Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 35, kokku 126 EsimeneEsimene ... 2533343536374585 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 681 kuni 700, kokku 2519
  1. #681
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Ma ei saa aru, mis keski vastane tõmblemine koguaeg käib, et a la ükskõik kes saaks peale keski. Mitte ükski hääl ei ole "raisatud" hääl ja pigem näitab minujaoks see keskerakonna tingimusteta vihkamine kitsarinnalisust. Valija peaks alati valima mingi erakonna poolt mitte teise erakonna vastu.
    Kui kesk saab Tallinnas üle 50% siis minujaoks las see nii olla, enamus on rääkinud ja tuleb sellega leppida. Praegune olukord kus 3 erakonda üritavad ühele ilmtingimata kambaka teha on veidi halenaljakas, eriti et nende valijad ka sellise suhtumise on omandanud.
    Mina ütlen küll, et kui Savisaar uuesti pukki saab, siis minujaoks esmaspäeval maailmalõppu ei ole ja tuleb ikka tööle minna nagu tavaliselt.
    minu elu ka seisma ei jää, aga küsin siis nii: Kas sinu arvates on in the long run parem Keski jätkamine?

  2. #682
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Ma ei saa aru, mis keski vastane tõmblemine koguaeg käib, et a la ükskõik kes saaks peale keski. Mitte ükski hääl ei ole "raisatud" hääl ja pigem näitab minujaoks see keskerakonna tingimusteta vihkamine kitsarinnalisust. Valija peaks alati valima mingi erakonna poolt mitte teise erakonna vastu.
    Kui kesk saab Tallinnas üle 50% siis minujaoks las see nii olla, enamus on rääkinud ja tuleb sellega leppida. Praegune olukord kus 3 erakonda üritavad ühele ilmtingimata kambaka teha on veidi halenaljakas, eriti et nende valijad ka sellise suhtumise on omandanud.
    Mina ütlen küll, et kui Savisaar uuesti pukki saab, siis minujaoks esmaspäeval maailmalõppu ei ole ja tuleb ikka tööle minna nagu tavaliselt.
    Lol, kas sa üldse millestki aru saad. Need tegelased varastavad kõigi meie raha ja ei proovi seda isegi mitte varjata. Sõida veidi autoga linnas ringi või käi näiteks lasteaias lastevanemate koosolekul.
    Mida kiiremini kesk maha võetakse seda vähem kahju suudab ta teha. Suht pragmaatiline lähenemine minu arvates.
    Viimati muudetud ok2aa poolt : 19.10.13 at 08:50

  3. #683

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Nõme on see, et suurima KOV võimuvahetus läheb ropult maksma. Absoluutselt iga valik läheb kalliks. Tegemist on tegelikult absoluutselt 0 seisuga, muidugi pikemas perspektiivis on kasumlik valida parempoolseid. Aga 300 eurose palgaga inimesele on vasakpoolsete "kopikas kätte" strateegia käega katsutavam.

    E. Kross ründas Musta Puudlit ja püüdis hääli, esmapilgul ikka näha oli, et jooki lendas.

  4. #684

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Mis on demokraatia? Kui kahe lolli hääl loeb rohkem kui ühe targa oma.

  5. #685
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    Lol, kas sa üldse millestki aru saad. Need tegelased varastavad kõigi meie raha ja ei proovi seda isegi mitte varjata. Sõida veidi autoga linnas ringi või käi näiteks lasteaias lastevanemate koosolekul.
    Mida kiiremini kesk maha võetakse seda vähem kahju suudab ta teha. Suht pragmaatiline lähenemine minu arvates.
    Ahah, ja seda ei tehta enamuses eesti KOVides? ma usun et protsentuaalselt on see eelarvega võrreldes Tallinnas isegi väiksem kui pisikestest valdades, sest tähelepanu on siia pööratud. Aga Herbert võtab asja hästi kokku üldiselt, võin loll olla, aga nii palju ma IRL, RE, SDE ei armasta et puhtalt KE vihast neile hääle anda.

  6. #686

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema


  7. #687

  8. #688
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Vahest on targem ikka suu kinni hoida.

  9. #689
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Suht bläss ikka.. Keskerakond taaskord kellegi ära ostnud.

  10. #690

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    normal imo

  11. #691

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    On Savisaar mis on, aga loll ta kindlasti pole. Ilmselgelt annab selline uudis vahetult enne valimisi Krossile hääli juurde, mitte ei võta neid ära. Muidugi, kui see "uudis" vahetult peale valimisi ära ei kao, siis on Krossil puhta p***s.

  12. #692
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Lol@ keskerakond on kellegi kinni maksnud.

    See on ju ammune teema see Krossi Interpoli kaudu tagaotsitavaks kuulutamine. Korra Interpoli komisjon on selle tagasi lükanud, aga seekord kinnitati ära. See NV pidi mingi Interpoli igaastane assamblee ka olema vms.

    Ainukene kes sellest hetkel võidab ongi kross kuna igasugused lambivennad mõtlevad et keskerakond maksis Interpoli kinni (lol) ja nüüd hääletavad Krossi poolt. Aga suht kindel, et välismaale Kross nüüd minna ei saa kuna ELil on leping Venemaaga mis kohustab tagaotsitavaid välja andma, tegelt peaks see eestile ka kehtima, aga eestis omakorda nii, et välja venemaale ei anta, mõni targem teab vast täpsemalt kuidas see asi lõppeda võib.

    Põhimõtteliselt KE erakond kaotas ehk mõned hääled, EKRE kaotas Helme pärast hääli ja Krossi hääletavad EKRE ületulejad ja inimesed kes muidu ehk oleks hääletamata jätnud.

  13. #693

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kross saab hetkeseisuga ikka rämedalt hääli juurde ja Helmel on õige point. Kuidas saaks Eesti pealinna juhtida isik, kes on nö. rahvusvaheliselt tagaotsitav? Meie siseminister võib küll plõksida, kuid see ei muuda fakti, et päris paljudes riikides pandaks selle teoreetilise pealinnapea käed lihtsalt raudu.

  14. #694
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    See, et kedagi on tagaotsitavaks tehtud ei tähenda midagi, vbl on kuulutatud poliitilistel põhjustel tagaotsitavaks- äkki valdab mingit infot, mis on natuke liiga kuum, nagu Assange case nt.

  15. #695
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    See, et kedagi on tagaotsitavaks tehtud ei tähenda midagi, vbl on kuulutatud poliitilistel põhjustel tagaotsitavaks- äkki valdab mingit infot, mis on natuke liiga kuum, nagu Assange case nt.
    Pean seda quotema, Krossi Assangega võrrelda, uus tase. Mis järgmiseks?

    Tänane ETV valimidebatt ilmestas hästi, et probleemide lahendamises oleks kõige parem valik üldse Aasmäe. Pakkus reaalseid lahendusi välja ja kodutöö oli korralikult tehtud. Anvelt oli ka endale tavapäraselt soliidne. Savisaar, Kross ja Randpere on klounid.

    e: vandalarile pean täpsustama et Interpoli kaudu poliitilistel põhjustel kedagi tagaotsitavaks kuulutada ei saa, iga case vaadatakse täpselt üle.
    Viimati muudetud Maxi poolt : 19.10.13 at 22:27

  16. #696
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kui usud tugevalt vandenõudesse siis on saab kõike.

  17. #697
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ma ei võrrelnud ju Assangega, vaid võrdlesin olukorda, millesse inimene võib sattuda "ebasobiva" info omamise eest.

  18. #698
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Vandalar, Sina oled järgmine, ma usun et FSB jälgib Sind ja ainult aja küsimus kuna Interpoli Sind üles pannakse, sest see info mida Sa tead ei tohiks avalikkuse kätte sattuda.

  19. #699
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Helme ei ole kloun?

  20. #700
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Vandalar, Sina oled järgmine, ma usun et FSB jälgib Sind ja ainult aja küsimus kuna Interpoli Sind üles pannakse, sest see info mida Sa tead ei tohiks avalikkuse kätte sattuda.
    Täiesti ebaoluline "teemaarendus" sinu poolt.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES