Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 95, kokku 126 EsimeneEsimene ... 45859394959697105 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 881 kuni 1 900, kokku 2519
  1. #1881

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Mu õde on Rootsis koolis rootsi keele õpetaja ja õpilasteks immigrandid. Klassid inimesi täis ning õde upub töösse. Auto oli veel eile alles tal. Ei pole põlema pandud.
    Lol, tallinnas pandi öösel kaks autot põlema.

  2. #1882
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
    endal väga seisukohta pole ja linnas ei ela, aga nende Tallinna jorsid on tõesti häbiplekk Eestile. Väga harva käin pealinnas, aga tulin parasjagu reisilt ja tegime naisega mcdonaldsis aega parajaks, kuni meid peale korjati.
    Siis kukkus sinna sisse mingi purjus seltskond kell 11 öösel teisipäeval...sellised kolmekümnendates mehed.Lällasid ja lõugasid.Siis tuli ka mingi tüüp mustanahalise sõbraga sööma sinna. Peale seda muud ei kuulnud kui neeger ja neeger nende suust.Selle mustanahalise tüübi sõber proovis veel korrale kutsuda neid aga joodikutele see kohale ei jõudnud.otsustati veel uksest tagant järgi minna ja edasi sõimata, kuni politsei tuli.
    Siis mõtlesin küll et kus krdi kohas ma olen..kas Eesti ongi selline w.vähemalt tuletas meelde miks mulle Tallinn ei meeldi.Oleks minu teha siis vahetaks kõik need purjus rassistid normaalse suhtumisega pagulaste vastu
    Minu viimase aja kogemus oli kui üks mustanahaline bussis istus siis tuli mingi idikas peale ja ütles talle näkku "Oi neeger ka lausa bussi lastud" vms.

  3. #1883
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema


  4. #1884
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ei ole küll ise maksuvõlglane või ei toeta maksudest kõrvalehiilijaid, aga see veidi too much?

    http://arileht.delfi.ee/news/uudised...da?id=71936301

  5. #1885

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kui see "Suur vend tegutseb JÄLLE" vihjab 1000€ arvete deklareerimisele, siis selle vastu oli kah julm kisa aga nüüd tuleb välja, et on väga suur kasu riigile.

  6. #1886

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ega see käibemaks pole ettevõtjate jaoks naljaasi, kui autod, majad jms. mängu tulevad. Autode teemal aeti EMTA uksest välja, eks nad nüüd üritavad aknast sisse ronida.

  7. #1887

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    http://ekspress.delfi.ee/news/paevau...ga?id=71953709

    http://pluss.postimees.ee/3268349/ii...pole-te-valmis

    Lisaks oli veel artikkel, et pagulaste koorekihi riisub USA, meie saame põhjakihi.

    Minu jaoks on teema lõpetatud. Kui mõni siit tahab nii väga "nõrgemaid" kaitsta, siis tegelege parem heategevusega vms.

  8. #1888
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Rassist!

  9. #1889
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    lõpetatud teema - mul on sulle uudis: maailm ei ole must-valge.

  10. #1890
    FPP Pro
    Liitus
    Mar 2015
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    200

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    lõpetatud teema - mul on sulle uudis: maailm ei ole must-valge.
    Kollane, pruun ja punane on ka!

  11. #1891

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Minu jaoks on küll asi lihtne. Niikaua kui pole mehhanismi, et eraldada reaalne sõjapõgenik freerollerist, olen vastu.

    Kõigile, kes on metropolides öösiti ringi hänginud ja näinud ainult coole ja töökaid erinevate rahvuste esindajaid, soovitaks üks viimane tiir veel teha päeval ja öösel Helsingi kesklinnas(jala kui juletakse) ja näiteks Itäkeskuses. Pöörake tähelepanu kerjuste-maffiale(30tk kerjab, 3tk collectivad), üldisele linna ilmele ja puhtusele(meenutage 15-25a tagust aega kui esimest korda Soomes käisite), uurige, miks elavad nad 3 perega ühes korteris(hint- ülejäänud kahe pere riigilt saadud korterid on neil välja üüritud) ja kuidas on töökate ja tublide tulijatega tihedalt asustatud rajoonides sellele kinnisvara hinnad reageerinud.
    Suhelge nende abivajajatega seal kohapeal, et saada aru, mis nad mõtlevad inimestest ja riigist, kuhu nad on tulnud.
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 23.07.15 at 08:22

  12. #1892
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ja seni mängime riigina m*nni, kuigi häda on juba nö "eilne"?

  13. #1893

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Küsimus ei ole ju selles, et kuskil poe juures mingi kamp kerjab või mingi osa grupist istub abirahadel. Krt küll noh, saage aru, et see, et keegi ei saa oma asjadega hakkama ja üritab riigi kulul lulli lüües hakkama saada, EI SÕLTU NAHAVÄRVIST EGA USULISTEST EELISTUSTEST. Moskvas näed neegrit nagu kuuvarjutust, ometi ma ei ole kuskil mujal nii palju kerjuseid ja niisama poe taga konutavaid indiviide näinud. Isegi, kui 20% passivad abirahadel (üheski arenenud riigis see arv loomulikult nii kõrge ei ole), siis ju ülejäänud, absoluutne enamus, kes halvemini, kes paremini, on integreerunud ühiskonda, käivad tööl ning maksavad makse. Nad töötavad ja teenivad meid igal sammul, juhivad meie busse ja taksosid, pesevad meie tänavaid, valmistavad restoranis meile süüa, põetavad haiglas meie haigeid vanemaid, koristavad meie hotellitube jne jne. Arvestades põhjamaade maksusüsteemi, siis on need, kes käivad tööl, ammu kõikide lullilööjate abirahad kinni maksnud. Lisaks ei ole sissetulnutel mitte mingit eelist (kes on midagi muud kuulnud, on petta saanud)kohalike ees ning lulli saavad tahtmisel lüüa, samadel alustel, ka kohalikud, mida ka massiliselt tehakse, kuid see ei paista väga häirivat kedagi. Targad inimesed ütlevad, et rootsis oleks ilma immigratsioonita osad maapiirkonnad, kus täna käib elu, täielikult hääbunud ja väljasurnud. Näiteks eelmisel aastal kõikidest süürlastest, kes said rootsilt asüüli, omas 1/3 kõrgharidust. Nende najal loodetakse nüüd elu sisse puhuda ühte maqpiirkonna linna, kus paar aastat tagasi suleti viimane kool. Vananev ühiskond ei ole parim väljavaade riigi säilimise seisukohalt. Eesti on nii sitas seisus, et meile oleks värske veri lausa kohustuslik. Valge mees ju lapsi ei tee. Ja see on ainus, ma kordan, AINUS viis Eesti rahvuse kestvuse tagamiseks. Igas peres peab olema minimaalselt 3 last, et rahvastik kasvaks. Ma küsiks siinsetelt suurpatriootidelt, mitu last teil on? Sm112, sa paistad ihu ja hingega eesti mees olema, mitu pägalikku su aias ringi jookseb? Pakun, et alla kolme ja suure tõenäosusega see ka nii jääb. Maksude maksmisest ma ei taha üldse rääkida, keskmine kohalik töllist ettevõtja maksab makse nii vähe, kui võimalik ning huiab ja lüpsab oma kodumaad igal võimalusel nii palju, kui võimalik. Kus on nende patriotism siis? See on ok, eks. Patriotism süttib ainult siis, kui jutt on neegritest või mõnest muust vähemusest. Ülim silmakirjalikkus. Ühesõnaga sellest kõigest võibki rääkima jääda, aga mul läheb vererõhk kõrgeks, ei viitsi rohkem. Ciao.

  14. #1894

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Nagu varasemalt öeldud, rassi-kaart on lol.

    Kus tuleb nr, et max 20% on freerollerid?

  15. #1895

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    http://ekspress.delfi.ee/news/paevau...ga?id=71953709

    http://pluss.postimees.ee/3268349/ii...pole-te-valmis

    Lisaks oli veel artikkel, et pagulaste koorekihi riisub USA, meie saame põhjakihi.

    Minu jaoks on teema lõpetatud. Kui mõni siit tahab nii väga "nõrgemaid" kaitsta, siis tegelege parem heategevusega vms.
    http://maailm.postimees.ee/3270211/r...granaadirunnak

    Tegelikult on kõik ikkagi kõige paremas korras ja rootslased tähistasid meie siseministeeriumi vastust väikse "ilutulestikuga".

  16. #1896

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    Nagu varasemalt öeldud, rassi-kaart on lol.

    Kus tuleb nr, et max 20% on freerollerid?
    OESD ametlikust staistikast, erinevate riikide stat.ameti lehtedelt. Norra, Soome, saksa kohta leiab statistikat tööhõive kohta lausa päritoluriikide kaupa. Norras on fenomenaalne see, et EUst pärit sisserändajad on väiksema tööhõivega, kui näiteks aafrika päritolu sisserändajad.
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 23.07.15 at 12:56

  17. #1897

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Uueduudised, facebook, youtube, nelli teataja, de spiegel jne ei ole allikad, kust infot ammutada.
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 23.07.15 at 12:57

  18. #1898

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    OESD ametlikust staistikast, erinevate riikide stat.ameti lehtedelt. Norra, Soome, saksa kohta leiab statistikat tööhõive kohta lausa päritoluriikide kaupa. Norras on fenomenaalne see, et EUst pärit sisserändajad on väiksema tööhõivega, kui näiteks aafrika päritolu sisserändajad.
    Mis allika kaudu sa Norra kohta sellise järelduse tegid? Kiirelt otsides leidsin selle http://www.ssb.no/en/arbeid-og-lonn/...ker/innvregsys
    "Immigrants from the EEA countries, who include large numbers of labour immigrants, have considerably higher rates than other immigrants. The employment rates among these groups in the 4th quarter of 2014 were as follows: 76 per cent (the Nordic countries), 73.2 per cent (EU countries in Eastern Europe) and 70.6 per cent (Western Europe)."
    "As in earlier years, the African group had the lowest rate, at 42 per cent."

  19. #1899

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ei mäleta millisest tabelist ma selle info täpsemalt sain, õhtul arvutisse saan, otsin välja.

  20. #1900
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    OESD ametlikust staistikast, erinevate riikide stat.ameti lehtedelt. Norra, Soome, saksa kohta leiab statistikat tööhõive kohta lausa päritoluriikide kaupa. Norras on fenomenaalne see, et EUst pärit sisserändajad on väiksema tööhõivega, kui näiteks aafrika päritolu sisserändajad.
    kohvi tuli ninakaudu välja..

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 21 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 21 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES