Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 24, kokku 126 EsimeneEsimene ... 1422232425263474124 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 461 kuni 480, kokku 2519
  1. #461
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    Kas sa, siis tõesti arvad, et kui mingid üksikkandidaadid saavad riigikogusse kohti hakkab järsku valitsev võim järsku oma valitsemisviisi muutma? Elu sees ma ei usu, et nad nüüd tõesti siniste silmadega usuvad, et kõik armastavad neid ja ainult KE valijad on nende poliitika vastu...
    sa ikka veel ei saa aru.. nad näevad selles üksikkandidaadi asemel seda häältehulka (mida on võimalik püüda) ja ideed/põhjust miks ta need hääled sai... see on koht kus teha ennast kuuldavaks.. ja ära jää sellesse üksikkandidaadi teemasse kinni.. ma tahaksin et mõni päris erakond võtaks sellise valimislubaduse täitmiseks.. aga arvestades praeguseid erakondasid ja nende väärtuseid.. siis ma oleks nõus põhimõtteliselt lihtsalt idee välja näitamise seisukohast kasvõi üksikkandidaadile oma hääle välja käima, kes selle valimislubaduse annab... see üksikkandidaat või FB kommuun vms on lihtsalt vahend kus suurelt välja käia idee.. et minu ja minu kaaskondlaste ja mõttekaaslaste (keda ma loodan, et on paljusid) hääl läheb sellele parteile/poliitikule, kes lubab parteide rahastamise süsteemi lõpuks läbipaistvaks ja korda teha ja ära reguleerida..

    ma ei arva et uus erakond midagi päästaks.. meil on neid sitaks praegugi.. lisaks pole sellist hulka pädevaid inimesi, kes saaksid riigi juhtimisega hakkama kui uus erakond peakski võitma ja valitsuse moodustama.. see oleks surnult sündinud partei enivei.. ja kokkuvõttes killustaks hoopis meie riigi asja veel rohkem... ja pikas perspektiivis ikkagi demokraatias jääb pigem 2-3 tugevat parteid ainult asjadest rääkima, ülejäänud parteid on mõttetud sullerid kõrval.. nö satelliit-parteid, kes oma väikest valijaskonda oma väikeste mõtetega toidavad..
    Viimati muudetud Rage poolt : 06.11.12 at 10:57

  2. #462
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Sa ikka tead, et mandaati mitte saanud kandidaatide hääled kanduvad üle.

    Ja ikkagi see häältehulgast ilmajäämine loeks ainult, siis kui jääks nö võimust ka ilma :)

    Igal juhul räägime me ju sama asja, et puudub praeguses olukorras mingi muu erakond keda saaks jälle usaldada.

  3. #463
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    Sa ikka tead, et mandaati mitte saanud kandidaatide hääled kanduvad üle.
    jah, seda valimisnimekirjades.. üksikkandidaadi puhul lähevad need hääled kaotsi.. pohhui.. aga ikkagi kui mingi mats saab juba üle 1000-2000 hääle on see piisav et uudisekünnise ületada... piisab kui see uudisportaalidestki läbi käib.. Kunnase häältest ja välja jäämisest teavad kõik.. antud promo kahjuks oligi Kunnase nimega.. meie promo ei peaks olema inimese nimega vaid idee nimega..

    Tsitaat Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    Ja ikkagi see häältehulgast ilmajäämine loeks ainult, siis kui jääks nö võimust ka ilma :)

    Igal juhul räägime me ju sama asja, et puudub praeguses olukorras mingi muu erakond keda saaks jälle usaldada.
    üksikkandidaat ei teeks niikuinii midagi ära kui ka valituks saaks.. aga idee promo on edukas ja järgmistel valimistel oleks pooldajaid ehk rohkemgi.. kuni häälte hulk on juba piisvaalt suur, et mõni erakond selle enda asjaks võtaks.. obv oleks parem variant kui suudaks kohe like mingi kommuuni kokku ajada kus oleks 50000 häält.. usu mind.. selline hulk hääli loeks kohe ja raudselt oleks mõni erakond kes selle lubaduse ka annaks..

  4. #464
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ühtteist annab vast üksikkandidaadil ka ära teha - eile Leits tutvustas oma programmi ja sularaha annetustele parteikassasse plaanib ta lõpu teha. argumenteeris seda sellega, et see on sisuliselt kaudne rakeback ja kui tema KOV valituks saab, siis kehtestab kindla % - otse temalt küsides saab rohkem. PM siis talle.

  5. #465
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Valimistest on saanud häälte ostmine. Tehakse reklaam, inimeste ajud pestakse mingite emotsionaalsete lubaduste ja moositamisega ära ja saadakse hääled. Reklaam maksab, seega hääled maksavad, seega IMHO, ostetakse hääled. See kellel raha pole, see ka hääli ei saa.
    Kuidas ma saan valima minna, kui ma tean, et enamus valijatest, kes oma valiku teevad sama erakonna kasuks, on teinud oma otsuse selle järgi, kas onul reklaamis on šarmantne naeratus ja kerge päevitus, kuldraamidega prillid, valgendatud hambad ja ta kõditab vaataja/kuulaja meeli lubadustega pudrumägedest ja piimajõgedest või onu lihtsalt jätab oma kampsuniga natuke ontliku mulje ja üldvälimus pole ka kõige kenam, seega teda jälle ei vali? Valimiste viis ja teostus ja põhimõte ei ole mulle, kui mõtlevale inimesele vastuvõetav. Kui teaks paremat varianti, siis oleks tore. Kõik ei pea ju windowsit kasutama? On ju palju vabavara ja opensource jne. Poliitikas võiks ka midagi sarnast olla- vabavara ja open source. Nii kaua kui kestab raha võim, seda vist ei juhtu....

  6. #466
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ostmise suhtes on sul õigus aga mina ei sõnastaks seda nii paranoilises võtmes.

  7. #467

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Minul on üks jabur idee seoses aeg-ajalt esile kerkiva vanematele alaealiste laste hääle ülekandmisega. Nimelt, mismoodi eristub üks pensioniealine nii 14+ lapsest? Muidugi on mõlemal juhul "kirkaid kriite", kuid üldjontes on ühed siiski oma otsustusvõimet alles saavutamas ja teised kaotavad seda aasta-aastalt. Seega peaks vanematele andma alaealiste laste hääle või kaaluma pensionäridelt hääleõiguse äravõtmist. Muud varianti lihtsalt pole.

  8. #468
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    ...


    sa ajad veidi asjad sassi.. hääletamine ja kellegi valimine selle põhjal mida ta lubab teha.. ongi valimiste eesmärk.. ei näegi varianti kuidas seda muud moodi teha.. see pole missivalimine kus tissi või näo järgi valitakse..

    kui me nüüd räägime lubadustest a la pensionäridele ühekordne toetus 30€ siis see on kaudselt või otseselt juba tõesti suhtkoht häälte ostmine.. aga mingitel JOKK põhjustel on see KE'l läbi läinud... usun et sarnaseid valimislubadusi on ka teistel erakondadel, ei poolda sellist susserdamist.. aga imho on täiesti OK ja normaalne näiteks minu kui huvigrupi poole pöördumine näiteks sostsmaksu ülemise piiri seadmise lubadus.. mind see huvitab, minu jaoks on see tähtsam kui KE lubatav tasuta haisev transport, mina valin selle asemel siis RE näiteks..

    need kes tõesti nö prillide või tisside või näo järgi valivad.. siin kohal ei ole tegemist häälte ostmisega.. vaid lihtsalt lollide inimestega.. kahjuks demokraatia eelduseks ongi, et enamus inimesi peavad olema idioodid.. paratamatus.. tegemist ei ole häälte ostmisega..

    vabavara ja opensource on omal kohal.. aga sinu näitesse nad kindlasti ei sobi..

  9. #469
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kui minu tekstist aru ei saa, siis võid seda pidada kui brainstorminguks, kus visatakse tahvlile esimesed suvalised mõttevälgatused, et siis hiljem neist midagi tuletada, aretada.

  10. #470

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    [IMG]

    kui me nüüd räägime lubadustest a la pensionäridele ühekordne toetus 30€ siis see on kaudselt või otseselt juba tõesti suhtkoht häälte ostmine.. aga mingitel JOKK põhjustel on see KE'l läbi läinud... usun et sarnaseid valimislubadusi on ka teistel erakondadel, ei poolda sellist susserdamist..
    http://www.youtube.com/watch?v=Y2Gr7...eature=related

    Jep, tahtsime parimat aga läks nagu alati. Reaalsuses on keskmine vanaduspension kasvanud 5,5 aastaga ümmarguselt 5%.

  11. #471
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kas demokraatiast mingit paremini toimivat süsteemi pole olemas?

    Hääleõigus võiks maksude maksmise järgi käia... Min. palgaga töötaja saab valimistel 1 hääle, Armin Karu mingi 100.

  12. #472

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kas demokraatiast mingit paremini toimivat süsteemi pole olemas?

    Hääleõigus võiks maksude maksmise järgi käia... Min. palgaga töötaja saab valimistel 1 hääle, Armin Karu mingi 100.
    :D

  13. #473

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kas demokraatiast mingit paremini toimivat süsteemi pole olemas?

    Hääleõigus võiks maksude maksmise järgi käia... Min. palgaga töötaja saab valimistel 1 hääle, Armin Karu mingi 100.
    on .. dictatorship

  14. #474
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kas demokraatiast mingit paremini toimivat süsteemi pole olemas?

    Hääleõigus võiks maksude maksmise järgi käia... Min. palgaga töötaja saab valimistel 1 hääle, Armin Karu mingi 100.
    enne iq testi ei saa h22letada nt

  15. #475

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    enne iq testi ei saa h22letada nt
    100% nõus, kuigi vaevalt Armin Karu keskmise IQ taseme saavutab.

    Riigikokku saamise eelduseks peaks imo olema vähemalt keskmine IQ ja valitsuse puhul keskimisest 10% parem IQ või siis vähemalt 10+ aastane kogemus antud valdkonnas.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 06.11.12 at 19:32

  16. #476
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Minul on üks jabur idee seoses aeg-ajalt esile kerkiva vanematele alaealiste laste hääle ülekandmisega. Nimelt, mismoodi eristub üks pensioniealine nii 14+ lapsest? Muidugi on mõlemal juhul "kirkaid kriite", kuid üldjontes on ühed siiski oma otsustusvõimet alles saavutamas ja teised kaotavad seda aasta-aastalt. Seega peaks vanematele andma alaealiste laste hääle või kaaluma pensionäridelt hääleõiguse äravõtmist. Muud varianti lihtsalt pole.
    See on küll üsna meelevaldne võrdlus. Niimoodi pensionäre negatiivselt üldistada. Kohati ma pigem arvan, et valimisõigus võiks üldse olla alates 21. eluaastast. 18 aastasel on vähe aimu ja teadmist poliitikast jms, et teha mingeid ratsionaalseid järeldusi/otsuseid. Sisuliselt taanduvad nende otsused puhtalt vastandumisele Savisaare KE ja Ansipi RE vahel. See vastandamine kahe leeri vahel ajab tilti. Eesti integratsiooniprojekt kahe rahvuse vahel on haledalt läbi kukkunud. Helesinine unistus, millal mõlemad esimehed oma koha pealt taanduvad ja nende lojaalsed kaasvõitlejad ka muidugi. Noh, Edgar paraku väljub poliitikast jalad ees. Kuidas siis hääled jagunema hakkaksid ?

    Üldiselt lastele hääleõiguse andmine oli rohkem selline poliittehnoloogiline võte, et juhtida tähelepanu RE rahastamise skandaalilt eemale.

    See, kuidas Ligi, Kaja Kallast kolmeraudses maha tegi. Uskumatu, ülbusel ei ole piire. Näitab, kuidas suhtutakse erakonna sees teisiti mõtlejatesse. Sellised suurepärased argumendid , et Kallasel on suured silmad ja kinnine suu või, et ACTA eesvõitlejaga ei saa läbi rääkida, sest tal on paks tagumik. Kogu see jutt, et me oleme asendamatud, te olete lollid ja ärge segage meid, me teeme tähtsat tööd kuni soovitusteni seemneid süüa ja mida kõike veel. Müstika.

  17. #477
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kõrge IQ ei taga tugevat moraalitunnetust ega ausust vms.

  18. #478

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Inward, mina kasvasin üles pensionäridest vanavanemate toel ja nende hoole all. Sellest hoolimata mõtlen tagantjärgi, et kusagil seitsmendas klassis kasvasin neist üle. Neil lihtsalt ei olnud enam midagi mulle õpetada, isegi kui nad oleks seda soovinud. 20 aasta jooksul on põlvkonnad vahetunud, kuid põhipoint on imo sama.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 07.11.12 at 05:19

  19. #479
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Inward, mina kasvasin üles pensionäridest vanavanemate toel ja nende hoole all. Sellest hoolimata mõtlen tagantjärgi, et kusagil seitsmendas klassis kasvasin neist üle. Neil lihtsalt ei olnud enam midagi mulle õpetada, isegi kui nad oleks seda soovinud. 20 aasta jooksul on põlvkonnad vahetunud, kuid põhipoint on imo sama.
    [ ] sample size

  20. #480
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    See on küll üsna meelevaldne võrdlus. Niimoodi pensionäre negatiivselt üldistada. Kohati ma pigem arvan, et valimisõigus võiks üldse olla alates 21. eluaastast. 18 aastasel on vähe aimu ja teadmist poliitikast jms, et teha mingeid ratsionaalseid järeldusi/otsuseid. Sisuliselt taanduvad nende otsused puhtalt vastandumisele Savisaare KE ja Ansipi RE vahel. See vastandamine kahe leeri vahel ajab tilti. Eesti integratsiooniprojekt kahe rahvuse vahel on haledalt läbi kukkunud. Helesinine unistus, millal mõlemad esimehed oma koha pealt taanduvad ja nende lojaalsed kaasvõitlejad ka muidugi. Noh, Edgar paraku väljub poliitikast jalad ees. Kuidas siis hääled jagunema hakkaksid ?

    Üldiselt lastele hääleõiguse andmine oli rohkem selline poliittehnoloogiline võte, et juhtida tähelepanu RE rahastamise skandaalilt eemale.

    See, kuidas Ligi, Kaja Kallast kolmeraudses maha tegi. Uskumatu, ülbusel ei ole piire. Näitab, kuidas suhtutakse erakonna sees teisiti mõtlejatesse. Sellised suurepärased argumendid , et Kallasel on suured silmad ja kinnine suu või, et ACTA eesvõitlejaga ei saa läbi rääkida, sest tal on paks tagumik. Kogu see jutt, et me oleme asendamatud, te olete lollid ja ärge segage meid, me teeme tähtsat tööd kuni soovitusteni seemneid süüa ja mida kõike veel. Müstika.
    mõte on ka selles, et selle abiga suunata poliitikat

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES