Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 2519

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Sa ei rääkinud programmidest, ega vaadetest - sa ütlesid et see on -1 ja teine +1, isegi 0 ei osanud panna, samuti sa ei selgitanud. Mina ütlesin välja mida ma arvan sellistest lahterdamisest, kus isegi selgitusi ei anta. Turja pole lennanud, aga ei meeldi kui sa avaldad oma mõtteid vormis "absoluutne tõde".
    a käi kuu peale. iga asja ei pea ka puust punaseks ette kirjutama. kui ma ütlen, et sotsid ei biidi majandust ning mulle ei meeldi irli hariduspoliitika, siis on üsna loogiline järeldada, et ma mõtlen erakondade programme, mitte iga üksikliiget eraldi. Kui sa sellest aru ei saa, siis küsi enne ja ütle, et sulle ei meeldi selline hoiak, mitte ära hakka ülbitsema.

    btw, teema algas sellest, et potsataja uuris, keda valida. Eestis valitakse siiski põhimõtteliselt erakondi, mitte üksikliikmeid. Seega on imelik, et sa minu juttu üldse kuidagi teistmoodi tõlgendada oskad.

    ja veelkord, sa ründasid sellist lahterdamist ja minu arvamust. Ma ei pea selgitama sulle iga oma arvamuse tagamaad. Küll aga ma eeldan, et kui inimene nendest aru ei saa, siis ta oskab oma arvamust avaldada, mitte rünnata teist oma arvamuse avaldamise eest.
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 06.02.13 at 16:00

  2. #2

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    a käi kuu peale. iga asja ei pea ka puust punaseks ette kirjutama. kui ma ütlen, et sotsid ei biidi majandust ning mulle ei meeldi irli hariduspoliitika, siis on üsna loogiline järeldada, et ma mõtlen erakondade programme, mitte iga üksikliiget eraldi. Kui sa sellest aru ei saa, siis küsi enne ja ütle, et sulle ei meeldi selline hoiak, mitte ära hakka ülbitsema.

    btw, teema algas sellest, et potsataja uuris, keda valida. Eestis valitakse siiski põhimõtteliselt erakondi, mitte üksikliikmeid. Seega on imelik, et sa minu juttu üldse kuidagi teistmoodi tõlgendada oskad.

    ja veelkord, sa ründasid sellist lahterdamist ja minu arvamust. Ma ei pea selgitama sulle iga oma arvamuse tagamaad. Küll aga ma eeldan, et kui inimene nendest aru ei saa, siis ta oskab oma arvamust avaldada, mitte rünnata teist oma arvamuse avaldamise eest.
    No kuule mees, natuke ego ei ole v? See et sa Hawail parmu panid ja prygikastist sõid ei tee sind veel ISA-ks. Mina vastasin nagu ma aru sain (sain hoopis teistmoodi aru) - seepärast segaduse vältimiseks tulebki selgitada.

    Rohkem ei vasta sulle.

  3. #3

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    sina alustasid seda, mitte mina.

    Kui sa saad teistmoodi aru, siis vasta mulle normaalselt ja küsi, mitte ära hakka lahmima.

    veidi labiilne on trügida teema vahele lhitsalt, et öelda teisele, et ta on loll. Sellepärast ma ärritusingi liigselt.

    on siis nii raske pärast öelda, et sorry dude, panin veidi puusse? mina olen selleks võimeline nii et mu offer stands.
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 06.02.13 at 16:12

  4. #4

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    No kuule mees, natuke ego ei ole v? See et sa Hawail parmu panid ja prygikastist sõid ei tee sind veel ISA-ks. Mina vastasin nagu ma aru sain (sain hoopis teistmoodi aru) - seepärast segaduse vältimiseks tulebki selgitada.

    Rohkem ei vasta sulle.
    Mis poest seda putru saab, mida see härra viimased kuud söönd on? keskeakriis24.ee?

  5. #5

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    Mis poest seda putru saab, mida see härra viimased kuud söönd on? keskeakriis24.ee?
    Kui pilt eest läheb siis tuleb nagu kahur-kuulipildurist ja nii see on alati olnud.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES