Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 46, kokku 126 EsimeneEsimene ... 3644454647485696 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 901 kuni 920, kokku 2519
  1. #901
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    krt mind on huvitama hakanud "koalitsioonikõnelused". Mille poolest see erineb lehmakauplemisest. pm 2 v rohkem poolt nõuavad ametikohti. Räägitakse mingist "koalitsioonilepingust" jms, aga reaalselt käib mäng ju soojade kohtadega kauplemises, aga keegi ei ütle seda otse välja vaid jahutakse mannavahust
    Viimati muudetud privador poolt : 24.10.13 at 13:02

  2. #902
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    kas stars maksab rakest midagi riigile?
    5% kui ei eksi.

  3. #903

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Lol, mees nagu tuulelipp.

    Turay ütles 2009. aastal antud intervjuus, vastates küsimusele, millised on tema enda poliitilised vaated, järgmist:

    "Inglismaal olin liberaaldemokraatide erakonna liige, mis on sama mis siin Keskerakond. Praegu defineeriksin end Adam Smithi liberaalina. Eestis on kaks sellele positsioonile vastavat tsentriparteid, Keskerakond ja Reformierakond.

    Isegi parempoolne IRL on rohkem tsentrile lähemal kui vastav partei Inglismaal. Eesti poliitikas on rohkem halli värvi eri toone. Siin ei ole paremalt suurt vastuseisu Euroopa Liidule ega euroga liitumisele, samas kui Inglismaa parempoolsed on tugevasti euro vastu.

    Nii et on raske öelda, mis erakonda ma pooldan. Igal juhul ei ole ma sotsiaaldemokraat. Aga pikas perspektiivis võiks sotsialism olla hea idee – siis, kui on tehnoloogia, mis valmistab asju justkui puhtast õhust, nagu «Star Trekis». Aga kuni meil sellist tehnoloogiat ei ole, seni ei saa ka sotsialism toimida."

  4. #904
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema


  5. #905
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    väga hea

  6. #906
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Krt pole rassist, aga ma ei tea ei salli neid värvilsii. Ok sana aru, et valge naine toob musta mehe siia uhkeldamiseks, aga need värvilised tavaliselt tahavad tuua kaasa kogu suguvõsa. Soomes juba kilide kommuunid

  7. #907
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Krt pole rassist, aga ma ei tea ei salli neid värvilsii.
    hea oksüümoron

  8. #908
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    hea moron
    fyp

  9. #909

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Krt pole rassist, aga ma ei tea ei salli neid värvilsii. Ok sana aru, et valge naine toob musta mehe siia uhkeldamiseks, aga need värvilised tavaliselt tahavad tuua kaasa kogu suguvõsa. Soomes juba kilide kommuunid
    lol jah, mu enda tutvusringkonnast parimad pärlid, mis hiljaaegu ühest tulisest vestlusest meelde jäid, on järgmised:

    "Kas sa tõesti tahad, et su tütart kepib mingi neeger või?"

    "Moslemid käituvad koraani järgi ning seal on kirjas, et kui tapad valgeid, siis saavad paradiisi 300 neitsi juurde. Seega meil ei ole neid moslemeid siia vaja. Kotkas, sa oled sinisilmne, kui sa väidad, et see ei ole nii"

    "Kas kuidagi aatompommi ei saa siis neile visata sinna, et neist kõigist korraga lahti saaks kuidagi??"

    "Pakistanlased ja juudid on kõige hullem rahvus maailmas" mina vastu, et "kas tunned siis isiklikult mõnda, et niimoiodi julged väita?". "Ei tunne, aga kas sa siis uudiseid ei loe või?"

    "Neegrid on laisad ja ei viitsi tööd teha"

    "Turay on linnvolikogus, MIS JÄRGMISEKS, neeger presidendiks või?"

    "Turay valijad on hipsterid ja p*d*d"


    Masendav on see, et sellistel seisukohtadel ongi keskmine eesti elanik. Nii uhke on olla eestlane :)
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 24.10.13 at 16:11

  10. #910

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    "Kas sa tõesti tahad, et su tütart kepib mingi neeger või?"
    mis sa vastasid?

  11. #911
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    "Neegrid on laisad ja ei viitsi tööd teha"
    Aga täpselt nii ongi. Paljude rahvuste esindajatega on koos töötatud, aga ei ole mina laisemat elukat näind kui neeger.

  12. #912

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ma olen ehitusel mehi kamandanud 10 aastat. Olen näinud selliseid pudulojuseid (valged, eesti mehed), et sa ei kujuta endale küljepeale ka mitte. See ei ole mingi argument.

  13. #913

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Valimised küll läbi, a et ka järgmine kord valiksid keskerakonna.

    ( Click to show/hide )

  14. #914
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    obv on eestis hetkel pokkeripro ka sisuliselt parasiit - seda ei saa lihtsalt nii võtta, et kaudsete maksudena makstakse rohkem. selle loogika järgi võiks iga vend, kes kuus €10k+ teenib öelda, et sry ma enam tulumaksu ei maksa - niikuinii kulutan palju. üksikisiku tulumaks on IGA inimese kohustus ja riigi majanduse üks olulisemaid alustalasi. aga seadused on seadused ja see puudutab ikka väga marginaalset hulka elanikkonnast, seega seetõttu ka ilmselt ei ole selle vastu maksuametil erilist huvi
    Ei vaidle vastu, et see kuidagimoodi õige oleks. Ainult erplanderi argument, et pokkeripro = pmst sama, mis töötu kodusistuja ei ole päris õige riigi seisukohalt.
    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    krt ei saa nõus olla
    1k eurine palk maksab maksudeks ca 700-800 euri(tööandja maksab seda). Sa peaks codecci kuus kulutama ehk 10keuri+, ehk siis sa kuidagi toetaks kaudselt 500euriga...
    Käibemaks ju 20%? Mis teeb €3K maksustatavate kulude juures €600 puhast maksu. Kas selle tööandja €700-800 sees pole sotsmaksu ja igast muud värki (pension jms), mis ei ole paljas maks, vaid midagi selle eest saab vastu ka?

    Tõenäoliselt eksin kui te targemad mehed väidate, et €10K kulutuste juures €500 jõuab riigi tasku, aga seletage palun lollile :)
    Viimati muudetud Codecci poolt : 24.10.13 at 21:56

  15. #915
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Aga täpselt nii ongi. Paljude rahvuste esindajatega on koos töötatud, aga ei ole mina laisemat elukat näind kui neeger.
    Kummaline, huvitav miks neid siis Aafrikast orjadeks võeti? Kas sellepärast, et nad nii laisad on? Täiesti mõttetu argument on laiskus, samahästi võiks ütelda, et kõik eestlased söövad mulgi kapsast ja verivorsti ja joovad kodu õlut.

  16. #916

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ma pikalt proovisin pokkerit panna kuhugi kategooriasse, kus ta lisandväärtust maailma toodaks, aga ega ta ikka ei tooda. Natuke nagu sobis meelelahutuse kategooriasse, aga tegelt on see kah bs.

    Võibolla kui keegi mängib ja samalajal lõpetab tänu sellele edukalt ülikooli, siis teeb tulevikus midagi kasulikku, aga selliseid näiteid vist ikka vähe.

  17. #917
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    IMO on lisandväärtus see, kui sa lood midagi sellist, mille abil saab loodust säästvamalt mingit toodet toota, uuendad mingit tööstusharu nii, et see ei raiskaks enam nii palju ressursse, kui ta praeguse tehnoloogiaga teeb. Lisandväärtus IMO on see, kui inimene kasutab olemasolevaid ressursse millegi arendamiseks ja loomiseks, mis omakorda aitaks viia millegi uue tekkeni, millegi sellise tekkeni, mis võimaldaks vähem raisata ja samas rohkem ja efektiivsemalt toota.
    Kui uusi töökohti luues hävitatakse nt. taastumatuid loodusressursse, siis IMO tegemist ei ole lisandväärtuse loomisega, kuigi näiliselt justkui töökohti ju loodi ja kasumit saadakse. Lihtsalt ütelda, see, kui keegi pappi teeb, ei ole kohe lisandväärtust omav või seda loov inimene.
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 24.10.13 at 22:38

  18. #918
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Võibolla kui keegi mängib ja samalajal lõpetab ülikoolis käimise tänu hiiterile, siis teeb tulevikus kõvasti jooki sõpradele, aga selliseid nitte vist ikka vähe.
    .

  19. #919
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Vandalar sinu arusaam lisandväärtusst on natuke ebatäpne. Kui mul kaks puuseppa tahuvad kirvega prusse ja need müüakse maha või ostan lintsae ja teen prusse ja müün maha, siis on tegemist effektiivsusega mitte lisandväärtusega parema tehnoloogia kasutuselkevõtu läbi. Lisandväärtus on see kui nendest prussidest puusepad saevad lauad välja ning ehitava kapi valmis ja siis alles müüakse maha.

  20. #920

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ma ei tea kuidas teile, aga minu jaoks kvalifitseerub välismaale kõrgema palga peale minemine ka freerollimiseks. Kui inimene ei taha panustada enda päritolumaa (majanduse) ülesehitamisesse enda oskuste üles töötamise ja suuremat lisaväärtust loova tasuva töö saamisega, vaid selle asemel läheb välismaale kõrgema palga peale, mis on saavutatud sealsete inimeste raske tööga, siis ta kasutab nende inimeste tööd ära enda heaolu parandamiseks, freerollib. Riikide jõukus kasvab suuremat lisandväärtust loovate töökohtade kaudu, enamus majandusimmigrante aga läheb just burksimüüjaks või sarnasele madalapalgalisele teenindussektori tööle.
    http://et.wikipedia.org/wiki/Sunnismaisus

    Olid tõesti head ajad mõnede jaoks.


    E: http://arileht.delfi.ee/news/uudised....d?id=66975386

    Lähiajal tuleb neid "freerollereid" veel omajagu juurde.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 25.10.13 at 21:02

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 29 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 29 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES