Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 42, kokku 126 EsimeneEsimene ... 3240414243445292 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 821 kuni 840, kokku 2519
  1. #821

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tallinnas vist peibutuspartideta polegi jah midagi peale hakata uuel erakonnal, ükskõik kui hea su programm ka pole võrreldes teistega. VTK-l mingit programmi nagu polnudki, aga said ikka enam hääli, tänu tuntud nägudele nagu Aasmäe (mis sest et kommunist, eestlastele see paistab sobivat), Hvostov jne.

    Muidu Keiss ajas kokkuvõttes päris head juttu Raadio 2-s, arvasin, et tänu sellele võib juba saada normaalselt hääli, eriti nende hulgast, kes otsivad mingit uut alternatiivi.

    jrgn hell - minusugustega näiteks ei maksa arvestada mingi nn geriljasõja või kambaka orgunnimises Savikale, kui see ei töötanud seekord, siis miks see peaks järgmine kord paremini minema? Nii naiivne ei saa olla ja nagu paljud on öelnud, siis see keski murdmine "per se" ei peakski olema eesmärgiks, vaid pakkuda tuleb ise tavainimestele mingeid nähtavaid ja reaalseid lahendusi ka riigi tasandil, sest miks nad peaks hääletama erakondade poolt, kes on uhked praeguse olukorra üle, kus riik on täiesti kreenis!? On ka tõenäoline, et Savika tervis järgmiste valimisteni vastu ei pea.

    pastilaa - ole ka ise tubli.
    Viimati muudetud erplander poolt : 21.10.13 at 18:54

  2. #822
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Tegelikult see pidi suur teooria olema, et kuidas hääli saada. Üks tuttav rääkis(kes on seal katlas olnud), et täiesti tundmatul inimesel on võimalik saada 2-3k tuhat häält. Peab olema umbes 50keuri vaba raha ja mingisugune team taga

    Aeg on näidanud, et selliseid 3k häälega tundmatuid on tulnud küll-nt Reet Roos, kes reklaamiagentuuri omanik(tuli IRL riigikokku võimsa häältesaagiga)

    Miks Keiss 5 häält sai on müstika, juba Sandra sõpsid peaksid keissi toetama
    1. Seda nägid sa osaliselt IRLi tulemusest Tallinnas.

    2. Ei peaks. Kui ma oleks Sandra sõps, siis ma ei annaks ikka Keissile häält. Tallinnas oli piisvalt kaalul, et oma sõprade peale hääli mitte raisata.

  3. #823
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
    2. Ei peaks. Kui ma oleks Sandra sõps, siis ma ei annaks ikka Keissile häält.
    ROFL. 5 häält on ikka klassika.

  4. #824

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
    Tallinnas oli piisvalt kaalul, et oma sõprade peale hääli mitte raisata.
    Valimistulemusi vaadates tundub mulle siiski, et Tallinnas ei olnud mitte s*ttagi kaalul.

  5. #825
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    http://www.reporter.ee/2013/10/21/ku...-peole-paases/

    Minu arvates nõme käitumine keski poolt...või mida keegi arvab ?.

    Kanal2: Kui peauksest ei saa siis tagant kaudu ikka.
    Viimati muudetud EestiAA poolt : 21.10.13 at 19:59

  6. #826
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Tallinnas vist peibutuspartideta polegi jah midagi peale hakata uuel erakonnal, ükskõik kui hea su programm ka pole võrreldes teistega. VTK-l mingit programmi nagu polnudki, aga said ikka enam hääli, tänu tuntud nägudele nagu Aasmäe (mis sest et kommunist, eestlastele see paistab sobivat), Hvostov jne.

    Muidu Keiss ajas kokkuvõttes päris head juttu Raadio 2-s, arvasin, et tänu sellele võib juba saada normaalselt hääli, eriti nende hulgast, kes otsivad mingit uut alternatiivi.

    jrgn hell - minusugustega näiteks ei maksa arvestada mingi nn geriljasõja või kambaka orgunnimises Savikale, kui see ei töötanud seekord, siis miks see peaks järgmine kord paremini minema? Nii naiivne ei saa olla ja nagu paljud on öelnud, siis see keski murdmine "per se" ei peakski olema eesmärgiks, vaid pakkuda tuleb ise tavainimestele mingeid nähtavaid ja reaalseid lahendusi ka riigi tasandil, sest miks nad peaks hääletama erakondade poolt, kes on uhked praeguse olukorra üle, kus riik on täiesti kreenis!? On ka tõenäoline, et Savika tervis järgmiste valimisteni vastu ei pea.

    pastilaa - ole ka ise tubli.


    Muidugi tuleb, aga saa aru, et pakkumisest pole kasu, kui teostada neid ei saa. Kas mõistlikel inimestel, valimisliitudel või kas või EKRE-l on suurem lootus saada kandvamat rolli KOv valimistel, kus pukis on suhteliselt hõre koalitsioon, või maksumaksja raha eest opereeriv konkreetse hierarhiaga kuritegelik organisatsioon.

    Nagu ütlesin ka, siis raske ongi seetõttu, et riigi tasandil on võim nii võõrandunud rahvast just suhtlemise ja põhjendamise ning sisuka arutelu aspektist.

    Aga see on ka lollus, kui sinusugune kaasa ei tule mingi põhimõttelise jonni tõttu, aru saamata, et sulle endale on se epikas perspektiivis kordi kasulikum, kui uhkelt valida EKREt taolises olukorras, mis reaalselt hoopis nussib sinu enda lemmikute väljavaadet pikas perspektiivis.

    Soovitan seda filmi vaadata ja mõned sammud ette mõelda:

    http://www.imdb.com/title/tt0117665/

    Ise arvan, et kui Savisaar peaks ennne mandumist näiteks vedru väljas viskama, siis saab korraliku märtri oreooli, ning väga palju ei muutu kohe, kui keegi suudab selle emotsiooni peal edukalt mängida.

  7. #827
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ja ma riigikogu valimistel IRLi poolt suure tõenäosusega küll ei kavatse valida ilmselt. Seekord lihtsalt olukord diktateeris.

  8. #828
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Krt Keiss oleks pidanud uste taga käima nagu Ratas ja Sandra kaasa võtma, kes kommi pakub. Ja oleks häältesaagile paar 0-i juurde saanud...

  9. #829
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ( Click to show/hide )


    mitu päeva olen su iba välja kannatanud ja mitu korda poolelioleva posti ära kustutanud aga enam ei suuda- sa ei ole normaalne.

  10. #830
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Huvitav on vaadata paljude inimeste reaktsiooni savika ülekaaluka võidu üle. Päris palju kuulanud vestlusi või kohanud inimeste väljahüüdeid ala "kõik, kes te valisite savisaart, olete idioodid". Kõik need 100k inimest. Või see tobe jutt, et venelased tõid võidu. No kuulge, üle 50% häältest saadi pea kõikides Tallinna linnaosades. Selline meeletu viha ja negatiivne hoiak on tekkinud, et kui sina valid Savisaart, oled sina idioot. Inimestel on kitsarinnaline arusaam, et minu arvamus on see kõige õigem.

    Nii mitmedki eestlastest lähisugulased, valisid savikat ja lähtusid enda huvidest. Ma ei pea neid idiootideks ja tegemist on kõrgelt haritud inimestega. Järelikult savikas lähtub lihtsate inimeste huvidest ja pakub neile, mis neile on oluline. Inimene valimistel langetabki valiku puhtalt enda huvidest lähtuvalt. Teda ei huvita, et sina oma länkariga sõidad mööda auklike tänavaid, vaid et tema lapselaps saaks tasuta ühistranspordiga oma vanaema juurde tulla.

    Ma valisin sotse, aga no kurat kui te ei saa kolme peale ka rohkem hääli kui kesk, siis peaks ikka peeglisse vaatama.
    siis muidugi, kui nende kõrgelt haritud inimeste arust on okei savisaare tegutsemisstiil.
    - linna raha kasutamine oma erakonna propagandaks
    - otsesed vargused, altkäemaksu võtmine
    - erakonna sponsoritele linna raha jagamine neile soodsate tehingute kaudu
    - linnavalitsuse töötajate erakonnastamine
    - palgalised mukid
    - Venemaalt raha küsimine erakonnale (endale)
    - jne jne jne, enne läheb issanda päike looja, eksole

    täpsustame siis, idioodid + pätid

    millest me räägime, siin pole midagi seletada tegelikult.
    Viimati muudetud peete82 poolt : 21.10.13 at 20:25

  11. #831
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Savisaar: korruptsiooni on igas linnas, muretsege parem väljarände pärast

    "Ajal, mil me räägime korruptsioonis, oleme kaotanud palju töökohti. Mis on valijatele tähtsam, kas korruptsioon või tööhõive ja väljarände küsimused" sõnas savisaar.


    http://eestielu.delfi.ee/eesti/valim....d?id=66940170

  12. #832

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
    Aga see on ka lollus, kui sinusugune kaasa ei tule mingi põhimõttelise jonni tõttu, aru saamata, et sulle endale on se epikas perspektiivis kordi kasulikum, kui uhkelt valida EKREt taolises olukorras, mis reaalselt hoopis nussib sinu enda lemmikute väljavaadet pikas perspektiivis.
    Jah, mina valin uhkelt edasi EKRE-t, niikaua kui nad lubavad, et riiklikule la(a)ristamisele ja partsimisele tuleb piir panna, et Rootsi pankade kasumid tuleb maksustada jne. Niikaua kui keegi teine seda ei luba. Eesti riigi väljavaateid nussivad võrdselt nii kesikutest kommunistid kui kehvormaritest kommunistid ja nende käsilased.

    Tsitaat Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
    mitu päeva olen su iba välja kannatanud ja mitu korda poolelioleva posti ära kustutanud aga enam ei suuda- sa ei ole normaalne.
    Tunnen kaasa, aga ma pole kunagi tahtnud lambakarja moodi määgida, sestap tänan komplimendi eest.

  13. #833
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas atsetoon Vaata postitust

    mitu päeva olen su iba välja kannatanud ja mitu korda poolelioleva posti ära kustutanud aga enam ei suuda- sa ei ole normaalne.
    ROFL, lõpuks tulid peaaegu poolteiserealise argumendiga siiski lagedale.

  14. #834
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Jah, mina valin uhkelt edasi EKRE-t, niikaua kui nad lubavad, et riiklikule la(a)ristamisele ja partsimisele tuleb piir panna, et Rootsi pankade kasumid tuleb maksustada jne. Niikaua kui keegi teine seda ei luba. Eesti riigi väljavaateid nussivad võrdselt nii kesikutest kommunistid kui kehvormaritest kommunistid ja nende käsilased.



    Tunnen kaasa, aga ma pole kunagi tahtnud lambakarja moodi määgida, sestap tänan komplimendi eest.

    Nendeks muutusteks tuleb võimule saada. Riigi tasandil saavad õnneks ainult kodanikud valida.

    Praeguse koalitsiooni populaarsuse korral on järgmistel valimistel kindlasti rohkem inimesi, kes enam põhimõtteliselt nendele hääli ei anna, iseasi et keegi suudab seda suurelt ära kasutada.

    Sa vali uhkelt EKREt edasi.

  15. #835
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
    Nendeks muutusteks tuleb võimule saada. Riigi tasandil saavad õnneks ainult kodanikud valida.

    Praeguse koalitsiooni populaarsuse korral on järgmistel valimistel kindlasti rohkem inimesi, kes enam põhimõtteliselt nendele hääli ei anna, iseasi et keegi suudab seda suurelt ära kasutada.

    Sa vali uhkelt EKREt edasi.
    +1. Hoia lipp kõrgel ja vibu pingul!

  16. #836

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    http://vaatenurk.wordpress.com/2013/...visaar-voitis/

    ( Click to show/hide )

  17. #837
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    http://vaatenurk.wordpress.com/2013/...visaar-voitis/

    ( Click to show/hide )
    jumala äge blogi on! postituste pealkirjad juba reedavad, et nende taga ei ole peidus pime viha, loll lahmimine. ainult head ja sisukad mõtted. tõde. aitäh erplander. mu lemmik post on: Evelin Ilves – kerjab raha lastele, kulutab raha ehetele

  18. #838

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ikka on kõik rumalad ja harimatud.
    Väärt lugemist kõigile.. http://uudised.err.ee/index.php?06289518 kuigi seal artiklis olevad mehed on ilmselt vanamoodsad ja muidu lollakad, eks?

  19. #839

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    jumala äge blogi on! postituste pealkirjad juba reedavad, et nende taga ei ole peidus pime viha, loll lahmimine. ainult head ja sisukad mõtted. tõde. aitäh erplander. mu lemmik post on: Evelin Ilves – kerjab raha lastele, kulutab raha ehetele
    Näed siis, kui vähe on lihtsa inimese rõõmuks vaja, hea meel kohe sinu üle. Mulle ka see Evelini lugu täitsa meeldis. Blogil on potentsiaali, nii et, Inno ja Irja, hoidke alt.

    P.S. Polnudki jõudnud veel kaeda, mida siis Eesti parimal majandus- ja poliitikaajakirjanikul asjade kohta öelda on ja noh, täpselt nagu minu mõtteid oleks lugenud.

    Tsitaat Algselt postitas estdonk Vaata postitust
    In b4 Inno ja Irja blog.
    How did you know?
    Viimati muudetud erplander poolt : 21.10.13 at 23:33

  20. #840
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Usun ka, et üsna tõenäoliselt saab Helme seenior enim hääli Kesklinnas, enam kui Kross, Anvelt ja Vitsut. Tänu tema häältele ületab EKRE lõdvalt ka valimiskünnise. Samas EKRE nimekirjas on soliidseid nimesid ka teistes linnaosades. Kusjuures foorumlane keiss on neil 4. kohal Kesklinna nimekirjas, ka suht ok kandidaat, kelle poolt hääletada :).

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 24 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 24 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES