Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 37, kokku 126 EsimeneEsimene ... 2735363738394787 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 721 kuni 740, kokku 2519
  1. #721
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    oh jumal erplander - sa suudad isegi ennast ületada. nüüd juba delfi kommentaare tsiteerides, neid lugedes ja nautides. kuna sa lugeda oskad, siis mul on kahju, et sa satud lugema just seda, mida eriti mõtet lugeda pole:

    http://www.ekspress.ee/news/paevauud....d?id=40465438

  2. #722
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Huvitav.
    Mida rohkem uurin tausta selle kogu teema kohta seda kahtlasem tundub see Krossi süüdistamine.
    Samas endal suht BIAS vaade Venemaa kohta, ja kindlasti on Eesti pressil.
    Nii, et kindlat otsust ei julgeks langetada.


    Kui kergelt saab korrumpeerunud riik valetõendite abil Interpoli manipuleerida ?.

  3. #723

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Huvitav.
    Mida rohkem uurin tausta selle kogu teema kohta seda kahtlasem tundub see Krossi süüdistamine.
    Samas endal suht BIAS vaade Venemaa kohta, ja kindlasti on Eesti pressil.
    Nii, et kindlat otsust ei julgeks langetada.


    Kui kergelt saab korrumpeerunud riik valetõendite abil Interpoli manipuleerida ?.
    ei tohiks probleemi olla, kui see on juba tehtav ..


  4. #724

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    oh jumal erplander - sa suudad isegi ennast ületada. nüüd juba delfi kommentaare tsiteerides, neid lugedes ja nautides. kuna sa lugeda oskad, siis mul on kahju, et sa satud lugema just seda, mida eriti mõtet lugeda pole:

    http://www.ekspress.ee/news/paevauud....d?id=40465438
    Nüüd suudad küll sa oma demagoogias isegi ennast ületada. Kas sa nagu tõsimeeli tahad väita, et suurem osa Delfi kommentaaridest on Kutseri kirjutatud ja fakt, et Kutser kirjutab kommentaare on piisav, et mitte üldse lugedagi enam Delfi (jt saitide) kommentaare!? Kas sa tõsimeeli tahad väita, et kesikud on ainus partei, kes on palganud kommentaaride kirjutajaid!? Kui sa oma naiivsuses usud Jürgenit, kes Ekspressis teatab, et "Suur osa poliitilistest netikomentaaridest pärineb ühestainsast Tallinna linna*kantselei arvutist", siis mul on sulle uudis, et see paraku nii ei ole.

  5. #725

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Miks üldse keegi peaks kommentaare lugema ja oma aega raiskama?

  6. #726
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    jah - ma usaldan allikana eesti ekspressi
    ei - ma ei usalda allikana delfi netikommentaare

    P.S. otsi mõni sisuline artikkel või arvamus - palun väga. aga delfi kommentaaride copy-paste... nukker värk ikka.

  7. #727

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Miks üldse keegi peaks kommentaare lugema ja oma aega raiskama?
    Mina küsin vastu, et miks üldse peaks ajalehti lugema, mis on teatud huvigruppide omandis ja mis toodavad sellist teavet, nagu neile kasulik on? Minu jaoks on inimeste kommentaarid kõige neutraalsem/sõltumatum infokanal, seepärast ma sageli ei loegi uudiseid, ma loen rohkem kommentaare. Nagu juba ütlesin, enamasti ma oskan eristada, kas kommentaar on sõltumatu või mitte.

  8. #728
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Eilne valimisshow oli huvitav. Randpere ja Anvelt esinesid hästi. Savisaar tundus olema rohkem ebakindel kui eelmistes teletebattides( aga ta oli ka kaitsev pool). Kross oli ka kahvatu. Helme ja Aasmäe said siit kindlasti ka plusspunkte ja pildile

    Kindlasti täna tuleb huvitav valimsishow. Kõige huvitavam oleks olukord, kus KE ei saa enamust ja EKRE saab sisse. Huvitav kuidas 4-liidu läbirääkimised hakkavad toimuma...
    Viimati muudetud privador poolt : 20.10.13 at 14:43

  9. #729
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Sidebette keegi? :P

  10. #730
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Minu jaoks on inimeste kommentaarid kõige neutraalsem/sõltumatum infokanal, seepärast ma sageli ei loegi uudiseid, ma loen rohkem kommentaare. Nagu juba ütlesin, enamasti ma oskan eristada, kas kommentaar on sõltumatu või mitte.
    sounds fun

  11. #731
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Mina küsin vastu, et miks üldse peaks ajalehti lugema, mis on teatud huvigruppide omandis ja mis toodavad sellist teavet, nagu neile kasulik on? Minu jaoks on inimeste kommentaarid kõige neutraalsem/sõltumatum infokanal, seepärast ma sageli ei loegi uudiseid, ma loen rohkem kommentaare. Nagu juba ütlesin, enamasti ma oskan eristada, kas kommentaar on sõltumatu või mitte.
    Jah, kommentaare ei peagi 100% tõena võtma IMO, kuid mõistlik oleks neid kommentaare jälgida siiski, arvesse võtta valemisse ja teha järeldusi vastavalt. Selles suhtes meediat ei saa usaldada täielikult ja olen nõus. Muuseas praegu peaks veel Eestis ka näha olema Mediastan, mis räägib ka meediast ja sellest, mismoodi meedia abil manipuleeritakse, kelle käes on meedia jne.

  12. #732

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Sidebette keegi? :P
    Ma võin välja pakkuda 2 lihtsat betti:

    EKRE ületab 5% künnise Tallinnas: koef 2.00

    EKRE saab enam hääli kui VTK (Vaba Tallinna Kodanik): 2.00

    Peaks olema igati soodsad, sest EMORi järgi on EKRE toetus 1% ja väikeparteide/valimisliitude toetus Tallinnas kokku 7%, millest VTK liider Karli Lambot arvab, et enamus toetab neid, nagu selgus viimasest Kolmeraudsest.

    Võtan kuni 50 € mõlemale panusele.

  13. #733
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ma lähen hääletan keski, kuna nende kandidaat ain seppik andis mulle pastaka.

  14. #734

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas LuuK Vaata postitust
    ma lähen hääletan keski, kuna nende kandidaat ain seppik andis mulle pastaka.
    Seppik ei ole keskerakonnas kahjuks. Aga hea nali muidu.
    Viimati muudetud Oliverk poolt : 20.10.13 at 16:06

  15. #735
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    krt erplander ma arvasin et sa ikka aktiivselt jälgid. jäin nüüd nullipoisiks.

    ega ma päris valet ka vandunud, mul pastakas vanast ajast olemas..

  16. #736
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas LuuK Vaata postitust
    ma lähen hääletan keski, kuna nende kandidaat ain seppik andis mulle pastaka.
    Sitt diil imo. Kuuldavasti said mõned raadio :).

  17. #737

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Panen siia veel Keissi FB-st ühe sõnavahetuse, mis järgnes ühele tema tähelepanekule.

    Tarmo: Postimehe esikaanel Krossi pilte 8. Helmest vaid suvaline debatil tehtud pilt kus ta kõigi kandidaatidega kätt surus. Pilt, mis esilehel avaldati oli muidugi koos Savipätsiga.

    Ei ole kallutatud. Erapooletu ajakirjandus.

    Margus: Süda läheb pahaks Postimeest vaadates, üldiselt. Aga see on hea, et preagu tulevad asjad ilmsiks, kes on kes.. tuleviku jaoks. Kui tulevad suuremad...

    Aldo: Ma pole "Postimeest" juba aastaid pihku võtnud. Täielik rämps!

    Andri: Minu neutraalne arvamus on see, et ma ei näe kallutatust. Postimees on parempoolsete vaadetega väljaanne ja Kross on praegu media-darling, see on jõulise ja eduka kampaania tulemus. Ilmselt hoiab eestikeelne meedia praegu Krossi ja Randpere poole, kuna nad tunduvad kõige reaalsemate alternatiividena keskerakonnastunud linnavalitsusele.
    Minu arvates kallutatus on ikkagi ratsionaalne poliitiline sümptom, kus mingi väljaanne esindab mingi konkreetse poliitilise jõu huve. Praegune meedia meelsus on minu arvates ikkagi suhteliselt loogiline ja erapoolikus tuleneb puhtalt maailmavaatelistest küsimustest, mitte telgitagustest kokkulepetest.

    Enno: Ma pole ühtki eesti ajalehte juba aastaid lugenud ega tellinud, väga episoodiliselt, nt Õhtulehte ostan aeg-ajalt vaid sealsete ristsõnade pärast. Postimees on otseselt punaoravate häälekandja, kes seda ei mõista, siis palju õnne.

    Andri: Lisaks tahaks öelda, et ma ei tea Helme põhjuseid ja halb, et Helme pole suutnud seda valijateni viia - aga see, et helme on kampaanias vastandunud pigem Krossile kui Savisaarele - ei tee talle eestlastest valijate silmis just teenet.

    Enno: Andri, ära häma, Helme on selgelt vastandunud KÕIGILE praegustele parlamendierakondadele, öelnud, et talle on vastuvõetamatu praegune mitteläänelik ja õigusriigile sobimatu poliitkultuur, mida viljelevad Kesk, Reform, IRL ja SDE. Et EKRE ei tee kompromisse mitte ühegagi neist, seepärast kõik need kommunistidest ja korruptantidest kubisevad parteid kardavadki neid kui tuld.

    Margus: Eestlasena, vabandage IRL pole ammu isamaaline, isamaalised sealt lahkunud, kes EKREsse, kes kuhu iganes. Mis Isamaalane kui tahetakse EV ära anda uue piirilepnguga - seega nad EV riigireeturid nagu 40datel oldi. IRL vajab sisemist SUURPUHASTUST, see ainult päästaks ta mainet,mis vääriks sellise nime kandmist. Kunagi olin IRL valija, siis pettusin ja ei käinudki valimas. Õnneks nüüd on on jõud, kes ikka ütleb - rahvas eelkõige.

    Heiki: Vaevalt keegi kardab erakonda, kes pole kellegiga koostööd nõus tegema. Koalitsiooni nad seega kellegiga ei moodusta ning ka ohtu ei kujuta. 51% häältele ei usu nad aga isegi.

    Enno: Paljud märgid siiski näitavad, et kardetakse, kartellipoliitikud ise on paanikas, et keegi üritab nende piruka manu pääseda, siis meedia püüab jätta neist väga moonutatud pilti jne. EKRE pole öelnud, et ei ole valmis koostööd tegema, vaid et on valmis koostööd tegema vaid neile vastuvõetavatel tingimustel ja üheks põhitingimuseks on korruptsioonile mitte läbi sõrmede vaatamine.

    Margus: Paljude mõtlemine piirdub ainult meediast loetude esitamisega endi mõtetena. Seda taotletaksegi. Et ei oleks isemõtlemist,analüüsivõimet.

    Heiki: Ega ma pole niiväga uurinud selle kohta Tallinnas.Midagi ma seal muuta niikuinii ei saa, lähtusin vaid Enno jutust, et vastandutakse kõigile erakondadele.

    Andri: Enno, püüa viisakaks jääda, ma avaldan oma mõtteid, mitte ei häma. Helme on küll öelnud, et ta vastandub kõigile, aga debattides on eeskätt oponeerinud sõnavõttudes minu arvates just Krossile/Randperele ja öelnud, et esindab tsentristlikku maailmavaadet. See jutt, kuidas EKRE ei kavatse kellegagi kompromisse teha, on täiesti tähtsusetu.
    Kellelegi hetkel kahjuks pole põhjust EKREt karta, kui õnnestub valimiskünnis ületada, oleks see suur õnnestumine. hetkel seda kahjuks näha pole. Igasugune jutt selles, kuidas põhierakondade poliitikud kardavad EKREt, on rumal eneseveenmine.

    Enno: Andri, tibusid loetakse sügisel ehk siis paari tunni pärast. Mina omateada olen ka viisakaks jäänud, mulle on lihtsalt sügavalt vastumeelne kõiksugune orjalikkus, lipitsemine, populism, hämamine ja valijaga manipuleerimine – kõike seda esindavad praegused neli parlamendierakonda (SDE pisut vähem kui kolm ülejäänut). Ses mõttes on ka see EKRE väljaütlemine paljude valijate jaoks väga selge point, et nad korruptsiooni osas kompromisse kellegagi ei tee, sh ka mitte teiste nn tsentristide ehk kesikutega. Ja sellega sugugi mitte tähtsusetu jutt. Kui sina seda mingil põhjusel näha ei taha, et EKRE-t kõik kardavad, on see sinu enda probleem, või siis eneseveenmine, nagu ise väljendusid.

    Aivar: Andri on hea näide kartellimeedia ajupesust eestlaste kallal. Esiteks PM üks omanikke on IRL liige, mis juba näitab kuhu see kaldu on. Krossi kampaania on olnud põhimõttelage Savisaare ründamine, milles ei pakuta välja mingeid lahendusi. Väidan, et Kross ei ole parem Savisaarest. Mind on hoopis meeldivalt üllatanud Anvelt, kes on jäänud suht neutraalseks nii Savisaare kui ka Ref-IRL tandemi suhtes. Helme on Krossi rünnanud sellepärast, et Kross on silmakirjalik poliittehnoloog, kes inimesi petab. Venelastele lubab üht, eestlastele teist. Ta on tavaline küünik. Ja IRL-i kampaania toetamine näitab selle toetajate vähest haritust, halba kasvatust ning agressiivset ja vihkavat olemust. EKRE on teadlikult praeguse poliitkartellli ja selle poliitkultuuri vastu.

  18. #738
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    ...
    tnx erplander. high quality shit jälle.

    alustades su kopipaste jutu algusest - eriti loogiline oleks olnud panna kandidaadi pilte esilehele, kelle erakond suure tõenäosusega ei ületa künnistki! kross sattus ju interpoli tõttu eriliselt luubi alla + on realistlikult vaadates savipätsi ainus konkurent praegu. imelik jah, et helmest või randperest kaanelugu ei tehtud.

    tsiteerides EKRE eelkäijaid: "kusagil struktuurides on kallutatud jõud"

  19. #739
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    p.s. et ei jääks vale arusaama - kross ei sümpatiseeri ka endale. aga obv kross>>>savipäts

  20. #740
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Muutust oleks igatahes Tallinnas vaja. Liiga kaua seal ühed samad nimed eesotsas olnud.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 63 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 63 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES