Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 40, kokku 124 EsimeneEsimene ... 3038394041425090 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 781 kuni 800, kokku 2519

Hübriidvaade

  1. #1
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema



    /thread

  2. #2
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Mis paneb inimesi valimistel kandideerima?
    Võimuiha, omakasupüüdlikkus, missioonitunne, soov midagi "rahva heaks" ära teha?
    Kui on teada, et vähemalt pool rahvast on täielik idiootidest lambakari, kellel paranemist pole loota,
    siis ma ei kujuta ette, et mul võiks olla muid motivaatoreid peale esimese 2.

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Mis te arvate, kas Savisaar savu teeb?

  4. #4
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Mis te arvate, kas Savisaar savu teeb?
    Miks sa oma savuteemat veel siia ka tood? Sellepärast, et Savipätsi advokaat jäi vahele küsid?

  5. #5
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Vaadake asja ka positiivset. Jäävad ära massillised koondamised, lepingutrahvid jne

  6. #6
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Vaatan, et EKRE abilinnapea kandidaat foorumist tuntud keiss sai vaid 5 häält, kuigi tüüp tgei kampaaniat küll kõvasti

  7. #7
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Vaatan, et EKRE abilinnapea kandidaat foorumist tuntud keiss sai vaid 5 häält, kuigi tüüp tgei kampaaniat küll kõvasti
    Tõsiselt üllatusid?

  8. #8
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tulevikuks, KOV tasandil ma loodan, et opositsioon ei väsi, ning tehakse 4 aastat korralikku ajunussi volikogus, ning valimisteks koondatakse oma jõud ühiselt Krossi Guerilla Wari löögirusikaks, ning unustatakse valimisliidud ning ülejärgmise korrani ära. Kõigepealt siis murtakse ühtselt Kesk, ning siis saaks juba normaalsetest inimestest koosnevad valimisliidud ülejärgmistel ka võib-olla lihtsamalt pulti, kui ühisliidu koalitsiooni lihtsam murda, ning Kesk peab pensionäre ja lumpenit kinni taguma oma ja Aadu Musta rahast.
    Ilmselt siiski riigitasandil tõmblemine ei lase ühtsusel kaua püsida, ning riigikogu valimistel unustatakse üldse igasugune long run teema ära.
    Viimati muudetud jrgn hell poolt : 21.10.13 at 18:22

  9. #9
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    siit teemast saab ka aimu miks kuhugi ei jõuta, (suur) osa auru läheb omavahel kisklemise peale, savisaar aga selle asemel töötab.

  10. #10

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    lol, Keiss veel uuris mu käest, et mis ma arvan, palju ta võiks hääli saada, tegin mõttes kiire kalkulatsiooni, et ise mingi 2002 KOV valimistel sain Valgas 24 häält, siis tema peaks Tallinnas saama vähemalt 10 korda enam ja pakkusingi, et saab mingi 200+ häält...

    5 häält on muidugi samasugune müsteerium kui Helme 1000 häält ja Anvelti 1500 vms.

  11. #11
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    lol, Keiss veel uuris mu käest, et mis ma arvan, palju ta võiks hääli saada, tegin mõttes kiire kalkulatsiooni, et ise mingi 2002 KOV valimistel sain Valgas 24 häält, siis tema peaks Tallinnas saama vähemalt 10 korda enam ja pakkusingi, et saab mingi 200+ häält...

    5 häält on muidugi samasugune müsteerium kui Helme 1000 häält ja Anvelti 1500 vms.
    Tõsiselt?

    ROFL, mingi suhteliselt suvaline vend topib ennast EKRE nimekirja ja sa eeldad mitusada häält? Keiss oleks siis võib-olla midagi saanud, kui oleks koos Sandraga plakatite peal trollinud.


    Viisitamme legacy Pärnus ka võimas ikka. 24 häält vist oli. Õnne Kivimäele. Mulle meeldis Teet Roosaare kurvahäälne kommentaar, et ei tea, miks nii hästi läks, Terevisioonis vist. Nii palju, kui ma Roosaare arvamusi lugenud olen Pärnu Postimehes, siis vennal mingi isiklik ebasümpaatia ja kibestumus, või üritab suhteliselt igava linnaelu tõttu pastakast mingit draamat välja imeda. Väga ebameeldiv vend.

  12. #12
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    lol, Keiss veel uuris mu käest, et mis ma arvan, palju ta võiks hääli saada, tegin mõttes kiire kalkulatsiooni, et ise mingi 2002 KOV valimistel sain Valgas 24 häält, siis tema peaks Tallinnas saama vähemalt 10 korda enam ja pakkusingi, et saab mingi 200+ häält...

    5 häält on muidugi samasugune müsteerium kui Helme 1000 häält ja Anvelti 1500 vms.
    loe veel delfi kommentaaride ja facebooki vestluseid uudiste või arvamuslugude pähe. ära muud meediat usalda ja olgu jõud sinuga!

  13. #13
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tegelikult see pidi suur teooria olema, et kuidas hääli saada. Üks tuttav rääkis(kes on seal katlas olnud), et täiesti tundmatul inimesel on võimalik saada 2-3k tuhat häält. Peab olema umbes 50keuri vaba raha ja mingisugune team taga

    Aeg on näidanud, et selliseid 3k häälega tundmatuid on tulnud küll-nt Reet Roos, kes reklaamiagentuuri omanik(tuli IRL riigikokku võimsa häältesaagiga)

    Miks Keiss 5 häält sai on müstika, juba Sandra sõpsid peaksid keissi toetama

  14. #14
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Tegelikult see pidi suur teooria olema, et kuidas hääli saada. Üks tuttav rääkis(kes on seal katlas olnud), et täiesti tundmatul inimesel on võimalik saada 2-3k tuhat häält. Peab olema umbes 50keuri vaba raha ja mingisugune team taga

    Aeg on näidanud, et selliseid 3k häälega tundmatuid on tulnud küll-nt Reet Roos, kes reklaamiagentuuri omanik(tuli IRL riigikokku võimsa häältesaagiga)

    Miks Keiss 5 häält sai on müstika, juba Sandra sõpsid peaksid keissi toetama
    1. Seda nägid sa osaliselt IRLi tulemusest Tallinnas.

    2. Ei peaks. Kui ma oleks Sandra sõps, siis ma ei annaks ikka Keissile häält. Tallinnas oli piisvalt kaalul, et oma sõprade peale hääli mitte raisata.

  15. #15
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
    2. Ei peaks. Kui ma oleks Sandra sõps, siis ma ei annaks ikka Keissile häält.
    ROFL. 5 häält on ikka klassika.

  16. #16

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
    Tallinnas oli piisvalt kaalul, et oma sõprade peale hääli mitte raisata.
    Valimistulemusi vaadates tundub mulle siiski, et Tallinnas ei olnud mitte s*ttagi kaalul.

  17. #17
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    naine, ema, isa, vanaema, vanaisa
    gg

  18. #18

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tallinnas vist peibutuspartideta polegi jah midagi peale hakata uuel erakonnal, ükskõik kui hea su programm ka pole võrreldes teistega. VTK-l mingit programmi nagu polnudki, aga said ikka enam hääli, tänu tuntud nägudele nagu Aasmäe (mis sest et kommunist, eestlastele see paistab sobivat), Hvostov jne.

    Muidu Keiss ajas kokkuvõttes päris head juttu Raadio 2-s, arvasin, et tänu sellele võib juba saada normaalselt hääli, eriti nende hulgast, kes otsivad mingit uut alternatiivi.

    jrgn hell - minusugustega näiteks ei maksa arvestada mingi nn geriljasõja või kambaka orgunnimises Savikale, kui see ei töötanud seekord, siis miks see peaks järgmine kord paremini minema? Nii naiivne ei saa olla ja nagu paljud on öelnud, siis see keski murdmine "per se" ei peakski olema eesmärgiks, vaid pakkuda tuleb ise tavainimestele mingeid nähtavaid ja reaalseid lahendusi ka riigi tasandil, sest miks nad peaks hääletama erakondade poolt, kes on uhked praeguse olukorra üle, kus riik on täiesti kreenis!? On ka tõenäoline, et Savika tervis järgmiste valimisteni vastu ei pea.

    pastilaa - ole ka ise tubli.
    Viimati muudetud erplander poolt : 21.10.13 at 18:54

  19. #19
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Tallinnas vist peibutuspartideta polegi jah midagi peale hakata uuel erakonnal, ükskõik kui hea su programm ka pole võrreldes teistega. VTK-l mingit programmi nagu polnudki, aga said ikka enam hääli, tänu tuntud nägudele nagu Aasmäe (mis sest et kommunist, eestlastele see paistab sobivat), Hvostov jne.

    Muidu Keiss ajas kokkuvõttes päris head juttu Raadio 2-s, arvasin, et tänu sellele võib juba saada normaalselt hääli, eriti nende hulgast, kes otsivad mingit uut alternatiivi.

    jrgn hell - minusugustega näiteks ei maksa arvestada mingi nn geriljasõja või kambaka orgunnimises Savikale, kui see ei töötanud seekord, siis miks see peaks järgmine kord paremini minema? Nii naiivne ei saa olla ja nagu paljud on öelnud, siis see keski murdmine "per se" ei peakski olema eesmärgiks, vaid pakkuda tuleb ise tavainimestele mingeid nähtavaid ja reaalseid lahendusi ka riigi tasandil, sest miks nad peaks hääletama erakondade poolt, kes on uhked praeguse olukorra üle, kus riik on täiesti kreenis!? On ka tõenäoline, et Savika tervis järgmiste valimisteni vastu ei pea.

    pastilaa - ole ka ise tubli.


    Muidugi tuleb, aga saa aru, et pakkumisest pole kasu, kui teostada neid ei saa. Kas mõistlikel inimestel, valimisliitudel või kas või EKRE-l on suurem lootus saada kandvamat rolli KOv valimistel, kus pukis on suhteliselt hõre koalitsioon, või maksumaksja raha eest opereeriv konkreetse hierarhiaga kuritegelik organisatsioon.

    Nagu ütlesin ka, siis raske ongi seetõttu, et riigi tasandil on võim nii võõrandunud rahvast just suhtlemise ja põhjendamise ning sisuka arutelu aspektist.

    Aga see on ka lollus, kui sinusugune kaasa ei tule mingi põhimõttelise jonni tõttu, aru saamata, et sulle endale on se epikas perspektiivis kordi kasulikum, kui uhkelt valida EKREt taolises olukorras, mis reaalselt hoopis nussib sinu enda lemmikute väljavaadet pikas perspektiivis.

    Soovitan seda filmi vaadata ja mõned sammud ette mõelda:

    http://www.imdb.com/title/tt0117665/

    Ise arvan, et kui Savisaar peaks ennne mandumist näiteks vedru väljas viskama, siis saab korraliku märtri oreooli, ning väga palju ei muutu kohe, kui keegi suudab selle emotsiooni peal edukalt mängida.

  20. #20
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ( Click to show/hide )


    mitu päeva olen su iba välja kannatanud ja mitu korda poolelioleva posti ära kustutanud aga enam ei suuda- sa ei ole normaalne.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 29 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 29 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES