Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 38, kokku 126 EsimeneEsimene ... 2836373839404888 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 741 kuni 760, kokku 2519
  1. #741

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    tnx erplander. high quality shit jälle.

    alustades su kopipaste jutu algusest - eriti loogiline oleks olnud panna kandidaadi pilte esilehele, kelle erakond suure tõenäosusega ei ületa künnistki! kross sattus ju interpoli tõttu eriliselt luubi alla + on realistlikult vaadates savipätsi ainus konkurent praegu. imelik jah, et helmest või randperest kaanelugu ei tehtud.

    tsiteerides EKRE eelkäijaid: "kusagil struktuurides on kallutatud jõud"
    Welcome.

    See, et sa usud, et Kross on ainus realistlik konkurent Savisaarele, näitabki kui manipuleeritav sa oled meedia poolt. Mina usun, et Anvelt saab rohkem hääli kui Kross ja on seega peamine konkurent Savisaarele. Lisaks paistis Anvelt ka eilses teledebatis palju paremini silma kui Kross. See Helme pildivalik oli aga selgemast selgem kallutatus, nii et ses osas peab su EKRE eelkäija tsiteering igati paika.

    FB vestluse jätk:

    Andri: Mulle on ka vastumeelne orjalikkus, lipitsemine, hämamine ja manipuleerimine, samuti ei hääletanud ma ühegi nelja peamise parlamendierakonna poolt. Ootame valimistulemused ära, eks siis on näha, kas see jutt sellest, kuidas kõik EKREt kardavad, on mõistlik.
    Aivar: sinuga ma ei hakka diskuteerima. Sa ajad suvalist pläusti suust välja inimese aadressil, keda sa üldse ei tunne. Samuti ma ei respekteeri su arvamust Krossi kampaania suhtes. Kuidas saab korruptsiooni ründamine olla "põhimõttelage". Sinu jutu stiil ja mõtteviis kattub täpselt Savisaare demagoogiaga, lihtsalt Keskerakonna asemel jutlustad sa teist kildkonda. Ma põhimõtteliselt ei respekteeri demagoogiat, mis väljaendub kokteilis isiklikest rünnakutest, oletuste esitamisest faktide pähe, tõlgendustest ja siltide/loosungite heiskamisest. Demagoogia ja propaganda olemus tõttöelda ei muutu - vahet ei ole, kas seda esitab näiteks Goebbels, Savisaar või sinusugune inimene. Igal juhul on see halvim koht, kust hankida infot ükskõik kellel, mistahes juhuks.

    Enno: Eks ikka, kui midagi asjalikku enam öelda ei osata või tunnetatakse enda allajäämist, siis paistab viimase lahendusena minna isiklikuks ja labaseks, nüüd peaks küll küsima, et kes siin viisakuse minetas...

    Andri: Läheb buduaari foorumiks.

    Aivar: Krossi kampaania Savisaare korruptsiooni ründamise näol on tavaline valija lollitamine. IRL on istutanud oma broilereid kõikvõimalikesse riigiametitesse ja teeb oma massiivset kampaaniat samamoodi maksumaksja raha eest, mis ei ole sugugi väike. IRL, Ref, sotsid ja Kesk ei erine teineteisest muu poolest kui, et ühtede käes on üks suuremaid KOV-ide rahakotte, mida teised korruptandid kätte tahavad saada. Su mõistus, Andri, on looritatud kartellimeedia valedest, mida toidavad IRL-i aferistid.

    Margus: ka imelikel inimestel huvitavaid ütlusi..


    Andri: Kui paljude inimeste mõistusest sul, Aivar, veel ülevaade on? Kas kogu maailma - või on see mingi valikuline ülevaade?

    Aivar: Sa oled ise ilmsiks lasknud tulla oma mõttekäigud ja infoallikad, millest juhindud, Andri :) Ei miskit muud :) Eks ikka annan hinnangu selle järgi kuidas inimesed end väljendavad. Ja ütlen päris ausalt, see IRLaste üleolev, ülbe ja upsakas käitumine ning suhtumine on mind tohutult ära tüüdanud. Mis valimistulemustesse puutub, siis me edukad ei ole ja selleks on oma põhjused ka... On ikka väga raske miljonite maksumaksja eurode vastu minna oma pisikese isikliku rahaga ja tingimustes kus ka terve peavoolumeedia püüab sind paariaks teha, kas sõimata või maha vaikida. Õnneks on paljud inimesed sellest aru saanud. Aga nagu sina ütlesid siin alguses, et sinu meelest on kõik OK. Sama oli ka muide nõukaaja lõpus kus internatside arust oli kõik kõige paremas korras ning nad ei taibanud, millega eestlased rahul pole. Praegu on kujunenud umbes analoogne olukord, milles ajupestud seltskond laseb end rahulikult lollitada ja riisuda ning leiab, et kõik on ollalllaaa

  2. #742

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kui inimesed väidavad et nad ei loe eestikeelseid ajalehti (arvestan siin ka nende väljaaannete veebilehti), siis minul tekib küll küsimus, et kust kohast nende inimeste suurepärased teadmised poliitika vallast tulevad? Üsna raske uskuda, et on inimesi kelle kogu arusaam ja teadmised ümberringi toimuvast pärinevad näiteks aktuaalsest kaamerast.

    (kui keegi ütleb et ei loe ajalehti sest need pole erapooletud, aga loeb delfit, siis sellest pole mõtet rääkidagi)

    EDIT:

    Mina pastilaa nahas oleks juba päevi tagasi loobunud.
    Viimati muudetud mait47 poolt : 20.10.13 at 18:30

  3. #743
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    kogu lugupidamise juures - erplander, mul on tunne, et kedagi peale sinu ei huvita suvalised facebooki kommentaarid ja delfi kommentaarid. palun ära kopi-paste neid enam! kui sul endal on mõtteid, mõned toredad viited, siis lase tulla. muidu peab spamimise eest puhkama saatma.

    p.s. anvelti vastu poleks ka midagi. aga kardan, et reaalsus on muu

  4. #744

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Mul on tunne aga, et sinus lõi korraks välja seesama hitlerikompleks vms. Wtf, mille põhjal sa väidad, et mitte kedagi ei huvita minu postitused/tsiteeringud!? Ma vastupidi täheldan, et see teema on siin hetkel äärmiselt populaarne (kogu aeg kümmekond lugejat) ja seda ilmselt muuhulgas ka tänu minu postitustele. NB! Ma ka panin väga selge hoiatuse, et kellele ei meeldi Delfi kommentaarid, palun neid mitte lugeda. Seega, hea inimene, kui see teema sulle mingil põhjusel vastumeelne on, ära palun loe seda enam.

  5. #745
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    need facebooki vestlused ja kommentaarid on delfis ja facebookis. ma võin siia piiblit ka copypasteda ja öelda, et kui ei meeldi, ära loe. pane äärmisel juhul siis link vähemalt (kui tõesti ilma delfi kommentaare jagamata enam ei saa).

  6. #746
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    minu silmad ntx liiguvad sujuvalt üle erpi pikkadest postidest. Keegi ei viitsi neid lugeda. Lühidaid argumenteeritud poste loen alati, et saada vähegi pilti ette mis toimumas on. Tartus ise olin kahe vahel keda valida kas hetkel tegev linnapea või siis IRLi kandidaat. Probleem on muidugi selles, et isegi kui IRLi oma peaks võitma, siis kui suur on tõenäosus, et riigikogust tullakse ära linna juhtima. Kaks nime ainult oligi seal nimekirjas keda valida. Ergma ja Tsahkna.

  7. #747
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    WTH? Kuidas sa saad inimest spammimise peale panna, sest ta edastab inimeste seisukohti, olgu need millised tahes ja nii naeruväärsed sinu jaoks kui tahes?

  8. #748
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    10 inimest ikka veel jälgib teemat hoolimata sellest, et erplander üritab threadi mõrvata

  9. #749

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Pagana tüüpiline. Kõik, kes ei ole meie poolt, on meie vastu. Pealegi on nad siis rumalad, harimata, arengust maas olevad matsid. Miks ei või keegi põhjendada argumentidega ära, et kuidas "Helmede partei" seisukohad väärad/võimatud on? Ikka, et kes neid valivad, on Sokrates, Tola ja Solist... Esna alevi bussikast, jobud ja laisad pealegi. Taibukamad valivad ikka muid. Miks?! Põhjendust palun? NB! See ei lähe arvesse, et "nii lihtsalt on" või "hähääh sa teed nii oma margi veel rohkem täis".

    Politoloogia professorid või niisama väikekodanlased- tehke omale selgeks, mis ASI ON rahvussotsialism. See natuke, mida keskkooli ajaloo õppekava näitab, see pole kaugeltki piisav seda ideoloogiat maha tegema. History Channel on ka tiba kallutatud..

    PS. Ma ise ei saanudki valida. Tuli välja koha peal, et mu pass on 2 nädalat tagasi kehtivuse kaotanud..

  10. #750
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ise andsin hääle sotsidele ja Mikserile.

    Sellest hoolimata on olukord üsna vastuoluline. Kuidagi ei lähe peale reformarite või IRL-i võim ja Tallinnas. Ehhki ise pean ennast paremtsentristiks, siis antud kaks erakonda on täiesti vastuvõetamatuks muutunud. Teisalt savikas on vaja välja vahetada. Iseenesest Keskerakonna vastu tuleviku perspektiivist lähtudes ei ole midagi. Ideaalis loodangi, et kui savikas peaks nüüd Tallinna käest ära andma, annaks see veel parema võimaluse Ratasel, juba järgmisel erakonna kongressil võit võtta. Tuletan meelde, et eelmisel korral kui need mehed vastamisi olid, kogus Ratas päris suure osa häältest (41%). Ratase ja Mikseri koalitsiooni Riigikogu valimistel eelistaks igakell praegusele. Ratas on väga mõistlik mees, annab ühte ainet meile õppejõuna ja on väga positiivse mulje jätnud.

    Üldiselt nii palju kui ma linnavalitsuses praktikal olin, siis mõnedest probleemidest - peaaegu kõik juhtivad ametikohad LV on politiseeritud. Üks mu hea tuttav, kes töötab LV on sisuliselt viimane juhtiv apoliitiline ametnik, kes kuhugi erakonda ei kuulu (ja tema sõnul pidevalt teda üritatakse kohapealt ära kangutada). Lisaks veel linnaosad valitsused ja linnaametid teevad liiga palju dubleerivat tööd. Annaks seal oluliselt efektiivsemaks töökorraldust muuta.
    Viimati muudetud inward poolt : 20.10.13 at 19:27

  11. #751

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    Tartus ise olin kahe vahel keda valida kas hetkel tegev linnapea või siis IRLi kandidaat.
    Minu jaoks on täielik müstika, kuidas müügimehest kõigepealt Elva ja siis Tartu linnapea sai.

  12. #752
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ise andsin hääle sotsidele ja Mikserile.
    Edu sulle anda hääl poliitbroilerile, kes kunagi MADALAPALGALISELE volikokku ei lähe riigikogust

    Ma ikka mõtlen, et nende valijatete peale, kes hääletavad ministreid jms tegelasi, kes never volikogusse ei lähe aega raiskama


    Esialgsete tulemuste põhjal on IRL valimispropaganda töötanud...
    Viimati muudetud privador poolt : 20.10.13 at 19:49

  13. #753
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    http://eestielu.delfi.ee/valimistulemused/

    Kross juhib ???..Või präägu ei tasu asja tõsiselt võtta ?.

    E:need jah aint E hääletuse omad =).
    Viimati muudetud EestiAA poolt : 20.10.13 at 20:16

  14. #754

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Siinkohal sügav kummardus Ansipile, kes KOV valimistel ei kandideerinud.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 20.10.13 at 20:56

  15. #755
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ei tasu ilmselt, kuna seal peaks suur osa(kui mitte kõik) e-hääled. Lasnamäe jms valimiskastid ümberpööratakse siis hakkab savipäts ka hääli saama.

    Epic on lugeda, kuidas usutakse delfi kommentaare. Need pikad DELFI KOMMENTAARID (srsly, wtf?) keritakse sujuvalt mööda.

  16. #756
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Praegu saab teha ainult ühte-loota, et kesk ei saa üle 50% häältest, see juhtimine ei tähenda midagi.

  17. #757
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    http://eestielu.delfi.ee/valimistulemused/

    Kross juhib ???..Või präägu ei tasu asja tõsiselt võtta ?.

    E:need jah aint E hääletuse omad =).
    Aga miks aint 48K ? Sessuhtes, et kui e-statistika, siis peaks ju suht copy-paste olema :( või pole?

    //vb saan millestki valesti aru, nvm.
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 20.10.13 at 20:31

  18. #758
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ainult osad valmisjaoskonnad on oma e-hääled edastanud. seljatagant kuulsin sellist infot

  19. #759
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    ainult osad valmisjaoskonnad on oma e-hääled edastanud. seljatagant kuulsin sellist infot
    jep jep.. Loetud 1 jaoskond 97st

  20. #760
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Edu sulle anda hääl poliitbroilerile, kes kunagi MADALAPALGALISELE volikokku ei lähe riigikogust

    Ma ikka mõtlen, et nende valijatete peale, kes hääletavad ministreid jms tegelasi, kes never volikogusse ei lähe aega raiskama


    Esialgsete tulemuste põhjal on IRL valimispropaganda töötanud...
    Sisuliselt hääletad ikkagi erakonda. Minu piirkonnas Anveltit valida ei saanud ning Mikser oli antud nimekirjast parim valik.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 60 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 60 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES