Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 2519

Hübriidvaade

  1. #1
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Superman Vaata postitust
    Muidugi mängin pokkerit :)
    Lihtsalt huvitav kuidas igasse foorumisse, mida ma jälgin, tekivad poliitikateemadesse 0-posti tegelased, kes toetavad kummalisi juhikultusega erakondi.

    Kes need niiväga parempoolsed meil üleüldse on, RE ja KE on EL parlamendis vist isegi samas fraktsioonis. Kui keskerakonna seniilne ätt ja EKRE äärmuslased minema lüüa oleks meil sisuliselt 6 tsentris erakonda, kes vastavalt oma valimislubadustele solgutaks seadusi veidi ühele ja teisele poole nii et erilist vahet ei olegi. Uued erakonnad paistavad veidi silma sellega, et neil majanduses tugevaid inimesi väga ei ole, kuid nemad ilmselt kunagi koalitsioonis mõjuvõimu ei hakka omama niikuinii.

  2. #2

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    Lihtsalt huvitav kuidas igasse foorumisse, mida ma jälgin, tekivad poliitikateemadesse 0-posti tegelased, kes toetavad kummalisi juhikultusega erakondi.

    Kes need niiväga parempoolsed meil üleüldse on, RE ja KE on EL parlamendis vist isegi samas fraktsioonis. Kui keskerakonna seniilne ätt ja EKRE äärmuslased minema lüüa oleks meil sisuliselt 6 tsentris erakonda, kes vastavalt oma valimislubadustele solgutaks seadusi veidi ühele ja teisele poole nii et erilist vahet ei olegi. Uued erakonnad paistavad veidi silma sellega, et neil majanduses tugevaid inimesi väga ei ole, kuid nemad ilmselt kunagi koalitsioonis mõjuvõimu ei hakka omama niikuinii.
    1)Ma ei toeta juhikultusega erakondi. Ma toetan fakte ja ajalugu. Ma ei ole ei Kesk, ekre, reformi, irli, vaba ega sotside liige.

    2)Eestis parempoolsed on Reformierakond, Vabaerakond ja Isamaa ja Res Publica. Vasakpoolsed on Sotsiaaldemokraadid ja Keskerakond. EKRE on majanduselt vasakpoolne aga samas väga konservatiivne.
    See, et KE on EL parlamendis liberaalide fraktsioonis aga ei tähenda midagi. Nad ei saa Sotside fraktsiooni kuna nende nimi pole Sotsiaaldemokraadid ning neil on mõned erinevused kuid siiski vasakpoolne erakond.

    Reformierakond võtab kõik 4 erakonda kokku, et saaks "turvalise" valitsuse. Kui Vaba ning Sotsid või Vaba ja IRL ära hüppaksid, siis 1)Tuleb REFi ja KESKi koalitsioon või 2)Erakorralised valimised.

    Kui praegust oleks Reform võtnud Vaba ja Sotsid ning nt Vabaerakond ei ole nõus koalitsiooniga, siis tuleks võtta IRL juurde aga siis IRL teab, et Reformierakonna viimane võimalus ongi IRL ning see annab IRLile rohkem võimalusi läbirääkimistel.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 49 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 49 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES