Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 2519

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    tuleb üldiselt karupojaga nõustuda, aga lisaks veel see, RE ei biidi inimlikkust, mis välistab ka nemad. seega halbadest kõige vähemkahjulik/ vähem ebameeldiv tundub hetkel IRL (kuigi mingit erilist süpaatiat ei oma ka nende suhtes)...
    Ref probleem on see, et nad on liiga kaua võimul olnud ning ühiskonnataju on hägustumas. oma arvamuse absoluutsus ning teiste mitte arvestamine on jah suurimaks probleemiks.

    samas tõele au andes ma olen paljude resoluutsete väljaütlemistega refide poolt isiklikult pigem nõus, kuid ei meeldi viis, kuidas nad seda teevad ning oma hoiakut presenteerivad.

  2. #2

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Ref probleem on see, et nad on liiga kaua võimul olnud ning ühiskonnataju on hägustumas. oma arvamuse absoluutsus ning teiste mitte arvestamine on jah suurimaks probleemiks.

    samas tõele au andes ma olen paljude resoluutsete väljaütlemistega refide poolt isiklikult pigem nõus, kuid ei meeldi viis, kuidas nad seda teevad ning oma hoiakut presenteerivad.

    krt, nagu minu mõtted paberil.
    isiklikult pole IRL-i haridussüsteemiga kursis ja eelistaks neid võrselt Reformiga. Vbolla tuleks see kasukski(IRL võit), kuna võimuliit moodustatakse ikkagi reformiga, kuid reform saaks IRL-i võiduga maa peale tagasi tulla. vähemalt mõnegi sammu.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 18 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 18 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES