Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 73, kokku 126 EsimeneEsimene ... 2363717273747583123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 441 kuni 1 460, kokku 2519
  1. #1441

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ma kardan, et keegi ei usu sind Kotkas1000 kuna Reformierakond on teinud inimestele sellise ajupesu, et nad arvavad, et vasakpoolsed = Kreeka pankrot, venestamine, maha müümine, neegrid, Eesti häving jne...

    Inimestele tulebki ajalugu selgeks teha kuna ilma ajaloota inimesed arvavad, et vasakpoolsed on just need halvad.
    Naljakas on ka see, et Kreeka võlakoormuse % kasvas tänu parempoolsetele erakondadele. Parempoolsed olid Kreekas kogu aeg võimul ning nüüd kui Kreeka on pankrotis. Peale seda said (eelmine kuu) vasakpoolsed võimule. Kas nüüd süüdistame vasakpoolseid erakondasi, kes olid terve see aeg opositsioonis, et Kreeka läheb pankroti tänu teile?
    Iirimaal olid parempoolsed samuti võimul. Hispaania ka(uus peaminister on viinud kõvasti laenukoormuse kõrgele). Itaalias ka - Silvio Berluscon ning asi lõppes sellega, et tuli panna tehnokraat peaministriks kuna muidu oleks asi väga halvasti lõppenud.

    Faktid on faktid.
    Viimati muudetud Superman poolt : 08.03.15 at 14:28

  2. #1442
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Superman Sa pokkerit ka mängid?

  3. #1443

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    Superman Sa pokkerit ka mängid?
    Muidugi mängin pokkerit :)

    Olles jõukas, siis sellegipoolest olen mina nõus rohkem maksma, et oleks rohkem solidaarsust ja inimesi, kes ei koliks Soome, Rootsi ega Taani, vaid jääksid Eestisse. Ahnus ei vii Eestit edasi - olen selles 100% kindel.

  4. #1444

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Superman Vaata postitust
    Muidugi mängin pokkerit :)

    Olles jõukas, siis sellegipoolest olen mina nõus rohkem maksma, et oleks rohkem solidaarsust ja inimesi, kes ei koliks Soome, Rootsi ega Taani, vaid jääksid Eestisse. Ahnus ei vii Eestit edasi - olen selles 100% kindel.
    keegi ei keela, ministeeriumite rekvisiidid on saadaval kodulehtedel ning kindlasti võid ka sihtotstarbeliselt toetada.

    Ma aga nii jõukas ei ole, samas nii vaene ka mitte, et sinu arvelt midagi juurde saada. Ja ... 1200 € igakuiselt palgafondi pealt makse on, ma arvan, et piisavalt solidaarne.

  5. #1445
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema


  6. #1446
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Superman Vaata postitust
    Muidugi mängin pokkerit :)
    Lihtsalt huvitav kuidas igasse foorumisse, mida ma jälgin, tekivad poliitikateemadesse 0-posti tegelased, kes toetavad kummalisi juhikultusega erakondi.

    Kes need niiväga parempoolsed meil üleüldse on, RE ja KE on EL parlamendis vist isegi samas fraktsioonis. Kui keskerakonna seniilne ätt ja EKRE äärmuslased minema lüüa oleks meil sisuliselt 6 tsentris erakonda, kes vastavalt oma valimislubadustele solgutaks seadusi veidi ühele ja teisele poole nii et erilist vahet ei olegi. Uued erakonnad paistavad veidi silma sellega, et neil majanduses tugevaid inimesi väga ei ole, kuid nemad ilmselt kunagi koalitsioonis mõjuvõimu ei hakka omama niikuinii.

  7. #1447

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    Lihtsalt huvitav kuidas igasse foorumisse, mida ma jälgin, tekivad poliitikateemadesse 0-posti tegelased, kes toetavad kummalisi juhikultusega erakondi.

    Kes need niiväga parempoolsed meil üleüldse on, RE ja KE on EL parlamendis vist isegi samas fraktsioonis. Kui keskerakonna seniilne ätt ja EKRE äärmuslased minema lüüa oleks meil sisuliselt 6 tsentris erakonda, kes vastavalt oma valimislubadustele solgutaks seadusi veidi ühele ja teisele poole nii et erilist vahet ei olegi. Uued erakonnad paistavad veidi silma sellega, et neil majanduses tugevaid inimesi väga ei ole, kuid nemad ilmselt kunagi koalitsioonis mõjuvõimu ei hakka omama niikuinii.
    1)Ma ei toeta juhikultusega erakondi. Ma toetan fakte ja ajalugu. Ma ei ole ei Kesk, ekre, reformi, irli, vaba ega sotside liige.

    2)Eestis parempoolsed on Reformierakond, Vabaerakond ja Isamaa ja Res Publica. Vasakpoolsed on Sotsiaaldemokraadid ja Keskerakond. EKRE on majanduselt vasakpoolne aga samas väga konservatiivne.
    See, et KE on EL parlamendis liberaalide fraktsioonis aga ei tähenda midagi. Nad ei saa Sotside fraktsiooni kuna nende nimi pole Sotsiaaldemokraadid ning neil on mõned erinevused kuid siiski vasakpoolne erakond.

    Reformierakond võtab kõik 4 erakonda kokku, et saaks "turvalise" valitsuse. Kui Vaba ning Sotsid või Vaba ja IRL ära hüppaksid, siis 1)Tuleb REFi ja KESKi koalitsioon või 2)Erakorralised valimised.

    Kui praegust oleks Reform võtnud Vaba ja Sotsid ning nt Vabaerakond ei ole nõus koalitsiooniga, siis tuleks võtta IRL juurde aga siis IRL teab, et Reformierakonna viimane võimalus ongi IRL ning see annab IRLile rohkem võimalusi läbirääkimistel.

  8. #1448
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kas keegi seletaks mulle, miks EKRE kohta tehtud artiklid, mis sisuliselt on kirjutatud EKRE liikmete endi poolt või siis EKRE poolt nö. on DELFI-s vähemalt ilma kommenteerimise võimaluseta? Kes on sellise käsu andnud, sest ajakirjanikud ise ei tuleks sellise asja peale?
    PS. ise ei ole EKRE poolt ega midagi, lihtsalt mind häirib, kui selline erand tehakse. Ka ise tahaks sõna võtta ja kui mu lõuad lihtsalt kinni surutakse, siis ma saan pahaseks ja seda isegi siis, kui ma EKRE poolt ei ole.
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 08.03.15 at 16:38

  9. #1449

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Kas keegi seletaks mulle, miks EKRE kohta tehtud artiklid, mis sisuliselt on kirjutatud EKRE liikmete endi poolt või siis EKRE poolt nö. on DELFI-s vähemalt ilma kommenteerimise võimaluseta? Kes on sellise käsu andnud, sest ajakirjanikud ise ei tuleks sellise asja peale?
    PS. ise ei ole EKRE poolt ega midagi, lihtsalt mind häirib, kui selline erand tehakse. Ka ise tahaks sõna võtta ja kui mu lõuad lihtsalt kinni surutakse, siis ma saan pahaseks ja seda isegi siis, kui ma EKRE poolt ei ole.
    Seal enamus kommentaare oli EKRE pooldajate tehtud ja see kellelegi ei meeldinud.Pole ise ka EKRE valija aga mind samuti selline piiramine häirib.

  10. #1450
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Kas keegi seletaks mulle, miks EKRE kohta tehtud artiklid, mis sisuliselt on kirjutatud EKRE liikmete endi poolt või siis EKRE poolt nö. on DELFI-s vähemalt ilma kommenteerimise võimaluseta? Kes on sellise käsu andnud, sest ajakirjanikud ise ei tuleks sellise asja peale?
    PS. ise ei ole EKRE poolt ega midagi, lihtsalt mind häirib, kui selline erand tehakse. Ka ise tahaks sõna võtta ja kui mu lõuad lihtsalt kinni surutakse, siis ma saan pahaseks ja seda isegi siis, kui ma EKRE poolt ei ole.
    Ajakirjanikud said juba tapmisähvardusi EKREt halvas valguses näitavate artiklite avaldamise eest seal kommentaariumis. Vaevalt, et delfis nädalavahetusel väga palju moderaatoreid tööl on, lihtsam see asi kinni panna. Keegi võiks seletada pigem kuidas igal EKREt ülistaval kommentaaril oli plusside ja miinuste suhe 10-1le kuigi neid toetas vaid 8% valijaist?

  11. #1451

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Liiga palju EKRE pooldajaid oli kommentaariumis ning nüüd keelustati see ära.
    Nt EKRE poolt oli 1218 + ja miinuseid oli 37- aga näe, pandi kinni ja mõni ütleb, et EKRE tuleb ära keelustada. Tundub, et meedia või võimupartei pole siin erapooletu. Siiski ei tohiks kommentaariumit kinni panna.

  12. #1452

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Küsimus on minu meelest kontingendist, kes kommentaariumites kommenteerivad. Madalalaubalised on grupeerunud lihtsalt internetis. Normaalsed inimesed neid kommentaare ei loe, kuna sealt ei ole lihtsalt mitte midagi tarka lugeda. Üks räme argumenteerimta vihaõhutamine ja kogu moos. Tark inimene ei lange sellele tasemele.

  13. #1453

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Sellise kommentaaiumi peabki kinni keerama, kus on kirjas 15 lehekülge järjest vihast nõretavat roppust. Sellest ei ole kasu mitte kellelegi, ainult kahju. See ei ole sõnavabaduse piiramine, see on selle halli massi kantseldamine.

  14. #1454

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Mingid säärased vandenõud, et kommentaarium keerati kinni võimuerakondade soovil, võite ära unustada, ma arvan. See ei vasta suure tõenäosusega tõele.

  15. #1455
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 08.03.15 at 17:49

  16. #1456
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    IMO on tegu puhtakujulise tsensuuriga. Kui ka on mõni tapmisähvardus kommides, siis saab selle alati ju reportida ja miks peab üldine sõnavabadus sellepärast kannatama?

  17. #1457

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    lol @ sõnavabadus ja tsensuur

  18. #1458
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    lol @ sõnavabadus ja tsensuur
    Sitaks hea argument sul, karupoeg. "lol" biidib every single time ükskõik millist minu väidet.

  19. #1459

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    delfis kommenteerimine või selle võimaluse puudumine ei ole väga sinu sõnavabaduse piiramine. Homme pannakse delfi kinni, kaebad HHL kohtusse?

  20. #1460

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Üks noormees sai 10 a tagasi kohtulikult karistada "juudid ahju" väljendi eest kommentaariumis.

    http://www.postimees.ee/1490657/kohu...vaenuohutavaks

    Karta on, et seekord püütakse seda ennetada, potensiaali oli kõvasti, enne kui kraan kinni keerati.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 14 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 14 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES