Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
Ühisosa ei puutu asjasse, demokraatia loeb. Lihtsalt minu jaoks ei saa demokraatlikus ühiskonnas eksisteerida ühe kandidaadiga valimisi. Valmisdebatt peab lihtsalt olema ja kõik. Lisaks põhinedes minu eelpool välja toodu lingile , siis 60%+ valijatest toetab pigem Tarandit, kui Ilvest. Lisame veel truud delfi.ru KE valijad ja tuleb juba 70+/30- Tarandi kasuks. Midagi on nagu nihu RE/IRL/SDE kandidaadiga ? Mina ütleks, et pangu oma naisele (ehk abielu lõhkujale) päitsed pähe ja ta saaks ehk isegi 60+/40- olukorra. Ma olin tõsine Ilvese fänn, ennem kui sellest abieluvärgist ja naise suguorgani ja mehe pea seosest aru sain.
kui ma ei eksi, siis postimees.ee küsitluses oli umbes 70:30 Ilves peal, aga see selleks. Need portaalide küsitlused ei näita midagi erilist ju, seda oli näha ka riigikogu valimistel. Ei läinud need küsitlused ka emori uuringukeskusel täppi v.a muidugi Reformi võit. Ning kandideerigu kloun Tarand või ärgu kandideerigu, presidendiks saab ikkagi Ilves. Showmeest nagu Tarand meil küll presidendiks pole vaja. Ning ma ei saa aru temast, sai europarlamenti oma protesti häältega, sest seletas, et tema ei toeta ühtegi erakonda. Kohe kui valituks sai hakkas Rohelisi promoma ja nüüd viskub kesikutega kampa. Suur mees, otsustaga ära kus ja mis on.