Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 33, kokku 126 EsimeneEsimene ... 2331323334354383 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 641 kuni 660, kokku 2519
  1. #641

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    See sama hea, et elad Narvas kuskil narkopesas 2 aastat ja siis samastad kõik venelased seal nähtuga.

  2. #642

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ja ma ei väida, et euroopa edukad on käitunud õigesti lubades nii liberaalset immigratsioonipoliitikat. Seal on tehtud palju vigu kuid ma ei sea kunagi kahtluse alla, et sõja -ja näljapõgenike aitamine on meie kohustus. Puhtalt solidaarsusest nõrgemate vastu.

  3. #643

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    ja ma ei väida, et euroopa edukad on käitunud õigesti lubades nii liberaalset immigratsioonipoliitikat. Seal on tehtud palju vigu kuid ma ei sea kunagi kahtluse alla, et sõja -ja näljapõgenike aitamine on meie kohustus. Puhtalt solidaarsusest nõrgemate vastu.
    sõja- ja näljapõgenikud on väike murdosa kõigist immigrantidest.
    olles elanud ka londoni ja stockholmi ees-ja äärelinnades, siis ma ei tahaks kunagi, et selline asi siin juhtuks.
    võrdsete võimaluste loomine muulastele on tervitatav nähtus, kuid nende sisserände soodustamine kõrgete toetuste, tasuta ülealpidamise ja muu säärasega ei ole.
    samuti ma arvan, et mu sample on väga palju suurem enamuse siin enamuse sõnavõtjate omast, et öelda, et suurem osa immigrantidest on seanaha vedajad(võrreldes ükskõik millise keskmise põhja- või kesk-eurooplasega) ja neid ei tuleks avasüli siia tuua sest nad kasutavad seda olukorda süüdimatult ära. tublid nende hulgast saavad igal pool hakkama ja ei ole ka need, kes kõige kõvemini kisaksid.
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 18.10.13 at 10:32

  4. #644

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    imho see krossi kampaania oli okse kuubis .. aasta aastalt l2hevad need kampaaniad kohati järjest lapsikumaks imo. pangu lihtsalt oma nimekirjad üles ja las inimene rahulikult valib, ez

  5. #645
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Mõtlemiseks veel neile tallinlastele, kes kavatsevad valida nende poolt, kes volikogusse ei pruugi pääseda:

    http://www.lotman.ee/1/post/2013/10/...alimised1.html

    P.S. Kui peaks juhtuma nii, et EKRE, vabakonnad jt väiksed jõud saavad just niipalju hääli, et nende häätle lisandumisel oleks SDE, IRL ja RE saanud luua enamusvalitsuse Tallinnas, siis olete rahul ikkagi?

  6. #646
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kuku raadios hetkel linnapeakandidaadid. 1 on muidugi puudu

  7. #647

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ekre on liialt parempoolne mu maitsele. hääl läheb irl või reformile siiski. pole veel kandidaatidega tutvunud.

  8. #648

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    ekre on liialt parempoolne mu maitsele. hääl läheb irl või reformile siiski. pole veel kandidaatidega tutvunud.
    wrong choice honey ..

  9. #649

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema



    not cool.

  10. #650

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Olles ka välismaal mõnda aega elanud ja igasuguseid värvilisi lähemalt näinud, siis neil ikka ilmselgelt on vahe sees. Mustade ja moslemite seas on sotsiaalsüsteemi ärakasutajaid ja kuritegelikku kontingenti kordades rohkem kui valgete või asiaatide seas. Poliitkorrektsus peaks sellist seisukohta muidugi rassistlikuks, aga tegelikult on see lihtne statistika. Ise ka kindlasti kontrollitava immigratsiooni poolt.

  11. #651

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Vsiu, eksid rängalt. Näiteks Rootsis väga suur enamus immigrante on siiski saanud jalad alla endale. Elavad seal mitmendat põlve, käivad tööl, maksavad makse ja on siiralt tänulikud Rootsi riigile.
    Et vältida süsteemi najal liugu laskmist, peab rakendama meetmeid ja imo see ongi koht, kus on tehtud palju möödalaskmisi.

  12. #652

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Vsiu, eksid rängalt. Näiteks Rootsis väga suur enamus immigrante on siiski saanud jalad alla endale. Elavad seal mitmendat põlve, käivad tööl, maksavad makse ja on siiralt tänulikud Rootsi riigile.
    Et vältida süsteemi najal liugu laskmist, peab rakendama meetmeid ja imo see ongi koht, kus on tehtud palju möödalaskmisi.
    Rootsis on terved linnaosad kuhu mitte keegi, kaasarvatud politsei, ei julge sisse minna. Praegune süsteem meil töötab täiesti edukalt.

  13. #653

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Vsiu, eksid rängalt. Näiteks Rootsis väga suur enamus immigrante on siiski saanud jalad alla endale. Elavad seal mitmendat põlve, käivad tööl, maksavad makse ja on siiralt tänulikud Rootsi riigile.
    Et vältida süsteemi najal liugu laskmist, peab rakendama meetmeid ja imo see ongi koht, kus on tehtud palju möödalaskmisi.
    linki or ....

    minu kogemus kohapeal järjest ca 7 kuud elades ja iga päev stockholmi erinevates osades sõites rääkis ikka midagi muud.
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 18.10.13 at 11:58

  14. #654

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Lääne-Euroopas liigutakse sellises suunas, et rahvus pole oluline ja pohui oled sa Saksamaal sakslane, türklane või neeger, kui sa oled riigi kodanik, siis on kõik korras. Seda suuresti sellepärast, et sakslane teab, milline hävitav jõud on rahvuslusel ja millistel eesmärkidel seda kasutada saab. Eesti vastupidiselt on läbi ajaloo pidanud vastu igasugu venestamislainetele ning on suutnud säilitada rahvuse, mis on väga oluline osa identiteedist. Kui Saksamaal liigutakse selles suunas, et inimese identiteedi osaks on olla Saksamaa kodanik, siis Eestis elanike jaoks on oluline olla eestlane. Ma ei näe mingit põhjust oma identiteeti igasugu murjanitega jagada, kes sisse rännates kiiresti paljunevad ja meie rahva välja suretavad. Lisaks muidugi kõik muud sotsiaalsed probleemid ja süsteemi kulul elamine. Mulle meeldib valge elukeskkond, mitte mingisugune multikulti. Kvalifitseeritud tööjõu sissetoomise vastu muidugi pole. Õnneks siiski praegu Eesti ei suuda pakkuda selliseid sotsiaaltagatisi, et neid siia elama meelitada, nii et praegu on üldises mõttes arutelu selle teema kohta mõttetu.

  15. #655

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Mustade ja moslemite seas on sotsiaalsüsteemi ärakasutajaid ja kuritegelikku kontingenti kordades rohkem kui valgete või asiaatide seas.
    Tihti sisserändajad ei tea keelt, ega oska lugeda ja nemad ei saa aru mis selle toetuste süsteemi üldine mõte on. Nende kultuuris on lihtsalt see normaalne asi, et kui antakse, siis tuleb ka võtta.

    Aasias ju osadel rahvastel on varastamine auasi, et kui tuleb külaline ja poeg suudab külaliselt midagi varastada, siis saab isalt kiita...

  16. #656

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-11559451

    vast juba kõigil loetud, kuid siiski.

  17. #657

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Tihti sisserändajad ei tea keelt, ega oska lugeda ja nemad ei saa aru mis selle toetuste süsteemi üldine mõte on. Nende kultuuris on lihtsalt see normaalne asi, et kui antakse, siis tuleb ka võtta.

    Aasias ju osadel rahvastel on varastamine auasi, et kui tuleb külaline ja poeg suudab külaliselt midagi varastada, siis saab isalt kiita...
    Pakuks et sellised kombed on pigem Kesk-Aasia piirkonna rahvastele omane. Ma pidasin rohkem silmas Vaikse ookeani Aasiat. Sellised tulekski eemal hoida. Immigratsiooni eelduseks peaks imo olema ikka oskuste ja töötahte olemasolu + soov kohalikku kultuuri sulanduda või sellega vähemalt olulisel määral arvestada. Mitte nagu paljude eesti emigrantide puhulgi levinud suhtumine, et minu eksistentsi eest ei tasustata mind kodumaal piisavalt, järelikult kolin ära. Multikulti inimesed arvavad, et selliseid lontruseid peaks avasüli ootama, minu arvates ikka ei peaks.

  18. #658

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    tihtipeale tundub mulle, et need kõike avasüli vastu võtvad üli-liberaalse immigratsiooni pooldajad viljelevad moe-viisakust, proovides sellega näidata oma kaasaegsust ja ajaga sammu pidamist. reaalselt ollakse aga suhteliselt olukorra-kauged.

    lisaks meenus rootsi emafirmas ühe divisjonijuhi vestlus(ei ole vaene lumpen, ca 60a härrasmees), kus ta rääkis, et rootslased tunnevad ka muret järjest süveneva olukorra üle ja vaatamata sellele, et soovitakse aidata jne saab järjest rohkematel rootslastel villand, kuidas nende heatahtlikust ära kasutatakse immigrantide poolt. haritud ja pikalt(kogu aeg) vabad olnud ühiskondades hakatakse aru saama(saksamaa, rootsi, inglismaa,....), et sellisel kujul ühiskonnakorraldus ei toimi.
    me võiks sellest ju kohe aru saada ja selle etapi oma riigi arengus vahele jätta.
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 18.10.13 at 13:03

  19. #659

  20. #660
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    natuke ülevalpool juba panin, aga arukat asja võib mitu korda ka linkida :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 31 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 31 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES