Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 31, kokku 124 EsimeneEsimene ... 2129303132334181 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 601 kuni 620, kokku 2519

Hübriidvaade

  1. #1
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    In b4 Inno ja Irja blog.

  2. #2

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=66198368

    See on Ekspress Grupi artikkel, seega peaks usutavam olema, eelviimane lõik on minujaoks kõige õudsam (tagaotsitava Angotti üle piiri transportimine).

    Tema kampaania sisu - korruptsiooni vastu võitlemine tundub nii variserlik, kuna Erik Niiles Krossi enda elu ongi üks suur korruptsioon.

  3. #3
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Uh, praegu just rabelen, et teha depo kas PAF-i või Unibeti, oma teada PAF-is kontot pole teinud, aga ütles, et isikukood kasutusel, võimalik. Unibetis ka uue kontoga mingid jamad. Igal juhul sellist tasuta raha ei pakuta just sageli ja just seda Mart Helme 1.40 tahtsin ise panna ka, aga vaevalt seal eriti suured limiidid ongi neil valimiste ennustustel. Ma oleks ka pannud sama koefiga, et Helme saab vähemalt 2x rohkem hääli kui Turay, lol.
    panin oma panused ära... 30 euri võttis sisse panusena ülejäänud läks vaatamisele...keegi võiks siin limiite mainida
    ülejäänud raha mis üle jääb panen kõik Savisaare peale

    njah edit kõik vaatamisel olnud betid saadeti tagasi...
    Viimati muudetud privador poolt : 17.10.13 at 18:32

  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Krossi üle arutamine on vähemalt mõistlik ja sisukas, aga ei ole mõtet nii palju postitusi raisata pseudokandidaatidele nagu Helmed. Tegemist on vaimselt häiritud indiviididega.

  5. #5

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Krossi üle arutamine on vähemalt mõistlik ja sisukas, aga ei ole mõtet nii palju postitusi raisata pseudokandidaatidele nagu Helmed. Tegemist on vaimselt häiritud indiviididega.

    http://www.postimees.ee/1264668/post...lme-seisukohti

    Mida veel Delfi>Õhtulehe>Pealinna>jne. lugejad oleks arvanud?

  6. #6
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ainuke asi mis mul EKRE-s meeldib, et nad tahavad nn värvilistest jms pigidest eemale hoida nn sisserändele kindel EI

  7. #7
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    http://www.postimees.ee/1256408/helm...tide-pohjakiht
    siinkohal natuke seisukohtade tagamaid ka selgitatud selle teema kohta

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    http://www.postimees.ee/1256408/helm...tide-pohjakiht
    siinkohal natuke seisukohtade tagamaid ka selgitatud selle teema kohta
    Viis pluss jutt ju tegelt.

  9. #9
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kui kedagi huvitab siis foorumi keiss abilinnapeakandidaadina raadios

    http://r2.err.ee/player_m?saade=256&...13-10-16&kl=13

  10. #10
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    mis rasisstlik ja fašistlik möla siin käib? ma saan aru, et terve elu nõukogudeliidus elanud taadid ja memmed ei suuda enam ümberhäälestuda - aga noortel peaks ometi mõistus ja silmaring korras olema. häbi on ausaltöeldes. veidi kainet juttu antud teemal ka:

    http://www.employers.ee/et/kompetents/6168

    p.s. Turay üle naerjatel soovitan lugeda ta raamatut "Väike valge riik" http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/...ge-riik/995610

    Seda lugenuna võib küll öelda, et ta vääriks küll äärmuslastest kordades suuremat häälekogu. Lugege ja mõelge kaasa - väga haarav ja hea raamat. Soovitan. Eriti "kui on must, näitan ust" meestele.

  11. #11

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tõesti piinlik, et noored mehed räägivad sama lolli juttu nagu mu 76 aastane isa. +1 Hitlerile :)
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 18.10.13 at 08:51

  12. #12

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Endal ei ole raske elada motoga "***** ahju" ja "kui must siis näita ust"? Tunnete ennast heade inimestena ise?

  13. #13
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Endal ei ole raske elada motoga "***** ahju" ja "kui must siis näita ust"? Tunnete ennast heade inimestena ise?
    Pikemat aega Londoni Brixtoni linnaosas elanuna ja igasugu murjanitega koos töötanuna ei ole raske selliseid vaateid omaks võtta. Jah, pean küll end heaks inimeseks.

  14. #14

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Pikemat aega Londoni Brixtoni linnaosas elanuna ja igasugu murjanitega koos töötanuna ei ole raske selliseid vaateid omaks võtta. Jah, pean küll end heaks inimeseks.
    Olen elanud ka ise paar kuud Brixtonis ja ligi 5 aastat Lewishamis, mis suht sarnane Brixtonile ja kus selges ülekaalus on mustad, mulatid ja asiaadid. Jagasin ka korterit ühe portugali mulatiga, kes oli igati normaalne tüüp. Kusjuures üks tema vend tundus küll veidi peast soe, jälgis fanaatiliselt mingeid kristlikke telekanaleid, aga muidu ka igati heatahtlik. Teine vend töötas aga insenerina British Telecomis vms. See kellega korterit jagasin, elas ise küll toetuste peal, nagu kogu tema pere. Kusjuures neil oli kaks korterit, ise ta elaski naise korteris ja enda oma siis üüris välja.

    Mõni nädal tagasi käisin paaril korral ka Brixtoni raamatukogus jälle ja silma jäi ka igasuguseid musti ja värvilisi usinaid õppureid, kellest kindlasti sealsel ühiskonnal tulevikus palju kasu on.

    Nii et ise ma pole kaugeltki rassist, suhtun väga tolerantselt multikultuursetesse ühiskondadesse nagu USA ja UK, aga nendel riikidel on hoopis teised põhjused, miks nad selliseks on kujunenud. Samas selge on see, et Euroopa rahvusriigid lõhub äkiline massmigratsiooni lubamine täiesti ära ja mida väiksema riigiga tegu, seda haavatavam ta on.

  15. #15

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    See sama hea, et elad Narvas kuskil narkopesas 2 aastat ja siis samastad kõik venelased seal nähtuga.

  16. #16

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ja ma ei väida, et euroopa edukad on käitunud õigesti lubades nii liberaalset immigratsioonipoliitikat. Seal on tehtud palju vigu kuid ma ei sea kunagi kahtluse alla, et sõja -ja näljapõgenike aitamine on meie kohustus. Puhtalt solidaarsusest nõrgemate vastu.

  17. #17

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    ja ma ei väida, et euroopa edukad on käitunud õigesti lubades nii liberaalset immigratsioonipoliitikat. Seal on tehtud palju vigu kuid ma ei sea kunagi kahtluse alla, et sõja -ja näljapõgenike aitamine on meie kohustus. Puhtalt solidaarsusest nõrgemate vastu.
    sõja- ja näljapõgenikud on väike murdosa kõigist immigrantidest.
    olles elanud ka londoni ja stockholmi ees-ja äärelinnades, siis ma ei tahaks kunagi, et selline asi siin juhtuks.
    võrdsete võimaluste loomine muulastele on tervitatav nähtus, kuid nende sisserände soodustamine kõrgete toetuste, tasuta ülealpidamise ja muu säärasega ei ole.
    samuti ma arvan, et mu sample on väga palju suurem enamuse siin enamuse sõnavõtjate omast, et öelda, et suurem osa immigrantidest on seanaha vedajad(võrreldes ükskõik millise keskmise põhja- või kesk-eurooplasega) ja neid ei tuleks avasüli siia tuua sest nad kasutavad seda olukorda süüdimatult ära. tublid nende hulgast saavad igal pool hakkama ja ei ole ka need, kes kõige kõvemini kisaksid.
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 18.10.13 at 10:32

  18. #18

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    imho see krossi kampaania oli okse kuubis .. aasta aastalt l2hevad need kampaaniad kohati järjest lapsikumaks imo. pangu lihtsalt oma nimekirjad üles ja las inimene rahulikult valib, ez

  19. #19
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Mõtlemiseks veel neile tallinlastele, kes kavatsevad valida nende poolt, kes volikogusse ei pruugi pääseda:

    http://www.lotman.ee/1/post/2013/10/...alimised1.html

    P.S. Kui peaks juhtuma nii, et EKRE, vabakonnad jt väiksed jõud saavad just niipalju hääli, et nende häätle lisandumisel oleks SDE, IRL ja RE saanud luua enamusvalitsuse Tallinnas, siis olete rahul ikkagi?

  20. #20
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kuku raadios hetkel linnapeakandidaadid. 1 on muidugi puudu

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 21 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 21 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES