Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 45, kokku 126 EsimeneEsimene ... 3543444546475595 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 881 kuni 900, kokku 2519
  1. #881
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ei tea, kes peale savisaare seda loomakarja koos suudaks hoida. Seal vist ilma batja teadmata ei tohi uut pastakat ka osta. IMO pole ühtki tõsiselvõetavat liidrit. Ratas ei vea välja.

  2. #882

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    jah on, aga edukuses olen ise hakanud viimasel ajal tugevalt kahtlema.
    algatuseks ütlen, et ma pole mingi äärmuslik rahvuslane(mu tüdruksõber on venelane), homofoob(tutvusringkonnas 10+ gayd, keskkooli parim sõber gay) jne. seega ma distanseeruks Maxi liigradikaalsetest seisukohtadest.
    samas skandinaavia vasakpoolsete poliitika on oma liialt vaba immigratsioonipoliitikaga hakanud nüüd oma vilju maitsma.
    immigrandid kasutavad põlisrahva heatahtlikust ära ja lasevad nende tehtud töö peal liugu. nad tulevad käed taskus, ei loo mingit lisaväärtust ja kohanedes hakkavad ja oskavad järjest rohkem küsida.
    ärme hakka jälle mingitest tublidest kohanenud immigrantidest rääkima, vaid vaatame üldist plaani.

    lõpetuseks soovitaks kõigil tarkadel ja põhjamaa sotside fännidel teha tiir helsingi kesklinnas, näiteks peaväljakul õhtul/öösel või siis külastada kasvõi hetkeks stockholmi ees(ääre)linnu või raudtee jaama ja tulla tagasi sama arvamusega.
    Rootsis elab 1,3milj. immigranti ja sa räägid mingist stockholmi raudtee jaamast. Joomaiooo...ma ei viitsi ennast närvi ajama hakata...
    Nüüd võiks keegi veel talviseid "rahutusi" näiteks tuua, kus osales 50-100 inimest - moslemid, asiaadid ja mustad AHJU rsk.

    EDIT: lisan veel selle, et arvan, et süüdi on selles Rootsi riik, et inimesed on tänavale jäetud sellises seisus vegeteerima.
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 23.10.13 at 15:48

  3. #883

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Rootsis elab 1,3milj. immigranti ja sa räägid mingist stockholmi raudtee jaamast. Joomaiooo...ma ei viitsi ennast närvi ajama hakata...
    Nüüd võiks keegi veel talviseid "rahutusi" näiteks tuua, kus osales 50-100 inimest - moslemid, asiaadid ja mustad AHJU rsk.

    mina viitsin end närvi ajada. su "world peace" suhtumine tundub mulle lihtsalt võlts. too mõned näited, mida positiivset on immigrandid juurde andnud?
    elasin 8a tagasi stockis ja sõitsin päris palju seal ringi. hetkel käin seoses tööga ca 2x aastas rootsis - stockis ja göteborgis.
    suhtlen suht palju rootslastega. vanuses 23-70a. kõik tunnevad muret viimasel kümnendil tekkinud olukorra üle. mõni väljendab ikka kahetsust, et peaks piibli järgi ligimest aitama, teine tahaks immigratsioonipoliitikat palju rangemaks muuta, kuid kõik on nõus, et olukord on väga palju halvenenud(kõigis suurlinnades). räägitakse, et rootslane ei elagi enam varsti suurlinnas ja teatud linnaosades, kuna ei tunne end turvaliselt ja peab mööda seina äärt käima. kui rootslase rootsis teeb olukord murelikuks, siis kus kohast tuleb sinu püha ligimesearmastus ja veendumus, et nende valitud suunad on õiged olnud, et nii vapralt jalalt jalale keksid?

  4. #884

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ma prolly sisimas semi rassist, kuid pigisid ma küll ei tahaks linnavahele tuiama .. obv on ka neid h2id inimesi, kuid enamus imo otsivad semi freerollimis olukordi, kuidas lihtsalt ära elada (soomes paljud pigid ei viitsigi töötada, sots toetus on piisavalt hea).. just my 2 cents

  5. #885
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    EDIT: lisan veel selle, et arvan, et süüdi on selles Rootsi riik, et inimesed on tänavale jäetud sellises seisus vegeteerima.
    Rootsi riik laseb immigrandid sisse ...annab neile hüvesid millest paljud eestlased ainult unistada oskavad, ja ikka on riik süüdi ?.
    (elamispind, hea arsti abi, haridus võimalused, rahalised toetused jne )
    Intergatsioon on kahepoolne protsess ...
    Rootsi Malmo on hea näide sellest, et midagi on valesti.

    Kultuuriline taust loeb immigratsioonis väga tugevalt.
    Natukene radikaalsematel moslemitel(pakistani, somaalia jne) on kindlasti raskem ühiskonda sisse sulanduda kui indudel, asiaatidel.

  6. #886
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    mina viitsin end närvi ajada. su "world peace" suhtumine tundub mulle lihtsalt võlts. too mõned näited, mida positiivset on immigrandid juurde andnud?
    Lollide töid teevad enamasti immigrandid
    elasin 8a tagasi stockis ja sõitsin päris palju seal ringi. hetkel käin seoses tööga ca 2x aastas rootsis - stockis ja göteborgis.
    kolisin 2 kuud tagasi Rootsist ära, elasin seal 2 aastat
    suhtlen suht palju rootslastega. vanuses 23-70a. kõik tunnevad muret viimasel kümnendil tekkinud olukorra üle. mõni väljendab ikka kahetsust, et peaks piibli järgi ligimest aitama
    suhtlen väga palju rootslastega, igas vanuses. Enamus normaalseid inimesi ei muretse immigrantide pärast, sest riik on andnud kõigile suurepärased võimalused enda harimiseks ja täiendamiseks, millega kaasneb see, et suhteliselt lihtne on end tugevamale/paremini tasustatud ametikohale saada.
    ( Click to show/hide )

    teine tahaks immigratsioonipoliitikat palju rangemaks muuta, kuid kõik on nõus, et olukord on väga palju halvenenud(kõigis suurlinnades).
    poliitikat on palju rangemaks muudetud, võib-olla liiga hilja. Olukord on halvenenud, sest seadlusandlus on bullshit...vanglad on nagu Tallinna hotellid, korrakaitsjad on leebed jms. Lisaks see, et lihttöölised ei saa lubada endale korralikke elamispindu jõukamates piirkondades, mistõttu nad enamasti suburbides isekeskis elavad
    räägitakse, et rootslane ei elagi enam varsti suurlinnas ja teatud linnaosades, kuna ei tunne end turvaliselt ja peab mööda seina äärt käima. kui rootslase rootsis teeb olukord murelikuks, siis kus kohast tuleb sinu püha ligimesearmastus ja veendumus, et nende valitud suunad on õiged olnud, et nii vapralt jalalt jalale keksid?
    word! Ei elagi, sest rootslased elavad kesklinnades ja maal oma peredega, miks peaks keegi Lasnamäele kolima, kui saab endale kesklinna korterit lubada???
    Kokkuvõtteks lisan, et ka mulle ei meeldi mõningad immigrandid(araablased ja somaallased) aga ma ei näeks selles erilist kahju, kui mõned korralikult intregeeruvad ja keelt õppivad välismaalased Eestisse tuleksid(mida muuseas ei juhtu lähima 20 aasta jooksul, sest kes meie vahvas banaanivabariigis elada tahaks?)

  7. #887

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    selle muretsemise all pidasingi silmas seda, et neid teeb murelikuks olukord, et immigrandid freerollivad, mitte et nende olukord oleks muret tekitav, riik ei aitaks vms.
    Kokkuvõtteks lisan, et ka mulle ei meeldi mõningad immigrandid(araablased ja somaallased) aga ma ei näeks selles erilist kahju, kui mõned korralikult intregeeruvad ja keelt õppivad välismaalased Eestisse tuleksid(mida muuseas ei juhtu lähima 20 aasta jooksul, sest kes meie vahvas banaanivabariigis elada tahaks?)
    100% nõus.
    minu poolest võiks siia süsimustad, tume kollased jne inimesed tulla, kui nad suudaks integreeruda ja ei tuleks juba mõttega freerollima hakata. seda aitakski tagada rangem suund antud poliitikas, kuna tubli Turay saaks ikka hakkama, kuid freeroller Akhbari hoiaks see eemal. sellest ka mu arusaam, et põhjamaad ei ole kõige paremad näited.
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 23.10.13 at 16:49

  8. #888

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ma ei usu, et Eestisse keegi freerollima tulla tahab :)

  9. #889
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    kamoon Simmo, meil on ju tasuta ühistransport!

  10. #890

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ma ei usu, et Eestisse keegi freerollima tulla tahab :)
    Ma ei tea kuidas teile, aga minu jaoks kvalifitseerub välismaale kõrgema palga peale minemine ka freerollimiseks. Kui inimene ei taha panustada enda päritolumaa (majanduse) ülesehitamisesse enda oskuste üles töötamise ja suuremat lisaväärtust loova tasuva töö saamisega, vaid selle asemel läheb välismaale kõrgema palga peale, mis on saavutatud sealsete inimeste raske tööga, siis ta kasutab nende inimeste tööd ära enda heaolu parandamiseks, freerollib. Riikide jõukus kasvab suuremat lisandväärtust loovate töökohtade kaudu, enamus majandusimmigrante aga läheb just burksimüüjaks või sarnasele madalapalgalisele teenindussektori tööle.

    Võib ju väita, et selliste eesmärkidega inimesed lähevad pigem mujale, aga küllaltki suur osa siinsetest venelastest on just selle eesmärgiga siia tulnud ja palkade tõusu jätkudes tuleb neid siia järjest rohkem ka "eksootilisematest kohtadest" meie "kultuuriruumi rikastama". Meil on mitte põlisrahvusest elanike % üks suurimaid üldse võrreldes ka suurimate multikulti maadega ja nendega seonduvaid probleeme ka omajagu. Võiks sellega arvestada enne uute siia kutsumist.

  11. #891

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ma ei tea kuidas teile, aga minu jaoks kvalifitseerub välismaale kõrgema palga peale minemine ka freerollimiseks. Kui inimene ei taha panustada enda päritolumaa (majanduse) ülesehitamisesse enda oskuste üles töötamise ja suuremat lisaväärtust loova tasuva töö saamisega, vaid selle asemel läheb välismaale kõrgema palga peale, mis on saavutatud sealsete inimeste raske tööga, siis ta kasutab nende inimeste tööd ära enda heaolu parandamiseks, freerollib. Riikide jõukus kasvab suuremat lisandväärtust loovate töökohtade kaudu, enamus majandusimmigrante aga läheb just burksimüüjaks või sarnasele madalapalgalisele teenindussektori tööle.
    Väga nõus sellega. Kui suur saavutusvajadus ja tahtmine midagi ära teha, siis ela või Kirgiisias, ikka näed igal pool võimalusi, aga kui energiat pole või oled sõltuvuste küüsis, siis ikka Soomes parem kui meil.

  12. #892
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Miks kesk ainukesena saab vene hääli ??.
    Vastavad Andrei Korobeinik ja Mart Nutt.
    Soovitan


    http://www.postimees.ee/2571800/koro...oks-strateegia Andrei

    http://www.postimees.ee/2571788/nutt...i-tasu-end-ara Mart

  13. #893

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ma ei tea kuidas teile, aga minu jaoks kvalifitseerub välismaale kõrgema palga peale minemine ka freerollimiseks. Kui inimene ei taha panustada enda päritolumaa (majanduse) ülesehitamisesse enda oskuste üles töötamise ja suuremat lisaväärtust loova tasuva töö saamisega, vaid selle asemel läheb välismaale kõrgema palga peale, mis on saavutatud sealsete inimeste raske tööga, siis ta kasutab nende inimeste tööd ära enda heaolu parandamiseks, freerollib. Riikide jõukus kasvab suuremat lisandväärtust loovate töökohtade kaudu, enamus majandusimmigrante aga läheb just burksimüüjaks või sarnasele madalapalgalisele teenindussektori tööle.

    Võib ju väita, et selliste eesmärkidega inimesed lähevad pigem mujale, aga küllaltki suur osa siinsetest venelastest on just selle eesmärgiga siia tulnud ja palkade tõusu jätkudes tuleb neid siia järjest rohkem ka "eksootilisematest kohtadest" meie "kultuuriruumi rikastama". Meil on mitte põlisrahvusest elanike % üks suurimaid üldse võrreldes ka suurimate multikulti maadega ja nendega seonduvaid probleeme ka omajagu. Võiks sellega arvestada enne uute siia kutsumist.
    Muidu igati aus ja tubli sõnavõtt, eriti need kaks viimast lauset - sisuliselt sama asja kirjutasin ka juba eespool, et eriti laastav oleks liberaalsem migratsioonipoliitika just Eesti-sugusele väikeriigile.

    Samas veidi muigama võttis, et sellest freerollimisest ja lisaväärtuse mittetootmise probleemist räägib pokkerimängija, kes ka ei tooda mitte mingit ühiskondlikku lisaväärtust, isegi mitte niipalju kui lihtne burksimüüja.

    (Ja üle 95% venelastest pole siia vabatahtlikult tulnud, nad on siia ENSV ajal NL-ist ümber asustatud, saadetud militaar- ja tööstusobjekte ehitama jne – praegused on lihtsalt nende järeltulijad, kes siia pidama jäänud.)

  14. #894
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Lisandväärtus on ka see, kui muru võidab rikkalt UK gamlerisõltuvuses pereisa käest 5k€ ja raiskab selle Eestis ära.

  15. #895
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Samas veidi muigama võttis, et sellest freerollimisest ja lisaväärtuse mittetootmise probleemist räägib pokkerimängija, kes ka ei tooda mitte mingit ühiskondlikku lisaväärtust, isegi mitte niipalju kui lihtne burksimüüja.
    Tegelikult ju toodab... Ma arvan, et enamus elukutselisi maksab kokkuvõttes rohkem makse riigile (summana, mitte protsendina) kui burgerimüüja. Muidugi mitte standard tulumaksu kujul, vaid käibe, aktsiisi jms.

    Edit: riigile vast kasulikud pokkeriprod, maailma mõistes parasiidid tho.
    Viimati muudetud Codecci poolt : 24.10.13 at 08:45

  16. #896
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Tegelikult ju toodab... Ma arvan, et enamus elukutselisi maksab kokkuvõttes rohkem makse riigile (summana, mitte protsendina) kui burgerimüüja. Muidugi mitte standard tulumaksu kujul, vaid käibe, aktsiisi jms.

    Edit: riigile vast kasulikud pokkeriprod, maailma mõistes parasiidid tho.
    Ei, ei tooda lisaväärtust. Kaudsete maksude mille maksaks see kes pokkeris raha kaotab niikuinii ei ole lisaväärtuse tootmine.
    See raha mida pokkeriprod "riigile toovad" tuleb kellegi teise taskust ja raha, ega mingit produkti sellest juurde ei teki.

  17. #897
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    obv on eestis hetkel pokkeripro ka sisuliselt parasiit - seda ei saa lihtsalt nii võtta, et kaudsete maksudena makstakse rohkem. selle loogika järgi võiks iga vend, kes kuus €10k+ teenib öelda, et sry ma enam tulumaksu ei maksa - niikuinii kulutan palju. üksikisiku tulumaks on IGA inimese kohustus ja riigi majanduse üks olulisemaid alustalasi. aga seadused on seadused ja see puudutab ikka väga marginaalset hulka elanikkonnast, seega seetõttu ka ilmselt ei ole selle vastu maksuametil erilist huvi

  18. #898
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tegelikult ju toodab... Ma arvan, et enamus elukutselisi maksab kokkuvõttes rohkem makse riigile (summana, mitte protsendina) kui burgerimüüja. Muidugi mitte standard tulumaksu kujul, vaid käibe, aktsiisi jms.
    krt ei saa nõus olla
    1k eurine palk maksab maksudeks ca 700-800 euri(tööandja maksab seda). Sa peaks codecci kuus kulutama ehk 10keuri+, ehk siis sa kuidagi toetaks kaudselt 500euriga...

  19. #899
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    krt ei saa nõus olla
    1k eurine palk maksab maksudeks ca 700-800 euri(tööandja maksab seda). Sa peaks codecci kuus kulutama ehk 10keuri+, ehk siis sa kuidagi toetaks kaudselt 500euriga...
    täpselt nii.

  20. #900
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    kas stars maksab rakest midagi riigile?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 15 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 15 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES