Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 45, kokku 124 EsimeneEsimene ... 3543444546475595 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 881 kuni 900, kokku 2519

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Krt pole rassist, aga ma ei tea ei salli neid värvilsii. Ok sana aru, et valge naine toob musta mehe siia uhkeldamiseks, aga need värvilised tavaliselt tahavad tuua kaasa kogu suguvõsa. Soomes juba kilide kommuunid
    lol jah, mu enda tutvusringkonnast parimad pärlid, mis hiljaaegu ühest tulisest vestlusest meelde jäid, on järgmised:

    "Kas sa tõesti tahad, et su tütart kepib mingi neeger või?"

    "Moslemid käituvad koraani järgi ning seal on kirjas, et kui tapad valgeid, siis saavad paradiisi 300 neitsi juurde. Seega meil ei ole neid moslemeid siia vaja. Kotkas, sa oled sinisilmne, kui sa väidad, et see ei ole nii"

    "Kas kuidagi aatompommi ei saa siis neile visata sinna, et neist kõigist korraga lahti saaks kuidagi??"

    "Pakistanlased ja juudid on kõige hullem rahvus maailmas" mina vastu, et "kas tunned siis isiklikult mõnda, et niimoiodi julged väita?". "Ei tunne, aga kas sa siis uudiseid ei loe või?"

    "Neegrid on laisad ja ei viitsi tööd teha"

    "Turay on linnvolikogus, MIS JÄRGMISEKS, neeger presidendiks või?"

    "Turay valijad on hipsterid ja p*d*d"


    Masendav on see, et sellistel seisukohtadel ongi keskmine eesti elanik. Nii uhke on olla eestlane :)
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 24.10.13 at 16:11

  2. #2

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    "Kas sa tõesti tahad, et su tütart kepib mingi neeger või?"
    mis sa vastasid?

  3. #3
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    "Neegrid on laisad ja ei viitsi tööd teha"
    Aga täpselt nii ongi. Paljude rahvuste esindajatega on koos töötatud, aga ei ole mina laisemat elukat näind kui neeger.

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Aga täpselt nii ongi. Paljude rahvuste esindajatega on koos töötatud, aga ei ole mina laisemat elukat näind kui neeger.
    Kummaline, huvitav miks neid siis Aafrikast orjadeks võeti? Kas sellepärast, et nad nii laisad on? Täiesti mõttetu argument on laiskus, samahästi võiks ütelda, et kõik eestlased söövad mulgi kapsast ja verivorsti ja joovad kodu õlut.

  5. #5

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    lol jah, mu enda tutvusringkonnast parimad pärlid, mis hiljaaegu ühest tulisest vestlusest meelde jäid, on järgmised:

    "Kas sa tõesti tahad, et su tütart kepib mingi neeger või?"
    Mis sa vastasid?

    http://www.ohtuleht.ee/551223

    Aga kui tütre asemel on poeg?

  6. #6

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ma olen ehitusel mehi kamandanud 10 aastat. Olen näinud selliseid pudulojuseid (valged, eesti mehed), et sa ei kujuta endale küljepeale ka mitte. See ei ole mingi argument.

  7. #7

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Valimised küll läbi, a et ka järgmine kord valiksid keskerakonna.

    ( Click to show/hide )

  8. #8

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ma pikalt proovisin pokkerit panna kuhugi kategooriasse, kus ta lisandväärtust maailma toodaks, aga ega ta ikka ei tooda. Natuke nagu sobis meelelahutuse kategooriasse, aga tegelt on see kah bs.

    Võibolla kui keegi mängib ja samalajal lõpetab tänu sellele edukalt ülikooli, siis teeb tulevikus midagi kasulikku, aga selliseid näiteid vist ikka vähe.

  9. #9
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Võibolla kui keegi mängib ja samalajal lõpetab ülikoolis käimise tänu hiiterile, siis teeb tulevikus kõvasti jooki sõpradele, aga selliseid nitte vist ikka vähe.
    .

  10. #10
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    IMO on lisandväärtus see, kui sa lood midagi sellist, mille abil saab loodust säästvamalt mingit toodet toota, uuendad mingit tööstusharu nii, et see ei raiskaks enam nii palju ressursse, kui ta praeguse tehnoloogiaga teeb. Lisandväärtus IMO on see, kui inimene kasutab olemasolevaid ressursse millegi arendamiseks ja loomiseks, mis omakorda aitaks viia millegi uue tekkeni, millegi sellise tekkeni, mis võimaldaks vähem raisata ja samas rohkem ja efektiivsemalt toota.
    Kui uusi töökohti luues hävitatakse nt. taastumatuid loodusressursse, siis IMO tegemist ei ole lisandväärtuse loomisega, kuigi näiliselt justkui töökohti ju loodi ja kasumit saadakse. Lihtsalt ütelda, see, kui keegi pappi teeb, ei ole kohe lisandväärtust omav või seda loov inimene.
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 24.10.13 at 22:38

  11. #11
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Vandalar sinu arusaam lisandväärtusst on natuke ebatäpne. Kui mul kaks puuseppa tahuvad kirvega prusse ja need müüakse maha või ostan lintsae ja teen prusse ja müün maha, siis on tegemist effektiivsusega mitte lisandväärtusega parema tehnoloogia kasutuselkevõtu läbi. Lisandväärtus on see kui nendest prussidest puusepad saevad lauad välja ning ehitava kapi valmis ja siis alles müüakse maha.

  12. #12

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    http://www.postimees.ee/2702388/samo...nd-tuhat-haalt

    Mõni mees on ikka kõvasti õhku täis läinud. Reaalsus peaks jääma nii viie ja kümne tuhande vahele.

  13. #13
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    http://www.postimees.ee/2702388/samo...nd-tuhat-haalt

    Mõni mees on ikka kõvasti õhku täis läinud. Reaalsus peaks jääma nii viie ja kümne tuhande vahele.

    saab vbl 1k+

    aga see selleks. mind hakkab tõsiselt huvitama kallase tagasitulek.

    mis te arvate? tema pikemast kogemusest eestist eemal ja puhanud tegelasest? ma olen vbl loll naivist, aga praegune poliitika mida ma olen õigeks pidanud, saab äkki tõesti värskendust?

  14. #14
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    saab vbl 1k+

    aga see selleks. mind hakkab tõsiselt huvitama kallase tagasitulek.

    mis te arvate? tema pikemast kogemusest eestist eemal ja puhanud tegelasest? ma olen vbl loll naivist, aga praegune poliitika mida ma olen õigeks pidanud, saab äkki tõesti värskendust?
    please do tell, kuidas kallas toob värskendust. päevalehe intervjuule ütles välja ka, et "nojah, uusi mõtteid pole, seda mis praegune valitsus teeb, nii jätkaks"

  15. #15
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    saab vbl 1k+

    aga see selleks. mind hakkab tõsiselt huvitama kallase tagasitulek.

    mis te arvate? tema pikemast kogemusest eestist eemal ja puhanud tegelasest? ma olen vbl loll naivist, aga praegune poliitika mida ma olen õigeks pidanud, saab äkki tõesti värskendust?
    Värskendust võivad saada Riigikogu valimistel partei esinumbrid. Huvitav, millise meeskonna ta endale valib. Teised erakonnad jälgivad murelikult Kallase tagasi tulekut. Tegemist on ju väga kogenud ja eduka poliitikuga, kes on nüüd Euroopas olles veelgi karastunud ja kompetensem, kõrgem pilotaaž või nii.

  16. #16
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Lol selle peale ütleks, et ärgu enam peale võtku.

    Pigem paar sada kuni paar tuhat max.

  17. #17
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    kes ta on?

  18. #18

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    kes ta on?
    mees, kes umbes 20 aastat on raadio kahes teistele poliitikutele puid alla pannud. seda oskas ta hästi tho.

  19. #19
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas donkament Vaata postitust
    mees, kes umbes 20 aastat on raadio kahes teistele poliitikutele puid alla pannud. seda oskas ta hästi tho.
    Mu küsimus ei olnud just väga tõsise alatooniga, aga ilmestab päris korralikult pööblit, keda ei ole poliitika senini huvitanud ning tõenäoliselt tulevikus ka ei hakka huvitama.

  20. #20

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    pööbel aka mina ei viitsi ju valima minna poh yolo

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 64 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 64 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES