veelkord astmelisest tulumaksust, juba mõnus ja hea artikkel koos väikese matemaatikaga.. eriti hea on seal see palgajoon millest saab selgelt järeldada, selleks et 50%+ inimesi võidaks astmelisest tulumaksu kehtestamisets on vaja kärgepalgaliste võikese kogukonna taskust mitmekordselt rohkem pappi võtta..

http://www.raamatupidaja.ee/?Publica...7-a112898373dd

mis puutub siin Potsataja sõnavõttudesse, siis ma ei saa päris täpselt aru, mille kohta sa siin kurdad, et asjad on valesti või halvasti või mis need sinu muudatusettepanekud olid? tahtsid sa tagasi vanad head talongiaega? või tahtsid sa tagasi seda toredat nõuka-aega kus riik hoolitses, et igal kalkaril või matsil oleks mingigi garaazinurga-töökoht olemas, kus silma looja lasta ja saada oma miinimumraha kätte? Või tahad sa, et meil oleks sotsiaaltoetuste süsteem, kus saaks inimesed niisama mitte midagi tehes ära elada. Ma saan aru, et sul on suur pere, ise oled piiratud töövõimega ja raske on, aga ole nüüd hea ja tee siis konkreetsed ettepanekud, mida peaks tegema, et sinuga sarnases olukorras olevate inimeste olukorda parandada.. ja ma ei mõtle siinkohal toetuste rahade samale suurusele viimisele kui mõnes muus riigis.. vaid reaalselt kuidas saaks aidata teil hakkama saada, mitte lihtsalt manti ja raha jagada...