Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 41, kokku 126 EsimeneEsimene ... 3139404142435191 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 801 kuni 820, kokku 2519
  1. #801
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    pilt linnaosade kaupa (värvilahendus on geniaalne obv)
    ( Click to show/hide )

  2. #802
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    landslide win.

  3. #803
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema


  4. #804
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema


  5. #805
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema



    /thread

  6. #806
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Mis paneb inimesi valimistel kandideerima?
    Võimuiha, omakasupüüdlikkus, missioonitunne, soov midagi "rahva heaks" ära teha?
    Kui on teada, et vähemalt pool rahvast on täielik idiootidest lambakari, kellel paranemist pole loota,
    siis ma ei kujuta ette, et mul võiks olla muid motivaatoreid peale esimese 2.

  7. #807
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Mis te arvate, kas Savisaar savu teeb?

  8. #808
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Mis te arvate, kas Savisaar savu teeb?
    Miks sa oma savuteemat veel siia ka tood? Sellepärast, et Savipätsi advokaat jäi vahele küsid?

  9. #809
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Huvitav on vaadata paljude inimeste reaktsiooni savika ülekaaluka võidu üle. Päris palju kuulanud vestlusi või kohanud inimeste väljahüüdeid ala "kõik, kes te valisite savisaart, olete idioodid". Kõik need 100k inimest. Või see tobe jutt, et venelased tõid võidu. No kuulge, üle 50% häältest saadi pea kõikides Tallinna linnaosades. Selline meeletu viha ja negatiivne hoiak on tekkinud, et kui sina valid Savisaart, oled sina idioot. Inimestel on kitsarinnaline arusaam, et minu arvamus on see kõige õigem.

    Nii mitmedki eestlastest lähisugulased, valisid savikat ja lähtusid enda huvidest. Ma ei pea neid idiootideks ja tegemist on kõrgelt haritud inimestega. Järelikult savikas lähtub lihtsate inimeste huvidest ja pakub neile, mis neile on oluline. Inimene valimistel langetabki valiku puhtalt enda huvidest lähtuvalt. Teda ei huvita, et sina oma länkariga sõidad mööda auklike tänavaid, vaid et tema lapselaps saaks tasuta ühistranspordiga oma vanaema juurde tulla.

    Ma valisin sotse, aga no kurat kui te ei saa kolme peale ka rohkem hääli kui kesk, siis peaks ikka peeglisse vaatama.

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    põhjus laias laastus väga lihtne - kogu krossi huumor oli kasulik ainult IRL-ile, aga eestlastele tervikuna mõjus veel rohkem poliitikast eemaletõukavana (sealt madalam valimisaktiivsus). eedik ja leits tegid head kampaaniat vene lumpeni seas ja nende valijad olid kohal ja võibolla isegi veel enam neid. mõelge, kui magus komm on lasna umbkeelsele tiblale, kes ei ela eesti inforuumis, õigeusklik kirik ja tasuta ühistransport. intelligentset ja arukat venelast ka väga ei üritatagi püüda (viimase hetke kasparoviga vaevalt eriti saadi) ja ongi tulemus selline.
    Nõustun samuti.
    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    vabakonnad ja kodanikuühendused ongi parim asi praegu poliitikas. super, et mitmes omavalitsuses näidati RE koht kätte näiteks tublide kohalike poolt. sa tõesti eeldasid, et EKRE saab sisse ja vabaühendused tallinnas ka? tõesti su meelest vahet pole, kas kolmikliit tallinnas või eedik? peab olema, et oled mingi eriti kange aine mõju all 24/7 - äkki kogemata jõid piima?
    Äärmiselt positiivne tendents.
    Viimati muudetud inward poolt : 21.10.13 at 17:43

  10. #810
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Vaadake asja ka positiivset. Jäävad ära massillised koondamised, lepingutrahvid jne

  11. #811

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Huvitav on vaadata paljude inimeste reaktsiooni savika ülekaaluka võidu üle. Päris palju kuulanud vestlusi või kohanud inimeste väljahüüdeid ala "kõik, kes te valisite savisaart, olete idioodid". Kõik need 100k inimest. Või see tobe jutt, et venelased tõid võidu. No kuulge, üle 50% häältest saadi pea kõikides Tallinna linnaosades. Selline meeletu viha ja negatiivne hoiak on tekkinud, et kui sina valid Savisaart, oled sina idioot. Inimestel on kitsarinnaline arusaam, et minu arvamus on see kõige õigem.

    Nii mitmedki eestlastest lähisugulased, valisid savikat ja lähtusid enda huvidest. Ma ei pea neid idiootideks ja tegemist on kõrgelt haritud inimestega. Järelikult savikas lähtub lihtsate inimeste huvidest ja pakub neile, mis neile on oluline. Inimene valimistel langetabki valiku puhtalt enda huvidest lähtuvalt. Teda ei huvita, et sina oma länkariga sõidad mööda auklike tänavaid, vaid et tema lapselaps saaks tasuta ühistranspordiga oma vanaema juurde tulla.

    Ma valisin sotse, aga no kurat kui te ei saa kolme peale ka rohkem hääli kui kesk, siis peaks ikka peeglisse vaatama.
    Lisaksin juurde niipalju, et kuni Tallinnas ja eestlaste hulgas laiemalt valitseb russofoobia jääb võim märkimisväärse vene valijate % puhul KE kätte. Krt, Tallinnas oleks KE isegi ilma venelaste häälteta kas võitnud või jäänud napilt teiseks.

  12. #812
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Vaatan, et EKRE abilinnapea kandidaat foorumist tuntud keiss sai vaid 5 häält, kuigi tüüp tgei kampaaniat küll kõvasti

  13. #813
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    siit teemast saab ka aimu miks kuhugi ei jõuta, (suur) osa auru läheb omavahel kisklemise peale, savisaar aga selle asemel töötab.

  14. #814

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    lol, Keiss veel uuris mu käest, et mis ma arvan, palju ta võiks hääli saada, tegin mõttes kiire kalkulatsiooni, et ise mingi 2002 KOV valimistel sain Valgas 24 häält, siis tema peaks Tallinnas saama vähemalt 10 korda enam ja pakkusingi, et saab mingi 200+ häält...

    5 häält on muidugi samasugune müsteerium kui Helme 1000 häält ja Anvelti 1500 vms.

  15. #815
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Vaatan, et EKRE abilinnapea kandidaat foorumist tuntud keiss sai vaid 5 häält, kuigi tüüp tgei kampaaniat küll kõvasti
    Tõsiselt üllatusid?

  16. #816
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    lol, Keiss veel uuris mu käest, et mis ma arvan, palju ta võiks hääli saada, tegin mõttes kiire kalkulatsiooni, et ise mingi 2002 KOV valimistel sain Valgas 24 häält, siis tema peaks Tallinnas saama vähemalt 10 korda enam ja pakkusingi, et saab mingi 200+ häält...

    5 häält on muidugi samasugune müsteerium kui Helme 1000 häält ja Anvelti 1500 vms.
    Tõsiselt?

    ROFL, mingi suhteliselt suvaline vend topib ennast EKRE nimekirja ja sa eeldad mitusada häält? Keiss oleks siis võib-olla midagi saanud, kui oleks koos Sandraga plakatite peal trollinud.


    Viisitamme legacy Pärnus ka võimas ikka. 24 häält vist oli. Õnne Kivimäele. Mulle meeldis Teet Roosaare kurvahäälne kommentaar, et ei tea, miks nii hästi läks, Terevisioonis vist. Nii palju, kui ma Roosaare arvamusi lugenud olen Pärnu Postimehes, siis vennal mingi isiklik ebasümpaatia ja kibestumus, või üritab suhteliselt igava linnaelu tõttu pastakast mingit draamat välja imeda. Väga ebameeldiv vend.

  17. #817
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tulevikuks, KOV tasandil ma loodan, et opositsioon ei väsi, ning tehakse 4 aastat korralikku ajunussi volikogus, ning valimisteks koondatakse oma jõud ühiselt Krossi Guerilla Wari löögirusikaks, ning unustatakse valimisliidud ning ülejärgmise korrani ära. Kõigepealt siis murtakse ühtselt Kesk, ning siis saaks juba normaalsetest inimestest koosnevad valimisliidud ülejärgmistel ka võib-olla lihtsamalt pulti, kui ühisliidu koalitsiooni lihtsam murda, ning Kesk peab pensionäre ja lumpenit kinni taguma oma ja Aadu Musta rahast.
    Ilmselt siiski riigitasandil tõmblemine ei lase ühtsusel kaua püsida, ning riigikogu valimistel unustatakse üldse igasugune long run teema ära.
    Viimati muudetud jrgn hell poolt : 21.10.13 at 18:22

  18. #818
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tegelikult see pidi suur teooria olema, et kuidas hääli saada. Üks tuttav rääkis(kes on seal katlas olnud), et täiesti tundmatul inimesel on võimalik saada 2-3k tuhat häält. Peab olema umbes 50keuri vaba raha ja mingisugune team taga

    Aeg on näidanud, et selliseid 3k häälega tundmatuid on tulnud küll-nt Reet Roos, kes reklaamiagentuuri omanik(tuli IRL riigikokku võimsa häältesaagiga)

    Miks Keiss 5 häält sai on müstika, juba Sandra sõpsid peaksid keissi toetama

  19. #819
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    naine, ema, isa, vanaema, vanaisa
    gg

  20. #820
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    lol, Keiss veel uuris mu käest, et mis ma arvan, palju ta võiks hääli saada, tegin mõttes kiire kalkulatsiooni, et ise mingi 2002 KOV valimistel sain Valgas 24 häält, siis tema peaks Tallinnas saama vähemalt 10 korda enam ja pakkusingi, et saab mingi 200+ häält...

    5 häält on muidugi samasugune müsteerium kui Helme 1000 häält ja Anvelti 1500 vms.
    loe veel delfi kommentaaride ja facebooki vestluseid uudiste või arvamuslugude pähe. ära muud meediat usalda ja olgu jõud sinuga!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES