Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 2519

Hübriidvaade

  1. #1
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    See, et sul ettevõte on, ei tähenda, et sa võid ebaõiglane olla! Su ettevõte ei ole riik riigis! Nii võiks igaüks omale ettevõtte teha, kui nutsu on ja siis oma seadusi rakendada ja õigustada, et tegu on ju ettevõttega! LOL sulle endale. Ma teen ka ettevõtte ja kirjutan mida tahan ja siis kustutan suvaliselt iga kommentaari ära, mis mulle ei meeldi.... no näiteks kustutan kõik kristlaste kommentaarid ära, või nt. muslimite kommentaarid või nt. mulle ei meeldi Keskerakonna valijad ja ma kustutan nende kommentaarid ära - ma olen ju eraettevõte LOL! Mis järgmiseks? Eraettevõte, mis aksepteerib ainult õige nahavärviga inimeste kommentaare, ainult nende kommentaare, kes mahuvad ühte kindlasse ja sobivasse kasti? Mine mees kukele oma eraettevõttega- see ei anna sulle mingit kuradi õigustust.
    OMG
    Palun tehke sellele vennale süsteem selgeks, ma viitsi vapsee.
    Nagu mingi 13 aastane kes ei saa aru kuidas free market toimub ajakirjanduses.
    Vihje: Raha + Usaldus toote vastu + ise reguleerimine + teised konkurendid jne

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    OMG
    Palun tehke sellele vennale süsteem selgeks, ma viitsi vapsee.
    Nagu mingi 13 aastane kes ei saa aru kuidas free market toimub ajakirjanduses.
    Vihje: Raha + Usaldus toote vastu + ise reguleerimine + teised konkurendid jne
    OMGOMGOMG, palun tee endale selgeks, et ta kindlasti saab sellest free marketist aru, aga, et sellisel kujul ei tundu talle see õige ja vaba ajakirjandusena. sulle jäi tema sõnumis lihtsalt sõnum ise tähele panemata.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES