Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 43, kokku 124 EsimeneEsimene ... 3341424344455393 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 841 kuni 860, kokku 2519

Hübriidvaade

  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    loe läbi, mõtle kaasa - tuleb kasuks nii sulle, kui erplanderile. ilmselt parim raamat eestlaste/eesti kohta (välja jättes Kivirähk): http://www.apollo.ee/e-raamat-vaike-valge-riik.html
    ei saa lubada, aga kui pihku satub siis ära ei viska

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    ja ara aja mingit sitta, et mustanahaliste vastu midagi ei ole peale sellist kommentaari. Julge siis vahrmalt tunnistada enda vaateid.
    ei ole midagi nende vastu, lihtsalt vihkan igasugu pagulasi ja põgenikke keda massiliselt euroopasse "integreeritakse", see et nad on enamjaolt mustanahalised või islami pruunid on kokkusattumus. Antud härra on küll inglise kodanik, aga eesti ja eestlusega ta seotud ei ole. See kui inimene on elanud siin riigis kümneid aastaid ja peab ennast eesti kodanikuks vabandab veel välja, aga hetkel on tegemist välismaalasega kes elab eestis, ei ületanud tegelikult valimiskünnist, aga sai tänu puudulikule KOV valimisseadusele volikokku.

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    see, et Hitler võimule sai, oli ka saksa rahva tahe. Ja vana oli rahva seas sitaks populaarne.
    Kas neil oli ka õigus?
    Hitleri võimuloleku ajal oli saksamaa majandus maailma kõige kiiremini arenev. Muu kaasnev oli lihtsalt downside mida ette ei osatud näha ja mille oleks saanud lääs õigeaegse sekkumisega ära hoida.

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Savisaar võib debatil kõik perse saata ja öelda, et ta varastas 10mil riigi raha, ta ikkagi oleks saanud kõige rohkem hääli Tallinnas, debiilsus.
    Savisaar läheb inimestele korda, vene inimesetele ongi antud ainult üks valik Tallinnas, hääleta savisaart. Teised erakonnad isegi ei proovi püüda neid hääli või kampaaniat teha ja ennast teadvustada. Narvas näiteks sai kõige rohkem hääli Ossinovski kes on ju sots. Ega vene inimene loll ei ole, lihtsalt nende valimissedelile on ainult Keskerakond Tallinnas kirjutatud ja teised erakonnad teevad nende vastu kampaaniat.
    Eesti vanem inimene valib Savisaart juba seepärast, et Eedik oli see kes kutsus inimesi Toompead kaitsma interrinde eest ja inimesed seda ei unusta. Uued inimesed on neile suht no-name ja pigem negatiivsed, Randpere ju põgenes Rootsi, Anvelt vana miilits ja Kross rahvavaenlane.

  2. #2
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ei. Eestlased valiks seda erakonda, kes seda ei tee.
    Sest venelaste häälte saamiseks peaks tegema midagi ekstreemset, hullemat kui kesk.

  3. #3

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    ei. Eestlased valiks seda erakonda, kes seda ei tee.
    Sest venelaste häälte saamiseks peaks tegema midagi ekstreemset, hullemat kui kesk.
    ma arvan, et suurem osa mõtlevaid eestlasi ei hakka oma eelistusi muutma lähtuvalt sellest kas valitav erakond võitleb venelaste häälte eest ka või mitte (selliselt käituvadki a la EKRE valijad. Nagu näha, siis neid kuigi palju ei ole.). Kuigi see ekstreemsuse näide on sul õige, siis teatud protsentuaalse muutuse saaks kindlasti sisse tuua ka ilma ekstreemsustesse laskumata. Praegu on aga olukord, kus nt reform ja irl on ennast tugevalt vastandanud keskerakonnale stiilis: "meid venelaste hääled ei huvita". Ja just need väikesed protsendid oleksid seekord arvatavasti selle kaalukausi ka teistpidi pööranud.

    Kui võimul tahad olla, siis peab huvitama. Samuti ei soovi mina eestlasena, et ühiskonnas ning poliitikas selline vastandumine toimuks.

  4. #4

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Keskerakonna valija on pigem madalamalt haritud vaesemapoolne kodanik. Mina või Teie siin (suhteliselt väikses seltskonnas siiski) võime öelda, et nad on idioodid, et nad keskerakonda valivad, kuid poliitik, kes peaks huvituma ühiskonna üldise heaolu eest, endale sellist asja lubada ei saa.

    Selle all mõtlen ma ka a la Ansipi metafoorset käitumislaadi, kus ta kõnnib tammikus, süüdistades pahasid pätte (e keskerakonna valijaid) tema puu maha rajumises ja kutsub ülesse neid, kes on uhked Eesti üle (ehk tema üle) reformierakonna poolt hääletama. Täielik bullsiht ja südant pahaks ajav käitumine.

    Vaene inimene valibki selle, kes lubab talle tasuta ühistransporti, ehitab kiriku ja lastele mänguplatsi. Seda ei saa pahaks panna. Inimesena täiesti arusaadav käitumine, sest keegi meist ei soovi päeva lõpuks tuua enese heaolu ohvriks, et ühiskonnal oleks parem olla. Sellisel kujul altruismi lääne ühiskonnas kuigi palju ei eksisteeri. Vaene inimene võib mõista, et see ei ole ühiskonnale kõige kasulikum, kuid kui talle öeldakse veel näkku, et ta on idioot, siis...

  5. #5
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Keskerakonna valija on pigem madalamalt haritud vaesemapoolne kodanik. Mina või Teie siin (suhteliselt väikses seltskonnas siiski) võime öelda, et nad on idioodid, et nad keskerakonda valivad, kuid poliitik, kes peaks huvituma ühiskonna üldise heaolu eest, endale sellist asja lubada ei saa.
    eestis nii on jah. üleüldse keskerakonna kui sellise vastu pole mul midagi ja programmis ja paberil on seal ka palju toredat - mujal skandinaavias ju keskerakonna "vennasparteid" pikalt ja edukalt ka valitsenud. lihtsalt eestis ei saa seda erakonda enne tõsiselt võtta, kuni tegudseb eedik ja tema valitud sabarakud (toobalid, sõtnikud, max kaurid jne). igas erakonnas on jobusi ja ebameeldivaid, aga hetke keskis on nende kontsentratsioon liiga kõrge, et mõtlev nimene neid valiks. kui seal noorem ratas näiteks kunagi peaks korra majja lööma, siis vb saab asja ka veel.

  6. #6

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    eestis nii on jah. üleüldse keskerakonna kui sellise vastu pole mul midagi ja programmis ja paberil on seal ka palju toredat - mujal skandinaavias ju keskerakonna "vennasparteid" pikalt ja edukalt ka valitsenud. lihtsalt eestis ei saa seda erakonda enne tõsiselt võtta, kuni tegudseb eedik ja tema valitud sabarakud (toobalid, sõtnikud, max kaurid jne). igas erakonnas on jobusi ja ebameeldivaid, aga hetke keskis on nende kontsentratsioon liiga kõrge, et mõtlev nimene neid valiks. kui seal noorem ratas näiteks kunagi peaks korra majja lööma, siis vb saab asja ka veel.

    jah on, aga edukuses olen ise hakanud viimasel ajal tugevalt kahtlema.
    algatuseks ütlen, et ma pole mingi äärmuslik rahvuslane(mu tüdruksõber on venelane), homofoob(tutvusringkonnas 10+ gayd, keskkooli parim sõber gay) jne. seega ma distanseeruks Maxi liigradikaalsetest seisukohtadest.
    samas skandinaavia vasakpoolsete poliitika on oma liialt vaba immigratsioonipoliitikaga hakanud nüüd oma vilju maitsma.
    immigrandid kasutavad põlisrahva heatahtlikust ära ja lasevad nende tehtud töö peal liugu. nad tulevad käed taskus, ei loo mingit lisaväärtust ja kohanedes hakkavad ja oskavad järjest rohkem küsida.
    ärme hakka jälle mingitest tublidest kohanenud immigrantidest rääkima, vaid vaatame üldist plaani.

    lõpetuseks soovitaks kõigil tarkadel ja põhjamaa sotside fännidel teha tiir helsingi kesklinnas, näiteks peaväljakul õhtul/öösel või siis külastada kasvõi hetkeks stockholmi ees(ääre)linnu või raudtee jaama ja tulla tagasi sama arvamusega.
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 23.10.13 at 10:17

  7. #7

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    jah on, aga edukuses olen ise hakanud viimasel ajal tugevalt kahtlema.
    algatuseks ütlen, et ma pole mingi äärmuslik rahvuslane(mu tüdruksõber on venelane), homofoob(tutvusringkonnas 10+ gayd, keskkooli parim sõber gay) jne. seega ma distanseeruks Maxi liigradikaalsetest seisukohtadest.
    samas skandinaavia vasakpoolsete poliitika on oma liialt vaba immigratsioonipoliitikaga hakanud nüüd oma vilju maitsma.
    immigrandid kasutavad põlisrahva heatahtlikust ära ja lasevad nende tehtud töö peal liugu. nad tulevad käed taskus, ei loo mingit lisaväärtust ja kohanedes hakkavad ja oskavad järjest rohkem küsida.
    ärme hakka jälle mingitest tublidest kohanenud immigrantidest rääkima, vaid vaatame üldist plaani.

    lõpetuseks soovitaks kõigil tarkadel ja põhjamaa sotside fännidel teha tiir helsingi kesklinnas, näiteks peaväljakul õhtul/öösel või siis külastada kasvõi hetkeks stockholmi ees(ääre)linnu või raudtee jaama ja tulla tagasi sama arvamusega.
    Rootsis elab 1,3milj. immigranti ja sa räägid mingist stockholmi raudtee jaamast. Joomaiooo...ma ei viitsi ennast närvi ajama hakata...
    Nüüd võiks keegi veel talviseid "rahutusi" näiteks tuua, kus osales 50-100 inimest - moslemid, asiaadid ja mustad AHJU rsk.

    EDIT: lisan veel selle, et arvan, et süüdi on selles Rootsi riik, et inimesed on tänavale jäetud sellises seisus vegeteerima.
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 23.10.13 at 15:48

  8. #8

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Alles siin oli kui õeldi, et Martin Helme on rassist jne, kui julges neegrite vastu sõna võtta. Aga nüüd vaatan, et mitmed postid on rahvuslikku vihavaenu täis (venelaste vastu).
    Ütleks enda arvamuse, et Keskerakond on hästi lõimunud partei, Savisaar ei saa ainult enda nime pealt vene rahvusest hääli, vaid see, et ta on erakonda kaasanud palju vene keelt kõnelevaid poliitikuid teebki KE nii tugevaks suure venelaste osalusega KOV-s.

  9. #9
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Keskerakonna valija on pigem madalamalt haritud vaesemapoolne kodanik. Mina või Teie siin (suhteliselt väikses seltskonnas siiski) võime öelda, et nad on idioodid, et nad keskerakonda valivad, kuid poliitik, kes peaks huvituma ühiskonna üldise heaolu eest, endale sellist asja lubada ei saa.
    Muidugi on palju ka pimesi batjuska valijaid.Aga keskmisel venelasel polnud Tallinnas alternatiivi.Ei ole nad nii lollid midagi näevad ja saavad aru mis toimub linna juhtimises.
    http://www.postimees.ee/2570678/ossi...-vastu-on-jama

  10. #10

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    jes olen kõik yhes lauses: vaene, madalalt haritud ja vasempoolne ka pealekauba

  11. #11
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Võrdluseks võiks teema algusesse teha uue polli ka. Oleks fun muutusi näha.

  12. #12
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Savisaare ülbusel ja nahaalsusel ei ole ühtegi võrdväärset präägu Eesti tipp poliitikas.
    Kirjutasin eile reporteri kodulehele sisse Savisaar, ja hakkasin neid uudiseid sealt huvi pärast sirvima.
    Mis tegusid ja lauseid öelnud/teinud aegade jooksul see on suht hämmastav.



    http://www.youtube.com/watch?v=Cy22vcVwifg Siin on täielik näide kui ülbe, ja idiootne ta võib olla.

    Seekord nad kasutasid väga kõvasti hirmutamist, et hääli saada ....Küll tuli nende kampaanias mängu pronksiöö, ja öeldi, et penskarid hakkavad oma rahasid kaotama jne.
    Kõige hullem, et kasutati nende kampaanias maksumaksja raha.


    Venelased kes elavad täielikult teises inforuumis, neilt Refrom ja IRL kindlalt hääli ei saa, võidelgu palju tahavad.(Vanemad venelased)
    Kui Jüri Ratas keski üle võtab, muutub Kesk minu arvates palju tugevamaks, kuna siis nad hakkavad suurema % eestlastelt ka hääli saama.
    Viimati muudetud EestiAA poolt : 23.10.13 at 14:14

  13. #13

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 23.10.13 at 14:32 Põhjus: http://kassivari.ee/gallery.php?g2_itemId=25064

  14. #14
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ei tea, kes peale savisaare seda loomakarja koos suudaks hoida. Seal vist ilma batja teadmata ei tohi uut pastakat ka osta. IMO pole ühtki tõsiselvõetavat liidrit. Ratas ei vea välja.

  15. #15

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ma prolly sisimas semi rassist, kuid pigisid ma küll ei tahaks linnavahele tuiama .. obv on ka neid h2id inimesi, kuid enamus imo otsivad semi freerollimis olukordi, kuidas lihtsalt ära elada (soomes paljud pigid ei viitsigi töötada, sots toetus on piisavalt hea).. just my 2 cents

  16. #16
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    EDIT: lisan veel selle, et arvan, et süüdi on selles Rootsi riik, et inimesed on tänavale jäetud sellises seisus vegeteerima.
    Rootsi riik laseb immigrandid sisse ...annab neile hüvesid millest paljud eestlased ainult unistada oskavad, ja ikka on riik süüdi ?.
    (elamispind, hea arsti abi, haridus võimalused, rahalised toetused jne )
    Intergatsioon on kahepoolne protsess ...
    Rootsi Malmo on hea näide sellest, et midagi on valesti.

    Kultuuriline taust loeb immigratsioonis väga tugevalt.
    Natukene radikaalsematel moslemitel(pakistani, somaalia jne) on kindlasti raskem ühiskonda sisse sulanduda kui indudel, asiaatidel.

  17. #17

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    selle muretsemise all pidasingi silmas seda, et neid teeb murelikuks olukord, et immigrandid freerollivad, mitte et nende olukord oleks muret tekitav, riik ei aitaks vms.
    Kokkuvõtteks lisan, et ka mulle ei meeldi mõningad immigrandid(araablased ja somaallased) aga ma ei näeks selles erilist kahju, kui mõned korralikult intregeeruvad ja keelt õppivad välismaalased Eestisse tuleksid(mida muuseas ei juhtu lähima 20 aasta jooksul, sest kes meie vahvas banaanivabariigis elada tahaks?)
    100% nõus.
    minu poolest võiks siia süsimustad, tume kollased jne inimesed tulla, kui nad suudaks integreeruda ja ei tuleks juba mõttega freerollima hakata. seda aitakski tagada rangem suund antud poliitikas, kuna tubli Turay saaks ikka hakkama, kuid freeroller Akhbari hoiaks see eemal. sellest ka mu arusaam, et põhjamaad ei ole kõige paremad näited.
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 23.10.13 at 16:49

  18. #18

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ma ei usu, et Eestisse keegi freerollima tulla tahab :)

  19. #19

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ma ei usu, et Eestisse keegi freerollima tulla tahab :)
    Ma ei tea kuidas teile, aga minu jaoks kvalifitseerub välismaale kõrgema palga peale minemine ka freerollimiseks. Kui inimene ei taha panustada enda päritolumaa (majanduse) ülesehitamisesse enda oskuste üles töötamise ja suuremat lisaväärtust loova tasuva töö saamisega, vaid selle asemel läheb välismaale kõrgema palga peale, mis on saavutatud sealsete inimeste raske tööga, siis ta kasutab nende inimeste tööd ära enda heaolu parandamiseks, freerollib. Riikide jõukus kasvab suuremat lisandväärtust loovate töökohtade kaudu, enamus majandusimmigrante aga läheb just burksimüüjaks või sarnasele madalapalgalisele teenindussektori tööle.

    Võib ju väita, et selliste eesmärkidega inimesed lähevad pigem mujale, aga küllaltki suur osa siinsetest venelastest on just selle eesmärgiga siia tulnud ja palkade tõusu jätkudes tuleb neid siia järjest rohkem ka "eksootilisematest kohtadest" meie "kultuuriruumi rikastama". Meil on mitte põlisrahvusest elanike % üks suurimaid üldse võrreldes ka suurimate multikulti maadega ja nendega seonduvaid probleeme ka omajagu. Võiks sellega arvestada enne uute siia kutsumist.

  20. #20

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ma ei tea kuidas teile, aga minu jaoks kvalifitseerub välismaale kõrgema palga peale minemine ka freerollimiseks. Kui inimene ei taha panustada enda päritolumaa (majanduse) ülesehitamisesse enda oskuste üles töötamise ja suuremat lisaväärtust loova tasuva töö saamisega, vaid selle asemel läheb välismaale kõrgema palga peale, mis on saavutatud sealsete inimeste raske tööga, siis ta kasutab nende inimeste tööd ära enda heaolu parandamiseks, freerollib. Riikide jõukus kasvab suuremat lisandväärtust loovate töökohtade kaudu, enamus majandusimmigrante aga läheb just burksimüüjaks või sarnasele madalapalgalisele teenindussektori tööle.
    Väga nõus sellega. Kui suur saavutusvajadus ja tahtmine midagi ära teha, siis ela või Kirgiisias, ikka näed igal pool võimalusi, aga kui energiat pole või oled sõltuvuste küüsis, siis ikka Soomes parem kui meil.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 20 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 20 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES