Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 2519

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Tsitaat Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
    potsataja, mis tööd ise teed?
    Pikaajaline töötu olen. Praegusel talvisel kütteperioodil oleme perega olukorras, kus peame toimetulekutoetust taotlema ehk peale kommunaalmaksete tasumist peab meie 5-liikmeline pere ära elama 322,14€ suuruse rahaga, millest siis umbes 120€ peaks see kuu vallalt tulema.

    Kojamehe näide on sinul natukene ulmeline, ma ei kujuta lihtsalt ette, et kojamees teeniks 15 000. Samas otse loomulikult võtaks ma sellise pakkumise võimalusel vastu. Reaalsuses ma küll sellist tööd teha ei saaks, nimelt on füüsiline töö minu puhul vastunäidustatud. See omakorda ongi faktoriks, mis raskendab minul töö leidmist.

    Miinimumpalga teema kohta toon veel välja ühe lõigu oma eelnevalt antud lingist:
    Euroopa Nõukogu mõistes on õiglane palk töötasu, mis moodustab 68% keskmisest palgast ning alla selle teenivate inimeste arv ei tohi ületada 5% töötajate koguarvust riigis. Amsterdami lepingu jõustumisega 1999. aastal õiglase palga mõiste täienes. Nii tuleb k6igile töötajatele kindlustada alampalk, mis ei tohi olla väiksem kui 40% riigi keskmisest palgast.


    Ehk võttes aluseks ümmarguse 12 000 keskmise palga oleks 2010 alampalk pidanud olema 4800 ja 95% töötajatest oleks pidanud teenima 8160 +. Reaalsus oli, et 75 000 inimest teenis töö eest miinimumpalka või vähem , mis on 11,54% tööjõust vanuses 16-pensioniiga (mitte töötajatest). Vähemalt nö. õiglase palga (8160+) saajate protsent jääb tõenäoliselt 95+ asemel kuhugi 65- juurde.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 15.01.11 at 16:09

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 19 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 19 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES