Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 84, kokku 126 EsimeneEsimene ... 3474828384858694 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 661 kuni 1 680, kokku 2519
  1. #1661
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Minu jaoks on üldiselt välistatud, et Urmas Paet suudab kellelegi debatis ära teha, aga eks ma jään järelkuulamise võimalust ootama.
    R2 tänane Eeva Esse saade, esimeses tunnis u 15min peale algust hakkas pihta.

  2. #1662

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ma ei ütleks, et Põlluaas omal margi otseselt täis tegi, aga tema esinemine oli nõrk, mis nõrk. Paet oli oma tavalises sõiduvees ja tema tagatuppa nutma saatmine poleks eriti raske olnud. Tema jutus oli ikka päris mitu kohta, kus oleks saanud päris konkreetselt sisse sõita, aga Põlluaas lasi hoopis vastupidisel sündida. Fucking humanitaarid omavahel.

  3. #1663
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Ma ei ütleks, et Põlluaas omal margi otseselt täis tegi, aga tema esinemine oli nõrk, mis nõrk. Paet oli oma tavalises sõiduvees ja tema tagatuppa nutma saatmine poleks eriti raske olnud. Tema jutus oli ikka päris mitu kohta, kus oleks saanud päris konkreetselt sisse sõita, aga Põlluaas lasi hoopis vastupidisel sündida. Fucking humanitaarid omavahel.
    kui vähegi intelligentsi on, siis ekre vahvad programmilised punktid maatasa teha on ju lapsemäng. no olgem ikka ausad - väga napaka mulje jättis endast

  4. #1664

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Minusuguseid oli 1/20 ja sinusuguseid 1/10 ning üks meist on edasi arenenud ja teine jällegi taandarenenud. Sellest hoolimata ei usu ma, et vähegi intelligentne isik suudaks nagu muuseas ühe erakonna programmilised punktid maatasa teha.

  5. #1665

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Minusuguseid oli 1/20 ja sinusuguseid 1/10 ning üks meist on edasi arenenud ja teine jällegi taandarenenud. Sellest hoolimata ei usu ma, et vähegi intelligentne isik suudaks nagu muuseas ühe erakonna programmilised punktid maatasa teha.
    tahad mu õlut nii kaua hoida?

  6. #1666

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ausalt öelda ei viitsi, sest sina=noor mina.

  7. #1667
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    korralik. Prügi haiseb :D


    Madisson:

  8. #1668
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    lol jaak madison

  9. #1669

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Krt, ega see mingi naljaasi ei ole, kui NEEGRID käivad üle muru ja mängivad palli. Ja MEIE raha eest veel.

  10. #1670
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Krt, ega see mingi naljaasi ei ole, kui NEEGRID käivad üle muru ja mängivad palli. Ja MEIE raha eest veel.
    A mis plaanid neil nende pagulastega siis üleüldse on? Kas need pagulased on kohustatud ka millestki või saavad freerollida kuskil külas riigikulul?

    Sessuhtes rofl 80 pagulast kuhugi poolmahasurnud külla, kus pole omadelgi midagi teha.

  11. #1671

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    See küla ei ole "poolmahasurnud", vaid täiega maha surnud. Enamus kohalikust rahvast elab seda pagulasmaja ümbritsevates kortermajades ja ülejäänud on laiali pillatud üsnagi suurele maa-alale. Vähemalt oli neil imekombel veel kaks aastat tagasi isegi väike poeke. Omamoodi huvitav kant, ehk sealt kus lõppeb Väike-Maarja algab Ebavere ja sellele järgneb kohe Vao, millele omakorda järgneb kohe Kiltsi.

  12. #1672
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    A mis plaanid neil nende pagulastega siis üleüldse on? Kas need pagulased on kohustatud ka millestki või saavad freerollida kuskil külas riigikulul?

    Sessuhtes rofl 80 pagulast kuhugi poolmahasurnud külla, kus pole omadelgi midagi teha.
    võiks jalkakoondises proovida, äkki hakkame võitma kunagi.
    Viimati muudetud atsetoon poolt : 03.06.15 at 22:13

  13. #1673

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    http://www.ohtuleht.ee/680299/helir-...odipoliitikale

    Omamoodi üllatav arvamus ühe võimuerakonna poliitiku sulest.

  14. #1674

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Minu meelest on see vahva, et kui mingi paar aastat tagasi keegi Eestis rääkis (vist oli mingi ekre kloun, vb isegi Helme isiklikult), et ELi ametnikud käivad mööda Eestit.. kaardistavad jne, et hakata siia pagulasi tooma. Toona see tembeldati muidugi liberaalide ja etnomasohhistide poolt paranoiaks, sest miks peaks Aafrikast "põgenik" siia tahtma tulla? Meil pole enda sotsiaalsüsteemi jaoks piisavalt raha jne. Rofl ja lol tehti selle kaardistamise jutu peale. Noh, nüüd ikka rofl?

  15. #1675
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    rofl on see, kui noor inimene ei saa aru, et käes on 21. sajand. et, mis asi on üldse demokraatia, vabadus, ühtsus ja mis väärtusi esindab/ võiks esindada eesti. vanemate ja enamik elu CCCP-is elanute puhul on see arusaamatus veel mõistetav.

  16. #1676
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ma ei saa aru Pastilaa, ütle üks riik mida peaksime järgima sise- ja välispoliitiliste otsuste tegemisel. A la gay marriage, legalize it, pagulased jne. jne.

    Mina olen juba sellepärast kriitiline, et ma ei näe ühtegi edukat näidet "arenumatest" riikidest ja ei taha samasse ämbrisse astuda. Kõik lääneriigid on mingi jamaga hakkama saanud ja nüüd ootavad, et pika mõtlemisega väikevend idast samamoodi teeks. Väikevend teebki ja ei saa aru, et loll on, pigem on uhke et saab samamoodi teha nagu suuremad enne.

    ( Click to show/hide )

  17. #1677

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Poleks uskunud, aga tuleb Maxi-ga nõus olla, et ei oska isegi ühtegi toimiva riigi näidet tuua pagulaste teemal.

    Euroopa, kui suutlikum ja arenenum peaks:
    Tegelema pagulaste probleemide tekke põhjustega ja suunama oma abi lokaalselt >>>>> Tegelema tagajärgedega ja proovima neid integreerida(mille kohta success näiteid ei kipu olema, pigem keeratakse p*tsi suuremal või väiksemal määral toimiv ühiskonnakorraldus-Rootsi,Soome,UK,Prantsusmaa jne).

  18. #1678
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema


  19. #1679
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    lugege veel üle taagepera jutt viki spoileri alt paar lehte tagasi. cliffs: pole kysimus selles, et"kas" nad tulevad vaid "kuidas". idee eestist kui puutumatust valge rassi oaasist 21. lääneyhiskonnas - noei tööta. kysimus on laiem - kas me tahame olla osa lääne ühiskonnast või ei. see ei puuduta ainult pagulasi. jutt sellest, et " ütleme brüsselis, et meie ei taha" on ka sama naiivne.

  20. #1680

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Pole vaja siia rassi-kaarti sisse tuua. Minu ja tõenäoliselt paljude jaoks pole see mingi probleem.

    Ainuke oluline asi on usuliste, maailmavaateliste seisukohtade sobimatus kohaliku ühiskonnakorraldusega ja sisserändajate agressiivsus "oma õiguste" kehtestamisel.
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 04.06.15 at 08:56

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES