Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 2519

Niitvaade

  1. #11
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    Kas sa, siis tõesti arvad, et kui mingid üksikkandidaadid saavad riigikogusse kohti hakkab järsku valitsev võim järsku oma valitsemisviisi muutma? Elu sees ma ei usu, et nad nüüd tõesti siniste silmadega usuvad, et kõik armastavad neid ja ainult KE valijad on nende poliitika vastu...
    sa ikka veel ei saa aru.. nad näevad selles üksikkandidaadi asemel seda häältehulka (mida on võimalik püüda) ja ideed/põhjust miks ta need hääled sai... see on koht kus teha ennast kuuldavaks.. ja ära jää sellesse üksikkandidaadi teemasse kinni.. ma tahaksin et mõni päris erakond võtaks sellise valimislubaduse täitmiseks.. aga arvestades praeguseid erakondasid ja nende väärtuseid.. siis ma oleks nõus põhimõtteliselt lihtsalt idee välja näitamise seisukohast kasvõi üksikkandidaadile oma hääle välja käima, kes selle valimislubaduse annab... see üksikkandidaat või FB kommuun vms on lihtsalt vahend kus suurelt välja käia idee.. et minu ja minu kaaskondlaste ja mõttekaaslaste (keda ma loodan, et on paljusid) hääl läheb sellele parteile/poliitikule, kes lubab parteide rahastamise süsteemi lõpuks läbipaistvaks ja korda teha ja ära reguleerida..

    ma ei arva et uus erakond midagi päästaks.. meil on neid sitaks praegugi.. lisaks pole sellist hulka pädevaid inimesi, kes saaksid riigi juhtimisega hakkama kui uus erakond peakski võitma ja valitsuse moodustama.. see oleks surnult sündinud partei enivei.. ja kokkuvõttes killustaks hoopis meie riigi asja veel rohkem... ja pikas perspektiivis ikkagi demokraatias jääb pigem 2-3 tugevat parteid ainult asjadest rääkima, ülejäänud parteid on mõttetud sullerid kõrval.. nö satelliit-parteid, kes oma väikest valijaskonda oma väikeste mõtetega toidavad..
    Viimati muudetud Rage poolt : 06.11.12 at 10:57

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES