Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 81, kokku 124 EsimeneEsimene ... 3171798081828391 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 601 kuni 1 620, kokku 2519

Hübriidvaade

  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Maailm võiks IMO üks tervik olla.

  2. #2

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    http://nihilist.fm/vastik-rassist-raisk/

    vs.

    http://nihilist.fm/ebamugavustunne/

    Meenub see, kui Kari Käsper koos Valdo Randpere ja Eero Jansoniga saates "Vabariigi kodanikud" Henn Põlluaasale kambaka tegid ja ikka ära said. Hale, lihtsalt hale!

  3. #3
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    lol praegu just põlluaas R2 debatis vs Paet tegi endal margi valusalt täis ikka. kurb juhtum see ekre...

  4. #4

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Minu jaoks on üldiselt välistatud, et Urmas Paet suudab kellelegi debatis ära teha, aga eks ma jään järelkuulamise võimalust ootama.

  5. #5
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Minu jaoks on üldiselt välistatud, et Urmas Paet suudab kellelegi debatis ära teha, aga eks ma jään järelkuulamise võimalust ootama.
    Miks? Paet tollest erakonnast üks normaalsemaid imo

  6. #6
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Minu jaoks on üldiselt välistatud, et Urmas Paet suudab kellelegi debatis ära teha, aga eks ma jään järelkuulamise võimalust ootama.
    R2 tänane Eeva Esse saade, esimeses tunnis u 15min peale algust hakkas pihta.

  7. #7

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Asi on maitses.

    Kunagi olin põhimõtteliselt Ilvese ja Ansipi fänn, aega-pikku muutusid emotsioonid peaaegu vastupidiseks. Nüüd, kui Rõivas on mõnda aega ametis olnud mõtlen jällegi, et Ansip oli tema kõrval isegi normaalne peaminister.

    Paet on oma kõrgest lennust hoolimata tundunud aga alati mehena, kes ise küsimuste esitamise asemel räägib pigem ainult siis, kui temalt küsitakse. Eks ta oli ka 9,5 aastat järjest välisminister ja selles ametis tuleb meie riigis reeglina suurematele kaasa noogutada ja käsku täita, mida ta ka praegu teeb.

  8. #8

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    1.06
    Kaitseväe peastaabi pressijaoskonna kapteni Arvo Jõesalu sõnul on enamus õppusel osalenutest oma toetused kätte saanud ja veel saamata inimeste arv väheneb pidevalt. Ta lisas, et toetuste arvestamise ja ülekandmisega tegelevate inimeste hinnangul on toetust veel ootavate inimeste hulk pigem kahekohaline.
    2.06
    Kaitseväe peastaabi teatel makstakse viimane massmakse, ligi 600 reservväelase tasu, välja homme.

    Ei ole küll valimistega seotud teema aga panin siia.Kui see pressijaoskonna kapten oma ametis jätkama peaks,siis on siin riigis midagi väga valesti.Selline otsene valetamine kaitsejõududes.

  9. #9

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas viki Vaata postitust
    1.06

    Ei ole küll valimistega seotud teema aga panin siia.Kui see pressijaoskonna kapten oma ametis jätkama peaks,siis on siin riigis midagi väga valesti.Selline otsene valetamine kaitsejõududes.
    Tema lähtub neist andmetest, mis talle ette antakse.

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Iroonilisel kombel ei eksi inimesed, kellele Blondiin meeldib, järeldustes, et Eesti ei peaks sadu varjupaigataotlejaid vastu võtma. Nad eksivad hoopis probleemi analüüsis ja emotsioonidest laetud kõnepruugis. Eestil ei ole ressursse sellise hulga igasuguste oskusteta inimeste vastuvõtmiseks, ning nagu lugejad hästi teavad, on väljastpoolt tulijale Eesti ühiskonda sulandumine keeruline isegi siis, kui näha välja nagu kohalikud. Kuid vähemasti oskavad asüülitaotlejad – juhul, kui nad tulevad – teha põllumajanduslikku tööd. Inimene, kellel on tõelisi raskusi Eesti ühiskonnas koha ja tööjõuturul töö leidmisega, on hoopiski Blondiin.

    Kas ikka oskavad? Turay'l põlise linnainimesena pole vist erilist ettekujutust sellest, mida enamus põllumajanduslikke töid, mille eest palka saab endast tänapäeval kujutavad. VisaHing jt. võiksid muidugi oma kogemustest rääkida, kuidas on Põhjamaades ja ka mujal arenenud riikides lood pagulaste huviga eriti põllumajanduslike ja samas ka muude lihttööde vastu.

    Blondiinil on muidugi rasked ajad, aga neegrite teemal on ta minu mäletamist mööda ka varem sõna võtnud.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 02.06.15 at 17:26

  10. #10
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema


  11. #11

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ma ei ütleks, et Põlluaas omal margi otseselt täis tegi, aga tema esinemine oli nõrk, mis nõrk. Paet oli oma tavalises sõiduvees ja tema tagatuppa nutma saatmine poleks eriti raske olnud. Tema jutus oli ikka päris mitu kohta, kus oleks saanud päris konkreetselt sisse sõita, aga Põlluaas lasi hoopis vastupidisel sündida. Fucking humanitaarid omavahel.

  12. #12
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Ma ei ütleks, et Põlluaas omal margi otseselt täis tegi, aga tema esinemine oli nõrk, mis nõrk. Paet oli oma tavalises sõiduvees ja tema tagatuppa nutma saatmine poleks eriti raske olnud. Tema jutus oli ikka päris mitu kohta, kus oleks saanud päris konkreetselt sisse sõita, aga Põlluaas lasi hoopis vastupidisel sündida. Fucking humanitaarid omavahel.
    kui vähegi intelligentsi on, siis ekre vahvad programmilised punktid maatasa teha on ju lapsemäng. no olgem ikka ausad - väga napaka mulje jättis endast

  13. #13

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Minusuguseid oli 1/20 ja sinusuguseid 1/10 ning üks meist on edasi arenenud ja teine jällegi taandarenenud. Sellest hoolimata ei usu ma, et vähegi intelligentne isik suudaks nagu muuseas ühe erakonna programmilised punktid maatasa teha.

  14. #14

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Minusuguseid oli 1/20 ja sinusuguseid 1/10 ning üks meist on edasi arenenud ja teine jällegi taandarenenud. Sellest hoolimata ei usu ma, et vähegi intelligentne isik suudaks nagu muuseas ühe erakonna programmilised punktid maatasa teha.
    tahad mu õlut nii kaua hoida?

  15. #15

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ausalt öelda ei viitsi, sest sina=noor mina.

  16. #16
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    korralik. Prügi haiseb :D


    Madisson:

  17. #17
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    lol jaak madison

  18. #18

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Krt, ega see mingi naljaasi ei ole, kui NEEGRID käivad üle muru ja mängivad palli. Ja MEIE raha eest veel.

  19. #19
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Krt, ega see mingi naljaasi ei ole, kui NEEGRID käivad üle muru ja mängivad palli. Ja MEIE raha eest veel.
    A mis plaanid neil nende pagulastega siis üleüldse on? Kas need pagulased on kohustatud ka millestki või saavad freerollida kuskil külas riigikulul?

    Sessuhtes rofl 80 pagulast kuhugi poolmahasurnud külla, kus pole omadelgi midagi teha.

  20. #20
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    A mis plaanid neil nende pagulastega siis üleüldse on? Kas need pagulased on kohustatud ka millestki või saavad freerollida kuskil külas riigikulul?

    Sessuhtes rofl 80 pagulast kuhugi poolmahasurnud külla, kus pole omadelgi midagi teha.
    võiks jalkakoondises proovida, äkki hakkame võitma kunagi.
    Viimati muudetud atsetoon poolt : 03.06.15 at 22:13

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES