Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 22, kokku 126 EsimeneEsimene ... 1220212223243272122 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 421 kuni 440, kokku 2519
  1. #421

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ega ma öelnudki, et mu seisukoht kallutatud pole :D Aga igasugune selle ajastu õigustamine on imo kuritegu. Ja ka kõige hullem masuaeg oli kordades etem, kui nõukogude aeg, okupatsioon või mitte.

  2. #422
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    nõus

  3. #423
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema


  4. #424

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    http://www.postimees.ee/849228/silve...a-raha#rubriik

    Huvitav, mida "isakesed" talle küll tegid, et keelepaelad niimoodi valla läksid?

    http://www.postimees.ee/849658/micha...gasi/#comments

    Vatukäik tehti ka juba ära.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 22.05.12 at 11:08

  5. #425
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Mõni ajakirjanik võiks Michalilt ja Lillolt küsida, kas nad on valmis valedetektori all kordama, et midagi sellist ei ole olnud. Või sama küsimuse esitama Meikarile. Kui üks pool keeldub, siis viitab see tema süüle vaatamata sellele, mida põhjusena ette vahutatakse. Minu meelest võiks ajakirjanikud seda üldse tihemini kasutada olukordades, kus on 2 osapoolt, kus üks selgelt valetab.

  6. #426
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Leidsin sellise huvitava lehe - http://valvurid.err.ee/
    Teadjamad võiksid kommenteerida, kui tõene info on?

  7. #427

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    "Valitsemise Valvureid haldab poliitiliselt sõltumatu asjatundjate võrgustik Praxise eestvedamisel." - Seega loodetavasti enamvähem tõene ehk vähese kallutatusega asjade ilustamise poole.

    Muide, huvitav kas poliitikutel on mingi jooksuaeg või? Kõigepealt teeb Meikar oma lükke, siis puistavad erinevad poliitikud eesotsas Ansipi ja Ligiga tõelisi "pärle" ja nüüd ei suutnud Ilves (tõenäoliselt napsusena) oma sõrmi iPhone´st eemal hoida?

  8. #428

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Mõni ajakirjanik võiks Michalilt ja Lillolt küsida, kas nad on valmis valedetektori all kordama, et midagi sellist ei ole olnud. Või sama küsimuse esitama Meikarile. Kui üks pool keeldub, siis viitab see tema süüle vaatamata sellele, mida põhjusena ette vahutatakse. Minu meelest võiks ajakirjanikud seda üldse tihemini kasutada olukordades, kus on 2 osapoolt, kus üks selgelt valetab.
    hetkelon ESM kõige aktiivsem teema ja ja sellega seoses hakkasn ma mõtlema, kas Eestis on olemas mõni (endine) minister, kes ka valedetektori all suudaks kinnitada, et kõik otsused võttis ta vastu rahva, mitte iseenda või partei huvides.

    Ligil, kui endisel kolmepoisil on nkn tõsine identiteedikriis.

  9. #429
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Ligil, kui endisel kolmepoisil on nkn tõsine identiteedikriis.
    Kust sul sellised kuldsed mõtted tulevad muidu? Kainelt oleks üllatav. LINK

  10. #430

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Vabandust aga hetkel olin ma ettevalmistunud. LINK

  11. #431
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    10a vana lugu? Proovi veel :).

    P.S. ei ole Ligi ega RE toetaja

  12. #432
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Vabandust aga hetkel olin ma ettevalmistunud. LINK
    Kroonika lingi andmine on suht võrdväärne elu24.ee lingiga IMO. Lisaks veel kõva 9 aastat vana artikkel.

  13. #433

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kui Ligil kõlbas kunagi Kroonikale selline intervjuu anda, siis peab ju tegu olema väärika väljaandega?

    Pastilaa, kuldsed mõtted tulevad mul vedeliku tabimisest. Hommikul on alati huvitav neid meenutada.

    Euroopa aasta parima rahandusministri tiitli oleks sellel ajahetkel võinud saada suvaline reformierakondlane rahandusministri ametis. Ligi oli lihtsalt õigel ajal õiges ametis. See, et Ligi sai hiljem Eesti Panga presidendi valmistel salajasel hääletusel kaheksast häälest kaks peaks seda arvamust kinnitama.

  14. #434
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Ligil, kui endisel kolmepoisil on nkn tõsine identiteedikriis.
    Ei saanud endiselt seletust, miks sellise avaldusega lagedale tulid. Su nn "näidete" varal tundub sama argumenteeritud väide, kui 6nda B klassi Vova ütleks, et "Dire on m*nn".

  15. #435

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Pole küll päris poliitika/valimised, aga majanduse teemasse ka panna ei tahtnud. Vägagi mõistlik artikkel: http://www.ekspress.ee/news/arvamus/....d?id=64793070

    Ametnikud on sotsiaalsed töökohad neile, kes erasektoris lisandväärtust luua ei suuda. Mitte, et eraskotoriski kohvitajaid-klatšijaid vähe oleks, kelle reaalne panus jääb kuhugi parimal juhul kuhugi silmailu pakkumise tasemele.

  16. #436

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Ei saanud endiselt seletust, miks sellise avaldusega lagedale tulid. Su nn "näidete" varal tundub sama argumenteeritud väide, kui 6nda B klassi Vova ütleks, et "Dire on m*nn".
    Kui sa konkreetselt selles lauses kinni oled, siis tegelikult on siinkohal võrdlus 6nda B klassi Vova´ga täiesti kohane. Ma ei ole lihtsalt Ligiga samal tasemel väitmaks, et ma rääkisin tegelikult aiaaugust aia asemel ja kõik teised said lihtsalt valesti aru.

    http://majandus.delfi.ee/news/uudise....d?id=63777186

    See siis muruntau poolt lingitud artikli lisaks. Meil on paljukiidetud e-riik aga oma ametnikekarjaga anname peaaegu kõigile silmad ette.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 13.08.12 at 20:37

  17. #437
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    http://majandus.delfi.ee/news/uudise....d?id=63777186

    See siis muruntau poolt lingitud artikli lisaks. Meil on paljukiidetud e-riik aga oma ametnikekarjaga anname peaaegu kõigile silmad ette.
    "Huvitavalt" tõlgendad artikli sisu taas (loe - vastavalt oma soovile).

    Eesti oli oma näitajaga 18. kohal. Kolmel viimasel kohal paiknesid Rootsi (33,9% - 2007. a andmed), Taani (30,5%) ja Leedu (29,1%). Põhjamaad on läbi aegade paistnud silma suure avaliku sektoriga.

    Mitte, et ma ei arvaks, et see % võiks kasvõi 15 olla ka Eestis - lihtsalt kui mõtlev inimene seda artiklit loeb, siis ta loeb siit seda välja, et kõik on täiesti regioonile kohane ja normaalne. Või sa linkisid seda artiklit, aga lugesid midagi muud?
    Viimati muudetud pastilaa poolt : 14.08.12 at 09:34

  18. #438

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Eesti oma väiksusega pigem eksitab seda statistikat. Meil annab mõnisada ametnikku kindlasti % punkti või 2 juba juurde. Võib õelda, et tugev keskmik.

  19. #439
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    "Huvitavalt" tõlgendad artikli sisu taas (loe - vastavalt oma soovile).

    Eesti oli oma näitajaga 18. kohal. Kolmel viimasel kohal paiknesid Rootsi (33,9% - 2007. a andmed), Taani (30,5%) ja Leedu (29,1%). Põhjamaad on läbi aegade paistnud silma suure avaliku sektoriga.

    Mitte, et ma ei arvaks, et see % võiks kasvõi 15 olla ka Eestis - lihtsalt kui mõtlev inimene seda artiklit loeb, siis ta loeb siit seda välja, et kõik on täiesti regioonile kohane ja normaalne. Või sa linkisid seda artiklit, aga lugesid midagi muud?
    Ära kiusa potsatajat, mõtle kui igav tal kodus istuda oleks kui valitsust kritiseerida ei saa :(.

  20. #440

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Numbreid ei saa "huvitavalt" tõlgendada. Mõtlev inimene peaks aru saama, et meil lihtsalt ei ole neid võimalusi, mis Põhjamaadel. See on korduvalt läbi jooksnud, et 50 aastat nõukaega vs. vaba areng ei ole võrreldavad.

    http://elik.nlib.ee/?id=6848

    See siis üks näitaja, mis annaks ametnike arvule mingi aluse, raha on vaja ju laiali jagada. Lisaks veel e-riik, mis teoorias peaks ametnike arvu vähendama, mitte suurendama. Kui aga raha ei ole ja e-riik on, siis mida p*rset see ametnikekari teeb?

    Pumper, Eesti tööjõud oli 2009 650k inimest, neist töötuid 10,2%. Seega 1% on ümmarguselt 5900 inimest. Mõnisada on ka 0,1 protsendist päris kaugel.

    Spewmonkey, asi ei ole hetkel kindlasti võimul oleva valitsuse kritiseerimises. Valitsusi on 20 aasta jooksul palju olnud, kuid ametnike arv on vägagi tõenäoliselt üldjoontes sama olnud. Hektek on muidugi lõbus fakt see, et "koondame ja kärbime" aga lõpuks on % veelgi suurem.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 14.08.12 at 10:33

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 22 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 22 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES