Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 56, kokku 124 EsimeneEsimene ... 646545556575866106 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 101 kuni 1 120, kokku 2519

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    ....vabaerakonnal on vähemalt sisu.
    Kui sa elaksid L-Virus, siis arvaksid minu moodi, et neil on 0 sisu. Ennem EKRE kui nemad.

  2. #2

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    imestust lihtsalt tekitab, kui kõva toetuskisa siin neile. see 1% siia-sinna tundub küll natuke totter risk, kui selle hinnaks on suurem toetus KE-le. kaalutlemata otsus minu arvates. kahjuks sama ka vabaerakonnaga. vabaerakonnal on vähemalt sisu.
    Isegi keskerakonna võidu puhul pole mingit vahet,kas nad saavad nt 25 või 35 kandidaati riigikokku.Teised on ju välistanud nendega koostöö.

  3. #3
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas viki Vaata postitust
    Isegi keskerakonna võidu puhul pole mingit vahet,kas nad saavad nt 25 või 35 kandidaati riigikokku.Teised on ju välistanud nendega koostöö.
    http://www.seitsmesed.ee/eesti/uudis...e-erakondadega

  4. #4
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    toetab marginaale, kes jälle vastasleerilt hääli võtavad ja ideaalis KE jaoks 3-4% eestimeelsete hääli jälle neile.

    see 1% siia-sinna tundub küll natuke totter risk, kui selle hinnaks on suurem toetus KE-le.
    Palun ära demagoogitse. Ära ei hakka juba tüütama see "kui seda valid, siis sinu hääl läheb kesikutele" plaadi ketramine iga kord enne valimisi? Eelmistel RK valimistel sai reformierakond seitse, KE viis, SDE neli ja IRL kolm kompensatsioonimandaati. Samahea oleks väita "valid Eestimaa ühendatud vasakparteid, toetad reformareid."

  5. #5
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Palun ära demagoogitse. Ära ei hakka juba tüütama see "kui seda valid, siis sinu hääl läheb kesikutele" plaadi ketramine iga kord enne valimisi? Eelmistel RK valimistel sai reformierakond seitse, KE viis, SDE neli ja IRL kolm kompensatsioonimandaati. Samahea oleks väita "valid Eestimaa ühendatud vasakparteid, toetad reformareid."
    kompensatsioonimandaadid täpne arvutuskäik muidugi keeruline, aga üldiselt saab kõige rohkem neid valimiste võitja, kelleks praeguse seisuga (peale RE reitingu langust) on KE. mis demagoogiat siin on? jämedalt võttes kedagi otse toetades, kes ka sisse saab, hannad hääle talle. joonealuse hääl lõpptulemuses läheb eiteakuhu.

  6. #6
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kas härra erplander juba mõnda aega tagasi mingitel valimistel seda EKRE 't ja Helmesid ei promonud samasuguse jutuga ja tookord nad feilasid korralikult?

  7. #7
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ilma edikuta tho

  8. #8
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ma ristijeesusega ühes pundis.
    Mind on ära väsitanud reformarite arrogantsus. Pmst võib öelda, et annan seekord protestihääle. Samas eile lugesin EKRE plaane, siis nagu väga ei taha neile seda häält ka anda....Nende plaanid on kummalised, eriti see 25% kodulaenu kustutamine ja tulumaksu vabastus jne...

  9. #9
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    ma ristijeesusega ühes pundis.
    Mind on ära väsitanud reformarite arrogantsus. Pmst võib öelda, et annan seekord protestihääle. Samas eile lugesin EKRE plaane, siis nagu väga ei taha neile seda häält ka anda....Nende plaanid on kummalised, eriti see 25% kodulaenu kustutamine ja tulumaksu vabastus jne...
    aga tartu rahu järgse piiri taastumine võlus ära ikka :P ? sina võid ekre valida ja oled ikka armas

  10. #10

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Mulle meeldis see lugu reformierakonna kohta:
    http://nihilist.fm/rumal-valib-reformierakonda/

    Ma olen alati tahtnud uskuda, et reformarid teavad seda ja neil on mingisugune geniaalne plaan, mis seda muudab, kahjuks elu näitab, et see nii ei ole. Astutakse jälle sama reha otsa.
    Olen korralikult liberaalset teksti tootnud oma elus, tulevik on helge, ainult mine võta ja tee, kui mees oled, sõimanud töölisi joodikuteks ja looseriteks, aga seejärel korralikult läbi põlenud ja tervise perse keeranud.
    See tõde on ikka kusagil mujal.

  11. #11

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Üks arvamusavaldus päevalehest sellel reformarite UUE Põhjamaa teemal:

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud alaska poolt : 18.02.15 at 10:00

  12. #12
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Mulle meeldis see lugu reformierakonna kohta:
    http://nihilist.fm/rumal-valib-reformierakonda/

    Ma olen alati tahtnud uskuda, et reformarid teavad seda ja neil on mingisugune geniaalne plaan, mis seda muudab, kahjuks elu näitab, et see nii ei ole. Astutakse jälle sama reha otsa.
    Olen korralikult liberaalset teksti tootnud oma elus, tulevik on helge, ainult mine võta ja tee, kui mees oled, sõimanud töölisi joodikuteks ja looseriteks, aga seejärel korralikult läbi põlenud ja tervise perse keeranud.
    See tõde on ikka kusagil mujal.
    See "15 aastaga 10 rikkama hulka" on obv mõttetu scam-loosung, aga sama on teinud suht kõik erakonnad... KE omad olid imo palju hullemad sel ajal.

    Aga oskad sa öelda konkreetselt kuidas mõni teine erakond seda va rikkust/elatustaset suudab Eestis tõsta?

    Minu lihtsustatud talupojamõistus saab asjadest nii aru:
    * Miinimumpalk - kas hetkel Eesti ettevõtjad panevad megakasumeid tasku, lihtsalt tõstame seda miinimumpalka mingi 2x+ ja ettevõtete kasumid veits vähenevad, aga nad uksi sulgema ei pea ja no harm done? Ei tundu väga loogiline. Pigem kõige madalam klass hakkaks siis veel halvemini elama, sest väiksed firmad panevad uksed kinni ja nad kaotavad töö, töötus suureneb sitaks.

    * Astmeline tulumaks - keskklass kaotab ja maksab seda, ega Armin ja co tulumaksu ei maksa vaid võtavad dividende. Kui ettevõtete makse tõsta siis kolivad nad Caymanile oma asjad ja Eesti jääb sellestki ilma mis praegu saab.

    * Toetuste suurendamine laenurahaga nagu mujal Euroopas - laenuraha, intressid, lisakohustused tulevikuks... Ei tundu väga mõistlik.

    Mida SDE ja KE paremini saaksid teha oluliselt mida RE ei tee? Jagame 5-10a vaestele pappi, siis perse majas ja pohh järgmine valitsus vaatab edasi?

  13. #13

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust

    * Astmeline tulumaks - keskklass kaotab ja maksab seda, ega Armin ja co tulumaksu ei maksa vaid võtavad dividende. Kui ettevõtete makse tõsta siis kolivad nad Caymanile oma asjad ja Eesti jääb sellestki ilma mis praegu saab.
    Dividendidelt tuleb siiski tulumaksu maksta.Kui sa ettevõttest kasumit välja ei võta,siis ei pea ettevõtte tulult makse maksma.

  14. #14
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    See "15 aastaga 10 rikkama hulka" on obv mõttetu scam-loosung, aga sama on teinud suht kõik erakonnad... KE omad olid imo palju hullemad sel ajal.

    Aga oskad sa öelda konkreetselt kuidas mõni teine erakond seda va rikkust/elatustaset suudab Eestis tõsta?

    Minu lihtsustatud talupojamõistus saab asjadest nii aru:
    * Miinimumpalk - kas hetkel Eesti ettevõtjad panevad megakasumeid tasku, lihtsalt tõstame seda miinimumpalka mingi 2x+ ja ettevõtete kasumid veits vähenevad, aga nad uksi sulgema ei pea ja no harm done? Ei tundu väga loogiline. Pigem kõige madalam klass hakkaks siis veel halvemini elama, sest väiksed firmad panevad uksed kinni ja nad kaotavad töö, töötus suureneb sitaks.

    * Astmeline tulumaks - keskklass kaotab ja maksab seda, ega Armin ja co tulumaksu ei maksa vaid võtavad dividende. Kui ettevõtete makse tõsta siis kolivad nad Caymanile oma asjad ja Eesti jääb sellestki ilma mis praegu saab.

    * Toetuste suurendamine laenurahaga nagu mujal Euroopas - laenuraha, intressid, lisakohustused tulevikuks... Ei tundu väga mõistlik.

    Mida SDE ja KE paremini saaksid teha oluliselt mida RE ei tee? Jagame 5-10a vaestele pappi, siis perse majas ja pohh järgmine valitsus vaatab edasi?
    heh nice post coddeci. Aga ühesõnaga on per**s ja tegelt on Eesti ammu väljasuremisele/hukule määratud.

    Reaalselt ei usu ka ise tegelt, et Eestis annaks midagi nii kategoorilsielt ära teha, et lihtinimene hakkaks tõesti paremini elama ja kuu lõpus jääks ehk mõni euro ka üle, mida sukasäärde toppida.

    Läheb ikka sama rada edasi vaikselt ja nii,et 4 aasta tagant mingid tegelased, ujuvad oma koopast välja, et maailmatarkusi tulla rahvale jagama.

  15. #15
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ty alaska. Hea lugemine!

  16. #16
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema


  17. #17
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Jah, aga see ei lähe astmelise tulumaksu alla ju - isegi astmelise süsteemiga maksaks ühemehefirma sama protsendi mis Olympic. Kaotavad ainult keskmisest suurema palgaga palgatöölised ehk keskklass.

  18. #18

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Codecci, lihtsam on alati öelda, mis on valesti, kui soovitada, kuidas on õigesti.

    Mulle tundub, et eesti inimene (või inimene üldse) toimib siiski kõige paremini sotsiaaldemokraatlikus keskkonnas. Kui vaadata eesti edukamaid ettevõtteid, siis nende kohta leiab pidevalt artikleid, kuidas töötajad seatakse esikohale, soodustatakse perega tegelemist ja tervise eest hoolitsemist. Tegelikult paljuski toimib see ka riigiametites ja seadustes, nüüd tuleks ametlik suund seada. Sellised "mine siis minema, ukse taga on järjekord" firmad saavad toimida ainult sita regionaalpoliitika ja viletsa haridussüsteemi tõttu ja selle aeg peaks olema otsas. Aga see kõik on suurem teema, nii punkti kaupa lahates, mis oleks õige, mis vale, jääks ma hätta.
    Ma ei promo siin SDE-d, ise neid ei vali.

  19. #19

  20. #20
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ma seda koalitsioonivärki jms eriti ei jaga. Mis juhtub kui Keskerakond (või Sotsid) valimised võidavad, nemad võimul ja astmeline tulumaks garanteeritud? Kui nii siis Reformi valimine tundub suht no-brainer minu jaoks lihtsalt selleks, et astmelist tulumaksu vältida, sest see retarded.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES