav otsus on, mille peaks lihtsalt lukku panema ilma mingisuguse diskussioonita või vaidlusteta.

  3. #403

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=62784590

    Raha-raha-raha ja "mina olin paugu otsas, kui puu käis" võib vist viimaste päevade märksõnadeks nimetada. Klounid rask, natuke veel ja mul pole muud enam muud valikut, kui padusotsiks muutuda.

  4. #404
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    [url]natuke veel ja mul pole muud enam muud valikut, kui padusotsiks muutuda.
    Mis mõttes? Kade meel, et ise niiviisi pappi kokku ei aja? Sulisid ja aferiste leidub igal pool.
    Mis nende sotside eelis on, peale surnuks maksustamise?

  5. #405
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ma valiks neid kes iga väikese Euroopast tuleva viipe peale kohe kusema ei hakka.
    IMO valimised on liiga overrated ja kui midagi tegelikult ära tahad teha, siis valima minnes seda kindlasti ei saavuta. Hääli saadakse emotsioonide, lubaduste, hea reklaami eest- does not like.
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 06.12.11 at 10:04

  6. #406
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Ma valiks neid kes iga väikese Euroopast tuleva viipe peale kohe kusema ei hakka.
    IMO valimised on liiga overrated ja kui midagi tegelikult ära tahad teha, siis valima minnes seda kindlasti ei saavuta. Hääli saadakse emotsioonide, lubaduste, hea reklaami eest- does not like.
    Kui Legalize pakutaks, siis läheksid insta valima?

  7. #407
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kogu see elamislubade värk on välja imetud skandaal. Sama asi toimub Lätis, Leedus, Londonis jms. Kõik asjasse puutuvad on sellest koguaeg teadlikud olnud. Mõistetamatuks jääb, mida täpselt kellelegi süüks pannakse või miks.

    Soovitan asja vaadata nii, et asendame iga "venelase" sõnaga "rootslane" ja lugeda kogu lugu uuesti läbi. Kas ikka on väga hull, et me lubame oma riiki rikkaid rootslasi ja laseme neil siin elada. Sest tõenäoliselt nemad ei hakka meie sotsiaalhoolekandel liugu laskma, pronksööl tänaval laamendama või bussis rahakotte varastama.

    USA-s saab elamisloa kohe, kui oled tõendanud oma piisavat jõukust (ja pole persona non grata). Lätis saab kohe kui ostad kinnisvara. Eestis oli veits keerulisem, aga põhimõte sama. Kus siin uudis on?

  8. #408
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kas see, et teistes riikides see on legaalne teeb selle kohe normaalseks ja eetiliseks ?

    Selle asja juures on hetkel palju rohkem küsimusi, kui vastuseid ning erinevaid tasandeid.

    Kuidas selline asi üldse võimalik on ? Kuidas on võimalik Eesti riigis see, et me müüme venelastele Schengeni viisasi ja elamislubasid. See ei peaks käima selle alusel, kes kui palju kellegile raha maksab ja sularaha tassib. See oleks aktsepteeritav, kui need isikud investeerivad reaalselt Eesti majandusse, annavad inimestele tööd, maksavad makse jne. Antud juhtumis on sügav kahtlus, et enamus neist on nö fiktiivsed kanded.
    Kui usaldusväärsed me oleme partneritena Euroopale ?
    See, et seda tegid poliitikud ja IRL (võttes arvesse nende maailmavaadet) on hoopis teine teema. Siinkohal tundub päris uskumatuna erakonna peasekretäri Priit Sibula sõnavõtt "Mina isiklikult ei näe siin midagi meie erakonna ideoloogiaga risti vastupidist".

    Teine asi, kas täitevvõimu esindajad Parts ja Vaher olid asjast teadlikud? Isegi, kui nad otseselt asjaga seotud ei olnud. Tekib küsimus, kas tõesti Vaher ei olnud teadlik, et 147 inimest on registreeritud oma ettevõte ühele aadressile. Ligi 15% kogu elamislubadest aasta peale. Need inimesed suurendasid kvoote, arutasid koosolekul majandusministeeriumis nende samade isikutega Raudse ja Stelmachiga.

    Välja imetud skandaal ? Seekord ma sinuga ei nõustu tolmuahv.

    Ja teine asi on see, et kas seda asja peaks uurima isikud IRL-st, kes lisaks võivad asjaga seotud olla ning ei pruugi olla objektiivsed ning neutraalsed.
    Viimati muudetud inward poolt : 06.12.11 at 17:35

  9. #409

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Kus siin uudis on?
    Uudis ei olegi selles, mis sina välja tõid. Uudis on selles, kes sellega tegelesid.

  10. #410
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tuleb koostada partei tõekomisjon kes asja uuriks obv.

  11. #411

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ma ei tahaks mõeldagi, mis näiteks UK-s toimuks, kui seal midagi sellist välja tuleks. Vaikselt toimetavad muidugi kõik, kuid meil hakkas asi mingit konveirilinti meenutama. Samas võiks see ka Eesti nokia olla. Loete 65k€ letti ja saate prii pääsme Euroopasse, keegi ei hakka isegi teie minevikus sorkimaMingi 5000 sellist ikka aastas leidub ja hopsti 325M€ aastas nagu maast leitud.

  12. #412
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Ma ei tahaks mõeldagi, mis näiteks UK-s toimuks, kui seal midagi sellist välja tuleks. Vaikselt toimetavad muidugi kõik, kuid meil hakkas asi mingit konveirilinti meenutama. Samas võiks see ka Eesti nokia olla. Loete 65k€ letti ja saate prii pääsme Euroopasse, keegi ei hakka isegi teie minevikus sorkimaMingi 5000 sellist ikka aastas leidub ja hopsti 325M€ aastas nagu maast leitud.
    http://newsvoice.se/2011/12/02/us-se...-battleground/

    Sellist olukorda tahad mõelda?

  13. #413

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Aega on selle kiire asjaga, ennem on neil vaja veel paaris kohas rahvast vabastada ja denokraatiat tuua.

  14. #414
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Täpselt selline asi toimubki täna ka UK-s. Selle vahega ilmselt, et parlamendisaadikud ei ole sellest isiklikku äri teinud.

    Minu arust võib siin kottida Raudset jt, et nad oma informeeritust ära kasutades head äri tegid. Et parlamendi liige ei peaks selliseid võimalusi kasutama vms. Aga fakt, et rikkad inimesed saavad Schengenis, UK's või USA-s väga lihtsalt elamisloa, ei ole mitte mingil viisil üllatav ega uudis.

    Samahästi võiks hakata uurima rikkaid soomlasi, kes on kohalike maksude eest Eestisse pagenud. Kuigi nende tegelik "kodu" on endiselt Soomes. Aga miskipärast see meile kõigile meeldib ja sobib ju.

    Peamine Vene kontingent, kes tahab Schengenisse elamisluba, kardab omaenda riiki. Nad ei ole kindlasti marurahvuslased ega kujuta endast julgeolekuohtu riigile. Pätte on kindlasti hulgas, nagu igas suvalises grupis, mida ühendavad märksõnad "Venemaa" ja "ärimees".

    Üldiselt on see IRL-le kindlasti halb PR, aga peamiselt tänu teiste osapoolte huvile skandaali puhuda. Vaadates fakte, ei suuda ma ise küll otsustada, mis täpselt teeb kogu sellest asjast olulise probleemi, mis peaks mind huvitama.

  15. #415

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Probleem on selles,et isikud kes seda äri ajavad nimetavad ennast äraostmatuteks isamaaliitlasteks ja see lihtsalt ei sobi nende põhimõtetega.Kui nt mina või sina seda äri ajaks oleks see lihtsalt hea äri.
    Viimati muudetud viki poolt : 07.12.11 at 12:00

  16. #416

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Imo on probleem ka odava klouni mulje jätmises. Vaevalt nüüd Londonis mingi niivõrd tühise summa eest elamislubasid müüdakse, et tüübid siis krt teab kuhu oma raha kulutama ja/või investeerima läheksid. Täiesti ok, kui nende venelaste siiras soov oleks siia kasvõi lihtsalt elama tulla võis siis koguni investeerida. Antud juhul meil siin tüübid mõtlevad, et omast arust tegid kõva äri aga venelased irvitavad ja hõõruvad käsi kokkuhoitud raha tõttu.

    Vaher seob ka vaikselt lahtisi otsi kokku ja loodetavasti vähemalt mõned mehed peavad pettuma: http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=62841254

    Ma üldse ei imestaks, kui skeemitajad saavad lõpptulemusena mingid "inkassonõuded" ida poolt omale turja.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 07.12.11 at 12:02

  17. #417

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Selline erakond liitus sotsidega, kes peab okupatsiooni usu küsimuseks.

    Karum6mmi kommentaar selle kohta LHV'st: Sotsid hoos. Okupatsioon oli usu küsimus. Nojah, ma ka ainult uskusin omaette seda, et äärepealt oleks meil 80ndate alguses venekeelne algharidus kehtestatud ja mind vene kooli suratud. Ja mu vanavanaisa uskus ka omaette, et tal talud käest ära võeti. Ja vanaisa uskus ainult, et ta vägisi vene sõjaväkke viidi. Ja minu isa jaoks oli lihtsalt usu küsimus, et sõjaväes tugeva radiatsiooniga kokku puutus. Selliste avaldustega esinevate inimestega on siis meie SDE-l tugev ühisosa? Aga midagi öelda ei tohi. Õhutan äkki viha.

    järgi luarvikluarviku post: i) minu vanaisa usub siiamaani, et jäi Sinimägedes kadunuks.
    Pole nagu väga ise midagi lisada vaja.

  18. #418
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    mõtlemisainet:

    okupatsioon ‹-i 21› s. võõra riigi v. selle osa ajutine hõivamine teise riigi relvajõududega.
    anneksioon ‹-i 21› s. POL teise riigi v. selle osa vägivaldne liitmine oma riigi külge, liidendus.

    teiseks, üks asi on mis erakonna juht ütleb, teine mis on nende põhikirjas. kas eesti riiki valitseb erakond, kes usub, et masu ei olnudki olemas?

  19. #419

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Need on kaks hoopis erinevat asja.

    Re puhul oli masule hiline reageering, ja mõned liigeufoorilised sõnavõtud, aga pmst sama oli igal pool. Vähemalt reageeriti ära ja toodi Eesti sellest väga edukalt riigi ja erasektori netovõlga vähendades välja, mida pole suutnud ükski teine riik.

    Sotsidega liitus kamp, kes peab eesti rahva 50 aastat kestnud kannatusi õndsuseks maa peal.

    Üks tegutses paremini, kui peaaegu ükski valge mehe valitsus ja teine erakond esineb avaldusega, et ärge uskuge, et teie esivanemad kannatasid? Kuidas neid asju üldse võrrelda saab?

    ( Click to show/hide )

  20. #420
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    point on selles, et sa ei saa ühe venna ütlemisi = erakonna seisukoht

    kui otsida, leiab iga erkonna esimehe poolt öeldud lollusi. ja kui sellise uudituse postitada, siis peaks just ju rõõmustama, et nüüd kaob selline erakond ära, kes seda arvab?

    jah, ma olen ka demagoog :P

    ja su viimased 2 lõiku on ka rofllmao - seda nad pole seal öelnud ju, et õndsus ja et keegi ei kannatanud. nende point on selles, et de jure ei ole seda tunnistatud okupatsiooniks

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES