Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 55, kokku 126 EsimeneEsimene ... 545535455565765105 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 081 kuni 1 100, kokku 2519
  1. #1081
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    hinga 4 korda sügavalt sisse-välja, enne kui uuesti pasundama hakkad.
    Politseiniku avg bruto vähemalt ERR foorumis välja toodud info puhul oli 1250 bruto.
    googelda avg, kui ei tea mida tähendab(siia sisse on arvestatud ka politseimaja pealikud) + 1250 brutos(sinu enda väljatoodud erri foorumi keskmine) on 994 eurot netos u.

    "Tramaivõi" - eksole?
    u said it.
    Viimati muudetud atsetoon poolt : 10.02.15 at 15:23

  2. #1082

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Sa siia veel väiksemat numbrit ei tahtnud panna?

    Politseiniku avg bruto vähemalt ERR foorumis välja toodud info puhul oli 1250 bruto. Too mulle ehitaja, kes saab 720 neto ja ma ütlen sulle, kes valetab. Donkament toob sulle välja konkreetse hinnangu statistika kohta, sa kutsud seda demagoogiaks ning esitad oma emotsionaalses kõnes argumentide kaitseks ebapädevad numbrid. "Tramaivõi" - eksole?

    Alati on muidugi teine variant - sa tead paremini, millised palgad reaalselt on, aga seda ma ei usu.
    https://www.politsei.ee/dotAsset/325303.pdf

    Ega ta palju ei eksinud tavapolitseinike palga osas (üsna levinud on kuni 750 eurot kätte) ja selliseid ehitajaid võin ma terve bussitäie ukse taha tuua, kui kulud kinni maksad. Trapts, ega kõik ei ela Tallinnas ja Tartus.

  3. #1083
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    paljude noorreformalste põhiprobleem ongi selles, et linnadest väljapoole satutakse ainult Noortekogu suvepäevadel ja siis ollakse nagunii nii mällis, et ei saa aru kas on teisipäev või reede.

  4. #1084

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Paljude noorreformlaste probleem on see, et ei halata iga sita peale ja tehakse tööd. Mul ka tartus tööd ei ole omal erialal, aga keegi püstolit kuklas ei hoidnud. Tulin tallinnasse, pere, elukaaslane tartus. Traputs ansip, eksole? Väärtussüsteemide vahe, tunnistan ja ei häbene absoluutselt.

    P.s. tartus otsiti ehitajat, 1300 neto, ametlik palk. Ei tuldud, sest ametlikku palka keegi ei taha.... Loomulikult - tööd pead oskama ka. Potsataja

  5. #1085
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Paljude noorreformlaste probleem on see, et ei halata iga sita peale ja tehakse tööd. Mul ka tartus tööd ei ole omal erialal, aga keegi püstolit kuklas ei hoidnud. Tulin tallinnasse, pere, elukaaslane tartus. Traputs ansip, eksole? Väärtussüsteemide vahe, tunnistan ja ei häbene absoluutselt.

    P.s. tartus otsiti ehitajat, 1300 neto, ametlik palk. Ei tuldud, sest ametlikku palka keegi ei taha.... Loomulikult - tööd pead oskama ka. Potsataja
    okei, ja tallinna teed on ka korras eks?

  6. #1086
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Paljude noorreformlaste probleem on see, et ei halata iga sita peale ja tehakse tööd. Mul ka tartus tööd ei ole omal erialal, aga keegi püstolit kuklas ei hoidnud. Tulin tallinnasse, pere, elukaaslane tartus. Traputs ansip, eksole? Väärtussüsteemide vahe, tunnistan ja ei häbene absoluutselt.

    P.s. tartus otsiti ehitajat, 1300 neto, ametlik palk. Ei tuldud, sest ametlikku palka keegi ei taha.... Loomulikult - tööd pead oskama ka. Potsataja
    miz hülge ila see veel on ;D

  7. #1087

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    atsetoon, võtame nood korra hoo maha.

    ma saan täitsa aru, miks minu jutt või maneer võib kedagi närvi ajada. Ise läheks arvatavasti ka. Mis teha, iseloomuomadused kahjuks püsivad ajas suht muutumatud, pinguta palju tahad. Paras nali on aga mulle palkade teemal mingid "vaata googlest avg järgi" teemat ajada. Miks, vt. paar lehte ettepoole ning ka teisi teemasid. Flat on minu valdkond. Politseid tõesti ei tea, tunnistan ning peksin huupi kontrollimata algallikat.

    Võtame nüüd eelneva arutelu. Donkament, Fabulous, kes on siin foorumis arvatavasti top 5 kirkamatest kriitidest, seletavad kenasti ja viisakalt asja ära. Kusjuures täitsa huvitav jutt ja teadmine veel ka. Seepeale muidu intelligentne mees, kes võiks asja süübida, süüdistab ümmarguses mullis ja ise teeb mis? Pole väga Kotka-liin olnud.

    Ja tõesti, atsetoon, enne kui hüppad, siis mis tööd sa teed ja palju makse maksad?

  8. #1088

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    miz hülge ila see veel on ;D
    antud firmas keskmine neto 1400. Aga tööd pead oskama, mitte tunde täis tiksuma ja esimesel palgapäeval nahhui tõmbama.

  9. #1089

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ma ei tea, kas see statistika on õige, et viiendik palgasaajatest saab alla 500 euro kuus?

  10. #1090

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Ma ei tea, kas see statistika on õige, et viiendik palgasaajatest saab alla 500 euro kuus?
    Sellist infot saab kas statistikaametist või EMTA-st (ple uurinud, kuid nende info nagunii mõttetu. Või siis mõttekas, sõltuvalt eesmärgist). Stat teeb sellist uuringut iga 4. aasta tagant ning viimati detsiilide ja kvintiilide kohta 2010 aastal. Siis oli kvintiil 415. Keskmine palk tõusnud vist ca 25% (ei viitsi kontrollida) alates 2010, seega natuke üle 500 peaks olema.

    STAT ja EMTA muidugi oluliselt erinevate meetoditega ning EMTA keskmised alati madalamad kui STAT-s, sest viimases 1,0 koormusele taandatuna, EMTA-s isikupõhine ja koormust ei arvesta (0,2 koormusega inimene saab 200€ kuus, seega see ka ta keskmine, STAT-s sama sissetulekuga inimesel 1000€ keskmine).
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 11.02.15 at 00:46

  11. #1091

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Ma ei tea, kas see statistika on õige, et viiendik palgasaajatest saab alla 500 euro kuus?


    http://arileht.delfi.ee/news/uudised...si?id=70231435

    Google ei tööta või milles asi? 2014. aasta 3 kolmandas kavartalis teenis 50% töötajatest 552,90 eurot kuus või vähem.

  12. #1092

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    eniveis nende uuringute puhul on metoodika tähtsuselt nr 1. Võtame näiteks TAI, mis teeb tervishoiutöötajate palkade analüüse. Kukuksite persili kui võrdleksite reaalselt välja makstud ning avalikkuses presenteeritud infot.

  13. #1093

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    http://arileht.delfi.ee/news/uudised...si?id=70231435

    Google ei tööta või milles asi? 2014. aasta 3 kolmandas kavartalis teenis 50% töötajatest 552,90 eurot kuus või vähem.
    väljamakse ja lepinguline töötasu on erinevad asjad.


    btw sinu lingis on kaks erinevat teemat - esimene teema on EMTA oma (väljamaksetega seoses) ning teine teema statistikaameti oma (keskmine palk).

    Sealt tulevadki esile minu ühes eelmises postituses toodud erinevused.
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 11.02.15 at 00:54

  14. #1094

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    tahaks teada, kas meil on siis väikesed palgad või mitte. Kahe lapsega pere sissetulekute vaidluse võitsid selgelt liberaalid siin, 2000 er neto kahe lapsega pere peale elab Juba täitsa ära.
    Nüüd oleks vaja teada, kuidas pool töötavatest inimestest sinna valemisse sobivad oma 500 euroga? Neil on siis 250 pere iga liikme jaoks? Või saavad nad tegelikult rohkem? Või pole neil lapsi?

  15. #1095

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Maakonnalehtede gallupid tänase seisuga kell 19:30.



    Miskipärast ei julge ükski üleriigiline meediakanal (ERR, Delfi, Postimees) oma saidil enam üles pannagi vastavat küsitlust :)

    Tartu Postimehes oli lühikest aega järgnevate tulemustega:


  16. #1096
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Miskipärast ei julge ükski üleriigiline meediakanal (ERR, Delfi, Postimees) oma saidil enam üles pannagi vastavat küsitlust :)
    sellised väga väikse valimiga gallupid on ka väga lihtsalt manipuleeritavad - üks aktiivne tüüp/kamp, kes natuke vaeva näeb, saab piiramatult hääletada kui vaja. võid rõõmust lakke karata, aga reaalsus sinna 2-5% vahele ikka (kuigi siinse teema/aktiivsete järgi võiks sa ka 50% ennustada). eelmistel KOV hõiskasid ju ka enne õhtut - ära liiga hoogu satu :D.

  17. #1097
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Et gallupite järgi siis ekre saab 20% ja ka Vabaerakond 20% IRL sotsid jt 10%. Naera herneks
    Ok tõstke siis EKRE oddsid 10 peale olybetis (praegusest 4-st), et ta valimiskünnist ei ületa-easy money ju bookile...
    ei oska irl ja muud erakondade pealt sõna võtta, aga KE valija on üldjuhul muulane v pensionär, kes netis ei surfi...

  18. #1098
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 153

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    sellised väga väikse valimiga gallupid on ka väga lihtsalt manipuleeritavad - üks aktiivne tüüp/kamp, kes natuke vaeva näeb, saab piiramatult hääletada kui vaja. võid rõõmust lakke karata, aga reaalsus sinna 2-5% vahele ikka (kuigi siinse teema/aktiivsete järgi võiks sa ka 50% ennustada). eelmistel KOV hõiskasid ju ka enne õhtut - ära liiga hoogu satu :D.
    +1

    Selliste gallupidega manipuleerimine on isegi täielik äri. Mõnekümne euro eest võiksin väiksemal saidil 90% favoriidi keerata 10% underdogiks. Ja seda tõenäolislet ka kasutatakse. Ise poliitikuna küll manipuleeriksin, vastavalt oma strateegiale.

  19. #1099

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    EKRE on ju Rahvaliidust välja kasvanud, see ju koosneski maakondade tegijatest, vabalt võib seal endale uuesti toetuse leida.
    Vaevalt, et mingi mainstreem media nüüd neid kuidagi ignoreerib, alles nad olid ju reformiga koalitsioonis, ei tule mingit maailma lõppu, kui nad riigikokku saavad.


    Ma olen nüüd vaadanud siin telekast, kuidas IRL-i reklaami tuleb söögi alla ja peale, kus nad aitavad tööinimese maksusid vähendada, ma tõesti ei kujutanud ette, milline hunnik inimesi saabki 500€ kuus palka. Mõtlesin, mingi 900 vist on keskmine, no kõigub paar sotti siia sinna. See on ikka nii perses olukord.
    Selge on see, et need inimesed ei võta oma heaolu parandamiseks mitte midagi ette, sama ei tee ka nende tööandjad. Äkki miinimumi tõstmisest oleks abi, tööandjad pavad kuidagi neid motiveerima hakkama? Ei tea, fucked up maailm.

  20. #1100
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ekre oli ikka enne olemas, kui rahvaliidu jäänused nendega liitusid.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES