Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 69, kokku 124 EsimeneEsimene ... 1959676869707179119 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 361 kuni 1 380, kokku 2519

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Recon Vaata postitust
    Kindluse mõttes tuleks EKRE üleüldse ära keelata. Tundub, et muidu tuleb seda nuttu ja hala järgmised 4 aastat söögi alla ja söögi peale.
    Kindluse mõttes ei saa midagi ära keelata, muidu polegi enam demokraatiat.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    RE üks valmislubadustest oli, et kolmanda ja enam lapse toetus tõstakse 300 euro peale?
    Jah.

  2. #2

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    http://www.delfi.ee/news/paevauudise...se?id=70928425

    Madisoni blogis avaldatud natsismisõnavõtu mõistsid senised riigikogu erakonnad üksteise järel hukka


    Pikem intervjuu Madisoniga. Selle kolme sõna rõhutamine artikli lõpus on autori poolt mõttetu, ajakirjanikel peaks ammu selge olema, kuhu poole kommenteerijad kalduvad.

  3. #3

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema







    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  4. #4

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Erplander, kas sa oled kindel, et sa ise ka mõnda sarnast jutukest koolis ei kirjutanud? Mina natuke nooremana konkreetselt ühegi kirjutist ei mäleta, aga ei välista ka. Vähemalt ühe raamatu Leninist lugesin läbi küll ja "Kuidas karastus teras" ning "Noor Kaardivägi" jms. raamatud said ka läbi loetud.

  5. #5

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Üsna kindel, et ei kirjutanud midagi sarnast. Ma olin kooliajal üldse jõle närb kirjandikirjutaja. Kuigi õigekiri oli klassi parimaid, mingil rajooni emakeeleolümpiaadil sain ka algklassides kunagi 3. koha. "Kuidas karastus terast" olen võibolla lugenud ka, aga suurema osa kohustuslikku kirjandust jätsin tuimalt vahele. Lugesin tavaliselt hoopis muid asju.

    Mis sellesse Mikseri kirjatükki puutub, siis päris igaüks sedalaadi asju ikka ei kirjuta. Peab olema vastav soodumus. Huvitav küll, miks paljudest näidetest just Mikser kirjutas nii, aga mitte Rein Raud või mõni teine:
    http://taheke.delfi.ee/taheke/vanad/...rid?id=9575779
    http://epl.delfi.ee/news/kultuur/sve...it?id=51002678

  6. #6

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Üsna kindel, et ei kirjutanud midagi sarnast. Ma olin kooliajal üldse jõle närb kirjandikirjutaja. Kuigi õigekiri oli klassi parimaid, mingil rajooni emakeeleolümpiaadil sain ka algklassides kunagi 3. koha. "Kuidas karastus terast" olen võibolla lugenud ka, aga suurema osa kohustuslikku kirjandust jätsin tuimalt vahele. Lugesin tavaliselt hoopis muid asju.

    Mis sellesse Mikseri kirjatükki puutub, siis päris igaüks sedalaadi asju ikka ei kirjuta. Peab olema vastav soodumus. Huvitav küll, miks paljudest näidetest just Mikser kirjutas nii, aga mitte Rein Raud või mõni teine:
    http://taheke.delfi.ee/taheke/vanad/...rid?id=9575779
    http://epl.delfi.ee/news/kultuur/sve...it?id=51002678
    sa oled nii kohutavalt loll, et halb hakkab juba. unreal

  7. #7
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Mis soodumus siis 4 klassi lapsel peaks juba arenenud olema?
    Või kust arenema? Äkki paned veel mingeid linke kus see kirjas on, et 4 klassi laps on oma sõnade eest vastutav mitukümmend aastat hiljem?
    Mis oleksid sina kirjutanud sama vanalt samal teemal antud kirjandis "meie esimene riigijuht". Et Lenin oli pätt ja kommunist ja ei olnud vegan ja oli muidu paha inimene? Või oleksid hoopis Pätsist kirjutanud?
    EKRE wunderkind seevastu tundis poliitika vastu huvi juba algklassides ning eks sealt tema natsipisik alguse saigi.
    Nice GIFs btw. Loe see enda meditsiinilise abi postitus uuesti läbi ja talita vastavalt.

  8. #8

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    need cased ei ole ju kuidagi võrreldavad. kuidas te erp-i levelit läbi ei näe?

  9. #9
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Krt ma kardan et tema puhul see ei ole level. Kunagi toitumisteemas sain sellest juba aru...

  10. #10
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    väga kurb juhtum...

  11. #11
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ei tasu nii negatiivne olla. Tulevikus saad anda foorumi lingi mõnele tuttavale, kes plaanib taimetoitlaseks hakata.

  12. #12
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Haige lugeda kuidas sardellitootjate lobitöö on segunemas kartellierakondade omaga.

  13. #13
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Alles oli ju artikkel, et ei kavatseta näidata rikutud valimissedeleid, kuna see võib õhutada ka teisi sama tegema.

    Siiski siiski: http://www.delfi.ee/news/riigikogu20...le?id=70944551

  14. #14
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ei tea, minule tundub et EKREle kui klähvivale krantsile tehti "tervitus" suurde poliitikasse ja näidati tegelikult koht kätte ära. Umbes, et kui vaja siis tõmbame teile meedias koti pähe.
    Usun, et kui vaba oleks samamoodi haukunud suurte erakondade kallal siis loeksime mis jama Talvik on korda saatnud või kuidas Herkel IRList lahkus.

    Need Mikseri pildid on selles mõttes haledad, et lapsed said koolides ikka korraliku ajupesu ja 4. klassi lapsele ütleb klassijuhataja, et Lenin on kõikide laste sõber ja nii ongi.

  15. #15

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    No ei ole natsistid, ei ole. Selline linnuke ja see raudrist võivad sümboliseerida ju mida iganes. Natsisaksamaa on küll viimane asi, millega see seostub.

    http://www.delfi.ee/news/riigikogu20...ng?id=70956379

  16. #16
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Selline linnuke ja see raudrist võivad sümboliseerida ju mida iganes.
    Kui Vabadussõja Võidusamba otsa mõni linnuke istuks, siis näeksid selles ka vist natsismi. Rahune nüüd maha eks, ilmas inimesi igasuguseid ja seni kuni kuritegu pole toime pandud, siis pole nagu midagi kobiseda. Ja pealegi sinusugune tolerast peaks ju kõiki karvaseid ja sulelisi armastama. Või ainult neegreid ja pedesid?

  17. #17
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Kui Vabadussõja Võidusamba otsa mõni linnuke istuks, siis näeksid selles ka vist natsismi. Rahune nüüd maha eks, ilmas inimesi igasuguseid ja seni kuni kuritegu pole toime pandud, siis pole nagu midagi kobiseda. Ja pealegi sinusugune tolerast peaks ju kõiki karvaseid ja sulelisi armastama. Või ainult neegreid ja pedesid?
    sama hea jutt nagu "ukrainas pole vene vägesid, sest pole tõestatud". proovi veenvamalt

  18. #18

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ma väga netikommentaare ei loe, nüüd seoses valimistega olen vähe lugenud ja see ekre ongi ju mingi netikommenteerijate erakond. Igas lambi teemas seostatakse olukord ekre vs muu eesti ja läheb sõimuks.

  19. #19
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Ma väga netikommentaare ei loe, nüüd seoses valimistega olen vähe lugenud ja see ekre ongi ju mingi netikommenteerijate erakond. Igas lambi teemas seostatakse olukord ekre vs muu eesti ja läheb sõimuks.
    tabav. eks seda tõestab ka erp delfi kommentaaride tsiteerimisega :)

  20. #20

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Minu meelest on viimasel ajal EKRE vastaste artiklitega selgelt üle piiri mindud.Savisaare samasugune tümitamine andis talle ainult hääli juurde.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES