Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 34, kokku 126 EsimeneEsimene ... 2432333435364484 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 661 kuni 680, kokku 2519
  1. #661
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Immigratsioonipoliitika ei ole nii, et kas a) oled rassist ja ei lase kedagi sisse või b) multikulti nagu siit vestlusest mulje jääb. Sellist asja saab inimlikult ja intelligentselt ka lahendada, aga selleks ei ole vaja laskuda äärmustesse ja ei tohi kaasata inimesi nagu Helmed.

    Üldse ma ei saa aru miks see on teema praegu. Eesti immigratsioonipoliitika ei ole selline, et kõik siia saavad tulla, ei ole plaani seda selliseks muuta ja keegi ei tuleks siia nagunii. Eriti pole see mingi teema kohalike valimiste kontekstis.

  2. #662

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    4,5% defitsiit on kompenseeritud nii, et Kesk sai juurde 2%, Re ja IRL kumbki 1% ja SDE 0,5%. Nii et nagu ma hoiatasingi, need, kes hääletasid "muude" poolt, toetasid oma häältega ennekõike Savisaart.
    Kuid see oli 2009. aastal, mil Savisaare poolt hääletaski absoluutne enamus (53,6%), ning see, et ta sai 55,7% mandaatidest, ei ole põhimõtteline vahe.


    Kui KE poolt hääletas 53,6% valijaid, siis miks nad ainult 44,4% sellest 4,5%-st endale said? Mina senini arvasin, et võitja saab nende "kaotsiläinud" häälte arvelt kõva võimenduse, mis antud juhul oleks olnud 3%+.

  3. #663
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    tra, rofl 3 korda sama asja ikka ei lingi.

    Ei tea, miks enne tähele ei pannud pastilaa linki.
    Viimati muudetud jrgn hell poolt : 18.10.13 at 14:35

  4. #664
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Immigratsioonipoliitika ei ole nii, et kas a) oled rassist ja ei lase kedagi sisse või b) multikulti nagu siit vestlusest mulje jääb. Sellist asja saab inimlikult ja intelligentselt ka lahendada, aga selleks ei ole vaja laskuda äärmustesse ja ei tohi kaasata inimesi nagu Helmed.

    Üldse ma ei saa aru miks see on teema praegu. Eesti immigratsioonipoliitika ei ole selline, et kõik siia saavad tulla, ei ole plaani seda selliseks muuta ja keegi ei tuleks siia nagunii. Eriti pole see mingi teema kohalike valimiste kontekstis.
    väga hea post. see immigratsiooni ja tolereerimise jutt tuligi sellest, et erp ja pojad ülistavad "kui on must, näitan ust" seisukohti. keegi ei olegi siin väitnud, et äge, kui Keeniast 100 000 näljas neegripoissi korraga paatidega tuuakse. kõike tuleb mõõdutundega võtta ja igasugune radikaalne äärmuslus on lihtsalt vastukarva.

  5. #665

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    linki or ....


    http://www.bra.se/bra/bra-in-english...al-tables.html

    Mul on üks link välja pakkuda Rootsi riigiagentuuri lehelt, kuskohast ka eile ühe graafiku siia teemasse välja tõin. "Reported offences 1950-2012" on seal selline huvitav .xls tabel ühe või teise arusaama kinnistamiseks.

  6. #666

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Sain lõpuks tehtud PAF-is oma panused:

    80 € @ Helme 1.35 (vs Turay 2.90)

    20 € @ Anvelt 1.90 (vs Randpere 1.80)

    30 € @ Paet 1.25 (võitja Nõmmel vs Vakra / Reinsalu / Sarapuu)

    10 € @ Nestor 2.50 (võitja Põhja-Tallinnas vs Savisaar-Toomast / Yana Toom / Pakosta)

    10 € Anvelt 12.00 (võitja Kesklinnas vs Kross / Pentus / Vitsut) - see Anvelti koef tõmmati kohe pärast mu panust 8.00 peale, Kross jäi 1.20, Pentus 4.00 ja Vitsut 6.00.

  7. #667

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Sain lõpuks tehtud PAF-is oma panused:

    20 € @ Anvelt 1.90 (vs Randpere 1.80)
    10 € @ Nestor 2.50 (võitja Põhja-Tallinnas vs Savisaar-Toomast / Yana Toom / Pakosta)
    10 € Anvelt 12.00 (võitja Kesklinnas vs Kross / Pentus / Vitsut) - see Anvelti koef tõmmati kohe pärast mu panust 8.00 peale, Kross jäi 1.20, Pentus 4.00 ja Vitsut 6.00.
    Nendega hävid. Kusjuures ma olen üsna kindel, et Yana Toom ei ole Põhja-Tallinna KE nimekirja võitja.

    Erplander, minu mäletamist mööda olid sa varem KE pooldaja. Mis juhtus?
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 18.10.13 at 16:46

  8. #668
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Sain lõpuks tehtud PAF-is oma panused:

    80 € @ Helme 1.35 (vs Turay 2.90)

    20 € @ Anvelt 1.90 (vs Randpere 1.80)

    30 € @ Paet 1.25 (võitja Nõmmel vs Vakra / Reinsalu / Sarapuu)

    10 € @ Nestor 2.50 (võitja Põhja-Tallinnas vs Savisaar-Toomast / Yana Toom / Pakosta)

    10 € Anvelt 12.00 (võitja Kesklinnas vs Kross / Pentus / Vitsut) - see Anvelti koef tõmmati kohe pärast mu panust 8.00 peale, Kross jäi 1.20, Pentus 4.00 ja Vitsut 6.00.


    Esimese beti puhul ei annaks kummalegi häält, aga Helme võtab selle.
    Teise puhul tundubki flip.
    Kolmandas ei oska midagi arvata, kuna Paet ise rohkem pildis olnud isikuna, aga Reinsalu saab IRL´i hääli. Nõmmel vast siiski Reformi poole tahaks kalduda.
    Nestoriga jälle ei oska ise arvata, kuna Sots.Dem populaarsemaks läinud, aga isikuna Nestor Viljale ja Toomile peaks alla jääma tuntuse poolest, või kui mitte tuntuse, siis emotsioonide tekitamise poolest küll.
    Ja kesklinnas Anvelti peale panna on imo küll raha põletamine.

    Ole hea, pane resultid ka hiljem. Huvitavad betid.

  9. #669

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Nendega hävid. Kusjuures ma olen üsna kindel, et Yana Toom ei ole Põhja-Tallinna KE nimekirja võitja.

    Erplander, minu mäletamist mööda olid sa varem KE pooldaja. Mis juhtus?
    No tibusid loetakse sügisel ehk siis pühapäeval :)

    See, et ma olen jõuliselt RE vastane, ei tähenda, et ma olen automaatselt KE toetaja, ma olen ka seda siin juba mingis teemas (majanduse omas ilmselt) maininud. Minu jaoks KE = RE (ühed kommunistidest kubisevad liberaalid mõlemad, kuigi valijale püütakse ajada muud häma ja kõvasti vastanduda) ja IRL on oma näo kaotanud RE puudlid. Ka sotsid on end juba korduvalt näidanud RE puudlitena (ESM-i poolt hääletades jne).

    Selle siin viidatud Lotmani artikli põhjal aga näeme jälle, milline meeletu paanika ja hirm valitseb parlamendierakondi, et jumala pärast mingi alternatiivne jõud ei pääseks nende meepoti manu, sest muidu võibolla enam ei saa nii segamatult oma korruptiivset poliitikat edasi ajada. Eelkõige EKRE-t kardetakse kui tuld, sest nad on selgelt välja öelnud, et nad korruptsiooni osas mingeid kompromisse ei tee.

    --

    Edit:

    Kusjuures ma olen valmis ka hävima nendega, mis välja tõid, sest Helme ja Paetiga jään enamvähem nulli nagunii. Seega need ongi rohkem freerollimise mõttes tehtud. Kusjuures Anvelt kandideerib Kesklinnas ja Randpere Lasnamäel, kui nad mõlemad olnuks ühes linnaosas, siis oleks küll flip olnud, aga hetkel Anveltil selge eelis.

    Ja ses nelikus Kross / Pentus / Vitsut / Anvelt peaks kõik saama enamvähem võrdselt hääli, Kross on lihtsalt meedia poolt üles haibitud, ta tegelik toetus ei ole nii kõrge kui PAF-i koef näitab ja Anvelt on selgelt alahinnatud.
    Viimati muudetud erplander poolt : 18.10.13 at 17:13

  10. #670

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Mingit koefi EKRE valimiskünnise ületamise osas ka pakutakse?

  11. #671

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Pikemat aega Londoni Brixtoni linnaosas elanuna ja igasugu murjanitega koos töötanuna ei ole raske selliseid vaateid omaks võtta. Jah, pean küll end heaks inimeseks.
    Olen elanud ka ise paar kuud Brixtonis ja ligi 5 aastat Lewishamis, mis suht sarnane Brixtonile ja kus selges ülekaalus on mustad, mulatid ja asiaadid. Jagasin ka korterit ühe portugali mulatiga, kes oli igati normaalne tüüp. Kusjuures üks tema vend tundus küll veidi peast soe, jälgis fanaatiliselt mingeid kristlikke telekanaleid, aga muidu ka igati heatahtlik. Teine vend töötas aga insenerina British Telecomis vms. See kellega korterit jagasin, elas ise küll toetuste peal, nagu kogu tema pere. Kusjuures neil oli kaks korterit, ise ta elaski naise korteris ja enda oma siis üüris välja.

    Mõni nädal tagasi käisin paaril korral ka Brixtoni raamatukogus jälle ja silma jäi ka igasuguseid musti ja värvilisi usinaid õppureid, kellest kindlasti sealsel ühiskonnal tulevikus palju kasu on.

    Nii et ise ma pole kaugeltki rassist, suhtun väga tolerantselt multikultuursetesse ühiskondadesse nagu USA ja UK, aga nendel riikidel on hoopis teised põhjused, miks nad selliseks on kujunenud. Samas selge on see, et Euroopa rahvusriigid lõhub äkiline massmigratsiooni lubamine täiesti ära ja mida väiksema riigiga tegu, seda haavatavam ta on.

  12. #672

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Immigratsioonipoliitika ei ole nii, et kas a) oled rassist ja ei lase kedagi sisse või b) multikulti nagu siit vestlusest mulje jääb. Sellist asja saab inimlikult ja intelligentselt ka lahendada, aga selleks ei ole vaja laskuda äärmustesse ja ei tohi kaasata inimesi nagu Helmed.

    Üldse ma ei saa aru miks see on teema praegu. Eesti immigratsioonipoliitika ei ole selline, et kõik siia saavad tulla, ei ole plaani seda selliseks muuta ja keegi ei tuleks siia nagunii. Eriti pole see mingi teema kohalike valimiste kontekstis.
    See on hetkel vägagi aktuaalne teema, vaadates kui jõuliselt sotsid seda "erinevus rikastab" teemat peale suruvad. Lisaks eilses ETV Kapitalis intervjueeriti tööandjate keskliidu tegevjuht Toomas Tamsarit, kes lasi sisuliselt sama laulu, kui kangesti ikka on meile vaja odavat tööjõudu sisse tooma hakata, sest eestlased kurjamid ei soovivat enam lihttöid teha, unustades samas mugavalt kommenteerida hoopis teist poolt sel teemal, et niisuguste palkade juures tõesti ei suuda keegi endalgi hinge sees hoida, rääkimata siis perest. Mu TÜ kõrgharidusega õde töötab hotelliteenindajana Norras, sest Eestis normaalset tööd pole ja loomulikult näljakopikate eest siin orjata ei näe mõtet.

  13. #673

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    http://eestielu.delfi.ee/eesti/valim....d?id=66846731

    See vene baba, kes just küsimuse esitas ajas küll südame pahaks. Tra, õpi kõige pealt eesti keel ära ja siis olsale valimistel ja küsimuste esitamisel.

    Trapts, minge võtke Abdul Turay eesti keele õppetunde või kolige kuhugi Siberisse, kus eestlanna päris hästi hakkama sai.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 18.10.13 at 18:35

  14. #674
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    http://eestielu.delfi.ee/eesti/valim....d?id=66846731

    See vene baba, kes just küsimuse esitas ajas küll südame pahaks. Tra, õpi kõige pealt eesti keel ära ja siis olsale valimistel ja küsimuste esitamisel.

    Trapts, minge võtke Abdul Turay eesti keele õppetunde või kolige kuhugi Siberisse, kus eestlanna päris hästi hakkama sai.
    Väga hea andmine käib. Helme kaotab korralikult nägu ikka Keski kõrval keksides alates juba nendest TTV saadetest.

    Erplander, panid RE ja KE ühele joonele. Kas sulle tundub sümpaatne, ning kas usud, et ime korral künnist ületades nad Savisaarele kohe ei anduks nagu praegused viimased nädalad.

    Savisaar ajab lihtsalt oma sitta ja ülejäänud standard klounaad. Anvelt kõige soliidsem; iseasi, kas kasuks tuleb hetkel.

  15. #675

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ma panen tegelikult kõik 4 parlamendierakonda ühele joonele, kõik on võimelised ükskõik kellele anduma teatud lubaduste ja mahhinatsioonide korral. Ja me kõik oleme seda korduvalt näinud.

    Jälgisin ka seda Delfi debatti, oli suht meeleolukas teater ja kõige soliidsema mulje jätsid tõesti Anvelt ja Helme, ma ei kujuta küll ette, kus sa seda Helmet keksimas nägid? See et ta mõnedes küsimustes Savikaga ühel meelel oli võimuerakondadele vastandudes? Ka Kross paistis seekord igati mõistlikuna, suurim hampelmann oli Savikas ise ja kohati ka Aasmäe tahtis temaga ühineda.

  16. #676
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Ma panen tegelikult kõik 4 parlamendierakonda ühele joonele, kõik on võimelised ükskõik kellele anduma teatud lubaduste ja mahhinatsioonide korral. Ja me kõik oleme seda korduvalt näinud.

    Jälgisin ka seda Delfi debatti, oli suht meeleolukas teater ja kõige soliidsema mulje jätsid tõesti Anvelt ja Helme, ma ei kujuta küll ette, kus sa seda Helmet keksimas nägid? See et ta mõnedes küsimustes Savikaga ühel meelel oli võimuerakondadele vastandudes? Ka Kross paistis seekord igati mõistlikuna, suurim hampelmann oli Savikas ise ja kohati ka Aasmäe tahtis temaga ühineda.
    Ma olen suht subjektiivne ka, ning oleks ootanud nendelt rohkem seda sirgjoonelisust, mida ise kuvada proovivad. Ehk siis soovunelm, et kui juba mingirolli võtad, siis kannad lõpuni, ning unustad poliitilise imemise ära.
    KOV debati suhtes on nad ikka kleepinud ennast võimuerakonna külge, kuigi näiliselt püüavad vastanduda keskile.
    Lõik nende kodulehelt:

    Eesti Konservatiivne Rahvaerakond kutsub üles kõiki Tallinna inimesi tulema valimistel välja ning toetama meie erakonda, kuna on selge, et nn kolmikliit ei suuda üksi Savisaart kukutada.

    Nüüd, mis mind konkreetselt häirib:

    Olen vaadanud seda mõtteklubi saadet TTV-st, ning nagu juba ütlesin, nad Keskilt hääli üle ei kanguta, seega on Keskile vastandumise asemel, nagu nende maailmavaade eeldaks terve aja mölisenud ainult IRL-i ja Krossi teemadel, et sealt endale hääli kangutada IRLi isamaalisemate valijate käest, kellele Res Publica eurotõmblemine võib-olla ei meeldi.
    Näiteks ühes saates arutasid Keski rahastamise skandaali, ning nii Helmed, kui see nende liikmest advokaat arutasid teemal, kui ebausutav on, et mingite kottidega raha toodi, ning jahusid Krossi mõisast.
    Teiseks see Kääriku, kui haisva svammi ära viskamine kohe. Olgugi tal see minevik, aga kui juba on juhtiva kandidaadina mingis ringkonnas välja käinud, siis võiks mingit lojaalsust üles näidata. Kõikides erakondadesm ning muudes riigiasutustes neid kgbiite kindlasti suurem hulk + lisaks Käärik suutis oma rolli Ekspressis suhteliselt normaalseks ilustada.

    Kirjutavad konkreetselt, et on oluline osa, et kolmikliit saaks Keski enamuse kangutada, aga samas vastandavad, või vähemalt seal debatis vastandasid ennast sellel samale kolmikliidule - tavalised võimunäljas poliitikud, nagu kogu ülejäänud seltskond.

    Ise olen pigem Keski vastu, kui kolmikliidu poolt, ning IRL-ile läks hääl lootuses, et Kesk kukub. Nende praeguste tegemiste põhjal on isnu hääl neile küll raisus, ning isegi, kui kolmikliit suure tõenäosusega hakkab kokkuvõttes sama jamaga tegelema, siis igasuguste uute tegijate võimule pääsemiseks imo ikkagi enne vaja Kesk kukutada, sest järgmist hõredamat koalitsiooni juba oluliselt lihtsam juba murda, või püünele pääseda, sest see sõltub liiga palju üksteisest, ning tülli lähevad nad mingil hetkel nagunii. Keskil raskem tagasi lihtsalt saada, kuna ei saa maksumaksja rahast kõike kinni plekkida, ning kõike oma teeneks lugeda, mida kohalikele venelastele ja pensionäridele ette sööta.
    Viimati muudetud jrgn hell poolt : 18.10.13 at 21:43

  17. #677
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ma ei saa aru, mis keski vastane tõmblemine koguaeg käib, et a la ükskõik kes saaks peale keski. Mitte ükski hääl ei ole "raisatud" hääl ja pigem näitab minujaoks see keskerakonna tingimusteta vihkamine kitsarinnalisust. Valija peaks alati valima mingi erakonna poolt mitte teise erakonna vastu.
    Kui kesk saab Tallinnas üle 50% siis minujaoks las see nii olla, enamus on rääkinud ja tuleb sellega leppida. Praegune olukord kus 3 erakonda üritavad ühele ilmtingimata kambaka teha on veidi halenaljakas, eriti et nende valijad ka sellise suhtumise on omandanud.
    Mina ütlen küll, et kui Savisaar uuesti pukki saab, siis minujaoks esmaspäeval maailmalõppu ei ole ja tuleb ikka tööle minna nagu tavaliselt.

  18. #678

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Üks valimisteemaline ristsõna:

    ( Click to show/hide )


    Ja siin on ka veel mõned, Savikaga näiteks: http://www.ragistaja.ee/?page_id=70
    Viimati muudetud erplander poolt : 19.10.13 at 01:22

  19. #679

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Üks valimisteemaline ristsõna:

    ( Click to show/hide )


    Ja siin on ka veel mõned, Savikaga näiteks: http://www.ragistaja.ee/?page_id=70
    sick ot, aga kui kandideeriks "no meat guy", valiksid?

  20. #680

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ära muretse, hääl läks täiesti õigesse kohta: http://www.loomakaitse.ee/?q=node%2F1249

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 22 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 22 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES