Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 5, kokku 126 EsimeneEsimene ... 345671555105 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 2519
  1. #81

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
    RE pooldajad on vist ära unustanud, et see sama "munade ja mõistusega" superkangelane Ansip oli mõni aasta tagasi koos Tallinna tänavate koguka kaitsjaga koos Riigikogus koalitsioonis. Astmelise tulumaksu jaoks on Eesti suguses riigis veel liiga vara, kuid 100% ei tohiks makse alandada. Minu jaoks jäävad 2 erakonda, keda valida, kas IRL või noorenduskuuri läbi teinud SDE.
    Vägagi mõistlik postitus, ma lisaks vee niipalju, et 1 + 1 = 2

  2. #82

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    kas te aru ei saa, et maksud lähevad eesti riigikassasse, kust edasi jaotatakse nad laiali?
    Sellest saavad siin kõik RE ja mõistlikumate parteide toetajad aru. Kõik saavad aru, et maksud on tasu, mida maksta tsiviliseeritud ühiskonnas olemise eest. Lihtsalt küsimus on selles, mis määral on organisatsioon (riik e avalik sektor), millel on vähe põhimõttelisi erinevusi maffiaga, õigustatud inimestelt niimoodi katust küsima. Noosist läheks kõigepealt omajagu gängi liikmetele, ja lõpuks midagi ka riigisektorist väljaspoole jäävatele ümber jagamiseks. Minu jaoks on positiivne, kui see maffia võtaks võimalikult vähe, a la Reform 90. aastatel. Kui peaks tulema veelgi astmelisem, oleks see minu jaoks piisavalt ebaõiglane, et ma ei näe küll rikkamatel ühiskonnakihtidel mõtet mingisugust eetilist dilemmat tunda enda raha endale jätmise pärast.

    Edit: Põhjus, miks peaks raha inimestele jääma, mitte riigi"isade" otsutada jätma on väga lihtne. Riiklik tsentraliseeritus ei suudaks kuidagi sama efektiifselt rahaga ümber käia kui inimeste endi loovus seda suudaks. Lugege Hayekit.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 04.01.11 at 17:20

  3. #83
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
    RE pooldajad on vist ära unustanud, et see sama "munade ja mõistusega" superkangelane Ansip oli mõni aasta tagasi koos Tallinna tänavate koguka kaitsjaga koos Riigikogus koalitsioonis. Astmelise tulumaksu jaoks on Eesti suguses riigis veel liiga vara, kuid 100% ei tohiks makse alandada. Minu jaoks jäävad 2 erakonda, keda valida, kas IRL või noorenduskuuri läbi teinud SDE.
    kumb sa siis oled? vasak- v parempoolne? selles on küsimus.

  4. #84
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Endal süda ja kunstimeel ütleks kah sotsid, mõistus ei lase neid siiski valida õnneks...

  5. #85

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Endal süda ja kunstimeel ütleks kah sotsid, mõistus ei lase neid siiski valida õnneks...
    Mõistus ütleb ikka, et 11 aastaga viie Euroopa rikkaima riigi seas olek on täiesti reaalne teema ?

  6. #86
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    vaatan, kes minu ringkonnas kandideerivad-selle järgi otsustan.

  7. #87
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Mõistus ütleb ikka, et 11 aastaga viie Euroopa rikkaima riigi seas olek on täiesti reaalne teema ?
    Said Keskerakonna küttepuudega pähe?

    RE ei ole kunagi eriti sümpaatne tundunud, sest liigne ülbus, egoism ja äärmuslik kapitalism imevad vilinal. Aga reaalsus on see, et Eesti on praegu seal kus ta on ja kui see ei meeldi - võid näiteks Lätis chillimas käia. Reality check kulub ära.

  8. #88
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Njah huvitav küsimus. Ise olen ka eluaeg RE pooldaja olnud, aga kuidagi ära hakkab tüütama. Peamiselt just selle kahe suure omavaheline ärapanemine, mis üldisele riigi arengul küll kusagilt otsast kasuks ei tule. Hetkel pooldaks vist IRL-i. Ka SDE oleks mingi valik (Mikser isiklikul on sümpaatne poliitik), kuid selle jaoks on ehk vara veel. Tegelikult ootaks aega, kui kõik erakonnad on korraliku noorenduskuuri läbi teinud ja siis oleks ehk midagi ka valida.

    Edit: Ja seda tahaks ka öelda, et erakonnad võiks tõsiselt mõelda oma erakondade nimede vahetamisele. Reformierakond pole juba aastaid ühegi tõsisema reformiga maha saanud, Keskerakond pole ka keskel ammu enam, Rohelised pole vist kunagi rohelised olnudki jne...
    Viimati muudetud janek174 poolt : 05.01.11 at 17:18

  9. #89

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas janek174 Vaata postitust
    Njah huvitav küsimus.....
    ( Click to show/hide )


    imo reform on väga adekvaatne olnud kui võrrelda teda keskiga nagu sa mainisid. ajakirjanduses, teles jne. kohati võivad tunduda natuk heal arvamusel endast aga arvestades seda sitta mis kesk toodab siis on mõistlik lähenemine oma liini ajada ja mitte eriti süveneda. ETV pealt tuleb selline saade nagu "foorum", vaata seda mõnikord. Lisaks "Riigikogu infotund" mis annab üsna hea ülevaate sellest kes Keski esindavad.

    http://www.postimees.ee/?id=366581

    kui keegi ei suuda siis kesk suudab. teeme astmelise tulumaksu nt, koorime natuke harituid ja tublimaid ja loome uusi "reisisaatja" kohti?



    mõned meenutused 18.oktoobri devalveerimisest mida ainult keskerakond oleks suunud peatada.
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud con poolt : 08.01.11 at 22:52

  10. #90
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Foorumit ja riigikogu infotundi vaatan tihti. Lihtsalt häirib see, et üsna tihti teeb ka RE samasuguseid populistlike avaldusi nagu KE, kas siis ärapanemise mõttes või mõnel muul põhjusel (üritan lihtsalt objektiivne olla). KE kõige suurem häda on tema juht. Ja kui ükskord see välja vahetatakse, saab ehk kunagi ka KE-st eestlaste hulgas üks tõsiseltvõetav erakond. Aga igal juhul pooldan sama liin jätkamist, mis on erinevalt kõvast kriitikast siiski väga hästi töötanud imo.

    Edit: Igatahe see süsteem, et valitakse mitte kellegi poolt vaid kellegi vastu, on riigi seisukohast väga vilets. Iga valija valik peak tulema ikka maailmavaate järgi.
    Viimati muudetud janek174 poolt : 09.01.11 at 00:13

  11. #91
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Keda IRL'ist valida kavatsete muidu? Laar?

  12. #92

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Keda IRL'ist valida kavatsete muidu? Laar?
    See küsimuse teine osa on tõsiselt mõeldud või? Ühiskonnaõpetus.

  13. #93
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    See küsimuse teine osa on tõsiselt mõeldud või? Ühiskonnaõpetus.
    kuuendas klassis pole veel seda ainet.

    Eluaeg IRL valija olnud, seekord jääb ID kaardi puudumisel hääletamata, aga seekord läheks see reformile. Pronksvärdjas sai maha võetud, nagu lubatud, muu mind ei huvita.

    EDIT : Ei tea kes need 3 KE toetajat meie foorumis on ? ma vean kihla et nad NL25s plussis ei ole
    Viimati muudetud vennike poolt : 09.01.11 at 10:36

  14. #94
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    minu meelest ei pea oma häält paaniliselt reformile andma, võib täitsa vabalt IRL-le ka anda. suht kindel, et nemad saavad enamuse aga kui liiga palju reformile anda siis saavad nad lihtsalt IRLi käest mõned ministeeriumid enda kätte.

    "Pronksvärdjast" nii palju et see kuju on modelleeritud Kristjan Palusalu järgi.

  15. #95
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas vennike Vaata postitust
    EDIT : Ei tea kes need 3 KE toetajat meie foorumis on ? ma vean kihla et nad NL25s plussis ei ole
    Ma arvan, et KE noortekogu peilis välja, et siin selline poll on ja 3 mõjuagenti saadeti kohe foorumisse "tööle" täiskohaga .

  16. #96
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    .
    Viimati muudetud Romka poolt : 09.01.11 at 14:25

  17. #97
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    erakonnasisese nimekirja alusel saavad riigikokku, mitte kes enim hääli saavad. Vahet ei ole, keda sa valid, loeb ainult erakond.

  18. #98
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Jep, sain juba ise ka aru kui loll küsimus mul oli.

  19. #99
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Ma arvan, et KE noortekogu peilis välja, et siin selline poll on ja 3 mõjuagenti saadeti kohe foorumisse "tööle" täiskohaga .
    Täiesti huvitav oleks siin mõnda keskerakonna pooldajat kuulda sõna võtmas. A la kesk ja savipäts on head, kõik teised pahad, jne.

  20. #100

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Juba sellest teemast leiab ju paar tükki ja mis siin nii väga imestada on, ise pole neid küll kunagi valinud, kuid kümne või nii aasta eest tundus, et isegi võiks, sest mulle näiteks astmelise tulumaksu idee meeldib, samas seltskond on nii jubedaks muutunud ja ülejäänud ideed ei ole minule sobivad, mistõttu ongi ära jäänud.

    Kuid mis siis sellest ikka on, kui mõnele inimesele meeldib. Olgu see siis 100 lisakrooni, kartulite või viie rikkama riigi seas olemise tõttu. Valik on ju vaba, see ongi nagu üks meie riigi plusse.

Lehekülg 5, kokku 126 EsimeneEsimene ... 345671555105 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES