Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 2519

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Ringkond nr 2 (Tallinn): Mare Liiger 1500 häält (sh minu hääl)
    Ma isiklikult skisosid riigikokku ei valiks.

  2. #2

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Keiss-i 5 häält peaks siia ka üle juurde tulema
    Ma kardan, et see, mida privador tsiteeris, oligi Keissi "analüüs". Mees näib jõle kibestunud ja karvane hetkel EKRE vastu ja tümitab neid FB-s ka kuis jõuab :)

    Ei teagi, mis juhtus, pöörasid Helmetega tülli koos ühe teise kamraadiga, kellega nad agaralt kohalike valimiste eel EKRE kampaaniat tegid. Tagamaid ei tea, kellel täpselt õigus on või on see kuskil vahepeal. Igal juhul on Keiss nüüd tulihingeline roheline ja temalt ühtki häält EKRE-le ei tule

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Ma isiklikult skisosid riigikokku ei valiks.
    Ok, mina valin skisosid, sina vali kriminaale, konjunkturiste, broilereid või populiste, valik on üsna mitmekesine.

  3. #3

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Ok, mina valin skisosid, sina vali kriminaale, konjunkturiste, broilereid või populiste, valik on üsna mitmekesine.
    ma valisin Sullingu ja lasin tervel perel sama teha. Mis punkti sa ta sellel skaalal asetaksid?
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 01.03.15 at 15:34

  4. #4

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ma valisin Sullingu ja lasin tervel perel sama teha. Mis punkti sa ta sellel skaalal asetaksid?
    Midagi ei oska arvata inimesest, kes laseb kirjutada hanke neliveolisele Subaru Forestile kuna tädi tahab Subarut ja siis viimasel hetkel taipab, et hoopis tagaveolist BMWd oleks vaja ning lõpuks jääb oma lollusest mõlemast ilma ja peab Savisaare roheliste bussidega edasi sõitma.

  5. #5

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ma valisin Sullingu ja lasin tervel perel sama teha. Mis punkti sa ta sellel skaalal asetaksid?
    Sullingu kohta siin juba arvati, aga tundub üks suhteliselt rumal ja tõusiklik tädi. Agar ogar.

    Kel huvi, võib lugeda miks:
    http://epl.delfi.ee/news/eesti/anne-...reg=1&no=0&s=1

    Turg toimib teiste reeglite järgi, kui nooruke minister arvab. Ma saan aru, et riigi palgal olijad tahavad tarmukusega silma paista, kuid päris jama ei tasuks ka ajada. Riik saab turgu mõjutada üksnes hangetega, maksupoliitikaga ja toetustega. Eksporditurgude leidmisega pole mõtet tegeleda. Olukord Venemaa sanktsioonidega tuli ootamatult. Selle mõju on eriline veel seetõttu, et tegemist on pika (1/6 maakerast) ja traditsioonilise turuletiga. Selle asemel, et targutada, tuleks pidada arutlusi selle üle, kuidas saaks riik (valitsus, seadusandja) poliitilise hälbe mõjusid pehmendada.

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    Arno saab ka umbes 1500 häält. Oled ekslikult valesti kirjutanud ülalpool.
    Hääli loeme loetud tundide pärast.

  6. #6

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ma valisin Sullingu ja lasin tervel perel sama teha. Mis punkti sa ta sellel skaalal asetaksid?
    Minu arvamust Anne Sullingust kujundas ümber see lugu:
    ( Click to show/hide )

  7. #7

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Midagi ei oska arvata inimesest, kes laseb kirjutada hanke neliveolisele Subaru Forestile kuna tädi tahab Subarut ja siis viimasel hetkel taipab, et hoopis tagaveolist BMWd oleks vaja ning lõpuks jääb oma lollusest mõlemast ilma ja peab Savisaare roheliste bussidega edasi sõitma.
    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Sullingu kohta siin juba arvati, aga tundub üks suhteliselt rumal ja tõusiklik tädi. Agar ogar.

    Kel huvi, võib lugeda miks:
    http://epl.delfi.ee/news/eesti/anne-...1®=1&no=0&s=1

    Turg toimib teiste reeglite järgi, kui nooruke minister arvab. Ma saan aru, et riigi palgal olijad tahavad tarmukusega silma paista, kuid päris jama ei tasuks ka ajada. Riik saab turgu mõjutada üksnes hangetega, maksupoliitikaga ja toetustega. Eksporditurgude leidmisega pole mõtet tegeleda. Olukord Venemaa sanktsioonidega tuli ootamatult. Selle mõju on eriline veel seetõttu, et tegemist on pika (1/6 maakerast) ja traditsioonilise turuletiga. Selle asemel, et targutada, tuleks pidada arutlusi selle üle, kuidas saaks riik (valitsus, seadusandja) poliitilise hälbe mõjusid pehmendada.



    Hääli loeme loetud tundide pärast.
    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Minu arvamust Anne Sullingust kujundas ümber see lugu:
    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 01.03.15 at 18:36

  8. #8
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ma valisin Sullingu ja lasin tervel perel sama teha. Mis punkti sa ta sellel skaalal asetaksid?
    sulling on täitsa hea piff. näeb irl palju kenam välja kui fotodel ja lõhnab hästi. valiks isegi.

  9. #9

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Ma isiklikult skisosid riigikokku ei valiks.
    https://okkalisedarutlused.wordpress...-ees-ei-oleks/

    Töö oli tal juba selline, mis varem või hiljem omad korrektiivid teeb.

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Midagi ei oska arvata inimesest, kes laseb kirjutada hanke neliveolisele Subaru Forestile kuna tädi tahab Subarut ja siis viimasel hetkel taipab, et hoopis tagaveolist BMWd oleks vaja ning lõpuks jääb oma lollusest mõlemast ilma ja peab Savisaare roheliste bussidega edasi sõitma.
    ( Click to show/hide )


    Ajalugu arvestades oleks see auto ju tema jaoks ainuõige valik.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 01.03.15 at 16:33

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 13 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 13 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES