Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 26, kokku 124 EsimeneEsimene ... 1624252627283676 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 501 kuni 520, kokku 2519

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    tallinna lähivaldades samuti.

  2. #2

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tartus on on nii "meri põlvini" tudengite, kui ka asjalike RE liikmete konsentartsioon kõige suurem.

    Ausalt, Tartus elades hääletaks ma ka ise RE poolt.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 06.02.13 at 14:48

  3. #3

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    tudengite rohkus ei oma KOV valimistel loogikat. Enamus tudengid siiski väljastpoolt ning proportsinaalselt on loogiliselt võttes Tartus sama palju tudengeid 1000 elaniku kohta kui nt Pärnus või Tallinnas.

    Imo ükski väljast tulnud tudeng ennast sisse küll ei kirjuta, sest siis jääb transporditoetus saamata.

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=65632412

    siin on siis täies mahus eesti keelde tõlgituna see artikkel kus yana toom sõna võtab. artikkel ise on nii ja naa. ühtegi päris räiget valet silma ei jäänud, aga veidi moonutatud tõde küll. yana toomi kohta ei oska muud öelda kui, et ilmselgelt kibestunud ja pimedat viha eesti peale kandev inimene, kelle koht ei tohiks riigikogus olla.

  5. #5

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas lont Vaata postitust
    Numbreid ja statistikat ei oma, aga minu arvates oli see emapalk kindlalt nr 2 tegu üldse meie poliitilises seadusandluses peale ettevõtte tulumaksu kaotamist.
    Tavalistel keskklassi töötavatel naistel (peredel) oleks ikka väga raske kui pea mitte võimatu normaalselt last kasvatada ilma selleta (jätame siin välja rikkad mehed ja kanada vanaonud stiilis erandid)
    Nö. keskklassi ja madalamad naised on siiski märgatavalt vähem sünnitama hakanud, kui varem ja kõrgklassi naised on jälle kordi rohkem sünnitama hakanud. Seega on VH sünnitama pannud just neid, kelle jaoks ei tohiks raha just esmane motivatsioon olla. Seega seisame me paratamatult silmitsi 25 000 to 13 000 to 6000 to 3000 olukorraga ja viimane aeg on tervitada Vietnami põgenikke.

  6. #6
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Lol kes see ülbitseb praegu? Tundub rohkem, et sinul on mingi meeletu probleem inimestega kes ei jaga sinu arvamusi.

    Mind huvitab kui paljud ikkagi reaalselt ka neid programme loevad? Arvan, et paljud saaksid ''üllatuste'' osaliseks. Eelmistest RK valimistest tuleb naljaga meelde kuidas Mihkel Raud tegi erakonna testi (programmi alusel tulemus) ja sai KK ning oli sellest pehmelt häiritud.

  7. #7

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    loomulikult vastan vihaselt kui mind rünnatakse. Ärge võtke isiklikult.

    Aga asi ei ole selles, et mul oleks probleem nendega, kes ei oma sama arvamust. Absoluutselt mitte. Sellepärast ma kirjutangi, et kuulda teiste arvamust, see tekitab arutelu, mis võiks olla iga inimese jaoks teatud mõttes arendav.

    Probleem on mul nendega, kes ründavad isikuid oma arvamuse avaldamise eest, andmata inputi oma arvamuse näol. Oleks pumper öelnud, et karupoeg, su hoiak on imelik, päris nii ei peaks asja võtma ning arutlenud selle üle, oleks kõik okei.

    peace.
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 06.02.13 at 16:13

  8. #8
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kas kuskil mõni up to date valikvastustega ankeet on, kus paned küsimustele vastused ja siis ta ütleb lõpuks sulle sobiva erakonna ?

  9. #9

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    http://valijakompass.err.ee/intro ma arvan, et jäämees mõtles seda. ma rohkem ei neid ei tea, äkki on veel?

  10. #10
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    http://valijakompass.err.ee/intro ma arvan, et jäämees mõtles seda. ma rohkem ei neid ei tea, äkki on veel?
    Tegin testi. Reformierakond osutus kõige viimaseks ehk vaated absoluutselt kokku ei sobinud, nii kaalud sees kui kaalud väljas.

    Kaalud sees/väljas oli Eestimaa Rohelised esikohal ainec.

    Hmm...

  11. #11

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    mul tuli ref, veidi jäi alla IRL, pärast seda rohelised. KE viimane nagu eeldasin.

    Aga see on 2011 aasta küsimustik ning arvestab tol hetkel päevakajalisi teemasid. Ma arvan, et kui panna 2013 aasta, siis IRL kukuks kõvasti justnimelt hariduse poole pealt.

  12. #12
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Vaatasin/kuulasin eile poole silmaga Joe Rogan'i podcasti, kus käidi välja selline mõte, et vanasti valiti kongressi osariikide esindajad just selleks, et keegi oleks konkreetset osariiki esindamas ja nende huvide eest väljas kuna pealinna minek oli liiga pikk tee ja kommunikatsioon oli väga aeglane (või olematu), siis oligi vaja esindaja oma huvide eest vaja välja saata. Nüüd aga on info vahetus hoopis teine ja see korraldus võiks ka teistsugune olla ning esindajad ei pea ronima ühte kohta kokku ilmtingimata, et tööd teha? Selline teoreetiline mõttekäik. Mõte siis selles, et nüüd on kergem rahval oma huvisid edasi anda, ilma et nad peaksid ise kuskile füüsiliselt minema ja oma hääle edasi andma, vaid saavad seda teha interneti vahendusel, seega rahvaesindajate osakaal ja tähtsus langevad.

  13. #13

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Vaatasin/kuulasin eile poole silmaga Joe Rogan'i podcasti, kus käidi välja selline mõte, et vanasti valiti kongressi osariikide esindajad just selleks, et keegi oleks konkreetset osariiki esindamas ja nende huvide eest väljas kuna pealinna minek oli liiga pikk tee ja kommunikatsioon oli väga aeglane (või olematu), siis oligi vaja esindaja oma huvide eest vaja välja saata. Nüüd aga on info vahetus hoopis teine ja see korraldus võiks ka teistsugune olla ning esindajad ei pea ronima ühte kohta kokku ilmtingimata, et tööd teha? Selline teoreetiline mõttekäik. Mõte siis selles, et nüüd on kergem rahval oma huvisid edasi anda, ilma et nad peaksid ise kuskile füüsiliselt minema ja oma hääle edasi andma, vaid saavad seda teha interneti vahendusel, seega rahvaesindajate osakaal ja tähtsus langevad.
    Kui praegu Riigikogu saalis ei saa erinevad parteid kompromissidele tuldud, siis mis sa arvad et internetis läheb töö libedamalt? Vaevalt. Saalis istudes ja vesteldes on inimesed palju lähemal ja palju kergem on oma arvamusi, hoiakuid, ideid jne teistele arusaadavamaks teha.

  14. #14

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Reformierakond 74%

    Isamaa ja Res Publica Liit 71%

    Eestimaa Rohelised 69%

    Eesti Kristlikud Demokraadid 70%

    Sotsiaaldemokraatlik Erakond 62%

    Eestimaa Rahvaliit 62%

    Eesti Keskerakond 58%

  15. #15
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Pada sõimab katelt pigem. Aga selle peale panin küll konkreetse kajaka maha, :D

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    No kuule mees, natuke ego ei ole v? See et sa Hawail parmu panid ja prygikastist sõid ei tee sind veel ISA-ks.

  16. #16

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    pani isegi mind muigama. aga las see minu ja pumperi vaheline antipaatia selleks korraks jääda.

    Vandalar. sinu jutuga seoses. pm esindajaid oleks ikka vaja, kuid need esindajad ei pea kogu aeg ühes ruumis istuma. Sellega on aga üks "aga". Nimelt meedia ise pressib koguaeg seda "riigikogu istung kõigest 15 min - kes ei tahaks sellist tööd!!??". Arusaamata et tegelik töö tehaksegi ju ära kasutades muid võimalusi. Rahvas muidugi nagu hagijas kallal ka kohe.

  17. #17

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ärme nüüd kasuta neid räägitud lugusid hiljem ärapanemiseks. Foorum ei oleks see, mis ta on ilma nendeta ja sellised isiklikud lookesed teevadki siinsest kommuunist sellise, kuhu ikka ja jälle tahaks tagasi tulla.
    ( Click to show/hide )

  18. #18

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ma arvan, et potsataja võiks üldiselt suu kinni hoida isiklikel teemadel. nii palju väärikust võiks inimeses olla.

    minupoolest las see out of hand läinud dialoog olla, eks nii pumper kui mina keesime üle. Ikka juhtub, see ei tähenda, et me mõnel teisel teemal ühist keelt leiaks. meeste värk.

    küll aga on lapsik mingil netiherodel tulla vahele seletama ja "nalja" viskama teisi alavääristades ning ma siiralt loodan, et te (foorumi kaasliikmed) vähemalt osaliselt mõistate seda.

    eks meil kõigil ole oma head ja vead ning oma vigadega peame me elama. minu jaoks on see arvatavasti kohatine keevalisus ning otsekohene maneer nii suhtluses kui käitumises.

  19. #19
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Ära riidle poisiga. Ta tegi elus esimest ja tõenäoliselt ka viimast korda natuke tõsist tööd ja sina lendad kohe peale. Suudad sa ette kujutada, milline ta enne seda oli? Mina igatahes ei suuda.
    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Eks ma üritan väikest moodi viks ja viisakas olla koos väiksemate või suuremate kõrvakalletega, aga kui üks kasvatamatu nolk mind järjepidevalt häirib, siis ei saa ma mitte vait olla.
    Potsataja rääkimas töö tegemisest ja kasvatamatusest?


  20. #20

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Potsataja rääkimas töö tegemisest ja kasvatamatusest?
    Ma olen oma elus rohkem tööd teinud, kui 90% foorumi liikmetest ja kainena olen ma kasvatatatum kui 66% foorumi liikmetest. Lihtne matemaatika ja ei midagi muud.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 28 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 28 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES