Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 79, kokku 126 EsimeneEsimene ... 2969777879808189 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 561 kuni 1 580, kokku 2519
  1. #1561
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    päris peen huumor klouni aadressil http://www.postimees.ee/3155219/sooa...-dokumentidega

    ( Click to show/hide )

  2. #1562
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ma ei saa aru kas Reform (Rõivas) teeb praegu meelega poliitilist enesetappu kütuseaktsiisi tõstmisega?

    Kõige otsem viis igasuguste kaupade hinna tõstmine riigi eelarve lühinägeliku täitmise jaoks. Igasugune kütuseaktsiiside tõstmine on majanduse tapmine. Äkki paneks Pokkeriprodes rahad kokku saadaks Rõivase paari R. Eametsa loengusse.

  3. #1563
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    mõne aasta pärast lõpetavad koerad haukumise ja kõik on jokk

  4. #1564

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Minuarust just langes bensu hind mingi 30 senti liitrilt. Kas see tõi järsu majandustõusu?

  5. #1565
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Minuarust just langes bensu hind mingi 30 senti liitrilt. Kas see tõi järsu majandustõusu?
    http://majandus24.postimees.ee/30161...skasvule-hasti

    Ega tihti langus mõjutab vähem kui tõus, aga midagi ikka

  6. #1566
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Minuarust just langes bensu hind mingi 30 senti liitrilt. Kas see tõi järsu majandustõusu?
    Mis Sa selle lausega öelda tahad? Kütusehinnatõus ei põhjusta hindade tõusu ning ei mõju majandusele halvasti?

  7. #1567

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Defineeri "halvasti". Ega seda aktsiisiraha põlema ei panda, jagatakse ju inimestele laiali.

  8. #1568
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    See selgitamine läheks liiga deepiks, aga lühidalt konkurents välisturul kannatab, kohalik transport saab tugeva laksu, 100% suletakse mõned bussiliinid kuhugi pärapõrgusse mis praegu kasumlikusest nullis või juba väikeses miinuses on, põllumehed saavad räige laksu. Ehk tegelikult saavad kannatada kõige rohkem need valdkonnad mis juba praegu on raskustes. Suvalisel tornimäe kontoriinimesel on jah pealtnäha suht savi, et suvilasse sõites varasema 20€ asemel kulub 24€ ja stockmannis toit protsendi jagu kallimaks läheb, aga kui kohalikel talunikel enam toota ei tasu (juba praegu piima tootmine on kahjumit tootev tegevus), siis läheme lõpuks täielikult läti kauba peale üle.

  9. #1569

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Eesti vabariik koosneb eesti inimestest. Selle riigi edukus sõltub ainult sellest, kui edukad on tema inimesed. Kui sa praegu oled õlle libistav-lapsi sõimav-kella viite ootav- ebasportlik meesterahvas, siis muutudes karskeks sportlikuks lastega tegelevaks ennasttäiendavaks meesterahvaks, suudad sa kordades rohkem väärtust luua ja eestit rikkamaks teha. Jah, meil on vaesed ja perses psüühikaga inimesed, kelle käekäik sõltub 100% riigist ja neid tulebki aidata, aga eesti edukus ei ole nende käes. See on nende käes, kes praegu mõtlevad, "kui mul oleks nii, siis ma teeks nii", aga võiksid mõelda " et mul oleks nii, pean ma tegema nii".
    Me elame turumajanduses, ja kui kohalikul talumehel toota ei tasu, siis faking ära tooda. Usas maksab ilma süstideta liha 3x rohkem kui tavaline masstoodang, rahvas ostab. Ma ostaks kah, kui õigesti müüa mulle. Ametid kaovad, terved tööstusharud kaovad, black friday-d toimuvad, fishid kaovad, igaühe valik, kas jääda ilusaid aegu taga nutma või minnna muutustega kaasa.

  10. #1570

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    See jutt makes 0 sense. Ühes lõigus räägid, te Eesti edukus sõltub eesti inimestest, teises lõigus vihjad, et vaba turumajandus (laissez-faire) ftw. Kui me elaks piiranguteta ja subsiidiumiteta turumajanduses, oleks avg joe elu palju sitem kui praegu. Puuduks igasugune stabiilsus, majanduslik turvalisus ja varanduslik kihistumine oleks palju suurem ning suur osa riigile kasulikke ideid jääks teostamata.

    Iga muutus tuleb millegi arvelt ja järelikult on mingile huvigrupile sitt ja sellel huvigrupil on õigus selle vastu võidelda. Näiteks kütuseaktsiisi arvelt tahetakse mingeid lastetoetusi tõsta, mina ei saa neist toetustest peeruhaisugi, aga kütuse eest hakkan rohkem maksma. Obv olen ma selle vastu, tavainimest hakkab makroperspektiiv kottima alles siis, kui ta enda heaolu on maksimeeritud.

  11. #1571
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ma ei oma antud teemal arvamust ja mul pole ka väga õigust seda avaldada (kuna ei käinud valimas) kuid tõstataks küsimuse, et kas konkreetse teema puhul ei saa rääkida positiivse poolena majanduse automaatsest stabiliseerimisest? Selle all pean silmas tõusuperioodidel tarbimise tahtlikut piiramist ning langusperioodidel stimuleerimist. Või on see liialt majandusteoreetiline lähenemine mis reaalses elus iial ei töötaks, sest nende otsuste vastu võtmine ei saaks kohesel toimuda kui näiteks majandus langema hakkab?

    Üldiselt pole ma viitsinud ennast teemaga väga kurssi viia, v.a. teadmine, et plaanitakse maksuvaba miinimumi tõsta ja infrastruktuuri arendada, kuid loogika ütleb, et sellise akstsiisi elluviimine pigem suurendab majanduslikku ebavõrdsust kui vähendab? Vaesemad inimesed kulutavad kogu oma sissetuleku tarbimisele ja maksavad kogu sissetuleku pealt maksusid, rikkad aga saavad osa säästa ning peavad ainult mingi kindla osa pealt maksma.

  12. #1572

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    http://www.bbc.com/news/world-europe-32392594

    Mr Groening served at Auschwitz between May and June 1944, when some 425,000 Jews from Hungary were brought there and at least 300,000 almost immediately gassed to death.

    Jaak Madison ja Efraim Zuroff võiks selle lõigu üle poliitilise debati pidada. Ma ei oska hetkel otsida, kus nii suurt hulka juute Ungaris küll kinni hoiti, ehk keegi aitab?

    http://arileht.delfi.ee/news/uudised...44?id=68826979

  13. #1573

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Mis mõttes kinni hoiti? võeti kodust kinni ja pandi rongi peale. Nagu 20 000 eestlast märtsiküüditamise ajal.

  14. #1574

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    http://et.wikipedia.org/wiki/Ungari

    Saksamaa toetusel sai Ungari 1938 osa Lõuna-Slovakkiast, 1939 Taga-Karpaatia, 1940 Rumeenialt Põhja-Transilvaania. Teises maailmasõjas toetas Ungari Saksamaad ning osales ka sõjas Nõukogude Liidu vastu 1941–1944. Sõja lõpus 1944. aastal oli Ungaris Saksa okupatsioon, millele järgnes 1945 NSV Liidu okupatsioon.

    http://en.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_Hungary

    1941. aastal oli Ungaris 139,041 juuti.

  15. #1575
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Peab tunnistama, et peale valimisi läks tõesti riigikogus huvitavamaks. Jaak Madison on juba praegu tõusnud legendi staatusesse.

  16. #1576

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    http://www.delfi.ee/news/paevauudise...ud?id=71337429

    Nestor üldiselt mõistliku mehena võiks aru saada, et mingit muud värvi on raske kasutada punase, kollase ja sinise koalitsiooni moodustumisel.

  17. #1577
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    "lilla koalitsioon" kõlab paremini kui "valge rämps"

  18. #1578

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    lol paistab, et üks lillake tunneb end puudutatuna. a tooge veel värvilist rämpsu ka juurde, siis on elu lill(a).

  19. #1579

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    http://poliitika.postimees.ee/320097...imeheks-tagasi

    Nojah, liikmeid on ümmarguselt 13k, kellest liikmemaksu maksab 13 protsenti ning Kaja Kallas sai 666 häält. Vähemalt osales valimistel koguni 77,2% liikmetest ja sellest tulemusest paremat esineb reeglina ainult kommunistiku ja/või diktatuuriga riikides.

  20. #1580

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    kotkas ja pastilaa võtavad kindlasti mõne neist vaestest põgenikest enda juurde elama. Sellest pole midagi, et seaduslikul pagulasel on õigu tuua naine ja laps tagantjärgi ja siis naisel ka on pärast õigus tuua oma sugulased siia. pole midagi, et korter kitsaks jääb, pagulaste inimõigusi peab ju kaitsma. vaesed täisjõus-täissöönud sõjapõgenikud kel oli vähemalt 5k$ laevapileti jaoks. nii kurb.
    http://www.postimees.ee/3203313/der-...-000-pogenikku
    ( Click to show/hide )

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 18 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 18 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES