Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 30, kokku 126 EsimeneEsimene ... 2028293031324080 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 581 kuni 600, kokku 2519
  1. #581

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Helmex2 ja Keiss, enough said.

  2. #582

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    http://www.postimees.ee/1252028/mart...must-naita-ust

    Et siis Brüssel hakkab siia n**greid saatma, kes hakkavad siin rüüstama varastama ja vägistama.

  3. #583
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    On ikka vennal julgust selliste väidetega lagedale tulla. Puhas rassist ju.

  4. #584
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kui must näita ust ...On täielik idiootne väide, aga sama idiootne on teha uksed pärani lahti, nagu paljudes Euroopa riikides.

  5. #585
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    õnneks saavad elektroonilisel viisil hääletanud oma häält muuta.

  6. #586
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    ..
    Aga äkki see "vihane lumpen" peegeldabki hästi rahva palet?

    Ei õigusta seda "kui on must, näita ust" hüüdlauset, aga laiemalt olukorda hinnates, siis somaalia põgenikke kümnete tuhandete kaupa tõepoolest ei tahaks siia. Immigrant peab tooma mingit lisandväärtust, mitte kohalike sotstoetuste peal elama nagu põhjamaades. Liberastid muidugi hakkavad kisama, et kõigil peavad olema võrdsed õigused immigreeruda ja kui keegi islami kogukond kolib eestisse ja hakkab mošeed nõudma, peame meie selle ehitama. Mina leian, et ei pea. Samuti ei pea lesbid saama abielluda, ega homod lapsendada. Jällegi õiguste dikrimineerimine eks?
    Selles mõttes, et kõik kes ei taha eestisse hordide kaupa muulaseid ei ole rassistid, vaid siia lihtsalt ei saa senikaua rohkem mujalt rahvast tuua kuniks kohalikud venelased on piisavalt integreerunud eestlastega.

  7. #587
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    ...
    selline "pale" mulle endale isiklikult ei meeldigi. vihale ja keelamisele ülesehitatud ühiskond on eos vale. 20+ aastat tagasi oli siin veel analoogne praktika - imes ausaltöeldes vilinal.

  8. #588

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
    Intervjuust tundub, et inimene on valitsemiseks täiesti ebapädev, pigem siuke katsetajatüüp. Samas ei saa sellest ka mingeid põhjapanevaid järeldusi teha.
    See EE intervjuu polnudki ju tõsiseltvõetav, sellest hoolimata suutis Helme ka seal soliidseks jääda ja asjalikke vastuseid anda, niipalju kui võimalik. Kui tahate normaalset intervjuud, siis see on siin:
    http://www.postimees.ee/2328264/mart...a-nullist-ules

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    odav populistlik paremäärmuslus, mis on labane, primitiivne, ohtlik ja sisutühi. natsistlik arulage propagandap*sk, kelle valivad igal maal (austria, soome, norra jne) vihane lumpen, kellele muu sõnum kui primitiivne "oled must, näitan ust" kohale ei jõua. juhid on tihti kõige suuremad klounid/ lausa tülgastavad inimesed. kuidas see hea on? eeldades, et mõtleva ja intelligentse inimesega tegemist.
    Vaat kes räägib nüüd klounidest, odavast populismist ja primitiivsusest... Sa näitad end praegu samasuguse primitiivina, ajupestud ullikesena, propaganda ohvrina. Sa tahad tembeldada EKRE mingiks natslikuks, marurahvuslikuks ja ultraradikaalseks parteiks? Sa eksid ikka päris sügavalt. EKRE on võrreldav 90. aastate Isamaa(Liidu)ga ehk rahvuskonservatiivse parteiga. Seda radikaalsust püüavad neile rohkem konkurendid külge pookida.

    Piirilepingut Venemaaga sel kujul ei soovinud sõlmida ei omaaegne Isamaa ega mõistetavalt ka mitte EKRE. Sama teema immigratsioonipoliitikaga, traditsiooniliste pereväärtustega ja paljude muude küsimustega. Selge on, et immigratsiooniküsimustes on meil hetkel vaja teatud otsustavust, kui soovite, siis isegi radikaalsust üles näidata – me ei saa lubada niisugust liberaalsust selles nagu Soome või Rootsi.

    Okei, võibolla see põlissoomlaste juht paistab ka kohati klounina, aga seda sa ju ei taha väita Helme kohta? Samas Kross, Randpere ja Savisaar on miljon korda suuremad klounid kui Timo Soini.

    Kokkuvõttes mul on väga hea meel, et ma ei pea praegu hääletama sotside poolt, kes olnuks muidu halbadest valikutest parim, vaid et asja on saamas EKRE-st. Kõik teised alternatiivid ei paista tõsiseltvõetavad, nt Vaba Isamaaline Kodanik kubiseb ekskommudest, aferistidest jne. Muidu olen olnud elu aeg Isamaa(Liidu) valija, aga praegune IRL on naljanumber (kõige ehedamalt tõestavad seda kandidaadid nagu Kross ja Kilk) ja Reformi puudel.

  9. #589
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Miks EE intervjuu ei olnud tõsiseltvõetav aga kommenteerijate küsimustele vastuste andmine on?

  10. #590
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Kokkuvõttes mul on väga hea meel, et ma ei pea praegu hääletama sotside poolt, kes olnuks muidu halbadest valikutest parim, vaid et asja on saamas EKRE-st.
    sa ju tead, ja me kõik teame, et EKRE on Helmede "pereprojekt". Rahvaliidu ballastiga. ole hea võta lahti korra EKRE juhatuse nimekiri - mis "asja siin saamas" on? ma näen siin ainult õhku ja ballasti.

    P.S. Helme on kindalsti erudeeritum ja intelligentsem, kui enamike analoogsete naaberparteide juhid. ma ise olen ka IRL valinud palju ja ka Krossi kaasaminek selle kinoga tundub liig endale. aga EKRE - tänan ei.

  11. #591

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kusjuures veel mingi pool aastat tagasi tundus ka mulle EKRE suuresti pereprojektina ja polnud väga selge, mille peale täpsemalt nad väljas on. Arvata võis, et Helmed on Rahvaliidu mingitel oma eesmärkidel kaaperdanud vms. Aga nüüd täna rohketele intervjuudele ja meedias olemisele on need kahtlused küll hajunud ja selgunud, et tegu ongi sisuliselt üsna sarnase parteiga, nagu seda oli algne Isamaa(liit). Lisaks EKRE suureks boonuseks on see, et nende hulgas vähemalt hetkel ei tundu olevat karjeriste, kommuniste ja peibutusparte.

    Kui võtad lahti kas EKRE kodulehe või VVK omalt kandidaatide nimekirja, seal on kirjas, mis hariduse ja eluala inimestega on tegu: http://info.kov2013.vvk.ee/kandidaadid/?code=0784

    Paistab küll üsna mitmekesine ja esinduslik seltskond juba praegu neil väljas olevat, vähemalt Tallinnas ja Tartus: teadlased, ühiskonnategelased, ettevõtjad jne. Kusjuures palju on ka noori inimesi, kes ei paista olevat sellised broilerid nagu teistes suurparteides, kus liiguvad suuremad summad. Üheks näiteks ka Tarmo ehk "keiss", kes paar tundi tagasi andis intervjuu Raadio 2-s:
    http://r2.err.ee/player_m?saade=256&...13-10-16&kl=13
    Viimati muudetud erplander poolt : 16.10.13 at 15:40

  12. #592

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Soovitan ka vaadata tänaõhtust ETV "Valimisstuudiot", kus väitlevad Tartu linnapeakandidaad Margus Tsahkna (IRL), Urmas Kruuse (RE), Aivar Riisalu (KE), Heljo Pikhof (SDE), Henn Käärik (EKRE) ja Gea Kangilaski (Valimisliit Vabakund), saate kindlasti näha, et EKRE pole mingi perekonnapartei:
    http://uudised.err.ee/?06289250

  13. #593

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Käärik on tark mees. Nii palju kui kokku puutunud olen temaga, siis igati soliidne õppejõud.

  14. #594
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Kusjuures palju on ka noori inimesi, kes ei paista olevat sellised broilerid nagu teistes suurparteides, kus liiguvad suuremad summad. Üheks näiteks ka Tarmo ehk "keiss", kes paar tundi tagasi andis intervjuu Raadio 2-s:
    http://r2.err.ee/player_m?saade=256&...13-10-16&kl=13
    imo tegi Keiss oma kampaania pokkeriprodes juba ammu kahjuks ära: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...t=keiss+pargis

  15. #595
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Henn Käärik (EKRE)
    Tsitaat Algselt postitas donkament Vaata postitust
    Käärik on tark mees. Nii palju kui kokku puutunud olen temaga, siis igati soliidne õppejõud.
    võib ka tema välja jätta valikust http://www.tartupostimees.ee/2450120...inumbri-tartus

  16. #596
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Siin mängitakse palli ainult ühel väljakupoolel ju hetkel.
    Pastilaa, keda sina valid/valisid?

  17. #597
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Siin mängitakse palli ainult ühel väljakupoolel ju hetkel.
    Pastilaa, keda sina valid/valisid?
    ühe IRL-i inimese, aga mitte erakonna vaid selle järgi, et tunnen isiklikult ja tean, et viitsib KOV hüvangu jaoks palju teha ja on seni ka teinud.

    võib palli teise väravasse ka lüüa

  18. #598
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    No tallinnas on Kross IRLi linnapea kandidaat. Inimest kelle kogu valimisplatvorm on suunatud Savisaare mustamisele ei suudaks ma valida isegi relvaähvardusel. No rääkimata muidugi tema eelnevatest saavutustest millega vast enamus täisealised kodanikud kursis on, vend pani ju tuimalt riigi raha tasku ja löödi sealt luurest ju selle pärast minema.
    St. IRLi valides saaksime Krossi, ei teagi mida ta Tallinnas ära laseks erastada. (see vend tuleks poliitikast võimalikult kaugel hoida)
    Seega varas linnapeaks? Tõsiselt toetad/head ideed ?

  19. #599
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    No tallinnas on Kross IRLi linnapea kandidaat. Inimest kelle kogu valimisplatvorm on suunatud Savisaare mustamisele ei suudaks ma valida isegi relvaähvardusel. No rääkimata muidugi tema eelnevatest saavutustest millega vast enamus täisealised kodanikud kursis on, vend pani ju tuimalt riigi raha tasku ja löödi sealt luurest ju selle pärast minema.
    St. IRLi valides saaksime Krossi, ei teagi mida ta Tallinnas ära laseks erastada. (see vend tuleks poliitikast võimalikult kaugel hoida)
    Seega varas linnapeaks? Tõsiselt toetad/head ideed ?
    olen siin eespool ka öelnud, et see Krossi kampaania on mage ja nõme - ei istu endale ka. ma ei vali Tallinnas ja ei ole mingi IRLi toetaja. aga loomulikult oleks tema parem variant linnapeaks kui Edik - iga teine linnapeakandidaat oleks parem.

  20. #600

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    http://eestielu.delfi.ee/eesti/valim....d?id=66922452

    Ma juba mõnda aega mõelnud, et kas Randpere pandi meelega tanki.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 13 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 13 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES