Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 2519

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ma ei usu, et Eestisse keegi freerollima tulla tahab :)

  2. #2

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ma ei usu, et Eestisse keegi freerollima tulla tahab :)
    Ma ei tea kuidas teile, aga minu jaoks kvalifitseerub välismaale kõrgema palga peale minemine ka freerollimiseks. Kui inimene ei taha panustada enda päritolumaa (majanduse) ülesehitamisesse enda oskuste üles töötamise ja suuremat lisaväärtust loova tasuva töö saamisega, vaid selle asemel läheb välismaale kõrgema palga peale, mis on saavutatud sealsete inimeste raske tööga, siis ta kasutab nende inimeste tööd ära enda heaolu parandamiseks, freerollib. Riikide jõukus kasvab suuremat lisandväärtust loovate töökohtade kaudu, enamus majandusimmigrante aga läheb just burksimüüjaks või sarnasele madalapalgalisele teenindussektori tööle.

    Võib ju väita, et selliste eesmärkidega inimesed lähevad pigem mujale, aga küllaltki suur osa siinsetest venelastest on just selle eesmärgiga siia tulnud ja palkade tõusu jätkudes tuleb neid siia järjest rohkem ka "eksootilisematest kohtadest" meie "kultuuriruumi rikastama". Meil on mitte põlisrahvusest elanike % üks suurimaid üldse võrreldes ka suurimate multikulti maadega ja nendega seonduvaid probleeme ka omajagu. Võiks sellega arvestada enne uute siia kutsumist.

  3. #3

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ma ei tea kuidas teile, aga minu jaoks kvalifitseerub välismaale kõrgema palga peale minemine ka freerollimiseks. Kui inimene ei taha panustada enda päritolumaa (majanduse) ülesehitamisesse enda oskuste üles töötamise ja suuremat lisaväärtust loova tasuva töö saamisega, vaid selle asemel läheb välismaale kõrgema palga peale, mis on saavutatud sealsete inimeste raske tööga, siis ta kasutab nende inimeste tööd ära enda heaolu parandamiseks, freerollib. Riikide jõukus kasvab suuremat lisandväärtust loovate töökohtade kaudu, enamus majandusimmigrante aga läheb just burksimüüjaks või sarnasele madalapalgalisele teenindussektori tööle.
    Väga nõus sellega. Kui suur saavutusvajadus ja tahtmine midagi ära teha, siis ela või Kirgiisias, ikka näed igal pool võimalusi, aga kui energiat pole või oled sõltuvuste küüsis, siis ikka Soomes parem kui meil.

  4. #4

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ma ei tea kuidas teile, aga minu jaoks kvalifitseerub välismaale kõrgema palga peale minemine ka freerollimiseks. Kui inimene ei taha panustada enda päritolumaa (majanduse) ülesehitamisesse enda oskuste üles töötamise ja suuremat lisaväärtust loova tasuva töö saamisega, vaid selle asemel läheb välismaale kõrgema palga peale, mis on saavutatud sealsete inimeste raske tööga, siis ta kasutab nende inimeste tööd ära enda heaolu parandamiseks, freerollib. Riikide jõukus kasvab suuremat lisandväärtust loovate töökohtade kaudu, enamus majandusimmigrante aga läheb just burksimüüjaks või sarnasele madalapalgalisele teenindussektori tööle.

    Võib ju väita, et selliste eesmärkidega inimesed lähevad pigem mujale, aga küllaltki suur osa siinsetest venelastest on just selle eesmärgiga siia tulnud ja palkade tõusu jätkudes tuleb neid siia järjest rohkem ka "eksootilisematest kohtadest" meie "kultuuriruumi rikastama". Meil on mitte põlisrahvusest elanike % üks suurimaid üldse võrreldes ka suurimate multikulti maadega ja nendega seonduvaid probleeme ka omajagu. Võiks sellega arvestada enne uute siia kutsumist.
    Muidu igati aus ja tubli sõnavõtt, eriti need kaks viimast lauset - sisuliselt sama asja kirjutasin ka juba eespool, et eriti laastav oleks liberaalsem migratsioonipoliitika just Eesti-sugusele väikeriigile.

    Samas veidi muigama võttis, et sellest freerollimisest ja lisaväärtuse mittetootmise probleemist räägib pokkerimängija, kes ka ei tooda mitte mingit ühiskondlikku lisaväärtust, isegi mitte niipalju kui lihtne burksimüüja.

    (Ja üle 95% venelastest pole siia vabatahtlikult tulnud, nad on siia ENSV ajal NL-ist ümber asustatud, saadetud militaar- ja tööstusobjekte ehitama jne – praegused on lihtsalt nende järeltulijad, kes siia pidama jäänud.)

  5. #5
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Samas veidi muigama võttis, et sellest freerollimisest ja lisaväärtuse mittetootmise probleemist räägib pokkerimängija, kes ka ei tooda mitte mingit ühiskondlikku lisaväärtust, isegi mitte niipalju kui lihtne burksimüüja.
    Tegelikult ju toodab... Ma arvan, et enamus elukutselisi maksab kokkuvõttes rohkem makse riigile (summana, mitte protsendina) kui burgerimüüja. Muidugi mitte standard tulumaksu kujul, vaid käibe, aktsiisi jms.

    Edit: riigile vast kasulikud pokkeriprod, maailma mõistes parasiidid tho.
    Viimati muudetud Codecci poolt : 24.10.13 at 08:45

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Tegelikult ju toodab... Ma arvan, et enamus elukutselisi maksab kokkuvõttes rohkem makse riigile (summana, mitte protsendina) kui burgerimüüja. Muidugi mitte standard tulumaksu kujul, vaid käibe, aktsiisi jms.

    Edit: riigile vast kasulikud pokkeriprod, maailma mõistes parasiidid tho.
    Ei, ei tooda lisaväärtust. Kaudsete maksude mille maksaks see kes pokkeris raha kaotab niikuinii ei ole lisaväärtuse tootmine.
    See raha mida pokkeriprod "riigile toovad" tuleb kellegi teise taskust ja raha, ega mingit produkti sellest juurde ei teki.

  7. #7

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ma ei tea kuidas teile, aga minu jaoks kvalifitseerub välismaale kõrgema palga peale minemine ka freerollimiseks. Kui inimene ei taha panustada enda päritolumaa (majanduse) ülesehitamisesse enda oskuste üles töötamise ja suuremat lisaväärtust loova tasuva töö saamisega, vaid selle asemel läheb välismaale kõrgema palga peale, mis on saavutatud sealsete inimeste raske tööga, siis ta kasutab nende inimeste tööd ära enda heaolu parandamiseks, freerollib. Riikide jõukus kasvab suuremat lisandväärtust loovate töökohtade kaudu, enamus majandusimmigrante aga läheb just burksimüüjaks või sarnasele madalapalgalisele teenindussektori tööle.
    http://et.wikipedia.org/wiki/Sunnismaisus

    Olid tõesti head ajad mõnede jaoks.


    E: http://arileht.delfi.ee/news/uudised....d?id=66975386

    Lähiajal tuleb neid "freerollereid" veel omajagu juurde.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 25.10.13 at 21:02

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 62 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 62 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES